Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz miladinka GOLD Spectrum грунда mask tesoro TEKNETICS kupuvam 5000 Майнлаб пират nexus nokta Minelab Fisher VANQUISH wave Simplex prodavam Coil маск голден врътка нишани deus
 

 "Много читатели-малко писатели."

Go down 
+34
mario321
xp fan
Gandalf
kompira
vvurbanov
vanbg
adminn
Avrelian
cecomotors
Сельо Бангиев
gozilla
стрела
borislav123
comander
scarecrow
Kolev
werewolf1
nasko75
pavli_q
emilio
adventurer
mdetectors.bg
atina
rahan
Rinobs
saiganica
бобо
FELIX
sdsds
ivanasen
stan960
pechkata
JENTIX
Трибал-М
38 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 5:59 pm

Здравейте,колеги.
Може би не съм от най-наблюдателните(?),но от месеци наред ми се струва,че по- обичаме да четем,отколкото да пишем във форума.
Убеден съм,че всеки колега има собствен опит,че има нещо за споделяне и коментиране...Но предпочита мълчанието и анонимността....Е,тогава,защо наднича през прозорците на този форум?
Не е ли по-добре да "влезе през вратата",да седне на масата и да си "поръча едно истинско"!Поздрави!
Върнете се в началото Go down
JENTIX
Легионер
Легионер




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 6:05 pm

няма какво да напишат момчетата и за това
Върнете се в началото Go down
JENTIX
Легионер
Легионер




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 6:08 pm

а и читателите не са чак толкова много . Май форума умира .
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 6:15 pm

JENTIX написа:
няма какво да напишат момчетата и за това

Здравей и извинявай,че не се съгласявам напълно,колега.
Има какво да напишат,поне две трети,но изпитват несигурност.
И в тази наша територия...Тя наистина си е наша....
Е,къде ли не кръжат безпилотни самолети?С най-модерна оптика и аудио!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 6:23 pm

JENTIX написа:
а и читателите не са чак толкова много . Май форума умира .

Цитат :
Нашите потребители са написали 65821 мнения
Имаме 3755 регистрирани потребители
Най-новият потребител е v5ev

Това че не кометираме по темите не значи че не ги четем - не е вкусно на всяка манджа да се слага миродия...
Върнете се в началото Go down
JENTIX
Легионер
Легионер




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 6:24 pm

Laughing какви са тези самолети с аудио
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 6:31 pm

pechkata написа:
JENTIX написа:
а и читателите не са чак толкова много . Май форума умира .

Цитат :
Нашите потребители са написали 65821 мнения
Имаме 3755 регистрирани потребители
Най-новият потребител е v5ev

Това че не кометираме по темите не значи че не ги четем - не е вкусно на всяка манджа да се слага миродия...

Мерудия се пише с буквата у!
Между другото,не е лошо граматичмески да погледнеш на всичките си постове.Подозирам,че ще имаш необходимост от професионален граматик...
Манджата си е моя!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 6:35 pm

JENTIX написа:
Laughing какви са тези самолети с аудио

Съвременни.От двадесетина години.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 6:58 pm

Трибал-М написа:


Мерудия се пише с буквата у!
Между другото,не е лошо граматичмески да погледнеш на всичките си постове.Подозирам,че ще имаш необходимост от професионален граматик...
Манджата си е моя!

Те затова хората с висок граматически интелект пишат само простотии...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 8:59 pm

pechkata написа:
Трибал-М написа:


Мерудия се пише с буквата у!
Между другото,не е лошо граматичмески да погледнеш на всичките си постове.Подозирам,че ще имаш необходимост от професионален граматик...
Манджата си е моя!

Те затова хората с висок граматически интелект пишат само простотии...

Ако има такива,те са изключение!:
Шофьорски курсове се провеждат при автоинструктори,а не при каруцари;
Операциите ги правят хирурзи ,а не медицински сестри;
Звездите" броят"астрономи,а не дърводелци.
Върнете се в началото Go down
JENTIX
Легионер
Легионер




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 9:38 pm

cheers бира бира бира
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 9:59 pm

-Ами дерзайте,четете,пишете и т.н. темите свързани металдетектинга се простират от Древната история,минават през Златната треска и стигат до дълбините на Космоса от дето мое доде и ви чукне по главата некой метеорит........................ Laughing
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 10:17 pm

stan960 написа:
-Ами дерзайте,четете,пишете и т.н. темите свързани металдетектинга се простират от Древната история,минават през Златната треска и стигат до дълбините на Космоса от дето мое доде и ви чукне по главата некой метеорит........................ Laughing

Здравей!Както в повечето случай си достатъчно находчив.Но този път в Космоса ни доведе компетентността.А метеоритите е по-добре да падат покрой главите ни,за да ги открием и вземем по някой лев..В тази Вселена всичко се заплаща,защото е стойностно!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 10:32 pm

-Е,само находчив ли,направо принизяваш литературните ми бестселъри....................................... Laughing
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 10:52 pm

stan960 написа:
-Е,само находчив ли,направо принизяваш литературните ми бестселъри....................................... Laughing

Ти си от тези,които предизвикват появата на такива теми.Казвам го с абсолютна откровеност и сериозност.
Никога не съм те виждал "залегнал в храстите".
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 11:02 pm

-Е не са ми патент такивата теми ма ги обичам,а и ти зачекна нещата щото в едно си прав, не мое само с купувам-продавам и колко см.повеке лови моя от твоя да просъществува дълго време един форум........................................... Smile
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 11:22 pm

stan960 написа:
-Е не са ми патент такивата теми ма ги обичам,а и ти зачекна нещата щото в едно си прав, не мое само с купувам-продавам и колко см.повеке лови моя от твоя да просъществува дълго време един форум........................................... Smile

Да,така е.Това си е нашата трибуна и трябва да я укрепваме и издигаме,да виждаме повече,а и гласовете ни да се чуват по-далече.Нивото на тези форуми може да се окаже важна кота и изходна позиция за сериозни неща.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyНед Юни 02, 2013 11:40 pm

-Ти си ентусиаст друже,така си мислех и аз в началото но не би-След 50г. затъпяване и 23г. оскотяване нема как да направим от плебея трибун щото он не мое схване за кво иде реч -За жалост -Мисля си веке че требе да минат па 200-300-500г. та да се събуди някакво ново Национално самосъзнание -Уви както го казват и пишат сега - Темповете на развитие на съвременното общество са такива че докато дойде това време вероятно останалите живи българи ще са като индианците сега в Щатите......................................... Smile
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyПон Юни 03, 2013 7:45 am

stan960 написа:
-Ти си ентусиаст друже,така си мислех и аз в началото но не би-След 50г. затъпяване и 23г. оскотяване нема как да направим от плебея трибун щото он не мое схване за кво иде реч -За жалост -Мисля си веке че требе да минат па 200-300-500г. та да се събуди някакво ново Национално самосъзнание -Уви както го казват и пишат сега - Темповете на развитие на съвременното общество са такива че докато дойде това време вероятно останалите живи българи ще са като индианците сега в Щатите......................................... Smile

Много мрачна картина нарисува,колега.Но е вярна.
Трябва да я гледаме всеки ден,белки ни стресне и ни накара по-често да се замисляме...Поне тези,на които им пука.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyСря Дек 04, 2013 9:33 pm

Трибал-М написа:
Здравейте,колеги.
Може би не съм от най-наблюдателните(?),но от месеци наред ми се струва,че по- обичаме да четем,отколкото да пишем във форума.
Убеден съм,че всеки колега има собствен опит,че има нещо за споделяне и коментиране...Но предпочита мълчанието и анонимността....Е,тогава,защо наднича през прозорците на този форум?
Не е ли по-добре да "влезе през вратата",да седне на масата и да си "поръча едно истинско"!Поздрави!

Трибалe доста писане ще има до края на годината във форума. Евала на админите! Те знаят защо! Cool super21 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyСря Дек 04, 2013 10:13 pm

ivanasen написа:
Трибал-М написа:
Здравейте,колеги.
Може би не съм от най-наблюдателните(?),но от месеци наред ми се струва,че по- обичаме да четем,отколкото да пишем във форума.
Убеден съм,че всеки колега има собствен опит,че има нещо за споделяне и коментиране...Но предпочита мълчанието и анонимността....Е,тогава,защо наднича през прозорците на този форум?
Не е ли по-добре да "влезе през вратата",да седне на масата и да си "поръча едно истинско"!Поздрави!
Трибалe доста писане ще има до края на годината във форума.  Евала на админите! Те знаят защо! Cool super21 
Има два вида катализатори на активност.Първият проработи,дано повлече след време и втория!

Cool Cool 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyСря Дек 04, 2013 10:16 pm

Трибал-М написа:
ivanasen написа:
Трибал-М написа:
Здравейте,колеги.
Може би не съм от най-наблюдателните(?),но от месеци наред ми се струва,че по- обичаме да четем,отколкото да пишем във форума.
Убеден съм,че всеки колега има собствен опит,че има нещо за споделяне и коментиране...Но предпочита мълчанието и анонимността....Е,тогава,защо наднича през прозорците на този форум?
Не е ли по-добре да "влезе през вратата",да седне на масата и да си "поръча едно истинско"!Поздрави!
Трибалe доста писане ще има до края на годината във форума.  Евала на админите! Те знаят защо! Cool super21 
Има два вида катализатори на активност.Първият проработи,дано повлече след време и втория!
Ако си спомняш пусках на времето темата "хъшове " и се много надявам този катализатор да проработи , а не първият. Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyСря Дек 04, 2013 10:20 pm

Разбира се,че си спомням,дори съм я цитирал тук-там!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyСря Дек 04, 2013 10:30 pm

Трибал-М написа:
Разбира се,че си спомням,дори съм я цитирал тук-там!
Доста потенциал , подведен от разни интереси , само наблюдава без да дава компетентни мнения . И се оправдават , че еди какво си...............
Евала правя на г.н Върбанов и stan960 , които влизат от време на време и дават доста полезни съвети.
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



"Много читатели-малко писатели." Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." EmptyСря Дек 04, 2013 10:36 pm

...и всеки се юрна да пише глупости Very Happy едно мнение на пет части Shocked 
Върнете се в началото Go down
 
"Много читатели-малко писатели."
Върнете се в началото 
Страница 1 от 16Иди на страница : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» търсене от растояние
» Купувам Меладинка
» нещо много яко гледаите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: