Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta deus mask miladinka Fisher kupuvam prodavam lorenz GOLD TEKNETICS Simplex nexus голден Minelab пират VANQUISH tesoro грунда wave Spectrum нишани 5000 Coil врътка Майнлаб маск
 

 Уред на Станимир от Варна

Go down 
+9
veso
Moharem
stoyow
kuprqnov
stan960
pet1r90
cheese
knight
индиана джоунс
13 posters
АвторСъобщение
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyСря Апр 22, 2009 11:34 am

колеги интересува ме как мога да си купя апарат на СТАНИМИР от Варна
Върнете се в началото Go down
knight
Новобранец
Новобранец




 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyЧет Апр 23, 2009 2:44 pm

Ами колега първо незнам от кой Станимир искаш да си купиш машина до колкото знам във Варна са двама Станимировците,стрелкови прави де дето правят машини.Аз имам телефона на този дето прави тези новите "Фишери" и стрелкови прави ,но незнам дали че удобно да пусна тук номера на човека без негово знание за това ще ти го пусна на лични ОК?
Върнете се в началото Go down
cheese
Новобранец
Новобранец




 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyВто Ное 24, 2009 8:28 pm

Станимирките са хубави, когато искат да работят. Когато им скимне, че е време за сиеста - забравете ги. Апаратът, до който имах допир, беше пращан на гости на баща си точно четири пъти за една година, и пак от време на време стачкува. Тия гостита го оскъпиха със стотачка, и резултатът беше допълнително една допълнително поставена врътка, която ПОНЯКОГА успокоява апарата. То не бяха оправдания от типа "Нов вид лепило ползвах, тука кабелче се е разпоило, някой го е удрял и блъскал...", то не бяха лепеници с тиксо ... Много неприятно, и много обидно към потребителя! Хубаво е да се пести и да се стреми човек да влага евтини материали, ама всяко нещо си има граници. Прескочиш ли ги, вече не произвеждаш машини, а нещо като спортен тотализатор - понякога работи, понякога не. Нещата стават леко лотарийни.
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyВто Ное 24, 2009 8:34 pm

knight написа:
Ами колега първо незнам от кой Станимир искаш да си купиш машина до колкото знам във Варна са двама Станимировците,стрелкови прави де дето правят машини.Аз имам телефона на този дето прави тези новите "Фишери" и стрелкови прави ,но незнам дали че удобно да пусна тук номера на човека без негово знание за това ще ти го пусна на лични ОК?

там е работата че и да му се обади може да го резне да му каже че има грешка - Станимир Wink
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyВто Ное 24, 2009 9:14 pm

А най вероятно да го отложи във времето. Wink
Върнете се в началото Go down
cheese
Новобранец
Новобранец




 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyСря Ное 25, 2009 8:02 am

Аз съм организиран човек, и рядко си позволявам предположения. Предпочитам да боравя с факти, а фактите до момента са такива, каквито казах.Кой какво ще направи и какво ще отложи, не знам, но че зле направена машина няколко пъти ми разваля кефа, това е абсолютно вярно. Вероятно замисълът е добър - лесна за обслужване машина, само с две врътки (впоследствие добавена още една) , без стрелки и прочее, ама леко понакуцва реализацията. Като се разпипка и размяука, спиране няма. Последно синът ми такъв хип-хоп изденси под акомпанимента й, че цялата компания се смя. Без мене де, защото всъщност на мене се смяха.
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyСря Ное 25, 2009 10:51 am

cheese написа:
Аз съм организиран човек, и рядко си позволявам предположения. Предпочитам да боравя с факти, а фактите до момента са такива, каквито казах.Кой какво ще направи и какво ще отложи, не знам, но че зле направена машина няколко пъти ми разваля кефа, това е абсолютно вярно. Вероятно замисълът е добър - лесна за обслужване машина, само с две врътки (впоследствие добавена още една) , без стрелки и прочее, ама леко понакуцва реализацията. Като се разпипка и размяука, спиране няма. Последно синът ми такъв хип-хоп изденси под акомпанимента й, че цялата компания се смя. Без мене де, защото всъщност на мене се смяха.
колега ништо лично но машини те му са борби сравнение с други гаражни
виждал съм как работят машини те . тази стрелковата казват че била по добра от другия модел които е само на дискриминация
а за рементите явно нямаш късмет. от тукашни те машини една не е ходила до колкото знам .
така че не оплуваи на човека стоката ако бяха такива боклуци нямаше да има толкова хора с неговите апарати Wink
Върнете се в началото Go down
cheese
Новобранец
Новобранец




 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyСря Ное 25, 2009 1:46 pm

Никого не оплювам. Тонът ми, както се вижда, е спокоен. Просто споделям факти, изводите са си лична работа на всеки.
Нали за това е темата, за споделяне на факти. Или греша?
Върнете се в началото Go down
kuprqnov
Новобранец
Новобранец




 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyСря Ное 25, 2009 2:11 pm

cheese написа:
Аз съм организиран човек, и рядко си позволявам предположения. Предпочитам да боравя с факти, а фактите до момента са такива, каквито казах.Кой какво ще направи и какво ще отложи, не знам, но че зле направена машина няколко пъти ми разваля кефа, това е абсолютно вярно. Вероятно замисълът е добър - лесна за обслужване машина, само с две врътки (впоследствие добавена още една) , без стрелки и прочее, ама леко понакуцва реализацията. Като се разпипка и размяука, спиране няма. Последно синът ми такъв хип-хоп изденси под акомпанимента й, че цялата компания се смя. Без мене де, защото всъщност на мене се смяха.
Подкрепям колегата cheese . Аз бях на неговото положение докато един познат неми предложи да пратя машинката си на мохарем. Получих си апарата , като работата му беше коренно променена. Ремонта ми излезна колкото половината от цената на машината. Нова сонда и някаква платка бил добавил. Купих и негов апарат. От тогава съм доволен и не съжалявам, че спрях избора си на Мохарем. И да е ясно, не уплювам никого. Просто споделям и аз факти.
Върнете се в началото Go down
stoyow
Новобранец
Новобранец




 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyСря Ное 25, 2009 10:01 pm

Мохарем и kuprqnov са един и същи човек! И да е ясно, не оплювам никого. Просто споделям и аз факти.
Върнете се в началото Go down
Moharem
Преторий
Преторий
Moharem



 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyСря Ное 25, 2009 10:32 pm

stoyow написа:
Мохарем и kuprqnov са един и същи човек! И да е ясно, не оплювам никого. Просто споделям и аз факти.
Така както е тръгнало да не излезне че stoyow и Станимир са един и същи човек - шегувам се.... а знае ли човек ! Laughing
Върнете се в началото Go down
veso
Новобранец
Новобранец




 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyВто Апр 27, 2010 11:14 pm

колега вземи си голден маск от колкото този миндил :pepe: :pepe: :pepe:
Върнете се в началото Go down
pld-monetarka
Про-Консул
Про-Консул
pld-monetarka



 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyПет Апр 30, 2010 11:09 pm

veso написа:
колега вземи си голден маск от колкото този миндил :pepe: :pepe: :pepe:

Колеги,взимате "" sueсo no correspondido"" и ще забравите за другите: MINELAB,FISHER,WHITE`S,GARRET I TEM PODOBNI.

Машината е Пловдивско производство.
Не GPX 4500,ILI TEM PODOBNI.
Нищо не може да се мери с нея.
А и е супер евтина.


ХВАЛИТЕ МИ МИШИНИ,А АЗ ВИ КАЗВАМ АКО ИМАТЕ ТАЯ,ВАШИТЕ ЩЕ ГИ ХВЪРЛИТЕ :yes:
Върнете се в началото Go down
shakata
Новобранец
Новобранец




 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyСъб Май 01, 2010 1:03 pm

даи ниакакав линк или информациа за тази машина sueсo no correspondido.
Върнете се в началото Go down
S56
Новобранец
Новобранец




 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyСъб Май 01, 2010 7:46 pm

...започнаха пловдивските горещини...предстои фалиране на Minelab,жалко бяха добри машини.
Върнете се в началото Go down
canites
Новобранец
Новобранец




 - Уред на Станимир от Варна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Уред на Станимир от Варна    - Уред на Станимир от Варна EmptyСря Май 19, 2010 9:31 pm

Здражеите.Аз имам и от едната и от др ма6ина на Станимир-тази сас стрелката и тази само с дискриминациата и сам много доволен и от двете.Тази сас стрелката иа имам от 6 год и за ни6то не е ходила при ба6та си осжен за батериа ма мислиа 4е е нормално за 6 год.Тази другата я имам от ниаколко месеца но и тя за сега се дарзи безупре4но.Така сред правените ма6ини ли4но аз смиатам 4е Станимир е да не казвам най-добриа,но един от най-добрите сас сигурност cheers cheers cheers Basketball
Върнете се в началото Go down
 
Уред на Станимир от Варна
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Интересува ме информация за Станимир(Станчо) от Варна-
» Варна
» Бедствието-Варна

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: