Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 6:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 3:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 3:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 5:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
mask GOLD снимка MAXX sorex продавам pirate wave nexus POWER истина маск металотърсач грунда miladinka prodavam Майнлаб голден сонда golden Ултимейт това пират врътка торнадо kupuvam
Share | 

"Израстване,може би"

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: "Израстване,може би"   Сря Май 29, 2013 10:28 pm

От некое време се ми се привиждат "лачени"неща.И пред очите ми- най-често" монетар-фирменяк"
...А до днеска се съм потребявал родното.Я ли се бръкам нещо,или нещата се преподредиха?

Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
huligan 999
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: "Израстване,може би"   Чет Май 30, 2013 12:01 am

Трибал-М написа:
От некое време се ми се привиждат "лачени"неща.И пред очите ми- най-често" монетар-фирменяк"
...А до днеска се съм потребявал родното.Я ли се бръкам нещо,или нещата се преподредиха?
Тъй, тъй, и моите видения са таквиз! Макар че, всичко знайно и по видно е" оглозгано до кокал" се самозалъгвам че ще "наскубя" много цвят от дълбините или скрит измежду "бурените" с новия "лъскав звяр"!
Тъй, тъй, мерак, кът няма слука прайш нещо, дали правилно или не кой знае?

Поздрави!
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: "Израстване,може би"   Чет Май 30, 2013 9:27 am

Дано и на двама ви да ви злезне късмета и да си вземете машинки по сърце и по джеб...
Във всички случаи с тях ще извадите доста цвят, който по различни причини не е бил засечен от БГ апаратите. 1000000000000000000000000%.
И тогава ще видите, че на всички т.нар. пребити бекти, има все още неща, които излизат, за да ни радват.
Пожелавам ви от сърце да се сдобиете с истинска техника и да имате много късмет и радостни моменти с нея !

ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: "Израстване,може би"   Чет Май 30, 2013 10:33 am

jordan_nenov написа:
Дано и на двама ви да ви злезне късмета и да си вземете машинки по сърце и по джеб...
Във всички случаи с тях ще извадите доста цвят, който по различни причини не е бил засечен от БГ апаратите. 1000000000000000000000000%.
И тогава ще видите, че на всички т.нар. пребити бекти, има все още неща, които излизат, за да ни радват.
Пожелавам ви от сърце да се сдобиете с истинска техника и да имате много късмет и радостни моменти с нея !

Дай,Боже, всеки му!
И още повече-на доброжелателите! Поздрави!

Хаосът е или временен,или гибелен!
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: "Израстване,може би"   Чет Май 30, 2013 10:58 am

Трибал-М написа:
jordan_nenov написа:

Дай,Боже, всеки му!
И още повече-на доброжелателите! Поздрави!

Cool

pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: "Израстване,може би"   Чет Май 30, 2013 11:23 am

Трибал-М написа:
Нещо от този род ли...?

http://prikachi.com/images.php?images/162/6166162c.jpg

Да не стане като на онзи каруцар приказките - "трай коньо за зелена трева" ...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: "Израстване,може би"   Чет Май 30, 2013 12:51 pm

pechkata написа:
Трибал-М написа:
Нещо от този род ли...?

Колегите са отдавна в кюпа и имат наблюдения. Затова им пожелах да си вземат това което им е по джеба и на сърце. От сърце им го желая, защото зная при мен какво трепетно очакване беше при събирането на парите. Само ще ги помоля, след като вземат техниката и поработят малко с нея, то тогава да понапишат някой и друг коментар ! Wink

huligan 999
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: "Израстване,може би"   Чет Май 30, 2013 7:51 pm

jordan_nenov написа:
pechkata написа:
Трибал-М написа:
Нещо от този род ли...?

Колегите са отдавна в кюпа и имат наблюдения. Затова им пожелах да си вземат това което им е по джеба и на сърце. От сърце им го желая, защото зная при мен какво трепетно очакване беше при събирането на парите. Само ще ги помоля, след като вземат техниката и поработят малко с нея, то тогава да понапишат някой и друг коментар ! Wink
Благодаря ти за искрените пожелания!
Нека късмета да не те напуска никога, и най важното бъди здрав!!!! Cool

"Израстване,може би"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1