Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus wave miladinka маск 5000 kupuvam пират nokta грунда VANQUISH Майнлаб Spectrum врътка TEKNETICS tesoro deus lorenz Simplex голден mask Fisher Minelab prodavam Coil нишани GOLD
 

 МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!

Go down 
+12
BEKS
astervil
stan960
Podlecii.avg
Pukanka
mdetectors.bg
vvurbanov
markos
hagemon4o
adminn
buntar.1971
titimedov
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 3 EmptyСря Юли 31, 2013 6:51 am

solid написа:
колега/buntar 1971/,говориш,по  форумите,а си питаш за елементарни  неща фиксиран  грунд и  ръчен баланс май  само  трупаш  точки,като  гледам не  ходиш  да  бачкаш  ,а  само  пишеш  по  темите,като  специалист,а  питаш  за  елементарни неща във  детектинга.като  купува пиратите  защо ,не  пита  наско той  щеше  да  ти  обясни  или като  ги купуваше  пап  се  правеше  на  специалист и  те  беше  срам  да  го  питаш.

Very Happy Very Happy Very Happy , дали ходя да търкам или само пиша по форумите да трупам точки /като теб/ точно на теб няма да обеснявам.
Има много колеги които ме познават и знаят кой съм и колко разбирам от МД , и от кога съм тръгнал да търкам /за разлика от теб/ Very Happy ! Но ти пак не ми одговори на въпроса ? Или се надяваш да го научиш от някой др. колега?Попитай,че тук си прав не е срамно да питаш ! Аз лично това което не го знам,не го знам и питам!
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 3 EmptyЧет Авг 01, 2013 9:42 pm

колега,не чакам ,някой да ми обяснява защото съм наясно,питал съм когото трябва и когато трябва,не трупам точки и за мен точките нямат никакво значение,просто не ми пука за точките/за разлика от теб/,та на въпроса ти,фиксирания грунд е когато във металотърсача,тримера за земята се настройва на определена почва,най-често съвременните детектори ги заземяват на уродени камани и за това несвирят на тях, но колко ги пробиват е друг въпрос. ръчният грунд ,ти позволява сам да си изчистиш земята,като дава по добра дълбочина на по-тежки почви,но при промяна на почвата или при керамика датектора се възбужда, това е от мен,ако съм помогнал добре,ако не търси друга алтернатива,успех.
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 3 EmptyПон Авг 05, 2013 2:06 am

solid написа:
колега,не  чакам ,някой  да  ми  обяснява  защото  съм  наясно,питал  съм  когото  трябва  и  когато  трябва,не  трупам  точки  и  за  мен  точките  нямат  никакво  значение,просто  не  ми  пука  за  точките/за  разлика  от  теб/,та  на въпроса  ти,фиксирания грунд е  когато  във  металотърсача,тримера  за  земята се  настройва на  определена  почва,най-често съвременните детектори  ги заземяват  на  уродени  камани и за  това несвирят  на  тях, но  колко  ги  пробиват  е  друг  въпрос. ръчният  грунд ,ти  позволява сам  да  си  изчистиш  земята,като  дава  по  добра  дълбочина  на  по-тежки  почви,но  при  промяна на  почвата  или  при  керамика  датектора  се  възбужда, това  е  от  мен,ако  съм  помогнал  добре,ако  не  търси  друга алтернатива,успех.
мерси ако не беше ти колега така щях да си умра в невежество самонаказание как може да съм толкоз тъп ?
Но въпроса ми не беше към теб а към съвсем др. участник в темата в по предните постове /освен ако не сте едно и също супер компентентно лице с два ника/ ?
И междо другото само един въпрос:
Как е тая година цената по частните квартири в Крайморие,има ли голям наплив за началото на септември ?
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!   МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!! - Page 3 EmptyЧет Авг 22, 2013 9:21 pm

колега,аз съм от ахелой и нямам представа за квартирите във крайморие.
Върнете се в началото Go down
 
МОЛЯ ЗА СПЕШЕН ОТГОВОР...!!!!!
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Моля за помощ
» продавам увеличител на дълбочина
» тапи в скали

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: