Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam грунда Fisher miladinka VANQUISH Coil nokta TEKNETICS Майнлаб lorenz mask Simplex маск deus Minelab GOLD kupuvam нишани голден врътка 5000 пират wave Spectrum nexus tesoro
 

 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ

Go down 
+19
qnus123
Avrelian
EXTERMINATE
werewolf1
alireza
batned
solidi
sitalk
saiganica
stan960
ivanasen
N@SKO
Трибал-М
kretos
rahan
FELIX
Rinobs
adventurer
TyT
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
saiganica
Легионер
Легионер
saiganica



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyНед Дек 22, 2013 11:44 pm

FELIX написа:
.
Общо взето такава апаратура е носил доколкото е подразбрал(дядо ми) са локализирали кухини и земни аномалии.На какъв принцип е работила тази апаратура ще може да каже само някой от УБО-то,който е бил близко до Людмила  [/quote]
 В Германия са локализирали (кухини и както споменаваш аномалии)чрез наземно облъчвае засичано от спътник!Едвали тогава са разполагали с такава техника!
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyПон Дек 23, 2013 2:41 am

saiganica написа:
FELIX написа:
.
Общо взето такава апаратура е носил доколкото е подразбрал(дядо ми) са локализирали кухини и земни аномалии.На какъв принцип е работила тази апаратура ще може да каже само някой от УБО-то,който е бил близко до Людмила  
 В Германия са локализирали (кухини и както споменаваш аномалии)чрез наземно облъчвае засичано от спътник!Едвали тогава са разполагали с такава техника![/quote]
Колега Saiganica спътници е имало от преди 100 години горе долу и технологията е има почти всеки спътник говоря от опит изучавал съм за спътниците и съм се занимавал с тях винаги ми е било интересно но смених професията си
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyПон Дек 23, 2013 10:18 am

Rinobs написа:

Колега Saiganica спътници е имало от преди 100 години горе долу и технологията е има почти всеки спътник говоря от опит изучавал съм за спътниците и съм се занимавал с тях винаги ми е било интересно но смених професията си


Колега,преди сто години е била 1913?...И за коя технология точно става дума? Транзистори има след 1950 година,а интегрални схеми-малко по-късно.Възможно е електрониката да е била лампова...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyПон Дек 23, 2013 4:00 pm

Не забравяйте 4е по времето на Тато 4аст от косми4еското оборудване и апаратура са произвеждани у нас,и като цяло потенциала в тази посока е бил доста голям и добре организиран.За съветските(руските) косми4ески инженери предполагам всеки знае 4е и досега са едни от водещите в световен мащаб.Тази апаратура която е била на въпросния хеликоптер ме съмнява да е била за косми4ески(сателитни) цели,но не е била и за изу4аване на подземния живот на мравките  Cool 
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyПон Дек 23, 2013 5:55 pm

Трибал-М написа:
Rinobs написа:

Колега Saiganica спътници е имало от преди 100 години горе долу и технологията е има почти всеки спътник говоря от опит изучавал съм за спътниците и съм се занимавал с тях винаги ми е било интересно но смених професията си


Колега,преди сто години е била 1913?...И за коя технология точно става дума? Транзистори има след 1950 година,а интегрални схеми-малко по-късно.Възможно е електрониката да е била лампова...
това беше "образно" казано
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyПон Дек 23, 2013 6:03 pm

Трибал-М написа:
Rinobs написа:

Колега Saiganica спътници е имало от преди 100 години горе долу и технологията е има почти всеки спътник говоря от опит изучавал съм за спътниците и съм се занимавал с тях винаги ми е било интересно но смених професията си


Колега,преди сто години е била 1913?...И за коя технология точно става дума? Транзистори има след 1950 година,а интегрални схеми-малко по-късно.Възможно е електрониката да е била лампова...

Утрепа рибата!  Cool super21 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyПон Дек 23, 2013 8:35 pm

Rinobs написа:
Трибал-М написа:
Rinobs написа:

Колега Saiganica спътници е имало от преди 100 години горе долу и технологията е има почти всеки спътник говоря от опит изучавал съм за спътниците и съм се занимавал с тях винаги ми е било интересно но смених професията си


Колега,преди сто години е била 1913?...И за коя технология точно става дума? Транзистори има след 1950 година,а интегрални схеми-малко по-късно.Възможно е електрониката да е била лампова...
това беше "образно" казано

Я малко се смущавам пред толткова мащабна образност.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
saiganica
Легионер
Легионер
saiganica



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyПон Дек 23, 2013 10:56 pm

Rinobs написа:
Трибал-М написа:
Rinobs написа:

Колега Saiganica спътници е имало от преди 100 години горе долу и технологията е има почти всеки спътник говоря от опит изучавал съм за спътниците и съм се занимавал с тях винаги ми е било интересно но смених професията си


Колега,преди сто години е била 1913?...И за коя технология точно става дума? Транзистори има след 1950 година,а интегрални схеми-малко по-късно.Възможно е електрониката да е била лампова...
това беше "образно" казано
  Нищо,че правиш ,,малка" грешка в датирането но едвали по времето на Людмила е имало в света тази спътникова технология!Възможное от височина да се забелязват не естественните образования(изкуствени насипи,градежи,пътеки и т.нт)!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyСря Дек 25, 2013 10:12 pm

За урановото находище край село Смоляновци в Северозападна България(вече не се експлоатира)се говореше,че е било открито от специализиран спътник,но може да са само приказки.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyСъб Дек 28, 2013 6:47 pm

adventurer написа:
нали целия свят ще ги види с тия вертолети не ми се вярва
Не знам колегата от кой град е но най-вероятно става въпрос за пантерите към гранична полиция които са -първо ги обучаваха във Варна пилотите или става въпрос за другите които заснемаха имотите на хората от въздуха -сега дали тази техника има и други възможности аз лично не знам
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyНед Дек 29, 2013 12:02 am

Доста са прекарали с този турски тир.Сега съм сигурен ,че турчаляка Доган има иманннярска група.Доста приятели ми споделяха,че турчака има бригада ама не ми се верваше ДПС с сигурност има пръст.Когато бях тази година в Ахтополис видях граничния хеликоптер.Виждал съм доста и търсачски за съжаление ги държат гадните мутри в парламента.
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyНед Дек 29, 2013 12:04 am

Rinobs написа:
saiganica написа:
FELIX написа:
.
Общо взето такава апаратура е носил доколкото е подразбрал(дядо ми) са локализирали кухини и земни аномалии.На какъв принцип е работила тази апаратура ще може да каже само някой от УБО-то,който е бил близко до Людмила  
 В Германия са локализирали (кухини и както споменаваш аномалии)чрез наземно облъчвае засичано от спътник!Едвали тогава са разполагали с такава техника!
Колега Saiganica спътници е имало от преди 100 години горе долу и технологията е има почти всеки спътник говоря от опит изучавал съм за спътниците и съм се занимавал с тях винаги ми е било интересно но смених професията си [/quote]

И кои са тези спътници от преди 100г.? Дали когато си го писал това нещо не си бил на няколко  препиване  аперативче 
Върнете се в началото Go down
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyНед Дек 29, 2013 2:55 am

1957 година е излетял първия спътник колкото знам
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyНед Дек 29, 2013 8:52 am

alireza написа:
Доста са прекарали с този турски тир.Сега съм сигурен ,че турчаляка Доган има иманннярска група.Доста приятели ми споделяха,че турчака има бригада ама не ми се верваше ДПС с сигурност има пръст.Когато бях тази година в Ахтополис видях граничния хеликоптер.Виждал съм доста и търсачски за съжаление ги държат гадните мутри в парламента.
Това че има хора от висшите етажи на властта замесени в каналите за износ на културно исторически ценности е вън от всяко съмнение не напразно се смята че България е един от най- големите донори в това отношение и без политически чадър върху каналите няма как да стане
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyНед Дек 29, 2013 12:09 pm

alireza написа:
Доста са прекарали с този турски тир.Сега съм сигурен ,че турчаляка Доган има иманннярска група.Доста приятели ми споделяха,че турчака има бригада ама не ми се верваше ДПС с сигурност има пръст.Когато бях тази година в Ахтополис видях граничния хеликоптер.Виждал съм доста и търсачски за съжаление ги държат гадните мутри в парламента.
На "по4етния председател" търсачската група не е от в4ера и днеска.Още преди пове4е от 15 лета,негови хора обикалят и "стържат" из Троянския и Севлиевския райони и търсят римските "банки",а щом са ка4или и тир на Балкана зна4и е имал повод и да се по4ерпи-да го бодна в по4етния г.з...
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyНед Дек 29, 2013 9:45 pm

Много ме яд щото знам за колко злато става на въпрос.Проклети да са за винаги щито за страдащият сиромасец неможе работи но за тези тласти крадливи муцуни може.Дано измрат от клетви.
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyСря Яну 01, 2014 9:23 pm

не че нещо но съм го виждал тоз хеликоптер черен преди 2 години около село Въгларово Хасковска област имаше доста полицейско присъствие там и 2 тира с турска регистрация


както винаги сме си най веселата компания ХD :yes: :soif100: на маса
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyСря Яну 01, 2014 11:45 pm

EXTERMINATE написа:
не че нещо но съм го виждал тоз хеликоптер черен преди 2 години около село Въгларово Хасковска област имаше доста полицейско присъствие там и 2 тира с турска регистрация

Това намек за интернационална дейност ли е!Ако е така,едва ли ще измрат от клетви...Тези са бронирани здраво в гърдите,и куршуми трудно ги хващат.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyСъб Яну 04, 2014 8:31 am

batned написа:
alireza написа:
Доста са прекарали с този турски тир.Сега съм сигурен ,че турчаляка Доган има иманннярска група.Доста приятели ми споделяха,че турчака има бригада ама не ми се верваше ДПС с сигурност има пръст.Когато бях тази година в Ахтополис видях граничния хеликоптер.Виждал съм доста и търсачски за съжаление ги държат гадните мутри в парламента.
Това че има хора от висшите етажи на властта замесени в каналите за износ на културно исторически ценности е вън от всяко съмнение не напразно се смята че България е един от най- големите донори в това отношение и без политически чадър върху каналите няма как да стане
-Даже преди още да въведат новият закон и въпреки доста рестриктивният закон в това отношение в Турция, южните съседи ни бяха изпреварили в износа на антики,така поне се говореше в средите -Сега за износител на антики №1 се води Сирия..................................
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyНед Яну 12, 2014 8:36 pm

Голямо няма търкайте за брройчици.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyНед Яну 12, 2014 8:45 pm

alireza написа:
Голямо няма търкайте за брройчици.
Как няма, нъл него търсиме?
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyНед Яну 12, 2014 8:53 pm

Как да ви обесня,че голямото е сладък бизнес за мечките.За нас нищичко.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyВто Яну 14, 2014 1:48 pm

alireza написа:
Как да ви обесня,че голямото е сладък бизнес за мечките.За нас нищичко.


Едните винаги си правят сметката по-добре от другите.....и пристигат навреме на точното място.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyПет Фев 07, 2014 3:16 am

то чче дейността е интернационална и че големите риби изяждат месото от кокъла а за нас огризките ни е ясно на всички обаче ние не можем да си позволим хеликоптери георадари от този калибър и цели бригади да се скитат по нивите и археологическите обекти най много ако намерим някоя монета държавата да ни съди и това а хота които изкарват стотици килограми да ни се смеят


както винаги сме си най веселата компания ХD :yes: :soif100: на маса
Върнете се в началото Go down
qnus123
Новобранец
Новобранец




2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 3 EmptyПет Фев 07, 2014 3:16 pm

alireza написа:
Доста са прекарали с този турски тир.Сега съм сигурен ,че турчаляка Доган има иманннярска група.Доста приятели ми споделяха,че турчака има бригада ама не ми се верваше ДПС с сигурност има пръст.Когато бях тази година в Ахтополис видях граничния хеликоптер.Виждал съм доста и търсачски за съжаление ги държат гадните мутри в парламента.
Какво значи турчаляка бе колега не мога да те разбера нещо???Би ли ми го превел??
Върнете се в началото Go down
 
2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» История на българските земи от античноста до наши дни
» Българските златни съкровища
» БЪЛГАРСКИТЕ МЕТЕОРИТИ – ИСТОРИЯ И СТЕПЕН НА ИЗУЧЕНОСТ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: