Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum маск Coil mask голден Майнлаб lorenz нишани nokta deus wave miladinka грунда nexus врътка 5000 VANQUISH Minelab kupuvam prodavam Fisher Simplex TEKNETICS GOLD пират tesoro
 

 "Израстване,може би"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Израстване,може би" Empty
ПисанеЗаглавие: "Израстване,може би"   "Израстване,може би" EmptyСря Май 29, 2013 11:28 pm

От некое време се ми се привиждат "лачени"неща.И пред очите ми- най-често" монетар-фирменяк"
...А до днеска се съм потребявал родното.Я ли се бръкам нещо,или нещата се преподредиха?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
huligan 999
Новобранец
Новобранец




"Израстване,може би" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Израстване,може би"   "Израстване,може би" EmptyЧет Май 30, 2013 1:01 am

Трибал-М написа:
От некое време се ми се привиждат "лачени"неща.И пред очите ми- най-често" монетар-фирменяк"
...А до днеска се съм потребявал родното.Я ли се бръкам нещо,или нещата се преподредиха?
Тъй, тъй, и моите видения са таквиз! Макар че, всичко знайно и по видно е" оглозгано до кокал" се самозалъгвам че ще "наскубя" много цвят от дълбините или скрит измежду "бурените" с новия "лъскав звяр"!
Тъй, тъй, мерак, кът няма слука прайш нещо, дали правилно или не кой знае?

Поздрави!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



"Израстване,може би" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Израстване,може би"   "Израстване,може би" EmptyЧет Май 30, 2013 10:27 am

Дано и на двама ви да ви злезне късмета и да си вземете машинки по сърце и по джеб...
Във всички случаи с тях ще извадите доста цвят, който по различни причини не е бил засечен от БГ апаратите. 1000000000000000000000000%.
И тогава ще видите, че на всички т.нар. пребити бекти, има все още неща, които излизат, за да ни радват.
Пожелавам ви от сърце да се сдобиете с истинска техника и да имате много късмет и радостни моменти с нея !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Израстване,може би" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Израстване,може би"   "Израстване,може би" EmptyЧет Май 30, 2013 11:33 am

jordan_nenov написа:
Дано и на двама ви да ви злезне късмета и да си вземете машинки по сърце и по джеб...
Във всички случаи с тях ще извадите доста цвят, който по различни причини не е бил засечен от БГ апаратите. 1000000000000000000000000%.
И тогава ще видите, че на всички т.нар. пребити бекти, има все още неща, които излизат, за да ни радват.
Пожелавам ви от сърце да се сдобиете с истинска техника и да имате много късмет и радостни моменти с нея !

Дай,Боже, всеки му!
И още повече-на доброжелателите! Поздрави!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



"Израстване,може би" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Израстване,може би"   "Израстване,може би" EmptyЧет Май 30, 2013 11:58 am

Трибал-М написа:
jordan_nenov написа:
Дано и на двама ви да ви злезне късмета и да си вземете машинки по сърце и по джеб...
Във всички случаи с тях ще извадите доста цвят, който по различни причини не е бил засечен от БГ апаратите. 1000000000000000000000000%.
И тогава ще видите, че на всички т.нар. пребити бекти, има все още неща, които излизат, за да ни радват.
Пожелавам ви от сърце да се сдобиете с истинска техника и да имате много късмет и радостни моменти с нея !

Дай,Боже, всеки му!
И още повече-на доброжелателите! Поздрави!

Cool


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




"Израстване,може би" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Израстване,може би"   "Израстване,може би" EmptyЧет Май 30, 2013 12:23 pm

Трибал-М написа:
От некое време се ми се привиждат "лачени"неща.И пред очите ми- най-често" монетар-фирменяк"
...А до днеска се съм потребявал родното.Я ли се бръкам нещо,или нещата се преподредиха?
Нещо от този род ли...?

http://prikachi.com/images.php?images/162/6166162c.jpg

Да не стане като на онзи каруцар приказките - "трай коньо за зелена трева" ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



"Израстване,може би" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Израстване,може би"   "Израстване,може би" EmptyЧет Май 30, 2013 1:51 pm

pechkata написа:
Трибал-М написа:
От некое време се ми се привиждат "лачени"неща.И пред очите ми- най-често" монетар-фирменяк"
...А до днеска се съм потребявал родното.Я ли се бръкам нещо,или нещата се преподредиха?
Нещо от този род ли...?

http://prikachi.com/images.php?images/162/6166162c.jpg

Да не стане като на онзи каруцар приказките - "трай коньо за зелена трева" ...

Колегите са отдавна в кюпа и имат наблюдения. Затова им пожелах да си вземат това което им е по джеба и на сърце. От сърце им го желая, защото зная при мен какво трепетно очакване беше при събирането на парите. Само ще ги помоля, след като вземат техниката и поработят малко с нея, то тогава да понапишат някой и друг коментар ! Wink


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
huligan 999
Новобранец
Новобранец




"Израстване,може би" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Израстване,може би"   "Израстване,може би" EmptyЧет Май 30, 2013 8:51 pm

jordan_nenov написа:
pechkata написа:
Трибал-М написа:
От некое време се ми се привиждат "лачени"неща.И пред очите ми- най-често" монетар-фирменяк"
...А до днеска се съм потребявал родното.Я ли се бръкам нещо,или нещата се преподредиха?
Нещо от този род ли...?

http://prikachi.com/images.php?images/162/6166162c.jpg

Да не стане като на онзи каруцар приказките - "трай коньо за зелена трева" ...

Колегите са отдавна в кюпа и имат наблюдения. Затова им пожелах да си вземат това което им е по джеба и на сърце. От сърце им го желая, защото зная при мен какво трепетно очакване беше при събирането на парите. Само ще ги помоля, след като вземат техниката и поработят малко с нея, то тогава да понапишат някой и друг коментар ! Wink
Благодаря ти за искрените пожелания!
Нека късмета да не те напуска никога, и най важното бъди здрав!!!! Cool
Върнете се в началото Go down
 
"Израстване,може би"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Който си го може си го може.
» НОВ ПОЛИГОН ЗА ТЕСТОВЕ НА WWW.MDETECTORS.COM
» Може би МЕТЕОРИТ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: