Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro prodavam Minelab пират mask нишани 5000 nexus маск nokta врътка Майнлаб TEKNETICS грунда Spectrum miladinka wave VANQUISH lorenz Coil голден Simplex Fisher kupuvam GOLD deus
 

 ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО

Go down 
+9
кирката
Radislav
Podlecii.avg
kaponcheto
jordan_nenov
Ancient Hunter
pechkata
astervil
adminn
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyВто Юли 30, 2013 10:14 pm

pechkata написа:
jordan_nenov написа:
Направо немога да повярвам ! Никой от вас не се замисли как и по какъв начин да изкара парите които е взел на кредит, за да ги върне на кредитора. Защо има такова мислене? Нещо което си взел назаем, трябва да се върне в същия вид ! Ей затова държавата ни е на такова дередже ! Един мисли как да изкара 20 лева, а други 100 човека мислят как да му ги вземат ! Ебати и скапаната работа ! За мен истинския ход на банките е да намалят или дори да премахнат лихвите, за да се спасят и те и да помогнат за оздравяването на бизнеса. За да се промени начина ни на живот, трябва да се обединим и да променим коренно закостенелото с вековете мислене на българина. И всички да разберем: РАБОТА И ПАК РАБОТА !
Ае, аз отивам да работя !
Лека работа на всички !
Неси хапан от банка затова така мислиш - как да ги върнеш като лихвата е два пъти повече от гладницата...?
НАПРОТИВ !!!! много правилно разсъждава Данката! лихвите задължително трябва да се намалят!!! това го говори и Ал. Петров! ама кой го чува! иначе скапаните банки ХАПЯТ тези който са взели кредити по втория начин и в един момент се стига до безизходица, взели са кредити които са непоносими за възможностите им!!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyВто Юли 30, 2013 11:01 pm

kaponcheto написа:
Само незнам защо нито една поне по 3 от водещите телевизии не информира за подобно нещо

Смяташ ли че ако имаше нещо вярно в това, то нямаше да гърмят всички медии с новината?
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyСря Юли 31, 2013 2:37 pm

jordan_nenov написа:
kaponcheto написа:
Само незнам защо нито една поне по 3 от водещите телевизии не информира за подобно нещо

Смяташ ли че ако имаше нещо вярно в това, то нямаше да гърмят всички медии с новината?

Точно това имам предвид
Другия вариант е да е толкова голяма конспирацията че да го крият Smile
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyСря Юли 31, 2013 5:54 pm

Като коментирате кредитите...наскоро седнах да сметна на един познат погасителният план за три години за евентуален кредит и какво се окза:
още на първата трета от времето(една година) на заема банката си е вземала на 50% лихвите.На втората трета вече си е прибрала 88% от лихвта...И когато човекът реши да си върне парите по-рано защото е намерил някой лев, като е продал на дядо си петте декара ниви (на безценица) се оказва,че е тройно прецакан...
Банката трябва да е държавна институция, която да е гарантирана с активи на държавата.Както беше Японската банка.И да помага, а не да ограбва Народът.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyЧет Авг 01, 2013 10:02 am

kaponcheto написа:

Точно това имам предвид
Другия вариант е да е толкова голяма конспирацията че да го крият Smile
Дано да не е вярно че бат Данчо току виж фалирал...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyЧет Авг 01, 2013 12:23 pm

pechkata написа:
kaponcheto написа:

Точно това имам предвид
Другия вариант е да е толкова голяма конспирацията че да го крият Smile
Дано да не е вярно че бат Данчо току виж фалирал...

Наборе, аз няколко пъти съм фалирал. Не е страшно. Стига да си умен - винаги ще изплуваш.
Я кажи, ти като се спънеш и паднеш на земята, оставаш си да лежиш или се изправяш и продължаваш?
Ако имаш, както аз имам, хора, позиции, пазари, търговски нюх, някой и друг лев, и малко късмет, то тогава нищо неможе да те уплаши и винаги печелиш войната, въпреки че си загубил някоя и друга битка.
Ако твоята цел са парите - никога няма да ги имаш. Запомни го ! Парата е стока както всичко останало и са средство за постигане на целите. Дължиш ми една бира за безплатната лекция.
бира 
Късмет колеги !
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyЧет Авг 01, 2013 12:42 pm

много уменcheers 
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyЧет Авг 01, 2013 9:10 pm

кирката написа:
много уменcheers 
Да щом сте на един акъл...
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyЧет Авг 01, 2013 10:04 pm

jordan_nenov написа:
pechkata написа:
kaponcheto написа:

Точно това имам предвид
Другия вариант е да е толкова голяма конспирацията че да го крият Smile
Дано да не е вярно че бат Данчо току виж фалирал...

Наборе, аз няколко пъти съм фалирал. Не е страшно. Стига да си умен - винаги ще изплуваш.
Я кажи, ти като се спънеш и паднеш на земята, оставаш си да лежиш или се изправяш и продължаваш?
Ако имаш, както аз имам, хора, позиции, пазари, търговски нюх, някой и друг лев, и малко късмет, то тогава нищо неможе да те уплаши и винаги печелиш войната, въпреки че си загубил някоя и друга битка.
Ако твоята цел са парите - никога няма да ги имаш. Запомни го ! Парата е стока както всичко останало и са средство за постигане на целите. Дължиш ми една бира за безплатната лекция.
бира 
Късмет колеги !
Браво Йордане пич сиCool ,за разлика от набора ти. scratch scratch scratch scratch
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyЧет Авг 01, 2013 11:41 pm

Тая новина е художествена измислица на "Чергар" от "Уикилийкс" Това не отговаря на действителноста.
http://neverojatno.wordpress.com/2011/08/17/udar/  bounce Laughing
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 8:49 am

pechkata написа:
кирката написа:
много уменcheers 
Да щом сте на един акъл...

Ако нямах акъл, най-вероятно щях да съм хладилен техник...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 8:59 am

vvurbanov написа:
Тая новина е художествена измислица на "Чергар" от "Уикилийкс" Това не отговаря на действителноста.
http://neverojatno.wordpress.com/2011/08/17/udar/  bounce Laughing

Ако аз съм кредитор, как държавата или някаква европейска комисия или лунната академия ще ми забрани да си търся парите?
Единствения начин това да стане е като въпросната комисия ми изплати главницата ведно с лихвите. Друга възможност не съществува.
Нека сега набора да каже как след лъч в тунела става пълен мрак...
Късмет колеги и Бог да ви пази от лоши кредитори !
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 9:09 am

От Европейската комисия обосноваха това историчееско решение със следните мотиви: 1. Голяма част от кредитите са отпуснати при силно занижени критерии относно платежоспособността на клиентите и то с ясното съзнание за случващото се от страна на банковото ръководство, и дори с поощрението му. 2. Настоящата стъпка има за цел да даде, глътка въздух на бизнеса като цяло и отделният човек в частност, като разпредели товара на кризата равномерно върху виновниците тя да се случи. 3. Настоящата стъпка трябва да окаже дисциплиниращ ефект върху банковия сектор и да го накара да осъзнае, че ако иска да прави печалби на всяка цена, трябва да е готов да плати социалните последствия от действията си. 4. Настоящата директива, трябва да окаже положителен социален ефект върху всички слоеве на обществото и да намали натрупаното общественно напрежение, придобило напоследък застрашителни размери. написа:
И къде видя че някай иска да не връща кредита който е взел...?Пънеш се като костилка в гъз - дървен шоп...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 9:54 am

pechkata написа:
И къде видя че някай иска да не връща кредита който е взел...?Пънеш се като костилка в гъз - дървен шоп...

Наборе, не дървен шоп, а надървен шоп. Щом само се сетя за теб и нещо мое се изправя...
И според теб, аз ще дам някому пари и европейската комисия ще ми рече да си ги търся след 5 години... ти така ли разбираш нещата?
Ама така е, всички жители на Ле........ сте си малко недобре. Предполагам че е от Ловешката жега.
Късмет колеги !
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 11:25 am

Що се дърляте, като и двамата знаете, че написаното е глупост?
Написано е от идиот, за идиоти...!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 11:51 am

tepes написа:
Що се дърляте, като и двамата знаете, че написаното е глупост?
Написано е от идиот, за идиоти...!

Брадчет, така е, ама набора неще да вдява нещо. Пък и на мен ми е интересно да видя като излезе от нерви какви ще ги върши. Просто наблюдавам един паталогичен случай на неврастения. Сега чакам набора да каже нещо хубаво за мен...
Laughing 
Късмет на всички колеги !
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 12:53 pm

BEKS написа:
jordan_nenov написа:
pechkata написа:
kaponcheto написа:

Точно това имам предвид
Другия вариант е да е толкова голяма конспирацията че да го крият Smile
Дано да не е вярно че бат Данчо току виж фалирал...

Наборе, аз няколко пъти съм фалирал. Не е страшно. Стига да си умен - винаги ще изплуваш.
Я кажи, ти като се спънеш и паднеш на земята, оставаш си да лежиш или се изправяш и продължаваш?
Ако имаш, както аз имам, хора, позиции, пазари, търговски нюх, някой и друг лев, и малко късмет, то тогава нищо неможе да те уплаши и винаги печелиш войната, въпреки че си загубил някоя и друга битка.
Ако твоята цел са парите - никога няма да ги имаш. Запомни го ! Парата е стока както всичко останало и са средство за постигане на целите. Дължиш ми една бира за безплатната лекция.
бира 
Късмет колеги !
Браво Йордане пич сиCool ,за разлика от набора ти. scratch scratch scratch scratch
Razz Razz Razz ТОЙ не е велик,ТОЙ е СУПЕРДАН!Razz Razz Razz 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 1:00 pm

бобо написа:
BEKS написа:
jordan_nenov написа:
pechkata написа:
kaponcheto написа:

Точно това имам предвид
Другия вариант е да е толкова голяма конспирацията че да го крият Smile
Дано да не е вярно че бат Данчо току виж фалирал...

Наборе, аз няколко пъти съм фалирал. Не е страшно. Стига да си умен - винаги ще изплуваш.
Я кажи, ти като се спънеш и паднеш на земята, оставаш си да лежиш или се изправяш и продължаваш?
Ако имаш, както аз имам, хора, позиции, пазари, търговски нюх, някой и друг лев, и малко късмет, то тогава нищо неможе да те уплаши и винаги печелиш войната, въпреки че си загубил някоя и друга битка.
Ако твоята цел са парите - никога няма да ги имаш. Запомни го ! Парата е стока както всичко останало и са средство за постигане на целите. Дължиш ми една бира за безплатната лекция.
бира 
Късмет колеги !
Браво Йордане пич сиCool ,за разлика от набора ти. scratch scratch scratch scratch
Razz Razz Razz ТОЙ не е просто велик,ТОЙ е СУПЕРДАН!Razz Razz Razz 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 1:03 pm

бобо написа:
BEKS написа:
jordan_nenov написа:
pechkata написа:
kaponcheto написа:

Точно това имам предвид
Другия вариант е да е толкова голяма конспирацията че да го крият Smile
Дано да не е вярно че бат Данчо току виж фалирал...

Наборе, аз няколко пъти съм фалирал. Не е страшно. Стига да си умен - винаги ще изплуваш.
Я кажи, ти като се спънеш и паднеш на земята, оставаш си да лежиш или се изправяш и продължаваш?
Ако имаш, както аз имам, хора, позиции, пазари, търговски нюх, някой и друг лев, и малко късмет, то тогава нищо неможе да те уплаши и винаги печелиш войната, въпреки че си загубил някоя и друга битка.
Ако твоята цел са парите - никога няма да ги имаш. Запомни го ! Парата е стока както всичко останало и са средство за постигане на целите. Дължиш ми една бира за безплатната лекция.
бира 
Късмет колеги !
Браво Йордане пич сиCool ,за разлика от набора ти. scratch scratch scratch scratch
Razz Razz Razz ТОЙ не е просо пич,ТОЙ е СУПЕРДАН!Razz Razz Razz 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 1:06 pm

Хубаво е човек да има високо мнение за себе си,но при Данчо това е патологияRazz 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 1:29 pm

бобо написа:
Хубаво е човек да има високо мнение за себе си,но при Данчо това е патологияRazz 

Опит сестра ми,
нищо друго. Просто имам страшно много опит във всички сфери на живота.
Наслука и наздраве !
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 1:35 pm

Това,да защитяваш банките,е все едно крепостния селянин да защитява феодала си!....И в какво имаш опит?....В това цял живот да се дупиш ли???Щото ако кажеш ,че банките не те Дупят....здраве да е......како..Razz 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 1:51 pm

бобо написа:
Това,да защитяваш банките,е все едно крепостния селянин да защитява феодала си!....И в какво имаш опит?....В това цял живот да се дупиш ли???Щото ако кажеш ,че банките не те Дупят....здраве да е......како..Razz 

Работя с банките сестра ми, дават ми оборотни средства чрез които изкарва още повече пари - има и за банките има и за мен. Най-сигурния начин да смъкнеш някой е да му вземеш оборотните средства. А ти нали знаеш, че банката е много добра майка, но и много зла мащеха. Ако си редовен платец - нямаш проблеми, ако се правиш на тарикат - ядеш хурката. А по въпроса за дупенето - как се радваме на шарени поли, така ще се радваме на гърбави хуй-еве. И не трябва да си лаком, щото знаеш какво казва народа - лаком гъз - два х-уя яде...
Късмет сестричке !
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 3:26 pm

jordan_nenov написа:
бобо написа:
Това,да защитяваш банките,е все едно крепостния селянин да защитява феодала си!....И в какво имаш опит?....В това цял живот да се дупиш ли???Щото ако кажеш ,че банките не те Дупят....здраве да е......како..Razz 

Работя с банките сестра ми, дават ми оборотни средства чрез които изкарва още повече пари - има и за банките има и за мен. Най-сигурния начин да смъкнеш някой е да му вземеш оборотните средства. А ти нали знаеш, че банката е много добра майка, но и много зла мащеха. Ако си редовен платец - нямаш проблеми, ако се правиш на тарикат - ядеш хурката. А по въпроса за дупенето - как се радваме на шарени поли, така ще се радваме на гърбави хуй-еве. И не трябва да си лаком, щото знаеш какво казва народа - лаком гъз - два х-уя яде...
Късмет сестричке !
Важното е да си щастлива кат те клатят,како,а виждам,че ти го постигаш..Да ти е сладко.А, и да ти кажа ,како,тва днешните не са ебачи,а бройкаджии,както и банкерите не са банкери,а чисти лихвариIdea 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 2 EmptyПет Авг 02, 2013 4:10 pm

бобо написа:
jordan_nenov написа:
бобо написа:
Това,да защитяваш банките,е все едно крепостния селянин да защитява феодала си!....И в какво имаш опит?....В това цял живот да се дупиш ли???Щото ако кажеш ,че банките не те Дупят....здраве да е......како..Razz 

Работя с банките сестра ми, дават ми оборотни средства чрез които изкарва още повече пари - има и за банките има и за мен. Най-сигурния начин да смъкнеш някой е да му вземеш оборотните средства. А ти нали знаеш, че банката е много добра майка, но и много зла мащеха. Ако си редовен платец - нямаш проблеми, ако се правиш на тарикат - ядеш хурката. А по въпроса за дупенето - как се радваме на шарени поли, така ще се радваме на гърбави хуй-еве. И не трябва да си лаком, щото знаеш какво казва народа - лаком гъз - два х-уя яде...
Късмет сестричке !
Важното е да си щастлива кат те клатят,како,а виждам,че ти го постигаш..Да ти е сладко.А, и да ти кажа ,како,тва днешните не са ебачи,а бройкаджии,както и банкерите не са банкери,а чисти лихвариIdea 

И аз те обичам миличка !
Радвам се че вече имаш опит и много точно определяш въз основата на опита си какви са днешните ебачи.
девушка 

А банкерите просто продават пари. И те както всяка друга измет искат да вземат колкото се може повече. Пазар мила. Ако ти отърва - вземаш, а ако не - чакаш по-добри времена или загиваш. Избора е твой.
Късмет на всички фронтове ! И не искайте повече от ебачите, те може би толкова си могат...
Върнете се в началото Go down
 
ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Тайните на древна София излизат наяве
» важно
» OKM Важно

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: