Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
nexus wave сонда маск грунда това golden pirate POWER пират продавам kupuvam mask Майнлаб MAXX GOLD торнадо истина miladinka sorex голден prodavam врътка металотърсач Ултимейт снимка
Share | 

Магазин в Пловдив

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
PMD
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Магазин в Пловдив   Чет Юли 18, 2013 12:46 pm

Здравейте, колеги! Искам да си купя МД, но не мога да намеря магазин в Пловдив. Някъде във форума имаше публикация и беше посочен адрес "Кукленско шосе" 21, но там не успях да открия такъв. Ако някой знае, ще му бъда благодарен да сподели с мен.
Благодаря предварително!
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Пет Юли 19, 2013 9:08 am

PMD написа:
Здравейте, колеги! Искам да си купя МД, но не мога да намеря магазин в Пловдив. Някъде във форума имаше публикация и беше посочен адрес "Кукленско шосе" 21, но там не успях да открия такъв. Ако някой знае, ще му бъда благодарен да сподели с мен.
Благодаря предварително!

Добре де,защо държиш да го закупиш от Пловдив.Аз си го поръчах от Metaldetectors.от Светльо,и съм доволен.Коректен е.Все пак са представители на доста известни марки...Само да не прозвучи като реклама.Very Happy
PMD
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Пет Юли 19, 2013 9:20 am

Защото искам да го разгледам от близо, а не на снимка. Смятам че човек така придобива малко по-добра представа за апарата. Иначе относно мдетекторс прочетох само положителни отзиви , предполагам са коректни Smile
xp fan
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Пет Юли 19, 2013 10:37 am

В Пловдив има само голдън маск
astervil
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Пет Юли 19, 2013 10:39 am

PMD написа:
Защото искам да го разгледам от близо, а не на снимка. Смятам че човек така придобива малко по-добра представа за апарата. Иначе относно мдетекторс  прочетох само положителни отзиви , предполагам са коректни Smile

И ти си прав."Ръка да пипне,око да види"
PMD
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Пет Юли 19, 2013 10:41 am

И това е нещо, чел съм противоречиви неща за тях, а никога не съм виждал как работи. Ако ми дадеш някви координати ще съм ти благодарен. Поздрави!

"По-лесно е да се бориш за принципите си, отколкото да живееш според тях" А. Адлер
xp fan
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Пет Юли 19, 2013 10:53 am

Кукленско шосе21,ет6.офис601,висока сграда е,от другата страна на булеварда има бензиностанция мисла че е ЕКО Петрол
PMD
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Пет Юли 19, 2013 10:58 am

xp fan написа:
Кукленско шосе21,ет6.офис601,висока сграда е,от другата страна на булеварда има бензиностанция мисла че е ЕКО Петрол
Благодаря ти!Cool 
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Пет Юли 26, 2013 11:10 pm

astervil написа:
PMD написа:
Благодаря предварително!

Добре де,защо държиш да го закупиш от Пловдив.Аз си го поръчах от Metaldetectors.от Светльо,и съм доволен.Коректен е.Все пак са представители на доста известни марки...Само да не прозвучи като реклама.Very Happy

Абсолютно си прав,освен че са изключително коректни са и представители на всички водещи марки.Също така те разполагат и с гаранционен и след гаранционен сервиз което е много важно.А и след като вече си им станал клиент ползваш и доста промоции. И последното на мдетекторс цените са най ниски от всички останали търговци и като купиш от тях знаеш,че купуваш оригинал а не китаиско или турско менте !
Изброих ти много положителни неща защо трябва да си купиш металдетектор от тях,пък ти си реши сам от къде да си купиш,парите са си твой !
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Съб Юли 27, 2013 4:24 pm

buntar.1971 написа:
astervil написа:
PMD написа:
Благодаря предварително!

Абсолютно си прав,освен че са изключително коректни са и представители на всички водещи марки.Също така те разполагат и с гаранционен и след гаранционен сервиз което е много важно.А и след като вече си им станал клиент ползваш и доста промоции. И последното на мдетекторс цените са най ниски от всички останали търговци и като купиш от тях знаеш,че купуваш оригинал а не китаиско  или турско менте !
Изброих ти много положителни неща защо трябва да си купиш металдетектор от тях,пък ти си реши сам от къде да си купиш,парите са си твой !

Така е, www.mdetectors.com внася доста марки, ние сме техни дилъри и зареждаме от тях също така работим на техните цени .
Сервиза си е при тях..., ако някой има проблем го праща в mdetectors независимо че детектора не е купен от тях.
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Съб Юли 27, 2013 5:27 pm

Golden Mask написа:
buntar.1971 написа:
astervil написа:
PMD написа:
Благодаря предварително!

Абсолютно си прав,освен че са изключително коректни са и представители на всички водещи марки.Също така те разполагат и с гаранционен и след гаранционен сервиз което е много важно.А и след като вече си им станал клиент ползваш и доста промоции. И последното на мдетекторс цените са най ниски от всички останали търговци и като купиш от тях знаеш,че купуваш оригинал а не китаиско  или турско менте !

Така е, www.mdetectors.com внася доста марки, ние сме техни дилъри и зареждаме от тях също така работим на техните цени .
Сервиза си е при тях..., ако някой има проблем го праща в mdetectors независимо че детектора не е купен от тях.
Браво Владо,супер !super21 super21 super21 super21 
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Пон Юли 29, 2013 11:35 am

Golden Mask написа:

Да точно така - всичко при Владо в Пловдив е от нас - с гарантиран сервиз и произход.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!

Магазин в Пловдив
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1