Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil нишани miladinka VANQUISH Fisher nexus Simplex mask 5000 lorenz prodavam Spectrum голден маск kupuvam tesoro deus wave врътка Minelab GOLD Майнлаб nokta пират TEKNETICS грунда
 

 Търся електронна златарска везна!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся електронна златарска везна! Empty
ПисанеЗаглавие: Търся електронна златарска везна!   Търся електронна златарска везна! EmptyПон Окт 14, 2013 12:30 am

Колеги, преди време имаше една подобна тема, но не можах да  я открия и затова пуснах нова. Искам да си купя електронна везна , която да бъде добра, но приемлива цена и с гаранция! Благодаря предварително .
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Търся електронна златарска везна! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся електронна златарска везна!   Търся електронна златарска везна! EmptyЧет Окт 17, 2013 5:52 pm

Имам май останали 2бр. "TANITA" -0-120гр.,японски са -Гаранция Франция щото от битака в Румънско и на мен не ми дават такава -Мисля че поне 10 и повече колеги си взеха,оплаквания не съм имал -Цена 20лв.-бр.-Еконта за твоя сметка.тел.0878790030,0878790031.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Търся електронна златарска везна! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся електронна златарска везна!   Търся електронна златарска везна! EmptyЧет Окт 17, 2013 7:42 pm

stan960 написа:
Имам май останали 2бр. "TANITA" -0-120гр.,японски са -Гаранция Франция щото от битака в Румънско и на мен не ми дават такава -Мисля че поне 10 и повече колеги си взеха,оплаквания не съм имал -Цена 20лв.-бр.-Еконта за твоя сметка.тел.0878790030,0878790031.
Благодаря Ти , Колега , но много късно се обади! Поръчах си от мариан 66 и вече е при мен. Искам да те попитам нещо. Ти едно време продаваше лупа и тем подобни инструменти за почистване на зелени " зайчета". После един Колега се похвали , че ги е взел . Случайно да имаш още или да знаещ да се продават някъде. Благодаря!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Търся електронна златарска везна! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся електронна златарска везна!   Търся електронна златарска везна! EmptyЧет Окт 17, 2013 11:07 pm

-Намират ми се още от тях,има и други екстри като очила лупи с подсветка,настолна лупа която е на статив и т.н. джунджурий който се намират трудничко у нас щото не всеки зарежда такива неща -Както казах снабдяват ме от Румънско и обикновенно давам предварителна поръчка.
Върнете се в началото Go down
 
Търся електронна златарска везна!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Електронна везна
» Продавам златарски везни
» Златарска кирка и туристическа брадвичка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: VIP КУПУВАМ-ПРОДАВАМ-
Идете на: