Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 Fisher nexus Simplex deus mask Майнлаб wave VANQUISH GOLD грунда Minelab nokta TEKNETICS нишани kupuvam miladinka Coil врътка голден tesoro Spectrum lorenz пират prodavam маск
 

 радиестезия и римският бастун

Go down 
+8
mario321
baibradyr
Kolev
Трибал-М
stater
sony
kretos
maradji1
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
maradji1
Легионер
Легионер




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyСря Авг 28, 2013 5:45 pm

колеги някой да е работил е така нареченият "римски бастун",чета разни книги тука как още от тракийско време са засичали златните залежи,точно с тоя "бастун"
а и конструкцията му е много проста.ако има някой нека пише повече за това творение на природата
В тази книга е разкрита тайната на Римският Бастун (Римският Багет).

Тук ще намерите закономерностите на античната Физикална радиестезия, конструкцията на уреда и методиката на изследване.

Изяснено е, че съвременната радиестезия е мантална и смесена, а не физикална. Тя не се базира на гравитационното взаимодействие и е далеч от принципа и постиженията на античната Физикална радиестезия.

Тук за първи път е представена информация за Гравитационната локация и Гравитационния резонанс.

СЪДЪРЖАНИЕ:

ВЪВЕДЕНИЕ / 4

КОНСТРУКЦИЯ / 5

БАЛАНС И РЕАКЦИЯ / 6

ПОДДРЪЖКА / 14

ИЗСЛЕДОВАТЕЛСКА ДЕЙНОСТ / 14
Върнете се в началото Go down
kretos
Новобранец
Новобранец




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyСря Авг 28, 2013 6:16 pm

Дай линк към книгата или статията.
Върнете се в началото Go down
maradji1
Легионер
Легионер




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyПет Авг 30, 2013 9:18 am

книгата е от antiqshop или antiqshop.ltd@gmail.com
Върнете се в началото Go down
maradji1
Легионер
Легионер




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyПет Авг 30, 2013 9:26 am

погледни тук
Разгадаването на тайната на Римския Бастун започна от момента, в който до мен достигна оръфан стар ръкопис, указващ конструкцията му.

Старецът, който ми го показа твърдеше, че е от жречески род, че е получил ръкописа по наследство и че тайната му не е излизала от рода им.

На моя скептицизъм старецът отвърна - Сега ще видиш, че уредът наистина работи.

Той успешно ми демонстрира своя уред, като лоцира 1 кг. сребро, скрито лично от мен .

Разказа ми как е правил много тестове, как е посветил живота си на това изкуство и как е успял да намира самородно злато.

Това му щастие обаче било помрачено от липсата на потомство. Особено нещастен беше поради загубата на съпругата си.

Старецът ми сподели и разочарованието си от роднините, които постоянно го изнудвали за пари и гледали само как да се домогнат до имуществото му.

После ми обясни подробно какво представлява бастунът (римският багет), каква е конструкцията му, как се изработва, как функционира, каква е методиката на изследването, какви условия са необходими, за да сработи, какви са предимствата и недостатъците му.

Преди да представя тук наученото тогава, трябва да кажа, че веднага се замислих за физичното явление, което стои зад този древен уред.

Скоро след откровението си старецът почина, а аз се посветих на изследователска дейност.

За около 10 години успях да разкрия тайната на Римския Бастун и Физикалната радиестезия.

Установих, че зад успехите на древните радиестезисти се крие съвсем реално физично явление, което нарекох “Гравитационен резонанс“...



Оригиналният Римски Бастун е изработен от стъклена тръбичка. Тя е дълга 70 см. Към единият и край е монтирана ос.

Пред оста (към дългата част) е поместен “резонатор“ (метал), а зад оста (в края на тръбичката) има резервоар, пълен с “възбудител“ (глина).

Оста е фино шлифована, изработена от медна сплав. Оста лагерува в цилиндрична ръкохватка. Тя е изработена от същата сплав и има изпъкнало дъно. Така се образува своеобразен лагер.

Самата стъклена тръбичка (силиций) съответства на преобладаващия в земната кора химичен елемент (гравитациония фон). Резонаторът представлява златен, сребърен, меден или друг метален цилиндър. Резонаторът се помества плътно пред самата ос, вътре в стъклената тръбичка (антената), пред възбудителя (виж фиг.1).

Възбудителят представлява стъклен цилиндър, пълен с радиоактивна глина.

Старецът я наричаше "мъртва хума", поради липсата на нещо живо в нея.

За по-добро лагеруване на оста, старецът я смазваше с гъша мас .

Макар и примитивен, този древен локационен инструмент наистина работи.

С Римския Бастун може да лоцирате (засечете) 500 гр. злато на 200 м. дистанция.

Всеки от Вас може сам да си го изработи, да експериментира и да се увери в истинността на тази древна тайна...



С изработката на Римския Бастун вие ще притежавате реално работещ Гравитационен локатор.

Това е истинската Физикална радиестезия. Постиженията на древните геологопроучватели могат да бъдат ваши.

Бъдете сигурни, че не се нуждаете от никакви екстрасензорни способности, за да работите с уреда.

Локаторът работи на базата на гравитационното взаимодействие и Гравитационния резонанс.

Не си губете времето с всевъзможните мантални пособия на днешните радиестезисти. Това е зона на здрача...

Надяваме се тази книга да хвърли достатъчно светлина върху Физикалната радиестезия и да подпомогне научното и развитие...



В тази книга е разкрита тайната на Римският Бастун (Римският Багет).

Тук ще намерите закономерностите на античната Физикална радиестезия, конструкцията на уреда и методиката на изследване.

Изяснено е, че съвременната радиестезия е мантална и смесена, а не физикална. Тя не се базира на гравитационното взаимодействие и е далеч от принципа и постиженията на античната Физикална радиестезия.

Тук за първи път е представена информация за Гравитационната локация и Гравитационния резонанс
Върнете се в началото Go down
sony
Легионер
Легионер
sony



радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyВто Сеп 03, 2013 3:34 pm

maradji1 написа:
колеги някой да е работил е така нареченият "римски бастун",чета разни книги тука как още от тракийско време са засичали златните залежи,точно с тоя "бастун"
а и конструкцията му е много проста.ако има някой нека пише повече за това творение на природата
В тази книга е разкрита тайната на Римският Бастун (Римският Багет).

Тук ще намерите закономерностите на античната Физикална радиестезия, конструкцията на уреда и методиката на изследване.

Изяснено е, че съвременната радиестезия е мантална и смесена, а не физикална. Тя не се базира на гравитационното взаимодействие и е далеч от принципа и постиженията на античната Физикална радиестезия.

Тук за първи път е представена информация за Гравитационната локация и Гравитационния резонанс.

СЪДЪРЖАНИЕ:

ВЪВЕДЕНИЕ / 4

КОНСТРУКЦИЯ / 5

БАЛАНС И РЕАКЦИЯ / 6

ПОДДРЪЖКА / 14

ИЗСЛЕДОВАТЕЛСКА ДЕЙНОСТ / 14




Това е поредната Казанлъшка ИЗМАМА.. цената на тази книжка/тетрадка от 30стр./ е 29,00лв. и в нея няма нищо стойностно ..освен..
''научния труд'' на ''гениалният Физикален радиестезист'' г-н Веско Божиков от гр.Казанлък който от скоро явно е открил всички Физични закони на тази планета ....Exclamation 

Върнете се в началото Go down
maradji1
Легионер
Легионер




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyВто Сеп 03, 2013 4:27 pm

ами аз затова питах има ли някой да е работил с тоя бастун,и има ли изобщо смисъл да се занимава човек.
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyСря Сеп 04, 2013 1:00 pm

Вземете и се ограмотете малко що е гравитация, как действа тя и най-важното колко мин. трябва да тежи едно тяло за да предизвика и най-малкото възможно гравитационно привличане, пък чак тогава можем да седнем и да говорим за гравитационен резонанс.Иначе като идея е добре ,но ако търсим злато във вселенски мащаб.Може пък и това да стане някой ден, знае ли се.голд 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyСря Сеп 04, 2013 1:55 pm

stater написа:
Вземете и се ограмотете малко що е гравитация, как действа тя и най-важното колко мин. трябва да тежи едно тяло за да предизвика и най-малкото възможно гравитационно привличане, пък чак тогава можем да седнем и да говорим за гравитационен резонанс.Иначе като идея е добре ,но ако търсим злато във вселенски мащаб.Може пък и това да стане някой ден, знае ли се.голд 
Струва ми се ,че разбирам механичния и електрическия(в трептящите кръгове) резонанс.Но не и гравитационния.Ще съм много благодарен,ако някой колега го обясни и се отзове с готовност на евентуални,допълнителни въпроси.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyПет Сеп 06, 2013 10:59 pm

Трибал-М написа:
stater написа:
Вземете и се ограмотете малко що е гравитация, как действа тя и най-важното колко мин. трябва да тежи едно тяло за да предизвика и най-малкото възможно гравитационно привличане, пък чак тогава можем да седнем и да говорим за гравитационен резонанс.Иначе като идея е добре ,но ако търсим злато във вселенски мащаб.Може пък и това да стане някой ден, знае ли се.голд 
Струва ми се ,че разбирам механичния и електрическия(в трептящите кръгове) резонанс.Но не и гравитационния.Ще съм много благодарен,ако някой колега го обясни и се отзове с готовност на евентуални,допълнителни въпроси.
...Много специалисти-багетисти,ама обяснители няма...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyСъб Сеп 07, 2013 3:55 pm

Момчета, не ме разсмивайте Laughing 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyСъб Сеп 07, 2013 7:47 pm

Kolev написа:
Момчета, не ме разсмивайте Laughing 
Е,ако има повод,ще се посмеем,нали смехът е здраве.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyСъб Сеп 14, 2013 5:20 pm

Трибал-М написа:

Струва ми се ,че разбирам механичния и електрическия(в трептящите кръгове) резонанс.Но не и гравитационния.Ще съм много благодарен,ако някой колега го обясни и се отзове с готовност на евентуални,допълнителни въпроси.
Десет дни изминаха,обяснител не се появи,господа багетисти-професионалисти и любители.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
maradji1
Легионер
Легионер




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyПон Сеп 16, 2013 12:00 pm

Трибал-М написа:
Трибал-М написа:

Струва ми се ,че разбирам механичния и електрическия(в трептящите кръгове) резонанс.Но не и гравитационния.Ще съм много благодарен,ако някой колега го обясни и се отзове с готовност на евентуални,допълнителни въпроси.
Десет дни изминаха,обяснител не се появи,господа багетисти-професионалисти и любители.
и аз това чакам?
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyПон Сеп 16, 2013 3:33 pm

maradji1 написа:
Трибал-М написа:
Трибал-М написа:

Струва ми се ,че разбирам механичния и електрическия(в трептящите кръгове) резонанс.Но не и гравитационния.Ще съм много благодарен,ако някой колега го обясни и се отзове с готовност на евентуални,допълнителни въпроси.
Десет дни изминаха,обяснител не се появи,господа багетисти-професионалисти и любители.
и аз това чакам?
...Я да пием по едно двойно-за здраве и късмет,пък другото-когато дойде.На здраве!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
maradji1
Легионер
Легионер




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyПет Сеп 20, 2013 2:07 pm

бира 
Трибал-М написа:
maradji1 написа:
Трибал-М написа:
Трибал-М написа:

Струва ми се ,че разбирам механичния и електрическия(в трептящите кръгове) резонанс.Но не и гравитационния.Ще съм много благодарен,ако някой колега го обясни и се отзове с готовност на евентуални,допълнителни въпроси.
Десет дни изминаха,обяснител не се появи,господа багетисти-професионалисти и любители.
и аз това чакам?
...Я да пием по едно двойно-за здраве и късмет,пък другото-когато дойде.На здраве!
бира 
Върнете се в началото Go down
baibradyr
Новобранец
Новобранец




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: за бастуна   радиестезия и римският бастун EmptyВто Апр 08, 2014 2:13 pm

колеги направих бастуна и има реакция
сега чакам да ми донесат по-силно радиоактивна глина
питах няколко пъти за конструкцията

после пуснаха отговори на въпроси тук

treasures.zonebg.com/rrfaq.htm

другото го пише в книжката

успех на всички  cheers
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyВто Апр 08, 2014 6:44 pm

baibradyr написа:
колеги направих бастуна и има реакция
сега чакам да ми донесат по-силно радиоактивна глина
питах няколко пъти за конструкцията

после пуснаха отговори на въпроси тук

treasures.zonebg.com/rrfaq.htm

другото го пише в книжката

успех на всички  cheers


Разбра се,че е специализиран за сребро...
Пожелавам ти много сребристи "каракуди"!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
baibradyr
Новобранец
Новобранец




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyВто Апр 08, 2014 7:12 pm

не ми се коментират ехидни коментари
прочетете сами за какво става въпрос
geophysics.zonebg.com/romrod/enromrod.pdf
половината книжка я има фрий на английски
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyВто Апр 08, 2014 10:02 pm

baibradyr написа:
не ми се коментират ехидни коментари
прочетете сами за какво става въпрос
geophysics.zonebg.com/romrod/enromrod.pdf
половината книжка я има фрий на английски

Кое е ехидното ?Няма коментар!Има метафорично пожелание!
Поздрави и късмет!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyСря Апр 09, 2014 5:22 pm

Колега снимай едно клип че да видим как работи тоя римски бастун.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyСря Апр 09, 2014 10:12 pm

maradji1 написа:
колеги някой да е работил е така нареченият "римски бастун",чета разни книги тука как още от тракийско време са засичали златните залежи,точно с тоя "бастун"
а и конструкцията му е много проста.ако има някой нека пише повече за това творение на природата
В тази книга е разкрита тайната на Римският Бастун (Римският Багет).

Тук ще намерите закономерностите на античната Физикална радиестезия, конструкцията на уреда и методиката на изследване.

Изяснено е, че съвременната радиестезия е мантална и смесена, а не физикална. Тя не се базира на гравитационното взаимодействие и е далеч от принципа и постиженията на античната Физикална радиестезия.

Тук за първи път е представена информация за Гравитационната локация и Гравитационния резонанс.

СЪДЪРЖАНИЕ:

ВЪВЕДЕНИЕ / 4

КОНСТРУКЦИЯ / 5

БАЛАНС И РЕАКЦИЯ / 6

ПОДДРЪЖКА / 14

ИЗСЛЕДОВАТЕЛСКА ДЕЙНОСТ / 14



За мен това са пълни измислици  Very Happy римският бастун това са римски роби бастуни които локализират находищата с кирките  Very Happy като завладеят римляните някое племе ,започват да използват техните находища  Very Happy Very Happy в крайна сметка за това ги завладяват  Cool 
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyСря Апр 09, 2014 10:20 pm

maas7eer написа:
maradji1 написа:
колеги някой да е работил е така нареченият "римски бастун",чета разни книги тука как още от тракийско време са засичали златните залежи,точно с тоя "бастун"
а и конструкцията му е много проста.ако има някой нека пише повече за това творение на природата
В тази книга е разкрита тайната на Римският Бастун (Римският Багет).

Тук ще намерите закономерностите на античната Физикална радиестезия, конструкцията на уреда и методиката на изследване.

Изяснено е, че съвременната радиестезия е мантална и смесена, а не физикална. Тя не се базира на гравитационното взаимодействие и е далеч от принципа и постиженията на античната Физикална радиестезия.

Тук за първи път е представена информация за Гравитационната локация и Гравитационния резонанс.

СЪДЪРЖАНИЕ:

ВЪВЕДЕНИЕ / 4

КОНСТРУКЦИЯ / 5

БАЛАНС И РЕАКЦИЯ / 6

ПОДДРЪЖКА / 14

ИЗСЛЕДОВАТЕЛСКА ДЕЙНОСТ / 14



За мен това са пълни измислици  Very Happy римският  бастун това са римски роби бастуни които локализират находищата с кирките  Very Happy като завладеят римляните някое племе ,започват да използват техните находища  Very Happy Very Happy в крайна сметка за това ги завладяват  Cool 




Межу другото са били напълно наясно къде са готовите разработени наодища ,така ,че според мен много не им се е налагало да ги търсят с бастуни  Very Happy Very Happy да не говорим пък за съседите румънци как си намират повод да ги нападнат заради многото им златто. Very Happy
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyСря Апр 09, 2014 10:35 pm

Много ще ми е интересно да видя някой клип как намира някои с римски бастун злато, ама само да не е някой слънчев ден, че ще трябва да пием по една чаша студена вода.
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyСря Апр 09, 2014 11:40 pm

Не си губете времето с глупости... !
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




радиестезия и римският бастун Empty
ПисанеЗаглавие: Re: радиестезия и римският бастун   радиестезия и римският бастун EmptyЧет Апр 10, 2014 9:30 pm

baibradyr написа:
колеги направих бастуна и има реакция
сега чакам да ми донесат по-силно радиоактивна глина
питах няколко пъти за конструкцията

после пуснаха отговори на въпроси тук

treasures.zonebg.com/rrfaq.htm

другото го пише в книжката

успех на всички  cheers



Това с глината дето е радиоактивна някакъв хумор ли е  Shocked 
Върнете се в началото Go down
 
радиестезия и римският бастун
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Работите ли с багети?
» Дистанционни локатори-мит или реалност ...?
» Римският император Флавий Валентиниан I

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: