Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
СЪБОР БАТСЗМ 14.07.2018

НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам ТМ 808
    Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
    Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
    Търся Скуп( сито) за плажа
    Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
    Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
    [url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
    Продава се Minelab Eureka Gold
    Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
    Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 0
    Продавам SEF 12х15" антена за GPX и SD на MINELAB
    Сря Фев 14, 2018 10:56 am by joro i
    Цена 160 лв.  тел. за връзка 0878572341

Comments: 1
    Keywords
    Spectrum нишани kupuvam грунда miladinka mask металотърсач golden lorenz wave маск голден tejon продавам white minelab POWER nexus standard Майнлаб пират врътка prodavam Coil tesoro GOLD
    Share | 

ПИН ПОИНТ

Go down 
    Иди на страница : Previous  1, 2
    АвторСъобщение
    Gandalf
    Джадай
    Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   Нед Яну 12, 2014 10:47 pm

гущера написа:
    Gandalf написа:
    FELIX написа:
    гущера написа:
    Колеги а какво стана с производителя Емо христов,нещо му изгубих следите из форумите !
    Има положителни мнения за неговото творение(пин-пойнта)ако някой знае да сподели аз разбрах само,че цената 50лв!?
    Търси го в сайта на федерацията,тук нещо спря да пише по неизвестни за "масите" при4ини.Машинката му наистина си я бива,а за цена около 30$ си е направо екстра  Cool

И аз се бях навил да си взема един от Емо Христов, още повече че е само 50 кинта! Но в една тема дето четох, един пич си взел от някаква железария един жълт уред който е 3в1, от което 1-то е металдетектор, и е 7.98лв.! Та си викам да го пробвам тоя китаец-жълтия, и после на Емо! Ииии, установих че жълтия си бачка добре, те така...

За желаещи да опитат:        http://www.stbbg.com//?page_id=21&record_id=6812
    този сайт валиден ли е да си направя поръчка или да търся по- магазините??!

Да валиден е! Аз като си го поръчах, после никой не ми звънна за потвърждение или нещо такова! Но след два дена дойде! Smile 
    Върнете се в началото Go down
    гущера
    Про-Консул
    Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   Нед Яну 12, 2014 11:03 pm

Gandalf написа:
    гущера написа:
    Gandalf написа:
    FELIX написа:
    гущера написа:
    Колеги а какво стана с производителя Емо христов,нещо му изгубих следите из форумите !
    Има положителни мнения за неговото творение(пин-пойнта)ако някой знае да сподели аз разбрах само,че цената 50лв!?
    Търси го в сайта на федерацията,тук нещо спря да пише по неизвестни за "масите" при4ини.Машинката му наистина си я бива,а за цена около 30$ си е направо екстра  Cool

И аз се бях навил да си взема един от Емо Христов, още повече че е само 50 кинта! Но в една тема дето четох, един пич си взел от някаква железария един жълт уред който е 3в1, от което 1-то е металдетектор, и е 7.98лв.! Та си викам да го пробвам тоя китаец-жълтия, и после на Емо! Ииии, установих че жълтия си бачка добре, те така...

благодарско за инфото Cool 

Да валиден е! Аз като си го поръчах, после никой не ми звънна за потвърждение или нещо такова! Но след два дена дойде! Smile 
    гущера
    Про-Консул
    Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   Нед Яну 19, 2014 6:18 pm

гущера написа:
    Gandalf написа:
    гущера написа:
    Gandalf написа:
    FELIX написа:
    гущера написа:

благодарско за инфото Cool 
    работи си добре тва жълтото чудо на техниката ха ха...за 10лв е бижу!!! бира 

ПИН ПОИНТ
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
     Similar topics
    -
    » ПИН ПОИНТ