Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher nexus пират prodavam mask kupuvam lorenz tesoro Майнлаб 5000 Coil голден VANQUISH deus wave Minelab грунда нишани Spectrum Simplex miladinka GOLD маск TEKNETICS врътка nokta
 

 Eagle Spektrum

Go down 
+4
pet1r90
FELIX
ivanasen
genata_e
8 posters
АвторСъобщение
genata_e
Новобранец
Новобранец




Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyПет Ное 22, 2013 8:46 pm

Знам ли близо ли съм!!!!-чак у Враца Very Happy
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyПет Ное 22, 2013 11:01 pm

genata_e написа:
Знам ли близо ли съм!!!!-чак у Враца Very Happy
Колега така така и не разбрах , какво искаш от този пост?Very Happy 
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyСъб Ное 23, 2013 4:58 pm

ivanasen написа:
genata_e написа:
Знам ли близо ли съм!!!!-чак у Враца Very Happy
Колега така така и не разбрах , какво искаш от този пост?Very Happy 
Не бързай колега с коментара,търси скрития смисъл в думите на колегата и съм сигурен 4е ще разбереш cheers 
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyНед Ное 24, 2013 8:55 pm

ако пуснеш още 5 теми за спектрум , ще те прeзная Very Happy
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyНед Ное 24, 2013 9:46 pm

FELIX написа:
ivanasen написа:
genata_e написа:
Знам ли близо ли съм!!!!-чак у Враца Very Happy
Колега така така и не разбрах , какво искаш от този пост?Very Happy 
Не бързай колега с коментара,търси скрития смисъл в думите на колегата и съм сигурен 4е ще разбереш cheers 
Писна ми да търся скрития смисъл в думите на колегата ! Езикът ни е за това да се изразяваме правилно и грамотно. О там на сетне право куме в очи , иначе на доктор в специализирано заведение .Very Happy 
Върнете се в началото Go down
koceto
Легионер
Легионер




Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: бб   Eagle Spektrum EmptyНед Ное 24, 2013 10:01 pm

pet1r90 написа:
ако пуснеш още 5 теми за  спектрум , ще те прeзная Very Happy
Нека пуска колегата ,много добре знаеш че апарата го заслужаваcheers 
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyПон Ное 25, 2013 11:25 am

ivanasen написа:
FELIX написа:
ivanasen написа:
genata_e написа:
Знам ли близо ли съм!!!!-чак у Враца Very Happy
Колега така така и не разбрах , какво искаш от този пост?Very Happy 
Не бързай колега с коментара,търси скрития смисъл в думите на колегата и съм сигурен 4е ще разбереш cheers 
Писна ми да търся скрития смисъл в думите на колегата ! Езикът ни е за това да се изразяваме правилно и грамотно. О там на сетне право куме в очи , иначе на доктор в специализирано заведение .Very Happy 
Казах ли ти аз,4е когато 4овек размисли спокойно нещата винаги стига до по-правилния отговор Wink  Cool 
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyВто Дек 17, 2013 2:36 pm

koceto написа:
pet1r90 написа:
ако пуснеш още 5 теми за  спектрум , ще те прeзная Very Happy
Нека пуска колегата ,много добре знаеш че апарата го заслужаваcheers 

апарата е добър досега съм работил с него не е лично мой на един приятел е но уви продаде го и си взе XP мился да последвам примера му след празниците след дълго двоумене
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyВто Дек 17, 2013 7:04 pm

Rinobs написа:
koceto написа:
pet1r90 написа:
ако пуснеш още 5 теми за  спектрум , ще те прeзная Very Happy
Нека пуска колегата ,много добре знаеш че апарата го заслужаваcheers 

апарата е добър досега съм работил с него не е лично мой на един приятел е но уви продаде го и си взе XP мился да последвам примера му след празниците след дълго двоумене

вашите обекти тук са тежки , лично не мен не ми хареса как бачка игъла .
но на чиста почва за мен си е номер едно .
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyВто Дек 17, 2013 7:34 pm

съгласен съм с теб така но имаше и СЕФ с нея апарата работи перфектно
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyВто Дек 17, 2013 9:41 pm

Виждал съм колега на времето с такъв игъл беше провесионалист в хобито,работеше на уродено с някаква правена аннтена монтанска справяяше се много добре по краи нас с енигмите и бандита.
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyВто Дек 17, 2013 11:40 pm

atina написа:
Виждал съм колега на времето с такъв игъл беше провесионалист в хобито,работеше на уродено с някаква правена аннтена монтанска справяяше се много добре по краи нас с енигмите и бандита.

е вече има нови модели Smile и на бандита аз също съм работил преди години с бандит за малко беше на баща ми той ме запали общо взето с неговите приятели Smile
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyВто Дек 17, 2013 11:46 pm

И да разбираме че си с новия,бандит ли ?
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyСря Дек 18, 2013 12:05 pm

atina написа:
И да разбираме че си с новия,бандит ли ?
а не предпочитам фабричен спрял съм се на няколко модела както каза Gandalf не бързай пада сняг края на януари според възможностите ми или Гарет еуро ейс или ХП адвентис
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyЧет Дек 19, 2013 12:43 am

Rinobs написа:
atina написа:
И да разбираме че си с новия,бандит ли ?
а не предпочитам фабричен спрял съм се на няколко модела както каза Gandalf не бързай пада сняг края на януари според възможностите ми или Гарет еуро ейс или ХП адвентис

Ами , ако няма сняг! Какво правиш? Нали искаш да си търсач. Пък най добрият вариант е през август . Тогава се продават много. Сполай ти!  падре 
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyЧет Дек 19, 2013 12:12 pm

rahan написа:
Rinobs написа:
atina написа:
И да разбираме че си с новия,бандит ли ?
а не предпочитам фабричен спрял съм се на няколко модела както каза Gandalf не бързай пада сняг края на януари според възможностите ми или Гарет еуро ейс или ХП адвентис

Ами , ако няма сняг! Какво правиш? Нали искаш да си търсач. Пък най добрият вариант е през август . Тогава се продават много. Сполай ти!  падре 

сега идват празници затова си седя мирен разходите са за много подаръци не е само снега иначе веднага взимам Гарета 700 стотачки броя но защо да не е нещо по добро търпение му е майката
Върнете се в началото Go down
 
Eagle Spektrum
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Eagle Spektrum
» Какаъв модел е този Eagle Spectrum !
» Eagle Spectrum

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: