Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS Coil lorenz VANQUISH tesoro deus нишани Minelab Simplex пират nexus nokta GOLD Майнлаб маск wave врътка грунда 5000 mask Spectrum prodavam kupuvam Fisher miladinka голден
 

 DD сонда за GTI 1500

Go down 
+2
bai_georgi
Kopacha
6 posters
АвторСъобщение
Kopacha
Новобранец
Новобранец




DD сонда за GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: DD сонда за GTI 1500   DD сонда за GTI 1500 EmptyВто Окт 01, 2013 2:21 pm

Здравейте! Реших да си купя DD сонда за моя GTI 1500 , понеже нямам представа кой модел сонда как работи бих искал някакъв съвет.По конкретно ме интересуват сондите с по-големи размери.
Върнете се в началото Go down
bai_georgi
Легионер
Легионер
bai_georgi



DD сонда за GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DD сонда за GTI 1500   DD сонда за GTI 1500 EmptyВто Окт 01, 2013 5:51 pm

Какво си намислил да правиш с тази голяма антена?!?! По-добре си купи друг апарат за тези пари ако искаш дълбочина, от колкото да купуваш антена дето ще е почти същата боза.
Върнете се в началото Go down
Kopacha
Новобранец
Новобранец




DD сонда за GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DD сонда за GTI 1500   DD сонда за GTI 1500 EmptyВто Окт 01, 2013 6:19 pm

Значи апарата  съм го купил  втора ръка  преди  2  години за  550 лв(със  фактури и глупости и прочие).Дето се вика за парите си е страхотен (особено като видях , че на фактурата му пише 1920лв).Тогава беше на  година и  половина машинката.Засега съм  много  доволен , не съм  имал  проблеми , кефи  ме  да  работя с него.Доколкото  гледах  цените на  сондите му са  около 300-360 лв най-скъпите.С радост очаквам съвета ти  относно  апарат за тези  пари.  Smile

    Държа  да  отбележа  ,  че е  купен  от  обява  пусната  тука!cheers
Върнете се в началото Go down
Kopacha
Новобранец
Новобранец




DD сонда за GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DD сонда за GTI 1500   DD сонда за GTI 1500 EmptyПет Окт 04, 2013 2:13 pm

http://www.shop.imperio.bg/garrett-searchcoil-gti-45-metalotarsach в крайна сметка това нещо ще стане ли за моята машина , защото намерих доста противоречива информация , в смисъл , че в някои сайтове не се споменава да става за моя модел.
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




DD сонда за GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DD сонда за GTI 1500   DD сонда за GTI 1500 EmptyПет Окт 04, 2013 8:40 pm

послушаи ме копачо,чукни на Слави от мдетекторс тои ще ти каже наи добре тука ще прочетеш наи различни мнения които ще те объркат още повече
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




DD сонда за GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DD сонда за GTI 1500   DD сонда за GTI 1500 EmptyПет Окт 04, 2013 9:44 pm

Kopacha написа:
Здравейте! Реших да си  купя  DD сонда за моя GTI 1500 ,  понеже нямам представа кой модел сонда  как работи  бих искал някакъв съвет.По конкретно ме интересуват сондите с по-големи  размери.
Много трудно се работи с тези сонди,особено с тая голямата,на по замърсено пък направо невъзможно.Въпреки ,че ги дават точно за орудено,ДД на детеч определено са по-слаби от оригиналната концентрична 31 см антена точно там.Според мен това е най добрата антена за  ГТИ 2500-оригиналната.Предполагам и при твоя ще е така.
Върнете се в началото Go down
bai_georgi
Легионер
Легионер
bai_georgi



DD сонда за GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DD сонда за GTI 1500   DD сонда за GTI 1500 EmptyПет Окт 04, 2013 10:36 pm

Kopacha написа:
С радост очаквам съвета ти  относно  апарат за тези  пари.  Smile

    Държа  да  отбележа  ,  че е  купен  от  обява  пусната  тука!cheers
SL2002 Mikron- втора употреба може и за по-малко. Ще си развалиш кефа от Гаретаcheers
Върнете се в началото Go down
Kopacha
Новобранец
Новобранец




DD сонда за GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DD сонда за GTI 1500   DD сонда за GTI 1500 EmptyНед Окт 06, 2013 10:39 pm

Моята сонда е 24 см , не е голямата концентрична.Все пак благодаря за отговорите , за нов детектор не се замислям скоро време , въпреки , че я няма тръпката на всеки 2-3 метра да правиш грундбаланс и незнам си какви още настройки прочие(е поне предните ми бяха такива).
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



DD сонда за GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DD сонда за GTI 1500   DD сонда за GTI 1500 EmptyПон Окт 07, 2013 9:15 am

Апаратчето си е много добро даже.Нелките са доста стабилни.Що не му боднеш една такава http://www.ishop.bg/%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD/%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B0%D1%87%D0%B8-%D0%B8-%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B5%D1%81%D0%BE%D0%B0%D1%80%D0%B8/%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%B8/nel-%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%B8/nel-tornado-30-x-33-%D0%B7%D0%B0-garrett-gti-detail
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



DD сонда за GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DD сонда за GTI 1500   DD сонда за GTI 1500 EmptyПон Окт 07, 2013 11:50 pm

Kopacha написа:
http://www.shop.imperio.bg/garrett-searchcoil-gti-45-metalotarsach   в крайна  сметка това нещо  ще  стане  ли  за моята машина , защото намерих доста противоречива информация , в смисъл , че в някои сайтове не се споменава да става за моя модел.
Преди около 2 г. може и по-малко,тази сонда я пробвах на 2500,и не останах доволен.
Върнете се в началото Go down
Kopacha
Новобранец
Новобранец




DD сонда за GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DD сонда за GTI 1500   DD сонда за GTI 1500 EmptyВто Окт 08, 2013 12:08 pm

Ясно!Оставам си със стандартната сонда за сега. Smile 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




DD сонда за GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DD сонда за GTI 1500   DD сонда за GTI 1500 EmptyВто Окт 08, 2013 12:38 pm

Kopacha написа:
Ясно!Оставам си със стандартната сонда за сега.  Smile 
С голямата концентрична ГТИ 2500 става направо друга машина срямо малката.Със зелените сонди на Детеч ставаше много нервна ,и паразитни сигнали много....,за да работиш нормално трябна да му намаляш сенса...абе за клипчета наистина са доста дълбоки,но за реална работа ,поне на мен,въобще не ми допаднаха.Единствения ,но и много съществен недостатък на оригиналните сонди на Гарет беше ,че бяха много чупливи-аз помлях 3,и то защото самата им конструкция беше слаба,и при най малкия пробив ,антената се пълнеше с вода,щото не бяха залети със смола,а бяха кухи.Сега са друга работа,поне при моето АТ от тази гледна точка проблеми нямам.Та,аз силно ти препоръчвам голямата концентрична. !
Върнете се в началото Go down
Kopacha
Новобранец
Новобранец




DD сонда за GTI 1500 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DD сонда за GTI 1500   DD сонда за GTI 1500 EmptyВто Окт 08, 2013 4:35 pm

Като гледам моята сонда оставам с впечатлението , че е направена от пластмасова черупка и е залята отдолу със смола или там каквото си е. Rolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
 
DD сонда за GTI 1500
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Калъф за електрониката на Garrett GTI 1500
» металотърсач до 1500
» Продавам Garrett GTI 1500!Продаден

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: