Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани wave грунда kupuvam Simplex GOLD голден tesoro prodavam Minelab маск врътка 5000 пират nokta nexus deus Майнлаб TEKNETICS Fisher Spectrum miladinka lorenz VANQUISH Coil mask
 

 МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!

Go down 
+12
BEKS
astervil
stan960
Podlecii.avg
Pukanka
mdetectors.bg
vvurbanov
markos
hagemon4o
adminn
buntar.1971
titimedov
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyСря Юли 24, 2013 12:57 am

-Не видох други знаци приятелю -Маани ги тия с броя на тухлите и тем подобни алабализми -Знакът си е Знак и Нишанът си е Нишан -Те за това са правени и Оставяни....................................................ps-Другото ти го казах вече -Виж как е там по Изгрев -По нашенско има едни такива легенди дето се появяват знаци изсечени в скалите по Изгрев Слънце-Ерго,значи че когато Луната и Зорницата сутрин са на едно Равнище -Гледай къде ще падне първият Слънчев лъч.Wink Laughing
Върнете се в началото Go down
titimedov
Новобранец
Новобранец
titimedov



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyСря Юли 24, 2013 1:27 am

stan960 написа:
-Не видох други знаци приятелю -Маани ги тия с броя на тухлите и тем подобни алабализми -Знакът си е Знак и Нишанът си е Нишан -Те за това са правени и Оставяни....................................................ps-Другото ти го казах вече -Виж как е там по Изгрев -По нашенско има едни такива легенди дето се появяват знаци изсечени в скалите по Изгрев Слънце-Ерго,значи че когато Луната и Зорницата сутрин са на едно Равнище -Гледай къде ще падне първият Слънчев лъч.Wink Laughing

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/707/pk5b.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/268/m8t7.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/703/ejie.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/836/feg4.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/18/2uw3.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/11/v162.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/534/qirv.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/39/4kc6.jpg/?sa=0

мерси, ще го дебна, може и да си прав Wink 
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyСря Юли 24, 2013 2:29 am

-Следвай един вид Равноденствието и Логиката бре -Сутрин -Луна-Зорница,Вечер - Луна-Вечерница -Направо ма отчайвате това днешните с липсата ви на въображение....................................
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyСря Юли 24, 2013 7:52 am

Имах подобен случай със нишани.Един стар човек ме закара на едно кале в гора,в Странжата.В средата имаше верига от гранитни скали.В единия край на скалите,на правоъгълна гранитна скала имаше изсечен знака "омега".На 20 крачки по  изгрев слънце той е намерил стара отворена ножица заровена на плитко под друга скала.Всичко това е по карта,но нататък "следите се губят".По неговите думи е краденото злато на Лефтер войвода,и трябвало да е някъде около ножицата./по думите на притежателя на картата/
 Обиколих мястото с БГ монетар,но не се обади.Може би ще иска пулсова машина,защото има и сиви гранитни скали.
  Ако някой има идея,да сподели.
Извинявайте за отклонението,но не исках да отварям друга тема.
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyСря Юли 24, 2013 8:09 am

stan960 написа:
-Следвай един вид Равноденствието и Логиката бре -Сутрин -Луна-Зорница,Вечер - Луна-Вечерница -Направо ма отчайвате това днешните с липсата ви на въображение....................................

Very Happy споко стан,че нямат въображение нямат,но пък за това е тоя форум старите пушки да им помагат.Аз бих посъветвал по младия ни колега да се изнесе на палатка два три дни там.Така ще има възможност да наблюдава района и сутрин и вечер и на обед когато слънцето е на зенита,сенките къде падет при различното слънцестоене и така на татък. Да прав си те неса "им---ри" те са "търсачи" и ги е срам да ги наричат "им--ри" нищо,че са точно такива и в думата "им--р" няма нищо лошо!
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyСря Юли 24, 2013 9:32 am

Момче просто си губиш времето и допълнително се филмираш.Не виждаш ли,че тази декорация е правена по време на строежа е,едва ли някой заради една торба злато ще изгради цял мост и нишана ще му е този фриз.Едни им липсва фантазия,а пък на други даже в повече им е излишна.
Върнете се в началото Go down
maradji1
Легионер
Легионер




МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyСря Юли 24, 2013 11:51 am

еиии,това Индиана Джоунс е велик филм да знаете.Laughing Laughing Laughing 
Върнете се в началото Go down
titimedov
Новобранец
Новобранец
titimedov



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyСря Юли 24, 2013 12:37 pm

BEKS написа:
Момче просто си губиш времето и допълнително се филмираш.Не виждаш ли,че тази декорация е правена по време на строежа е,едва ли някой заради една торба злато ще изгради цял мост и нишана ще му е този фриз.Едни им липсва фантазия,а пък на други даже в повече им е излишна.

май не четете кво пиша, не говоря за торба, а за имане грабено от 5- 6 села от банда на шереметевци, може да се поинтересувате за тях, до колкото до знаците ми липсва последното парче, всичките знаци показват зазидана пещера, а полумесеца с ключа показва хазна в пещера а не торба, не е ванжо да имаш много коментари а да са насочващи и смислени, пак ако има някой да се пише на такъв с голямо ваобрайение и се мисли за старата делегация, мoже да дойде да се пробва. И не се иска толкова ваображние отколкото опит със знаците. Вие на-дали ще мислите като едни траки или пак римляни, но като се зблъскаш с един полумесец и откриеш пещера, после разбираш какво е полумесеца, затова казвам опит колеги а не говорене по постовете, кой по мислел и талкувал. И не и един знак, а последователност от 5 знака Wink 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyСря Юли 24, 2013 9:50 pm

buntar.1971 написа:
stan960 написа:
-Следвай един вид Равноденствието и Логиката бре -Сутрин -Луна-Зорница,Вечер - Луна-Вечерница -Направо ма отчайвате това днешните с липсата ви на въображение....................................

Very Happy споко стан,че нямат въображение нямат,но пък за това е тоя форум старите пушки да им помагат.Аз бих посъветвал по младия ни колега да се изнесе на палатка два три дни там.Така ще има възможност да наблюдава района и сутрин и вечер и на обед когато слънцето е на зенита,сенките къде падет при различното слънцестоене и така на татък. Да прав си те неса "им---ри" те са "търсачи" и ги е срам да ги наричат "им--ри" нищо,че са точно такива и в думата "им--р" няма нищо лошо!
и аз тъй викам: нема нищо лошо да си има....няр !!! само дето никога не съм се срамувал да бъда такъвCool 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
titimedov
Новобранец
Новобранец
titimedov



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyЧет Юли 25, 2013 12:41 am

Podlecii.avg написа:
buntar.1971 написа:
stan960 написа:
-Следвай един вид Равноденствието и Логиката бре -Сутрин -Луна-Зорница,Вечер - Луна-Вечерница -Направо ма отчайвате това днешните с липсата ви на въображение....................................

Very Happy споко стан,че нямат въображение нямат,но пък за това е тоя форум старите пушки да им помагат.Аз бих посъветвал по младия ни колега да се изнесе на палатка два три дни там.Така ще има възможност да наблюдава района и сутрин и вечер и на обед когато слънцето е на зенита,сенките къде падет при различното слънцестоене и така на татък. Да прав си те неса "им---ри" те са "търсачи" и ги е срам да ги наричат "им--ри" нищо,че са точно такива и в думата "им--р" няма нищо лошо!
  и аз тъй викам: нема нищо лошо да си има....няр !!! само дето никога не съм се срамувал да бъда такъвCool 

Wink Wink Wink 
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyЧет Юли 25, 2013 8:38 pm

BEKS написа:
Момче просто си губиш времето и допълнително се филмираш.Не виждаш ли,че тази декорация е правена по време на строежа е,едва ли някой заради една торба злато ще изгради цял мост и нишана ще му е този фриз.Едни им липсва фантазия,а пък на други даже в повече им е излишна.
- Про-Консуле така и ми е убягнало от вниманието как си направил толкоз много постове пък сега се изказваш кат лаик -Първо е направен мостът и не е задължително да е по едно и също време и да има нещо общо с имането освен в последствие, после са заравя ако ще се заравя и още по после се изсичат нишаните.Почти същото като с прочутото от легендите вграждане на сянка в темелите на моста.Cool
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyЧет Юли 25, 2013 9:05 pm

Podlecii.avg написа:
buntar.1971 написа:
stan960 написа:
-Следвай един вид Равноденствието и Логиката бре -Сутрин -Луна-Зорница,Вечер - Луна-Вечерница -Направо ма отчайвате това днешните с липсата ви на въображение....................................

Very Happy споко стан,че нямат въображение нямат,но пък за това е тоя форум старите пушки да им помагат.Аз бих посъветвал по младия ни колега да се изнесе на палатка два три дни там.Така ще има възможност да наблюдава района и сутрин и вечер и на обед когато слънцето е на зенита,сенките къде падет при различното слънцестоене и така на татък. Да прав си те неса "им---ри" те са "търсачи" и ги е срам да ги наричат "им--ри" нищо,че са точно такива и в думата "им--р" няма нищо лошо!
  и аз тъй викам: нема нищо лошо да си има....няр !!! само дето никога не съм се срамувал да бъда такъвCool 

Cool super21 
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyЧет Юли 25, 2013 10:06 pm

stan960 написа:
BEKS написа:
Момче просто си губиш времето и допълнително се филмираш.Не виждаш ли,че тази декорация е правена по време на строежа е,едва ли някой заради една торба злато ще изгради цял мост и нишана ще му е този фриз.Едни им липсва фантазия,а пък на други даже в повече им е излишна.
- Про-Консуле така и ми е убягнало от вниманието как си направил толкоз много постове пък сега се изказваш кат лаик -Първо е направен мостът и не е задължително да е по едно и също време и да има нещо общо с имането освен в последствие, после са заравя ако ще се заравя и още по после се изсичат нишаните.Почти същото като с прочутото от легендите вграждане на сянка в темелите на моста.Cool
Другарю,всеки за себе си е прав,както в твоята теория има смисъл така и моята.Дано колегата намери това което търси,ако не са го изпреварили,аз по-скоро бих се доверил на интуицията си отколкото на тези нишани.Cool 
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 12:38 am

BEKS написа:
stan960 написа:
BEKS написа:
Момче просто си губиш времето и допълнително се филмираш.Не виждаш ли,че тази декорация е правена по време на строежа е,едва ли някой заради една торба злато ще изгради цял мост и нишана ще му е този фриз.Едни им липсва фантазия,а пък на други даже в повече им е излишна.
- Про-Консуле така и ми е убягнало от вниманието как си направил толкоз много постове пък сега се изказваш кат лаик -Първо е направен мостът и не е задължително да е по едно и също време и да има нещо общо с имането освен в последствие, после са заравя ако ще се заравя и още по после се изсичат нишаните.Почти същото като с прочутото от легендите вграждане на сянка в темелите на моста.Cool
Другарю,всеки за себе си е прав,както в твоята теория има смисъл така и моята.Дано колегата намери това което търси,ако не са го изпреварили,аз по-скоро бих се доверил на интуицията си отколкото на тези нишани.Cool 

Колега извинявай но май ти е лоша интуицията /освен ако нямаш ясновидски дарби/! Но като следа твоята "теория" си личи,че си се занимавал с иманжелък много време Very Happy !
И освен да те направим модератор в една по-опширна тема, /нишани,белези стари  карти и др./ защото тоя форум е беден на ЕКСПЕРТИ в тая насока! А ти се одчертаваш като един мн. добър в тая област !!!!!!!!!!

П.П. Колегата Стан 960 може и да намери време и да погледне темите чрез които си станал "ПРО КОНСУЛ" !
Само един въпрос:
Видях,че си експерт по МД,та реших да ме осветлиш по въпроса.
Какво е фиксиран грунд баланс?
И има ли разлика,или е едно и също с ръчния грунд баланс?
Предварително благодаря за одговора !
Върнете се в началото Go down
gozilla
Легионер
Легионер




МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 11:43 am

абе събери още двама-трима апапа с по една кирка и еб..ете мамата на моста!колко му е!а ако намерите малко динамит ще е още по-лесно!
Върнете се в началото Go down
titimedov
Новобранец
Новобранец
titimedov



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 8:01 pm

BEKS написа:
stan960 написа:
BEKS написа:
Момче просто си губиш времето и допълнително се филмираш.Не виждаш ли,че тази декорация е правена по време на строежа е,едва ли някой заради една торба злато ще изгради цял мост и нишана ще му е този фриз.Едни им липсва фантазия,а пък на други даже в повече им е излишна.
- Про-Консуле така и ми е убягнало от вниманието как си направил толкоз много постове пък сега се изказваш кат лаик -Първо е направен мостът и не е задължително да е по едно и също време и да има нещо общо с имането освен в последствие, после са заравя ако ще се заравя и още по после се изсичат нишаните.Почти същото като с прочутото от легендите вграждане на сянка в темелите на моста.Cool
Другарю,всеки за себе си е прав,както в твоята теория има смисъл така и моята.Дано колегата намери това което търси,ако не са го изпреварили,аз по-скоро бих се доверил на интуицията си отколкото на тези нишани.Cool 

БЕКС, ти май не можеш да четеш, първият знак са го резталкували и са го взели, знам го и местото, там наистина са ме изпреварили, но за останалите все още не е открита пещерата, но като гледам си на вие със знаците и нишаните, тебе и карта не ти трябва, сигурно и не си виждал, ма то е и нормално, то за монетки и метеорити не ти трябват екстри. Kато едно нещо не ти е ясно, по-добрият вариант е да не правиш глупави коментари, а да гледаш другите как коментират и мислят върху дадено нещо, така и ти мое дас научиш нещо. С твоята интуиция и его просто си загинал, не си мисли че си по умен от траките или пак от римляните
Върнете се в началото Go down
titimedov
Новобранец
Новобранец
titimedov



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 8:07 pm

stan960 написа:
BEKS написа:
Момче просто си губиш времето и допълнително се филмираш.Не виждаш ли,че тази декорация е правена по време на строежа е,едва ли някой заради една торба злато ще изгради цял мост и нишана ще му е този фриз.Едни им липсва фантазия,а пък на други даже в повече им е излишна.
- Про-Консуле така и ми е убягнало от вниманието как си направил толкоз много постове пък сега се изказваш кат лаик -Първо е направен мостът и не е задължително да е по едно и също време и да има нещо общо с имането освен в последствие, после са заравя ако ще се заравя и още по после се изсичат нишаните.Почти същото като с прочутото от легендите вграждане на сянка в темелите на моста.Cool

Stan960 не е подобно на легендите, а направо си е така, там има зазидана сянка на жена, ти си прав Wink 
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 8:55 pm

Има ли някаква история този мост и кажи повече за тази сянка.
Върнете се в началото Go down
eli4kato
Новобранец
Новобранец




МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 9:47 pm

titimedov написа:
Някой може ли да ми каже какво означават тези знаци?
Те са на един мост, полумесец с изпъкнала точка под него, после е другият само изпъкнала точка и накраят обърнат полумесец с кръст в средата, какво показват тези знаци? От другата страна на моста на същият свод също има една изпъкнала точка

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/707/pk5b.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/268/m8t7.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/703/ejie.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/836/feg4.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/18/2uw3.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/11/v162.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/534/qirv.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/39/4kc6.jpg/?sa=0

Попитай в този форум.Там се говори за такива неща.
http://treasurefree.forumotion.com/f30-forum
Върнете се в началото Go down
titimedov
Новобранец
Новобранец
titimedov



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 9:52 pm

markos написа:
Има ли някаква история този мост и кажи повече за тази сянка.

по принцип няма история, само знам че са били 2-3 къщи в селото, на едната страна на селото на върха е имало тракийско светилище, а на другата страна на селото на върха били шереметевци. та този голям мост незнам що е толкоз голям при полужение че по големите села нямали такъв, значи е бил с цел по-голям от другите, и се говори че в него са зазидали сянка на жeна. Чувал ли си за много търсената "тънка пътека" ? Тя е на около Wink Wink Wink 
Върнете се в началото Go down
titimedov
Новобранец
Новобранец
titimedov



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 10:08 pm

eli4kato написа:
titimedov написа:
Някой може ли да ми каже какво означават тези знаци?
Те са на един мост, полумесец с изпъкнала точка под него, после е другият само изпъкнала точка и накраят обърнат полумесец с кръст в средата, какво показват тези знаци? От другата страна на моста на същият свод също има една изпъкнала точка

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/707/pk5b.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/268/m8t7.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/703/ejie.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/836/feg4.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/18/2uw3.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/11/v162.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/534/qirv.jpg/?sa=0
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/39/4kc6.jpg/?sa=0

Попитай в този форум.Там се говори за такива неща.
http://treasurefree.forumotion.com/f30-forum

благодаря ти Wink 
Върнете се в началото Go down
maradji1
Легионер
Легионер




МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyПон Юли 29, 2013 4:10 pm

колега едно време като са правили мостовете горе на върха където е най високата част са слагали кама(камък който закамява осатаналите камъни) те са ги белязали или с кръст или с това топче където се интересуваш.да се знае че това е главният камък.
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyПон Юли 29, 2013 10:02 pm

колега/buntar 1971/,говориш,по форумите,а си питаш за елементарни неща фиксиран грунд и ръчен баланс май само трупаш точки,като гледам не ходиш да бачкаш ,а само пишеш по темите,като специалист,а питаш за елементарни неща във детектинга.като купува пиратите защо ,не пита наско той щеше да ти обясни или като ги купуваше пап се правеше на специалист и те беше срам да го питаш.
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyПон Юли 29, 2013 10:08 pm

а, между ,другото,когато колегата /vvyrbanov/хедеше по баирите,вие или не бяхте родени или играехте на фунийки .
Върнете се в началото Go down
titimedov
Новобранец
Новобранец
titimedov



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 2 EmptyСря Юли 31, 2013 1:34 am

maradji1 написа:
колега едно време като са правили мостовете горе на върха където е най високата част са слагали кама(камък който закамява осатаналите камъни) те са ги белязали или с кръст или с това топче където се интересуваш.да се знае че това е главният камък.
само че това топче не е най-отгоре, а е в страни Wink 

Върнете се в началото Go down
 
МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Моля за съвет
» Продава се Миладинка Силент
» ПРАВДА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: