Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka wave нишани nexus Fisher Simplex mask Майнлаб kupuvam Minelab nokta TEKNETICS грунда Spectrum deus маск врътка голден VANQUISH GOLD lorenz tesoro 5000 пират Coil prodavam
 

 Тест на Голден маск 2 в Тетевенско

Go down 
+31
koceto
borislav123
FELIX
adventurer
OFROAD
bobi31
RelicHuntingVT
charon
trakieca
bai_georgi
stanislav1916
Gandalf
sitalk
Avrelian
BEKS
imperio
atina
бобо
Golden Mask
astervil
Podlecii.avg
manchi_81
jordan_nenov
nasko75
ivanasen
pet1r90
Mladencho
Трибал-М
pechkata
kronos555
the_lefty
35 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
the_lefty
Новобранец
Новобранец
the_lefty



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyНед Авг 04, 2013 4:49 pm

Golden Mask написа:
ГМ2 е бавен детектор, незнам защо се заигравате с тия пирони, още повече че е с антена 10х12'' .
ГМ4 е съвсем друга работа .
10х12'' не е добра за замърсено, а за орудено ! За замърсено 7'', 8'' , 9х10'' , 10.5''
Благодаря за отговора,по-добре ли е за да си купя ГМ4 при положение че ходя на детектинг веднъж седмично.
Върнете се в началото Go down
the_lefty
Новобранец
Новобранец
the_lefty



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyНед Авг 04, 2013 4:51 pm

...а пък ГМ2 я имам от 6 месеца,или да си купя една антена нормална кръгла 26 см и да си ги сменям?
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyНед Авг 04, 2013 6:13 pm

the_lefty написа:
...а пък ГМ2 я имам от 6 месеца,или да си купя една антена нормална кръгла 26 см и да си ги сменям?

 Вземи си кръгла 26 см, работи само на ВЦО с загатващ праг и след още 6 месеца ще си номер 1.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyНед Авг 04, 2013 6:43 pm

Подкрепям мнението на Голден маск че няма нужда да се заигравате с тези пирони и още повече с ГМ2 - съвсем нормално работи при кръстосване на сигнала да дава тези показатели пък и правилото е при съмнителен сигнал се копа...По Тетевенско за горско търсене 10/12" ДД антена е трепач ама на замърсено ти е нужна по малка антена - препоръчвам 8" ДД...
И не че ще почне да работи като ГМ4...
Върнете се в началото Go down
the_lefty
Новобранец
Новобранец
the_lefty



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyНед Авг 04, 2013 8:45 pm

Avrelian написа:
the_lefty написа:
...а пък ГМ2 я имам от 6 месеца,или да си купя една антена нормална кръгла 26 см и да си ги сменям?

 Вземи си кръгла 26 см, работи само на ВЦО с загатващ праг и след още 6 месеца ще си номер 1.
Блaгодaря зa съветa.Cool 
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyНед Ное 17, 2013 3:30 pm

kronos555 написа:
тц, деуса е плитък, тая дискриминация няма от къде да дойде.
също се очаква тази марка да пусне скоро нов модел който работи на две честоти едновременно.
Не е плитък.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyНед Ное 17, 2013 3:34 pm

pet1r90 написа:
jordan_nenov написа:
pet1r90 написа:
astervil написа:
pechkata написа:
pet1r90 написа:

на чиста почва  f75 не струва който каквото иска да говори , на по тежка може да е по добре спрямо други модели от неговия клас но за мен  това не е уред които да струва   толкова пари
Петре не знам кое те кара да мислиш така ама на този клип показва завидна дълбочина...
https://www.youtube.com/watch?v=VrKeStMo_vw
Вярно е,че изчернява сигнала,но със щатната сонда,която не е променяна от 100год.Също зависи и от вида на почвата./ако съдържа много желязо/ Сега с новите модели сонди /както и руснака показа/се държи съвсем прилично и трудно могат да го бият други модели от този клас.
стига циркове ,  авера  си взел тази сонда , едно че тежи друго че  дълбочина пак НЯМА .
във въздуха  f75 няма равен но в земята  изобщо  го няма .....
Ти колко време имаше Ф-75 та даваш такива категорични мнения?
Щото доколкото си спомням, изобщо неможа да подкараш фишера, който го беше купил незнайно от къде...
3 месеца по-не беше в мен , от който  2 редовно излизане ....
не съм вчерашен  знам че трябва да се  свикне на машината  усетих и  тънките  места но пак не струваше ......  
може да става  за  тежки почви но за  чисти не става , аз гаранция давам че  на чисто  със игъла  ще го разплача този  фишер .
на въздушни проби няма равен 40-45 см  1 лв  го чува но в земята макс 27 28 см  ако за някой хора  това е  дълбочина за мен не е Smile
А кое е за теб дълбочина?
Айде да чуем.Но щом 27-28см е малко,очаквам да кажеш,някаква цифра,която е постижима за SD,GP,GPX.
Но нали за монетари говорите.?
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyНед Ное 17, 2013 4:09 pm

jordan_nenov написа:
pechkata написа:
jordan_nenov написа:


Наборе, понеже само лаеш, предлагам ти да дойдеш при мен или аз да дойда при теб и да заложим машина за машина! Тогава да разбереш дали фишера е дълбок или маската е плитка !
Даже ще се боря с теб с най-слабия модел на фишер: Ф-2 !
Аре поумней вече де !
Селския ти Петър не мисли така...Не знам кой трябва да поумнее...Ти осввен Фишер друг детектор хващал ли си...?
Хората от форума дето ме познават и знаят кой е моя район, нека да кажат колко машини има в радиус от 50 км около мен. Не са повече от 3-4. Освен с Фишер съм работил с Метадек, Маска-2, Пират, Гарет АЦЕ 250 и забележи Омнитрон... Интересно защо ли сега съм с монетар Фишер и мисля че никога няма да го заменя с друга бангия. А я кажи ти нещо от твоя опит като изключим маските, май друга машина не си хващал, а? Не казвам, че маската е лоша, а само че всички други БГ апарати са много по-добри от нея ! Късмет !
Йордан Ненов,големи глупости пишеш!
Ами точно за това,че в радиус от 50 км има само 3-4 машини около теб,затова си въобразяваш че Фишерчето ти е N;1.
Хич не ни е интересно,защо сега си с Фишер и защо не искаш друго.
А в последното си изречение избиваш рибата тотално: "маската не била лоша,но всички БГ апарати били МНОГО по-добри от нея."
Забележете: не "по-добри",а "МНОГО" по-добри....Това значи,че Владо Лилов трябва да се движи още със Жигули.(ама вчера ме закара до гарата със супер луксозно БМВ.)
Откъде ли го има? Сигурно е най-големия дистрибутор на Фишерчето еф седемдесет и пет..Laughing 
Всички БГ апарати били МНОГО по-добри от Маската.(още веднъж да го повторя).А гаражните? И те ли?
А ония първите,от преди 30 год.,WEF-ovete?
И те ли?
Отдавна не бях се заглеждал из Форума,ама големи плювалници са се завъдили против Маската.
Има апарати,дето за ник'ъв чеп не стават,никой не ги плюе.
Но за БГапарат,който се продава масово в чужбина(и тук естественно) скачат мн.хора.
Типично по български...
Утре,Ненов,мисля да дойда по вашия край да пробвам ГМ4.
Но,аз мислех,че си покрай Ел.Пелин.Гледам писал си Тетевенско....
Чакай пак да ти цитирам изречението,че е за рекордите на Гинес:
"НЕ КАЗВАМ,ЧЕ МАСКАТА Е ЛОША,А САМО ЧЕ ВСИЧКИ ДРУГИ БГ АПАРАТИ СА МНОГО ПО-ДОБРИ ОТ НЕЯ"cheers 
Ами драги колеги оот Форума,аз бачкам с Маски от повече от шест години и им знам добрите възможности.Но щом всички други БГ са по-добри,(според Ненов),значи България е N; 1 по класни машини.Laughing 
Very Happy 
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyНед Ное 17, 2013 7:05 pm

Пичове,винаги съм го писал и пак го пиша,че всички монетари са от един "дол дренки"т.е. имат почти едни дълбочини и дискриминация!Фишер 75 а, и други фабрични си имат нормална дълбочина и не са издути като повечето БГ детектори за по-фрапираща дълбочина,и най-важното е ,че не пропускат нищо.За това и не са нервни като някой БГ апарати,и за това на лимитираните серии двата дълбоки процеса BP и GL са по-нервни,...но са в границите.
 Друг е въпросът ,че са ограничени обектите ни,и се дърлим тук,поради липса на "работа"


Последната промяна е направена от astervil на Сря Ное 20, 2013 7:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyНед Ное 17, 2013 8:09 pm

sitalk написа:
pet1r90 написа:
jordan_nenov написа:
pet1r90 написа:
astervil написа:
pechkata написа:
pet1r90 написа:

на чиста почва  f75 не струва който каквото иска да говори , на по тежка може да е по добре спрямо други модели от неговия клас но за мен  това не е уред които да струва   толкова пари
Петре не знам кое те кара да мислиш така ама на този клип показва завидна дълбочина...
https://www.youtube.com/watch?v=VrKeStMo_vw
Вярно е,че изчернява сигнала,но със щатната сонда,която не е променяна от 100год.Също зависи и от вида на почвата./ако съдържа много желязо/ Сега с новите модели сонди /както и руснака показа/се държи съвсем прилично и трудно могат да го бият други модели от този клас.
стига циркове ,  авера  си взел тази сонда , едно че тежи друго че  дълбочина пак НЯМА .
във въздуха  f75 няма равен но в земята  изобщо  го няма .....
Ти колко време имаше Ф-75 та даваш такива категорични мнения?
Щото доколкото си спомням, изобщо неможа да подкараш фишера, който го беше купил незнайно от къде...
3 месеца по-не беше в мен , от който  2 редовно излизане ....
не съм вчерашен  знам че трябва да се  свикне на машината  усетих и  тънките  места но пак не струваше ......  
може да става  за  тежки почви но за  чисти не става , аз гаранция давам че  на чисто  със игъла  ще го разплача този  фишер .
на въздушни проби няма равен 40-45 см  1 лв  го чува но в земята макс 27 28 см  ако за някой хора  това е  дълбочина за мен не е Smile
А кое е за теб дълбочина?
Айде да чуем.Но щом 27-28см е малко,очаквам да кажеш,някаква цифра,която е постижима за SD,GP,GPX.
Но нали за монетари говорите.?
Кой какво пави аз все за тоя загубен fisher пиша .
виж сега дълбочина казвам на 30 см и то сигнал който го чувам цвят и вадя цвят.
а не чувам сигнал (цвят) вадя желязо .
фишера има дискриминация 20 см макс след това си е пълен ташак .
чувствителност няма ,
на ал метал е почти не вузможно да се работи .
ами да ме извинявате колеги ама за тези пари който струва уреда няма как да чуете добри приказки ОТ МЕН !
казвал съм го и преди , ще го кажа и сега
една маска ще се представи по добре .
хайде лека от мен Wink


______________________________________________________________________________________

http://roman-coins.com.ua/index.html
______________________________________________________________________________________
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyСря Ное 20, 2013 7:59 am

"Маските" не са лоши апарати,защото и аз съм започнал с "Бандито",но в интерес на истината Маска 4 гони цена около 1000лв.с една сонда.Значи,ако Владо му сложи дисплей и още една сонда към него,цената ще се вдигне поне с 400лв.Значи кажи речи колкото съм взел T2LTD-то,което все пак идва от САЩ,и има допълнителни такси.
Кой според вас е по-добрият избор?
Иначе бих си взел Маска,но не и на тая цена!
Успехи на всички!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyСря Ное 20, 2013 12:15 pm

Не се знае може пак да е на 1000лв. с дисплея...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyСря Ное 20, 2013 10:52 pm

astervil написа:
"Маските" не са лоши апарати,защото и аз съм започнал с "Бандито",но в интерес на истината Маска 4 гони цена около 1000лв.с една сонда.Значи,ако Владо му сложи дисплей и още една сонда към него,цената ще се вдигне поне с 400лв.Значи кажи речи колкото съм взел T2LTD-то,което все пак идва от САЩ,и има допълнителни такси.
Кой според вас е по-добрият избор?
Иначе бих си взел Маска,но не и на тая цена!
    Успехи на всички!



Точно поради тази причина аз и сигурно много други сме предпочели чуждият производител! Но иначе, да и аз бих си взел една Маска!!! Smile 
Върнете се в началото Go down
stanislav1916
Легионер
Легионер
stanislav1916



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyВто Дек 03, 2013 6:47 pm

Наи добрия апарат от марката Golden mask най-добър лично за мен е 3+ досто тестове направих тои наи ми допадна .
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyНед Дек 08, 2013 10:50 pm

Само от тестове не може да се придобие представа.Иска много обикаляне на различни почви.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyНед Дек 08, 2013 11:34 pm

pet1r90 написа:
sitalk написа:
pet1r90 написа:
jordan_nenov написа:
pet1r90 написа:
astervil написа:
pechkata написа:
pet1r90 написа:

на чиста почва  f75 не струва който каквото иска да говори , на по тежка може да е по добре спрямо други модели от неговия клас но за мен  това не е уред които да струва   толкова пари
Петре не знам кое те кара да мислиш така ама на този клип показва завидна дълбочина...
https://www.youtube.com/watch?v=VrKeStMo_vw
Вярно е,че изчернява сигнала,но със щатната сонда,която не е променяна от 100год.Също зависи и от вида на почвата./ако съдържа много желязо/ Сега с новите модели сонди /както и руснака показа/се държи съвсем прилично и трудно могат да го бият други модели от този клас.
стига циркове ,  авера  си взел тази сонда , едно че тежи друго че  дълбочина пак НЯМА .
във въздуха  f75 няма равен но в земята  изобщо  го няма .....
Ти колко време имаше Ф-75 та даваш такива категорични мнения?
Щото доколкото си спомням, изобщо неможа да подкараш фишера, който го беше купил незнайно от къде...
3 месеца по-не беше в мен , от който  2 редовно излизане ....
не съм вчерашен  знам че трябва да се  свикне на машината  усетих и  тънките  места но пак не струваше ......  
може да става  за  тежки почви но за  чисти не става , аз гаранция давам че  на чисто  със игъла  ще го разплача този  фишер .
на въздушни проби няма равен 40-45 см  1 лв  го чува но в земята макс 27 28 см  ако за някой хора  това е  дълбочина за мен не е Smile
А кое е за теб дълбочина?
Айде да чуем.Но щом 27-28см е малко,очаквам да кажеш,някаква цифра,която е постижима за SD,GP,GPX.
Но нали за монетари говорите.?
Кой какво пави аз  все за тоя загубен fisher  пиша .
 виж сега  дълбочина  казвам  на  30 см  и то  сигнал който    го чувам цвят и вадя цвят.
а не  чувам сигнал  (цвят) вадя желязо .
фишера има дискриминация  20 см  макс след това   си е пълен ташак .
чувствителност няма ,  
на ал метал е  почти не вузможно да  се работи .
ами да ме извинявате колеги   ама  за тези пари който струва  уреда няма как да  чуете добри приказки ОТ МЕН !
казвал съм го и преди  , ще го кажа   и сега
една маска   ще се представи  по добре .
хайде лека  от мен Wink
Колега нищо лично , но освен плюене на марката фишер друго нищо не съм чул от теб. Вариантите са два или нищо неразбиращ от настройки или малко си работил с този уред.


Според мен трябва време да разбереш един апарат ! Минимум 6 м. работа.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
bai_georgi
Легионер
Легионер
bai_georgi



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyПон Дек 09, 2013 8:06 pm

ivanasen написа:

Според мен трябва време да разбереш един апарат ! Минимум 6 м. работа.

Според мен за да си избереш хубав апарат трябва освен опит да имаш и акъл. Не знам що за човек би си купил Ф5 и още повече този човек да дава акъл на другите Cool 
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyПон Дек 09, 2013 8:18 pm

bai_georgi написа:

Според мен за да си избереш хубав апарат трябва освен опит да имаш и акъл. Не знам що за човек би си купил Ф5 и още повече този човек да дава акъл на другите Cool 
Да и ще разбереш ако му зададеш този въпрос:
Колко маха е нужно за да локализираш сигнал...?
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyПон Дек 09, 2013 8:23 pm

bai_georgi написа:
ivanasen написа:

Според мен трябва време да разбереш един апарат ! Минимум 6 м. работа.

Според мен за да си избереш хубав апарат трябва освен опит да имаш и акъл. Не знам що за човек би си купил Ф5 и още повече този човек да дава акъл на другите Cool 

Гоше дали аз не разбрах или те нещо с главата си НЕ СИ НАРЕД !?  Ти въобще пипал Ли си МД . Понеже в най-първите ТИ ПОСТОВЕ ПИШЕШЕ , ЧЕ НЕ СИ ПИПАЛ И ИСКАШ ДА СИ НАПРАВИШ. А пък сега взе да ни учиш на работа с МД и то с фишер. Нещо ми изглеждаш май на ШАРЛАТАНИН. С няколко думи поредният ХЬШ с поредният си ник.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!


Последната промяна е направена от ivanasen на Пон Дек 09, 2013 8:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyПон Дек 09, 2013 8:26 pm

pechkata написа:
bai_georgi написа:

Според мен за да си избереш хубав апарат трябва освен опит да имаш и акъл. Не знам що за човек би си купил Ф5 и още повече този човек да дава акъл на другите Cool 
Да и ще разбереш ако му зададеш този въпрос:
Колко маха е нужно за да локализираш сигнал...?

Печка , Ти ако имаше акъл няма да се на това дередже. Защо? Ще ти отговоря : Освен да се заяждаш и да рекламираш маската нищо смислено не съм прочел от теб


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyПон Дек 09, 2013 8:28 pm

[quote="pechkata"]
bai_georgi написа:


Колко маха е нужно за да локализираш сигнал...?

Нещо бъркаш гарет с фишер. При гарета са нужни махове.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyПон Дек 09, 2013 8:32 pm

Според мен дали апарата ще е фишер или голден маск няма никакво значение , ако не станеш едно цяло със апарата винаги ще си мислиш ,че не си избрал правилния модел и точно заради това се сравняват в форума различни модели мислейки ,че има по-добър а всъщност такъв няма , дали ще е по-дълбок със 2 сантиметра или не или има дисплей или няма едва ли е от голямо значение , та затова ако ви е направило впечатление как много опитни търсачи търсят със обикновени евтини модели а други току-що започнали това хоби парадират със апарати от по-скъпите модели ....  Smile 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyПон Дек 09, 2013 8:39 pm

trakieca написа:
Според мен дали апарата ще е фишер или голден маск няма никакво  значение , ако не станеш едно цяло  със апарата винаги ще си мислиш ,че не си избрал правилния модел  и точно заради това се сравняват в форума различни модели  мислейки ,че има по-добър а всъщност  такъв няма , дали ще е по-дълбок със 2 сантиметра или не или има дисплей или няма едва ли е от голямо значение , та затова ако ви е направило впечатление как много опитни търсачи търсят със обикновени евтини модели а други току-що започнали това хоби парадират със апарати от по-скъпите модели ....  Smile 

На 100% си прав. И напълно те подкрепям -80% според мен най-важно е зад кормилното устройство. Но едно искам да ти кажа колега влезни във форума с истинският си профил и по-този начин , ще кажеш " НЕ НА СТРАХА И НА ОМРАЗАТА"


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
bai_georgi
Легионер
Легионер
bai_georgi



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyПон Дек 09, 2013 9:17 pm

ivanasen написа:

Гоше дали аз не разбрах или те нещо с главата си НЕ СИ  НАРЕД !?  Ти въобще пипал Ли си МД . Понеже в най-първите ТИ ПОСТОВЕ ПИШЕШЕ , ЧЕ НЕ СИ ПИПАЛ И ИСКАШ ДА СИ НАПРАВИШ. А пък сега взе да ни учиш на работа с МД и то с фишер. Нещо ми изглеждаш май на ШАРЛАТАНИН. С няколко думи поредният ХЬШ с поредният си ник.

Аз не работя с металотърсач. Разчитам на методи от стари времена cat pig  elephant  albino   и най-вече на багети alien и махало cherry . За възможностите на твоя :mdr97: фишер 5 :mdr97:  няма смисъл да говорим, ти сам си се убедил, че не става за нищо и затова си му купил по-голяма сонда и си дал още пари и сега като си разбрал, че и с нея е пълен clown  geek  jocolor ти е трудно да признаеш колосалната си заблуда, за която ти се иска някой да те накаже :fessee: :fessee: :fessee: 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско    - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 5 EmptyПон Дек 09, 2013 9:27 pm

bai_georgi написа:
ivanasen написа:

Гоше дали аз не разбрах или те нещо с главата си НЕ СИ  НАРЕД !?  Ти въобще пипал Ли си МД . Понеже в най-първите ТИ ПОСТОВЕ ПИШЕШЕ , ЧЕ НЕ СИ ПИПАЛ И ИСКАШ ДА СИ НАПРАВИШ. А пък сега взе да ни учиш на работа с МД и то с фишер. Нещо ми изглеждаш май на ШАРЛАТАНИН. С няколко думи поредният ХЬШ с поредният си ник.

Аз не работя с металотърсач. Разчитам на методи от стари
времена cat pig  elephant  albino   и най-вече на багети alien и махало cherry . За възможностите на твоя :mdr97: фишер 5 :mdr97:  няма смисъл да говорим, ти сам си се убедил, че не става за нищо и затова си му купил по-голяма сонда и си дал още пари и сега като си разбрал, че и с нея е пълен clown  geek  jocolor ти е трудно да признаеш колосалната си заблуда, за която ти се иска някой да те накаже :fessee: :fessee: :fessee: 
Бай Георги иди си надупи. Ти си човека , който е заблуден!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
 
Тест на Голден маск 2 в Тетевенско
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ИЗДИРВА СЕ ТЕСТ НА ГОЛДЕН МАСК В ЗЕМЯ!
» ПРОДАВАМ ГОЛДЕН МАСК ПРОДАДЕНА
» Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: