Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка prodavam пират kupuvam нишани 5000 nexus GOLD Simplex грунда deus VANQUISH Minelab Fisher маск wave nokta tesoro Майнлаб miladinka lorenz голден TEKNETICS mask Coil Spectrum
 

 Тест на Голден маск 2 в Тетевенско

Go down 
+31
koceto
borislav123
FELIX
adventurer
OFROAD
bobi31
RelicHuntingVT
charon
trakieca
bai_georgi
stanislav1916
Gandalf
sitalk
Avrelian
BEKS
imperio
atina
бобо
Golden Mask
astervil
Podlecii.avg
manchi_81
jordan_nenov
nasko75
ivanasen
pet1r90
Mladencho
Трибал-М
pechkata
kronos555
the_lefty
35 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 11:35 am

jordan_nenov написа:


Наборе, понеже само лаеш, предлагам ти да дойдеш при мен или аз да дойда при теб и да заложим машина за машина! Тогава да разбереш дали фишера е дълбок или маската е плитка !
Даже ще се боря с теб с най-слабия модел на фишер: Ф-2 !
Аре поумней вече де !
Селския ти Петър не мисли така...Не знам кой трябва да поумнее...Ти осввен Фишер друг детектор хващал ли си...?
Казвал съм го и пак ще го кажа Фишера е добра машина ама е плитка...
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 11:40 am

pechkata написа:
nasko75 написа:

спокойно спокойно колко да е спокойно  
Много спокойно особено ако имаш и 15 год. стаж със Маската става лесно...
Браво тогава за тия 15 год.си и научил и слабите места на маската и не е необходимо аз да ти ги казвам нали Cool 
само не казвай че няма слаби места


който търси намира
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 11:42 am

Сравнете ги фишера и маската,но маската да е от най-новите модели тройки ....
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 11:42 am

pechkata написа:
jordan_nenov написа:


Наборе, понеже само лаеш, предлагам ти да дойдеш при мен или аз да дойда при теб и да заложим машина за машина! Тогава да разбереш дали фишера е дълбок или маската е плитка !
Даже ще се боря с теб с най-слабия модел на фишер: Ф-2 !
Аре поумней вече де !
Селския ти Петър не мисли така...Не знам кой трябва да поумнее...Ти осввен Фишер друг детектор хващал ли си...?

Хората от форума дето ме познават и знаят кой е моя район, нека да кажат колко машини има в радиус от 50 км около мен. Не са повече от 3-4. Освен с Фишер съм работил с Метадек, Маска-2, Пират, Гарет АЦЕ 250 и забележи Омнитрон... Интересно защо ли сега съм с монетар Фишер и мисля че никога няма да го заменя с друга бангия. А я кажи ти нещо от твоя опит като изключим маските, май друга машина не си хващал, а? Не казвам, че маската е лоша, а само че всички други БГ апарати са много по-добри от нея ! Късмет !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 11:44 am

А койе селския ми Петър? Или непознаваш чиляка или незнаеш аз от къде съм...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
manchi_81
Легионер
Легионер




Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 11:53 am

Колеги според мен май вече е по важно за една машина да работи на силно замърсени райони от колкото да има голяма дълбочина за сметка на дискриминацията и на замърсено да откача
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 12:00 pm

jordan_nenov написа:
А койе селския ми Петър? Или непознаваш чиляка или незнаеш аз от къде съм...
pet1r90
Цезар
Цезар


Брой мнения: 537
Точки: 557
Joined date: 26.01.2009
Age: 23
Местожителство: Истрия
Металдетектор: White's Spectrum .....6vol . Fisher f75


ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Вто Апр 23, 2013 6:06 pm Отговорете с цитат Report post to moderator or admin Lock post for new reports
.

остави ги колега , да лаят ......... до неделя ще се прибера на село , ще направя и аз клип .......... и ще почнат синджири те да късат


Този пост ме накара да мисля така...И ми си стори че сте близки...

https://www.imperio.biz/t7402p90-topic
Върнете се в началото Go down
the_lefty
Новобранец
Новобранец
the_lefty



Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 12:18 pm

Така е чичо Манчо за оруденото,ама къде ги античните сигнали на плитко в нашия район?
Върнете се в началото Go down
the_lefty
Новобранец
Новобранец
the_lefty



Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 12:28 pm

Ние с тебе се занимава ме където се казва от вчера,а предполагам че знаеш че първия детектор купен в Тетевен е 91г и е невероятния за времето си Фишер 1266.Та почти всичко,казвам почти а не всичко е по-обрано та дълбочината е вече от значение.
Върнете се в началото Go down
the_lefty
Новобранец
Новобранец
the_lefty



Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 12:32 pm

Аз ви казвам колеги,за мен май истината е когато си на обект който е доказано античен,малко да се зачуди детектора да ли е цвят трябва да се копае.

ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ И НЕ АНГАЖИРАМ НИКОЙ С НЕГО.
УСПЕХИ!!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 12:38 pm

pechkata написа:
jordan_nenov написа:
А койе селския ми Петър? Или непознаваш чиляка или незнаеш аз от къде съм...
pet1r90
Цезар
Цезар


Брой мнения: 537
Точки: 557
Joined date: 26.01.2009
Age: 23
Местожителство: Истрия
Металдетектор: White's Spectrum .....6vol . Fisher f75


ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Вто Апр 23, 2013 6:06 pm Отговорете с цитат Report post to moderator or admin Lock post for new reports
.

остави ги колега , да лаят ......... до неделя ще се прибера на село , ще направя и аз клип .......... и ще почнат синджири те да късат


Този пост ме накара да мисля така...И ми си стори че сте близки...

https://www.imperio.biz/t7402p90-topic

Нееее, наборе. Петър е от гр. Добрич, а аз съм от с.Белопопци. Дистанцията която ни дели е към 330 км.
Най-близките до мен търсачи са от Етрополе и Тетевенския район...
Пожелавам ти късмет на полето ! Вече при мен изораха доста от блоковете, така че и аз тия дена нарамвам лопатата и фишеро и скачам на фронта ! Късмет на всички колеги, а и на мен де !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
manchi_81
Легионер
Легионер




Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 12:48 pm

Да прав си всеки съмнителен сигнал задължително се проверява а относно дълбочината в повечето случаи пръснати монети не са на повече от 25-30см което не е кой знае колко дълбоко а ако минеш над нещо по голямо нали се сещаш че който и да е по сносен апарат винаги ще го засече.Типичен пример е теста който си направил с 20ст до железен предмет ...примерно с мойта ако го направя този тест този железен предмет няма да е проблем.........КЪСМЕТ СИ ТРЯБВА каквото и да си говорим
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 12:58 pm

the_lefty написа:
Аз ви казвам колеги,за мен май истината е когато си на обект който е доказано античен,малко да се зачуди детектора да ли е цвят трябва да се копае.

ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ И НЕ АНГАЖИРАМ НИКОЙ С НЕГО.
УСПЕХИ!!!

Незная за другите машини как реагират, но за моя Ф-75 ще кажа следното:
На доказано античен обект, при висока минерализация, ако баровете за истинност на сигнала са слаби и показва черен сигнал, то тогава задължително копам, защото това може да е дълбок цветен сигнал. Няма машина в дискриминация, която да не бърка на дълбоките сигнали. Така, че ако поне веднъж чуя цветния сигнал - копане му е майката.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 1:19 pm

Всички детектори регистрират дълбокия сигнал цветен - само Фишера е на опаки...Как ще копая като дава черен - интересно...
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 1:20 pm

pechkata написа:
pet1r90 написа:


аз бях със тази антена  https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/90/img0586su.jpg/  и със най малката  9 инча мисля че беше  .
работих със фишера 2 месеца  и мога да кажа че му бях свикнал ,  хващах сигнали който ми ги въртеше  като желязо  , но нямаше дълбочина .  общо взето не беше мой тип апарат .
другото  което е  ходиш ли  по бързо    цвета става желязо
Петре като си търкал с Фишер и Уайтс кой е по добър...?

разбира че Уайтс .
а фишера го продадох на колега преди 2 месеца Smile
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 1:26 pm

jordan_nenov написа:
pechkata написа:
jordan_nenov написа:
А койе селския ми Петър? Или непознаваш чиляка или незнаеш аз от къде съм...
pet1r90
Цезар
Цезар


Брой мнения: 537
Точки: 557
Joined date: 26.01.2009
Age: 23
Местожителство: Истрия
Металдетектор: White's Spectrum .....6vol . Fisher f75


ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Вто Апр 23, 2013 6:06 pm Отговорете с цитат Report post to moderator or admin Lock post for new reports
.

остави ги колега , да лаят ......... до неделя ще се прибера на село , ще направя и аз клип .......... и ще почнат синджири те да късат


Този пост ме накара да мисля така...И ми си стори че сте близки...

https://www.imperio.biz/t7402p90-topic

Нееее, наборе. Петър е от гр. Добрич, а аз съм от с.Белопопци. Дистанцията която ни дели е към 330 км.
Най-близките до мен търсачи са от Етрополе и Тетевенския район...
Пожелавам ти късмет на полето ! Вече при мен изораха доста от блоковете, така че и аз тия дена нарамвам лопатата и фишеро и скачам на фронта ! Късмет на всички колеги, а и на мен де !



така , колега нея седмица се прибрах , пробвах машината както ми беше казал , как ли не я въртях какво ли не ровех в нея и крайния резултат беше не задоволителен .
от тогава започнах да си мисля че твоята машина или е пипана вътре или нещо клиповете не са честни
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 1:33 pm

pet1r90 написа:


така , колега нея седмица се прибрах , пробвах  машината както ми беше казал , как ли не я въртях  какво ли не   ровех в нея  и крайния  резултат беше  не задоволителен .
от тогава започнах да си  мисля че  твоята машина или е пипана вътре  или  нещо клиповете  не  са   честни
Ама ти серьозно ли се върза на бате си Данчо на клипа...?
Че да беше питал...
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 1:38 pm

печка не само фишераго прави,много от детекторите са така,моят голд макс и той изчернява сигнала в пределна дълбочина.
Незнам,ако си в нива би било добре да ти индикира дълбоките сигнали цветни защото ще зачистиш с крака и ще провериш пак,но ако сме на чим,поляна или в каманци,не мислиш ли,че това зачистване на всеки дълбок сигнал ще стане тегаво и няма да го има удоволствието от хобито.

п.п. Аз мисля,че никога "един" МД не е достатъчен,просто защото няма униврсални такива.
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 1:39 pm

pechkata написа:
pet1r90 написа:


така , колега нея седмица се прибрах , пробвах  машината както ми беше казал , как ли не я въртях  какво ли не   ровех в нея  и крайния  резултат беше  не задоволителен .
от тогава започнах да си  мисля че  твоята машина или е пипана вътре  или  нещо клиповете  не  са   честни
Ама ти серьозно ли се върза на бате си Данчо на клипа...?
Че да беше питал...

минало свършено ,
за мен fishera не струва
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 1:42 pm

Да ви задам една гатанка, кой е апарата в ценовия клас на ф75, който не бърка дълбоките цветове, на замърсено работи една идея по зле от ХР и бие по дълбочина всички известни машини на сравнително леки почви? То и без това се отклонихме от темата....
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 1:45 pm

Mladencho написа:
печка не само фишераго прави,много от детекторите са така,моят голд макс и той изчернява сигнала в пределна дълбочина.
Незнам,ако си в нива би било добре да ти индикира дълбоките сигнали цветни защото ще зачистиш с крака и ще провериш пак,но ако сме на чим,поляна или в каманци,не мислиш ли,че това зачистване на всеки дълбок сигнал ще стане тегаво и няма да го има удоволствието от хобито.

п.п. Аз мисля,че никога "един" МД не е достатъчен,просто защото няма униврсални такива.
За сега знам от реномираните марки за Фишер и ХР за др. не съм чувал да имат този ефект...А и междо другото Соверена е най добър на чим няма кой да го бие...


Последната промяна е направена от pechkata на Пет Юли 26, 2013 1:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 1:45 pm

kronos555 написа:
Да ви задам една гатанка, кой е апарата в ценовия клас на ф75, който не бърка дълбоките цветове, на замърсено работи една идея по зле от ХР и бие по дълбочина всички известни машини на сравнително леки почви? То и без това се отклонихме от темата....
DEUS
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 1:51 pm

тц, деуса е плитък, тая дискриминация няма от къде да дойде.
също се очаква тази марка да пусне скоро нов модел който работи на две честоти едновременно.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 2:02 pm

pet1r90 написа:
kronos555 написа:
Да ви задам една гатанка, кой е апарата в ценовия клас на ф75, който не бърка дълбоките цветове, на замърсено работи една идея по зле от ХР и бие по дълбочина всички известни машини на сравнително леки почви? То и без това се отклонихме от темата....
DEUS
Не позна това е АКА...
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 2 EmptyПет Юли 26, 2013 2:41 pm

да темата както винаги отиде на майната си,но кажи кой е тоя детектор,че не се сещам за такъв,не ни мъчи де ....
Върнете се в началото Go down
 
Тест на Голден маск 2 в Тетевенско
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ИЗДИРВА СЕ ТЕСТ НА ГОЛДЕН МАСК В ЗЕМЯ!
» ПРОДАВАМ ГОЛДЕН МАСК ПРОДАДЕНА
» Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: