Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask врътка маск wave kupuvam nokta TEKNETICS VANQUISH deus Fisher нишани lorenz miladinka GOLD голден 5000 nexus Майнлаб Spectrum Coil Minelab prodavam грунда Simplex пират tesoro
 

 Изумен от дълбочината на евро ейс

Go down 
+9
Mladencho
pechkata
pavli_q
sdsds
бобо
stan960
bobi31
ivanasen
bakusho
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Симпличио
Консул
Консул




Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyСря Фев 19, 2014 5:51 pm

Младенчо, мойте уважения, то тестът ти не е коректен, защото ти поставяш сондата над монетата и почваш да а движиш някак си много боязливо с малка амплитуда, немой детекторът ти да не я чуе.  Laughing 

Корекният тест е да почнеш движението примерно на около крачка встрани от монетата и да минеш над нея с нормална, работна скорост на търкане, защото в реални, полеви условия ти не знаеш къде има заровена монета, че да поставиш точно над нея сондата и да кажеш "Еврика, тук има цвят!". Very Happy


Последната промяна е направена от Симпличио на Сря Фев 19, 2014 6:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyСря Фев 19, 2014 6:27 pm

Симпличио написа:
Младенчо, мойте уважетия, то тестът ти не е коректен, защото ти поставяш сондата над монетата и почваш да а движиш някак си много боязливо с малка амплитуда, немой детекторът ти да не я чуе.  Laughing 

Корекният тест е да почнеш движението примерно на около крачка встрани от монетата и да минеш над нея с нормална, работна скорост на търкане, защото в реални, полеви условия ти не знаеш къде има заровена монета, че да поставиш точно над нея сондата и да кажеш "Еврика, тук има цвят!". Very Happy

Погледни клипчетата на нашият съфорумник,на които ТИ беше пуснал клип с етрака,в ю-туб се пише Hobby Man,та той е направил същият тест с 10 стотинки с различни детектори. Само деуса се справя с този тест. Нито голден маск 4 про нито етрака се справят,та дори и както аз правя теста пак не я хващат. С минимални махове пак не я засичат.
При толкова доближени пирони до тази нископроводима цела по време на ход и с най-бързият апарат няма да я хванеш ! та дори и с деуса !

Пак ще направя клип,тогава нямах време,а пък и не съм по тестовете.
Поокажии някой друг дето ще я хване така както аз махам,хайде де,сигурно евротека а  Very Happy  ?

Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyСря Фев 19, 2014 6:30 pm

Mladencho написа:

Погледни клипчетата на нашият съфорумник,на които  ТИ беше пуснал клип с етрака,в ю-туб се пише Hobby Man,та той е направил  същият тест с 10 стотинки с различни детектори. Само деуса се справя с този тест. Нито голден маск 4 про нито етрака се справят,та дори и както аз правя теста пак не я хващат. С минимални махове пак не я засичат.
При толкова доближени пирони до тази нископроводима  цела по време на ход и с най-бързият апарат няма да я хванеш ! та дори и с деуса !

Пак ще направя клип,тогава нямах време,а пък и не съм по тестовете.
Поокажии някой друг дето ще я хване така както аз махам,хайде  де,сигурно евротека а  Very Happy  ?


Младенчо, до края на месеца ще си поръчам Евротек, но стандартната версия, така че ти обещавам да направя наистина коректен тест, като маховете ще са с различна бързина, за да видим по-евтината версия на Евротек-а при какви скорости на търкане се справя добре и при какви скорости не може да засича обект, поставен между пирони.
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyСря Фев 19, 2014 10:16 pm

Симпличио въпреки,че темата е съвсем различна...един приятелски съвет-като си решил да вземеш този модел ,вземи си про с 11'' иначе ще правиш само въздушни тестове  Shocked Не се подлъгваи от цената тя само една по-голяма сонда е ~220 лева.Още по- добре с 2 сонди
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_47&products_id=382
Ама то си има друга тема...
П.П.С тази малка сонда 8'' дори и да е бърз нищо няма да намериш и ще си останеш с писането по форумите  Mad 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyСря Фев 19, 2014 10:21 pm

sdsds написа:

С тази малка сонда 8'' дори и да е бърз нищо няма да намериш и ще си останеш с писането по форумите  Mad 

Колега, интересувам се само от повърхностния пласт, тоест дълбочина от 10-15 санта, а за тази цел Евротек-а би трябвало да се справи повече от добре. А ти вероятно си маниак на дълбочините, но аз копач на кладенци не смятам да ставам.


 Cool
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyЧет Фев 20, 2014 9:01 pm

Както писах по-на горе ,като махнеш 10 ст между пироните и се получава дълъг нисък сигнал.На по-сложните въздушни тестове за дискриминация и възстановяване се проваля...ама дет се вика за толкова пари толкова.Отделен е въпроса ,че това са само въздухарски тестове,металите в земята са друго нещо ,важното е да си познаваш апарата!
https://www.youtube.com/watch?v=5j5zX2Q0Vyg

Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyЧет Фев 20, 2014 9:48 pm

sdsds написа:
Както писах по-на горе ,като махнеш 10 ст между пироните и се получава дълъг нисък сигнал.На по-сложните въздушни тестове за дискриминация и възстановяване се проваля...ама дет се вика за толкова пари толкова.

Колега, всеки детектор, дори най-скъпият, ще се провали на определени тестове, съгласен ли си с това твърдение?  При Евротек-а имаме едно супер съотношение между цена и възможности, тоест това е един детектор, който ще чуе приемлив процент от наличните сигнали в земята и ефективността му няма да съществено по-лоша от детектор, струващ 10-пъти повече. С други думи, ако се прави състезание с един Minelab CTX3030, на един и същи полигон, със 100 заровени монети и безразборно разпръснати пирони на дълбочина до 20 санта , то Евротек-а ще чуе да речем 50 от тях, докато Майнлаба ще чуе примерно 55 от тях, то какъв е смисълът да купуваш Майнлаба, струващ 3800 лв.?
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyНед Фев 23, 2014 9:34 pm

Още един импровизиран тест от днес,с камерата не бях подготвен(използвах телефона) а рулетка в колата имам .
https://www.youtube.com/watch?v=a4NY9WftJmg
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 8:54 pm

sdsds написа:
Още един импровизиран тест от днес,с камерата не бях подготвен(използвах телефона) а рулетка в колата имам .
https://www.youtube.com/watch?v=a4NY9WftJmg

Колега, имаш ли протектор за сондата?
Защо си вързал тия свински опашки?
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 9:02 pm

www.mdetectors.com написа:
sdsds написа:
Още един импровизиран тест от днес,с камерата не бях подготвен(използвах телефона) а рулетка в колата имам .
https://www.youtube.com/watch?v=a4NY9WftJmg

Колега, имаш ли протектор за сондата?
Защо си вързал тия свински опашки?
А вие имате ли в наличност протектор за 5 на 8 инча дд сонда,че ми трябва?
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 9:30 pm

sdsds написа:
Още един импровизиран тест от днес,с камерата не бях подготвен(използвах телефона) а рулетка в колата имам .
https://www.youtube.com/watch?v=a4NY9WftJmg

Колега как беше разходката тази неделя  cheers 
А до колкото до Garrett Euro ACE с тази сонда 28 х 22 см DD си е супер машинка за цената си, но и малко по бързичка ако я бяха барнали  cheers щеше да е супер Малко ме дразни това че като подмине сигнала и след малко се сеща да удари камбаната  Laughing 
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 9:36 pm

За съжаление нямам  Sad  използвах стар подкалник от ауди(има една по-плоска част)лесен е за рязане и е черен...а по- принцип обичам да си пазя всичко
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 9:53 pm

nasko75 написа:
sdsds написа:
Още един импровизиран тест от днес,с камерата не бях подготвен(използвах телефона) а рулетка в колата имам .
https://www.youtube.com/watch?v=a4NY9WftJmg

Колега как беше разходката тази неделя  cheers 
А до колкото до Garrett Euro ACE с тази сонда 28 х 22 см DD си е супер машинка за цената си, но и малко по бързичка ако я бяха барнали  cheers щеше да е супер Малко ме дразни това че като подмине сигнала и след малко се сеща да удари камбаната  Laughing 

Ами и събота бях за малко а неделя стоях доста време и общо взето знаеш какво излезе,като и бяха в повече старите монети  Shocked  живкови,френски ,немски...от съвременните от бг,евро центове,копеики...
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 10:06 pm

sdsds написа:
nasko75 написа:
sdsds написа:
Още един импровизиран тест от днес,с камерата не бях подготвен(използвах телефона) а рулетка в колата имам .
https://www.youtube.com/watch?v=a4NY9WftJmg

Колега как беше разходката тази неделя  cheers 
А до колкото до Garrett Euro ACE с тази сонда 28 х 22 см DD си е супер машинка за цената си, но и малко по бързичка ако я бяха барнали  cheers щеше да е супер Малко ме дразни това че като подмине сигнала и след малко се сеща да удари камбаната  Laughing 

Ами и събота бях за малко а неделя стоях доста време и общо взето знаеш какво излезе,като и бяха в повече старите монети  Shocked  живкови,френски ,немски...от съвременните от бг,евро центове,копеики...

А бижута нямаше ли този път ,някоя девушка девушка да си е изтървала украшенията в пясъка на плажа докато е спортувала секс  
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 10:13 pm

Ех нямаше...то много студено за женски спортове  девушка 
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 11:07 am

бобо написа:
www.mdetectors.com написа:
sdsds написа:
Още един импровизиран тест от днес,с камерата не бях подготвен(използвах телефона) а рулетка в колата имам .
https://www.youtube.com/watch?v=a4NY9WftJmg

Колега, имаш ли протектор за сондата?
Защо си вързал тия свински опашки?
А вие имате ли в наличност протектор за 5 на 8 инча дд сонда,че ми трябва?

За съжаление точно тоя протектор го нямаме. Свърши преди месец.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 11:10 am

sdsds написа:
За съжаление нямам  Sad  използвах стар подкалник от ауди(има една по-плоска част)лесен е за рязане и е черен...а по- принцип обичам да си пазя всичко

Колега независимо от кой си го купил металотърсача, ще ти подаря един протектор от www.garrett.BG звънни ми на 0889 197 820
Поздрави за старанието за клипа!
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 5:28 pm

www.mdetectors.com написа:
sdsds написа:
За съжаление нямам  Sad  използвах стар подкалник от ауди(има една по-плоска част)лесен е за рязане и е черен...а по- принцип обичам да си пазя всичко

Колега независимо от кой си го купил металотърсача, ще ти подаря един протектор от www.garrett.BG звънни ми на 0889 197 820
Поздрави за старанието за клипа!
Е тва е мъжка приказка,браво  Cool 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 5:44 pm

FELIX написа:
www.mdetectors.com написа:
sdsds написа:
За съжаление нямам  Sad  използвах стар подкалник от ауди(има една по-плоска част)лесен е за рязане и е черен...а по- принцип обичам да си пазя всичко

Колега независимо от кой си го купил металотърсача, ще ти подаря един протектор от www.garrett.BG звънни ми на 0889 197 820
Поздрави за старанието за клипа!
Е тва е мъжка приказка,браво  Cool 

От МДетекторс са пичове, така трябва да привлича клиенти една съвременна фирма, затова и аз със сигурност ще им направя оборот, но ще видим дали ще е с Евротека или някой друг детектор, фирмата предлага доста атрактивни оферти.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 6:39 pm

Симпличио написа:

От МДетекторс са пичове, така трябва да привлича клиенти една съвременна фирма, затова и аз със сигурност ще им направя оборот, но ще видим дали ще е с Евротека или някой друг детектор, фирмата предлага доста атрактивни оферти.
Браво вече вдяна...
https://www.imperio.biz/t8475-topic
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 6:55 pm

www.mdetectors.com написа:
sdsds написа:
За съжаление нямам  Sad  използвах стар подкалник от ауди(има една по-плоска част)лесен е за рязане и е черен...а по- принцип обичам да си пазя всичко

Колега независимо от кой си го купил металотърсача, ще ти подаря един протектор от www.garrett.BG звънни ми на 0889 197 820
Поздрави за старанието за клипа!

 super21 super21 super21 Е така се прави  Cool 
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер




Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 8:04 pm

И аз търся този протектор. Кога ще имате количества?
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 10:29 pm

bakusho написа:
И аз търся този протектор. Кога ще имате количества?

От 11 инча 28см имам, за малката сонда на ат голд нямам сега
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер




Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 8:44 am

www.mdetectors.com написа:
bakusho написа:
И аз търся този протектор. Кога ще имате количества?

От 11 инча 28см имам, за малката сонда на ат голд нямам сега
21.5x28 см имаш или друг?
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 11:28 am

www.mdetectors.com написа:
sdsds написа:
За съжаление нямам  Sad  използвах стар подкалник от ауди(има една по-плоска част)лесен е за рязане и е черен...а по- принцип обичам да си пазя всичко

Колега независимо от кой си го купил металотърсача, ще ти подаря един протектор от www.garrett.BG звънни ми на 0889 197 820
Поздрави за старанието за клипа!

Е това са точни хора  cheers  благодаря много за жеста ...имате страхотно отношение към хората,просто човек с кеф да си купи металотърсач от вас.Протектора го получих и е сложен вече  Cool 
Върнете се в началото Go down
 
Изумен от дълбочината на евро ейс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Купувам Меладинка
» тунинговам(подобрявам дълбочината) на фишери и др.
» СЕФ 38х30 за Гарет 150/250/350 Евро ейс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: