Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex 5000 miladinka nexus Майнлаб VANQUISH врътка mask prodavam TEKNETICS tesoro deus пират kupuvam Fisher маск lorenz грунда Spectrum wave голден Minelab нишани nokta Coil GOLD
 

 мнение за Nexus

Go down 
+14
adminn
Petronii
Mladencho
Kolev
lobo
borislav123
Germanicus
van_helsing
maystorat
stars
pechkata
lomidol
bai_georgi
kronos555
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
maystorat
Новобранец
Новобранец




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 5:55 pm

Абе пич ела до хасково да ти покажа като си толкова отворен и пиатах за теб Георги пален аматъор си мога да ти кажа ела в Хасково ама с твоя и се хващаме на бас апарат за апарат ставали отворко на някаква керемида хленчил хленчи ти детската играчка хп те французите казват чее боклук пак ти ли ще ме убедиш като бях в франция хората работеха с бг апарати мд виста и тези шуменските сеф и ги питах за хп и те взеха да се смеят и каза че не са аматъори аре стига пални форума с глупости и те чакам в хасково но си носи апарата дати покажа как се работи в магнетитна почва и се лови денар на 40 см и вземе малко се образовай по физика или питай някой физик кой метод е най добър за метал детектор всеки казва резонанс детектора тоест осморките пък ако не ми вярваш иди до БАН там ще ти кажат хората поне са образовани не като теб да ми говориш глупости само в форума.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 6:54 pm

От къде пък бати ти Георги ме познава че реши и че съм бил аматьор, да не говорим че аз така като го гледам на обект не е стъпвал хаха. Ти пъво се научи да пишеш пък тогава се пробвай с някоя по сложна машина от гадулка. Да те открехна че аз не работя с ХР, работя с руска машина, същата която чу дълбокия сигнал (верно на единия канал) на Сливек и то с малката антена, а твоя човек се скъса да го помпи тоя нексус и пак мъчеше като п. ка. Може и наистина да са дълбоки тези машини, но при определени условия, не са универсални и не си струват парите. А до това кой колко е образован не мисля че изобщо трябва да го коментираш, знам достатъчно добре руски и английски за да мога да попрочета това онова из чуждите форуми относно извънземния ти нексус, който вади денар на половин метър ама като спинкаш вечер Laughing
Ти си точно от онзи тип неграмотни бг търсачи които вярват безусловно на разни рекламни клипове, локатори, скенери и т.н
Върнете се в началото Go down
maystorat
Новобранец
Новобранец




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 8:16 pm

ами пълен аматъор си само като гледам какви ги дрънкаш казах ти питай някои които разбира от физика дати обясни някои неща технологични коя технология е най добра и тогава спори по темата а аз да казжам това все пак съм парвият човек в бг с нексус и знам този апарат какво може и неуки човече стига с тая гъдулка изказваи се малко по професионално казва се резонас детектор или осморки в по разгожорният му вид заради антената наподобява осмица гъдулка ти е главата и всички като теб аматъори който казвате гъдулка а такова понятие няма и които го е измислил е най големият тъпак на планетата земя аре ходи с руския апарат и тарси в родопите да ама не аре и наслука.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 9:36 pm

Много добре съм запознат с плюсовете и минусите на резонансните машини, десет години съм работил с гадулки и знам какво могат, едно от нещата които не могат е да работят на тежка почва. Я снимай един клип как хващаш денар на 40см. че ми стана интересно.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyВто Авг 26, 2014 10:22 pm

maystorat написа:
Така колега цената ще същата аз се познавам с Жоро днес му се обадих и дори правеха тестове в някаква гора , така за другите колеги казвам че детектора се наглася много ама много лесно само от  грунд баланса  , тресхолд на 5 и сезитивини както казах на 10 и вартиш само грунд баланса единсвено малко повече играчка на много а много уреден терен с при който събираш от почвата железата с магнит както виждате на теста и цената изопщо нее скъпа спрямо майнлаб цтх3030   примерно или тази детска играчка деус на хп така друго нещо мога да кажа със сигурност че стандард се работи по добре от мк2 тоест сегашниият тъй като с мк2 при сензитивини на 10 при някои почви не може да се настрои и трябва да се намали ами стандарт си е на маххх което ме учудва така друго нещо малките камани ги отхварля изцяло но на камани които са около 50 см урудени дава сигнал това го казвам от личен опит а за дълбочина няма кои да го бие нито майнлаб нито деус нито никой аре и повече гарнета през тази година пожелавам на колегите

Тук и с гугъл преводач не се разбира за какво става дума, но точно такова поведение вместо реклама, се получава антиреклама на хваления апарат и хуленето на други.

geek
Върнете се в началото Go down
maystorat
Новобранец
Новобранец




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 1:20 am

Странно на теб какво ни ти е ясно и какво не можа да разбереш и като за край от мен по темата ще кажа колеги не взимайте повече лускави гъдулки за да има повече материал за нас за изкраване а пък вие успех с другите модерни апарати на 31 векalien
Върнете се в началото Go down
lobo
Новобранец
Новобранец




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 11:20 am

Има ли някой телефон за връзка с производителя, че на офицалната страницата на Nexus има, но някакъв чужд номер не е български. Благодаря ви предварително.
Върнете се в началото Go down
maystorat
Новобранец
Новобранец




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 2:44 pm

колега телефона е 0895 425 635 казва се Георги телефоният номер е на вивиком кажи че го имаш от Стефан от Хасково и наслука .
Върнете се в началото Go down
lobo
Новобранец
Новобранец




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 3:04 pm

maystorat написа:
колега телефона е 0895 425 635 казва се Георги телефоният номер е на вивиком кажи че го имаш от Стефан от Хасково и наслука .

Много съм ви благодарен колега.
Върнете се в началото Go down
maystorat
Новобранец
Новобранец




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 5:47 pm

Колеги това е новият нексус мп
http://www.videoclip.bg/watch/368782
само за съжаление Георги не казва със какъв сапун е съпунисал тая лъскава гъдулка която едно време мечкадарите свиреха на нея стена
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 7:17 pm

То не, че Нексуса добър ами Майнлаба е зле Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
maystorat
Новобранец
Новобранец




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 8:07 pm

Хм колега майнлаб като е зле кой детектор е по добър от него зада се тества срещу нексус детектора. scratch
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 8:40 pm

Щи кажа, новия руски апарат Сигнум STF, скоро излиза на пазара и всички останали марки приключват. Тоя клип с керемидите е пълен та.ак, не сапунисване ами направо мазане с вазелин.
Върнете се в началото Go down
maystorat
Новобранец
Новобранец




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyЧет Авг 28, 2014 4:44 pm

странно кронос в двата форума само ти лаеш като куче от колиба без да разбираш а другите поне си мълчат като гледат клипа и това е тес на перегрузката твоя скапан ака там изопщо не може да запали пък и ти си един пален аматъор на които няма повече да ти обращам внимание тъи ка човек като ти гледа тъпите писания в дата форума му става ясно че пален апамъор и за това никой не ти обръща внимание и никойи не ти отговаря шот та знаят какъв профан си а на мен хората ми отговарят и ме питат само си направи сметката що за стока си който никой не ти обръща внимание аре сбогом от мен и много гърнета да изкараш
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2014 12:28 am

Щеше да снимаш клип как ловиш денар на 40см. "майсторе" Laughing
Върнете се в началото Go down
emporion359
Новобранец
Новобранец




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2014 1:13 pm

kronos555 написа:
Щи кажа, новия руски апарат Сигнум STF, скоро излиза на пазара и всички останали марки приключват. Тоя клип с керемидите е пълен та.ак, не сапунисване ами направо мазане с вазелин.

Колега да ти припомня какво се случва с АКА на Полигон -,, ПЕРЕГРУЗКА "
(Името идва от неспособността на детекторите AKA да работят там)



А сега виж какво прави Nexus там.



Като си вземеш новия модел на Ака ела на полигона за малко тестове за да видим всички новото чудо от братушките,защото сегашните плачат на този полигон.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2014 4:15 pm

Това че сте пробвали най скапания модел на сорекс , за който съм сигурен че даже и не е бил настроен не може да ми промени мнението за руските апарати. Интересно защо като хората не ги харесват продължават да ги купуват, Стефан само тази година сигурно е продал над сто машини, а за новия сигнум не прави прибързани заключения защото не знаеш за какво става въпрос.
Върнете се в началото Go down
Germanicus
Новобранец
Новобранец




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2014 5:46 pm

Предполагам че от АКА ще бъдат на събора, там ще стане ясно кой на какво ниво е. С антена осмица мп`то имам чувството че заварява сигнала Very Happy
Върнете се в началото Go down
emporion359
Новобранец
Новобранец




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2014 7:00 pm

kronos555 написа:
Това че сте пробвали най скапания  модел на сорекс , за който съм сигурен че даже и не е бил настроен не може да ми промени мнението за руските апарати. Интересно защо като хората не ги харесват продължават да ги купуват, Стефан само тази година сигурно е продал над сто машини, а за новия сигнум не прави прибързани заключения защото не знаеш за какво става въпрос.


Колега май пак се налага да ти припомням за събора тази година в Сливек,
как братушката се припоти 10 пъти над почвата от Перегрузката,и изпробва всички налични
модели на АКА,ако ние не можем да го настроим сигурно и той не може,защото резултатите
бяха същите на минерализиран терен АКА просто не става. За нормална почва си го бива и си работи доста добре,и пожелавам на Стефан да продаде не 100 а 1000 бройки.
Ако имаш някаква спец информация от лабораторията на АКА можеш да споделиш с нас простосмъртните.



Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2014 10:59 pm

Сливек...... Wink


Върнете се в началото Go down
ortuma
Новобранец
Новобранец




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyПон Апр 18, 2016 9:14 pm

Здравейте
Някой имали виждане относно Nexsus credoddm
Благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
ortuma
Новобранец
Новобранец




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyПон Апр 18, 2016 9:25 pm

Здравейте
Някй да даде мнение за Nexsus credo ddm и с коя антена.
Благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyПон Апр 18, 2016 9:28 pm

Производителят е от България и не знам дали в момента е тук. Ако имаш снимка или клип дай линк.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyПон Апр 18, 2016 10:50 pm

Машината е добра, но човека живее извън България и работи по стандартите на еврото.
Върнете се в началото Go down
ortuma
Новобранец
Новобранец




nexus - мнение за Nexus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнение за Nexus   nexus - мнение за Nexus - Page 2 EmptyЧет Апр 21, 2016 5:08 pm

Дайте съвет пред дилема съм Nexsus credo ddm или Golden Mask 4WD кой от двата
Благодаря
Върнете се в началото Go down
 
мнение за Nexus
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» BLISSTOOL предизвиква Nexus и Golden Mask, 08.06.2014, полигон ПЕРЕГРУЗКА, гр. Пловдив, България.
» Nexus MP
» nexus.....................

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Други марки вносни детектори-
Идете на: