Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка нишани Майнлаб mask Spectrum prodavam tesoro nexus Minelab miladinka deus GOLD wave nokta lorenz Coil голден пират маск Simplex VANQUISH Fisher TEKNETICS 5000 грунда kupuvam
 

 Това вече е прекалено!!!!

Go down 
+11
FELIX
adminn
deultum
pitonat
pavli_q
бобо
van_helsing
stan960
ivanasen
Трибал-М
fisher
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 10:55 am

бобо написа:
ivanasen написа:
бобо написа:
бобо написа:
Трибал-М написа:
бобо написа:
От:0т 70 години България не е предявила териториални претенции към никой от съседите си.Нито Румъния,нито Сър бия,нито Турция и Гърция са имали някога право да присвояват земите ни които са били с повече от 70% българско население.Така е било в края на 19– и началото на 20в.Дори и лъвът,когато е заобграден от хиени е принуден да отстъпи,така се е случвало и с България в онези години.Е,допреди двайсетина години никой не би си и помислил даже да прошепне подобно нещо,камо ли да го каже от такова ниво,нооо,докато си платим цената за Европейската си авантюра,даже и една остра нота не можем да напишем.Въпреки ,че за мен думите на  Ердоган са вътрешна, а не външна политика,крайно време е някой да му свие перата!-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ПП-Единствено Македония има пълното историческо право да има претенции ,и то към всички наши територии,но тя още не е узряла за нещата!

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile 

А преди македонците марсианци ли са живели по тези МАКЕДОНСКИ земи,колега бобо?
Като пълноправни наследници на хан Кубрат,и неговия завет/с колчана стрели/,имат пълното право да си присъединят всичко що са дума България Razz Razz Razz напиши" хан КУБЕР" в търсачката и виж ко пише за него в уикипедияgeek 
 Very Happy Просто исках да кажа,че всъщност македонците са си чисти българи!

Нещо си в грешка , Колега ! Заблудата Ти е голяма. Но това е тема за друг разговор и не тук.
Що да не е тука.И чак пък да ми е голяма заблудата!!!Ще дам няколко насоки за разсъждение:Щеше ли да бъде Охрид един от културните центрове на България по времето на златния век при Симеон,ако не беше населен с българи.Се едно да праиш софийския университет в Турно Магуреле./Щеше ли Охрид да е столица на България,при Самуил,а самия той да се нарича цар на българите,ако тази територия не е населена с българи!Това са АРХЕОЛОГИЧЕСКИ ФАКТИ.Обясни ми тези две неща със РАЗУМНИ доводи,пък тогава "фърляй разни твои мнения,които избягваш да коментираш и защитяваш.Ще ти дам и друг довод в защита на моята теория:Банско е в македония нали,нищо ,че в българската и част,населението там по НИЩО не се различава от "чужденците" от охридско.Как тогава човек роден и израсъл в тази небългарска среда ,ще каже нещо от сорта-"о ,неразумний юроде,поради що са срамиш да се наречеш болгарин"

Отговори ми на въпроса откъде са дошли хан Кубрат и синовете му? И преди да дойдат , кои народи са живеели тук ? Българи ли? Защо говориш за след 681г. Говори ми отпреди 681г. Или след 681г. има история на Балканите иначе до тогава не е имало. Ако си търсач , наистина , много са доказателствата в полза на моите думи. Но само , ако си търсач !


Пример: Държавата Израел (на иврит: מדינת ישראל, Medinat Yisrael) е основана на 14 май 1948 г. след близо две хиляди години еврейска диаспора и след 55 години усилия за създаване на еврейско отечество (Ционизъм) Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 11:15 am

ivanasen написа:
бобо написа:
ivanasen написа:
бобо написа:
бобо написа:
Трибал-М написа:
бобо написа:
От:0т 70 години България не е предявила териториални претенции към никой от съседите си.Нито Румъния,нито Сър бия,нито Турция и Гърция са имали някога право да присвояват земите ни които са били с повече от 70% българско население.Така е било в края на 19– и началото на 20в.Дори и лъвът,когато е заобграден от хиени е принуден да отстъпи,така се е случвало и с България в онези години.Е,допреди двайсетина години никой не би си и помислил даже да прошепне подобно нещо,камо ли да го каже от такова ниво,нооо,докато си платим цената за Европейската си авантюра,даже и една остра нота не можем да напишем.Въпреки ,че за мен думите на  Ердоган са вътрешна, а не външна политика,крайно време е някой да му свие перата!-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ПП-Единствено Македония има пълното историческо право да има претенции ,и то към всички наши територии,но тя още не е узряла за нещата!

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile 

А преди македонците марсианци ли са живели по тези МАКЕДОНСКИ земи,колега бобо?
Като пълноправни наследници на хан Кубрат,и неговия завет/с колчана стрели/,имат пълното право да си присъединят всичко що са дума България Razz Razz Razz напиши" хан КУБЕР" в търсачката и виж ко пише за него в уикипедияgeek 
 Very Happy Просто исках да кажа,че всъщност македонците са си чисти българи!

Нещо си в грешка , Колега ! Заблудата Ти е голяма. Но това е тема за друг разговор и не тук.
Що да не е тука.И чак пък да ми е голяма заблудата!!!Ще дам няколко насоки за разсъждение:Щеше ли да бъде Охрид един от културните центрове на България по времето на златния век при Симеон,ако не беше населен с българи.Се едно да праиш софийския университет в Турно Магуреле./Щеше ли Охрид да е столица на България,при Самуил,а самия той да се нарича цар на българите,ако тази територия не е населена с българи!Това са АРХЕОЛОГИЧЕСКИ ФАКТИ.Обясни ми тези две неща със РАЗУМНИ доводи,пък тогава "фърляй разни твои мнения,които избягваш да коментираш и защитяваш.Ще ти дам и друг довод в защита на моята теория:Банско е в македония нали,нищо ,че в българската и част,населението там по НИЩО не се различава от "чужденците" от охридско.Как тогава човек роден и израсъл в тази небългарска среда ,ще каже нещо от сорта-"о ,неразумний юроде,поради що са срамиш да се наречеш болгарин"

Отговори ми на въпроса откъде са дошли хан Кубрат и синовете му? И преди да дойдат , кои народи са живеели тук ? Българи ли? Защо говориш за след 681г. Говори ми отпреди 681г. Или след 681г. има история на Балканите иначе до тогава не е имало. Ако си търсач , наистина , много са доказателствата в полза на моите думи. Но само , ако си търсач !  Very Happy 
Хо,хоо,искаш да кажеш,че они са преки наследници на Александър Razz Това е абсурдно.....Сега не ми се рови ,но има достатъчно исторически источници,и то писмени,че след идването на римляните преките наследници на древните македонци са изселени,или са се изселили сами ли, не помня -някъде между Одрин и Солун.По голяма глупост от това ,че има нещо общо между днешните и античните македонци ..... Razz здраве му кажи.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 11:23 am

Аз смятам, че с Турците имаме по-голям дослук от Македонците, в смисъл като добросъседски отношения - помислете преди да ме апострофирате.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 11:44 am

бобо написа:
ivanasen написа:
бобо написа:
ivanasen написа:
бобо написа:
бобо написа:
Трибал-М написа:
бобо написа:
От:0т 70 години България не е предявила териториални претенции към никой от съседите си.Нито Румъния,нито Сър бия,нито Турция и Гърция са имали някога право да присвояват земите ни които са били с повече от 70% българско население.Така е било в края на 19– и началото на 20в.Дори и лъвът,когато е заобграден от хиени е принуден да отстъпи,така се е случвало и с България в онези години.Е,допреди двайсетина години никой не би си и помислил даже да прошепне подобно нещо,камо ли да го каже от такова ниво,нооо,докато си платим цената за Европейската си авантюра,даже и една остра нота не можем да напишем.Въпреки ,че за мен думите на  Ердоган са вътрешна, а не външна политика,крайно време е някой да му свие перата!-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ПП-Единствено Македония има пълното историческо право да има претенции ,и то към всички наши територии,но тя още не е узряла за нещата!

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile 

А преди македонците марсианци ли са живели по тези МАКЕДОНСКИ земи,колега бобо?
Като пълноправни наследници на хан Кубрат,и неговия завет/с колчана стрели/,имат пълното право да си присъединят всичко що са дума България Razz Razz Razz напиши" хан КУБЕР" в търсачката и виж ко пише за него в уикипедияgeek 
 Very Happy Просто исках да кажа,че всъщност македонците са си чисти българи!

Нещо си в грешка , Колега ! Заблудата Ти е голяма. Но това е тема за друг разговор и не тук.
Що да не е тука.И чак пък да ми е голяма заблудата!!!Ще дам няколко насоки за разсъждение:Щеше ли да бъде Охрид един от културните центрове на България по времето на златния век при Симеон,ако не беше населен с българи.Се едно да праиш софийския университет в Турно Магуреле./Щеше ли Охрид да е столица на България,при Самуил,а самия той да се нарича цар на българите,ако тази територия не е населена с българи!Това са АРХЕОЛОГИЧЕСКИ ФАКТИ.Обясни ми тези две неща със РАЗУМНИ доводи,пък тогава "фърляй разни твои мнения,които избягваш да коментираш и защитяваш.Ще ти дам и друг довод в защита на моята теория:Банско е в македония нали,нищо ,че в българската и част,населението там по НИЩО не се различава от "чужденците" от охридско.Как тогава човек роден и израсъл в тази небългарска среда ,ще каже нещо от сорта-"о ,неразумний юроде,поради що са срамиш да се наречеш болгарин"

Отговори ми на въпроса откъде са дошли хан Кубрат и синовете му? И преди да дойдат , кои народи са живеели тук ? Българи ли? Защо говориш за след 681г. Говори ми отпреди 681г. Или след 681г. има история на Балканите иначе до тогава не е имало. Ако си търсач , наистина , много са доказателствата в полза на моите думи. Но само , ако си търсач !  Very Happy 
Хо,хоо,искаш да кажеш,че они са преки наследници на Александър Razz Това е абсурдно.....Сега не ми се рови ,но има достатъчно исторически источници,и то писмени,че след идването на римляните преките наследници на древните македонци са изселени,или са се изселили сами ли, не помня -някъде между Одрин и Солун.По голяма глупост от това ,че има нещо общо между днешните и античните македонци ..... Razz здраве му кажи.


Жив и здрав да си ! Не ми се спори. Нека да е на твоето цял един народ е изселен.  Cool 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 12:34 pm

[quote
 

Жив и здрав да си ! Не ми се спори. Нека да е на твоето цял един народ е изселен.  Cool 
[/quote]Аааа,не така! Laughing Първо-не вижддам абсолютно никаква връзка с еврейската история,която е най известната заради Библията!Второ никъде не съм употребил думата НАРОД Exclamation ,но като я споменаваш-всъщност що за народ са македонците Exclamation -имам в предвид древните!Трето-казваш наследниците на древните гърци са днешните гърци,на древните македонци-днешните,веднага обаче изскача въпроса днешните гърци говорят на гръцки/както иднешните израилеви деца на иврит/-на какъв език говорят днешните македонци,и ако е като на древните-що и ние говорим на него.Изскача ми първия отговор-щото и ние сме македонци,но пак идваме на мойта-за евентуалните териториални претенции на Македония.И ЧЕТВЪРТО Аз ти показах по съвременни данни-/от 7 век/,че с македонците сме си рода,но ако искаш може да намерим и много по стари,които ще са обаче и хипотетични,но НЯМА КАК да се отрече,че с македонците сме един и същи народ,много близък със сърби,руснаци,словенци...,и почти толкова със чехи поляци,словаци...Пак ще цитирам думите на един МАКЕДОНЕЦ:"о,неразумни юроде ,поради что се срамиш да се наречеш българин"
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 1:14 pm

бобо написа:
[quote
 

Жив и здрав да си ! Не ми се спори. Нека да е на твоето цял един народ е изселен.  Cool 
Аааа,не така! Laughing Първо-не вижддам абсолютно никаква връзка с еврейската история,която е най известната заради Библията!Второ никъде не съм употребил думата НАРОД Exclamation ,но като я споменаваш-всъщност що за народ са македонците Exclamation -имам в предвид древните!Трето-казваш наследниците на древните гърци са днешните гърци,на древните македонци-днешните,веднага обаче изскача въпроса днешните гърци говорят на гръцки/както  иднешните израилеви деца на иврит/-на какъв език говорят днешните македонци,и ако е като на древните-що и ние говорим на него.Изскача ми първия отговор-щото и ние сме македонци,но пак идваме на мойта-за евентуалните териториални претенции на Македония.И ЧЕТВЪРТО Аз ти показах по съвременни данни-/от 7 век/,че с македонците сме си рода,но ако искаш може да намерим и много по стари,които ще са обаче и хипотетични,но НЯМА КАК да се отрече,че с македонците сме един и същи народ,много близък със сърби,руснаци,словенци...,и почти толкова със чехи поляци,словаци...Пак ще цитирам думите на един МАКЕДОНЕЦ:"о,неразумни юроде ,поради что се срамиш да се наречеш българин"[/quote]

Е,на това я му викам исторически хеви метал!  Cool :fessee: 


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 4:30 pm

Трибал-М написа:
бобо написа:
[quote
 

Жив и здрав да си ! Не ми се спори. Нека да е на твоето цял един народ е изселен.  Cool 
Аааа,не така! Laughing Първо-не вижддам абсолютно никаква връзка с еврейската история,която е най известната заради Библията!Второ никъде не съм употребил думата НАРОД Exclamation ,но като я споменаваш-всъщност що за народ са македонците Exclamation -имам в предвид древните!Трето-казваш наследниците на древните гърци са днешните гърци,на древните македонци-днешните,веднага обаче изскача въпроса днешните гърци говорят на гръцки/както  иднешните израилеви деца на иврит/-на какъв език говорят днешните македонци,и ако е като на древните-що и ние говорим на него.Изскача ми първия отговор-щото и ние сме македонци,но пак идваме на мойта-за евентуалните териториални претенции на Македония.И ЧЕТВЪРТО Аз ти показах по съвременни данни-/от 7 век/,че с македонците сме си рода,но ако искаш може да намерим и много по стари,които ще са обаче и хипотетични,но НЯМА КАК да се отрече,че с македонците сме един и същи народ,много близък със сърби,руснаци,словенци...,и почти толкова със чехи поляци,словаци...Пак ще цитирам думите на един МАКЕДОНЕЦ:"о,неразумни юроде ,поради что се срамиш да се наречеш българин"

Е,на това я му викам исторически хеви метал!       Cool :fessee: [/quote]


И то як хеви метал!  :fessee: гилотина 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 5:42 pm

Колеги мисля че оцапахте темата намеквам ви да прекратим спора а вие не желаете
1. Ако в Македония има Българи да не стоят там защото там се потъпкват техните права ,а да се приберат в нашата си родна  майка България и без това населението ни намалява
2. Ако може да ми каже някои дали България някога е предявявала претенции към Егеиска Мекедония  която се намира в границите днешна на Гърция . За териториални претенции или че съществува Българско население там
И ако не е направено защо  :fessee: 
Първата част като отговорите ще ви задам още въпроси но трябва да се гледа обективно и реално на нещата не едностранчиво
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 12:06 am

бобо написа:
[quote
 

Жив и здрав да си ! Не ми се спори. Нека да е на твоето цял един народ е изселен.  Cool 
Аааа,не така! Laughing Първо-не вижддам абсолютно никаква връзка с еврейската история,която е най известната заради Библията!Второ никъде не съм употребил думата НАРОД Exclamation ,но като я споменаваш-всъщност що за народ са македонците Exclamation -имам в предвид древните!Трето-казваш наследниците на древните гърци са днешните гърци,на древните македонци-днешните,веднага обаче изскача въпроса днешните гърци говорят на гръцки/както  иднешните израилеви деца на иврит/-на какъв език говорят днешните македонци,и ако е като на древните-що и ние говорим на него.Изскача ми първия отговор-щото и ние сме македонци,но пак идваме на мойта-за евентуалните териториални претенции на Македония.И ЧЕТВЪРТО Аз ти показах по съвременни данни-/от 7 век/,че с македонците сме си рода,но ако искаш може да намерим и много по стари,които ще са обаче и хипотетични,но НЯМА КАК да се отрече,че с македонците сме един и същи народ,много близък със сърби,руснаци,словенци...,и почти толкова със чехи поляци,словаци...Пак ще цитирам думите на един МАКЕДОНЕЦ:"о,неразумни юроде ,поради что се срамиш да се наречеш българин"[/quote]Ванка,чакам отговорите на един македонец,щото ми е интересно!не пускам нова тема,щото ще се загуби хронологията на разговора,та извинявайте предварително.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 12:09 am

бобо написа:
бобо написа:
[quote
 

Жив и здрав да си ! Не ми се спори. Нека да е на твоето цял един народ е изселен.  Cool 
Аааа,не така! Laughing Първо-не вижддам абсолютно никаква връзка с еврейската история,която е най известната заради Библията!Второ никъде не съм употребил думата НАРОД Exclamation ,но като я споменаваш-всъщност що за народ са македонците Exclamation -имам в предвид древните!Трето-казваш наследниците на древните гърци са днешните гърци,на древните македонци-днешните,веднага обаче изскача въпроса днешните гърци говорят на гръцки/както  иднешните израилеви деца на иврит/-на какъв език говорят днешните македонци,и ако е като на древните-що и ние говорим на него.Изскача ми първия отговор-щото и ние сме македонци,но пак идваме на мойта-за евентуалните териториални претенции на Македония.И ЧЕТВЪРТО Аз ти показах по съвременни данни-/от 7 век/,че с македонците сме си рода,но ако искаш може да намерим и много по стари,които ще са обаче и хипотетични,но НЯМА КАК да се отрече,че с македонците сме един и същи народ,много близък със сърби,руснаци,словенци...,и почти толкова със чехи поляци,словаци...Пак ще цитирам думите на един МАКЕДОНЕЦ:"о,неразумни юроде ,поради что се срамиш да се наречеш българин"
Ванка,чакам отговорите на един македонец,щото ми е интересно!не пускам нова тема,щото ще се загуби хронологията на разговора,та извинявайте предварително.[/quote]


Какъв е езикът на прабългарите? Тези които идват с хан Кубрат? Аз знам, но ти не знаеш?


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 12:15 am

ivanasen написа:
бобо написа:
бобо написа:
[quote
 

Жив и здрав да си ! Не ми се спори. Нека да е на твоето цял един народ е изселен.  Cool 
Аааа,не така! Laughing Първо-не вижддам абсолютно никаква връзка с еврейската история,която е най известната заради Библията!Второ никъде не съм употребил думата НАРОД Exclamation ,но като я споменаваш-всъщност що за народ са македонците Exclamation -имам в предвид древните!Трето-казваш наследниците на древните гърци са днешните гърци,на древните македонци-днешните,веднага обаче изскача въпроса днешните гърци говорят на гръцки/както  иднешните израилеви деца на иврит/-на какъв език говорят днешните македонци,и ако е като на древните-що и ние говорим на него.Изскача ми първия отговор-щото и ние сме македонци,но пак идваме на мойта-за евентуалните териториални претенции на Македония.И ЧЕТВЪРТО Аз ти показах по съвременни данни-/от 7 век/,че с македонците сме си рода,но ако искаш може да намерим и много по стари,които ще са обаче и хипотетични,но НЯМА КАК да се отрече,че с македонците сме един и същи народ,много близък със сърби,руснаци,словенци...,и почти толкова със чехи поляци,словаци...Пак ще цитирам думите на един МАКЕДОНЕЦ:"о,неразумни юроде ,поради что се срамиш да се наречеш българин"
Ванка,чакам отговорите на един македонец,щото ми е интересно!не пускам нова тема,щото ще се загуби хронологията на разговора,та извинявайте предварително.


Какъв е езикът на прабългарите? Тези които идват с хан Кубрат? Аз знам, но ти не знаеш?[/quote]Но пък съм отворен за нови познания:давай.Айде утре,че станало късно,но да не забравиш.!
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 11:26 am

бобо написа:
ivanasen написа:
бобо написа:
бобо написа:
[quote
 

Жив и здрав да си ! Не ми се спори. Нека да е на твоето цял един народ е изселен.  Cool 
Аааа,не така! Laughing Първо-не вижддам абсолютно никаква връзка с еврейската история,която е най известната заради Библията!Второ никъде не съм употребил думата НАРОД Exclamation ,но като я споменаваш-всъщност що за народ са македонците Exclamation -имам в предвид древните!Трето-казваш наследниците на древните гърци са днешните гърци,на древните македонци-днешните,веднага обаче изскача въпроса днешните гърци говорят на гръцки/както  иднешните израилеви деца на иврит/-на какъв език говорят днешните македонци,и ако е като на древните-що и ние говорим на него.Изскача ми първия отговор-щото и ние сме македонци,но пак идваме на мойта-за евентуалните териториални претенции на Македония.И ЧЕТВЪРТО Аз ти показах по съвременни данни-/от 7 век/,че с македонците сме си рода,но ако искаш може да намерим и много по стари,които ще са обаче и хипотетични,но НЯМА КАК да се отрече,че с македонците сме един и същи народ,много близък със сърби,руснаци,словенци...,и почти толкова със чехи поляци,словаци...Пак ще цитирам думите на един МАКЕДОНЕЦ:"о,неразумни юроде ,поради что се срамиш да се наречеш българин"
Ванка,чакам отговорите на един македонец,щото ми е интересно!не пускам нова тема,щото ще се загуби хронологията на разговора,та извинявайте предварително.


Какъв е езикът на прабългарите? Тези които идват с хан Кубрат? Аз знам, но ти не знаеш?
Но пък съм отворен за нови познания:давай.Айде утре,че станало късно,но да не забравиш.![/quote]
=====================================================================
Ще ти дам още няколко последни теми за разсъждение и спирам за тази година

1.Знаеш ли кая година е основана България и от коя година започва да сече собствена парична единица ???
2.Знаеш ли коя година Българите приемат Християнската вяра и от коя година започват да се водят църковните служби на Български език/Славянски/
3.Знаеш ли че Кирил и Методи са написали славянската азбука а не Българската и те въобще не са стъпвали на територията на днешна България  
Трябва повече търсене и тук  study  и там  study не само да се гледа едната страна
ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ  Cool santa коледа
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 11:53 am

Very Happy 


Последната промяна е направена от бобо на Пон Дек 16, 2013 5:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 11:55 am

pavli_q написа:
бобо написа:
ivanasen написа:
бобо написа:
бобо написа:
[quote
 

Жив и здрав да си ! Не ми се спори. Нека да е на твоето цял един народ е изселен.  Cool 
Аааа,не така! Laughing Първо-не вижддам абсолютно никаква връзка с еврейската история,която е най известната заради Библията!Второ никъде не съм употребил думата НАРОД Exclamation ,но като я споменаваш-всъщност що за народ са македонците Exclamation -имам в предвид древните!Трето-казваш наследниците на древните гърци са днешните гърци,на древните македонци-днешните,веднага обаче изскача въпроса днешните гърци говорят на гръцки/както  иднешните израилеви деца на иврит/-на какъв език говорят днешните македонци,и ако е като на древните-що и ние говорим на него.Изскача ми първия отговор-щото и ние сме македонци,но пак идваме на мойта-за евентуалните териториални претенции на Македония.И ЧЕТВЪРТО Аз ти показах по съвременни данни-/от 7 век/,че с македонците сме си рода,но ако искаш може да намерим и много по стари,които ще са обаче и хипотетични,но НЯМА КАК да се отрече,че с македонците сме един и същи народ,много близък със сърби,руснаци,словенци...,и почти толкова със чехи поляци,словаци...Пак ще цитирам думите на един МАКЕДОНЕЦ:"о,неразумни юроде ,поради что се срамиш да се наречеш българин"
Ванка,чакам отговорите на един македонец,щото ми е интересно!не пускам нова тема,щото ще се загуби хронологията на разговора,та извинявайте предварително.


Какъв е езикът на прабългарите? Тези които идват с хан Кубрат? Аз знам, но ти не знаеш?
Но пък съм отворен за нови познания:давай.Айде утре,че станало късно,но да не забравиш.!
=====================================================================
Ще ти дам още няколко последни теми за разсъждение и спирам за тази година

1.Знаеш ли кая година е основана България и от коя година започва да сече собствена парична единица ???
2.Знаеш ли коя година Българите приемат Християнската вяра и от коя година започват да се водят църковните служби на Български език/Славянски/
3.Знаеш ли че Кирил и Методи са написали славянската азбука а не Българската и те въобще не са стъпвали на територията на днешна България  
Трябва повече търсене и тук  study  и там  study не само да се гледа едната страна
ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ  Cool santa коледа[/quote]=========================================================================================================Хм -1. 681-ва- наща България,не не знам,щот не сам се интересувал.2-не ,щото няма такава година.Борис налага християнството,но и Кубрат е бил християнин.Тва пък за църковните служби .....не че не мога да проверя,но какво общо има с темата.Най вероятно става при Симеон.3Да,да ,и кво от тва.Ккво значение има азбуката.Говорим за езици.Сръбският е славянски,ма те си пишат на латиница...Не мога да разбира къде е поуката от цялата работа,и кво общо има македония. Question ПП-Точните дати са неотменима част от историята,но една малка,незначителна част.За да научиш и разбереш историята,да се поучиш от нея и да вникнеш в нея,не е достатъчно да наизустиш няколко дати.
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 6:06 pm

Айде наздраве на вси4ки "македонци" https://www.youtube.com/watch?v=TM9_Z7ooYhY  Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 8:57 pm

FELIX написа:
Айде наздраве на вси4ки "македонци" https://www.youtube.com/watch?v=TM9_Z7ooYhY  Cool 



[img=https://2img.net/h/s27.postimg.cc/wpxhaaybj/image.jpg]


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 9:20 pm

Трибал-М написа:
FELIX написа:
Айде наздраве на вси4ки "македонци" https://www.youtube.com/watch?v=TM9_Z7ooYhY  Cool 



[img=https://2img.net/h/s27.postimg.cc/wpxhaaybj/image.jpg]
 Very Happy   Cool 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 10:33 pm

FELIX написа:
Трибал-М написа:
FELIX написа:
Айде наздраве на вси4ки "македонци" https://www.youtube.com/watch?v=TM9_Z7ooYhY  Cool 



[img=https://2img.net/h/s27.postimg.cc/wpxhaaybj/image.jpg]
 Very Happy   Cool 
Ей ,татари/така ни наричат чистокръвните македонци/ недни,... Razz Razz Razz Very Happy  Very Happy  Cool .......... Вече втори ден чакам някой да ми даде  отговор на въпросите,защо ако днешните и едно времешните македонци са едни и същи,говорим на един език!Защо Борис е изпратил Климент точно в Охридско,и по каква незнайна случайност Охрид в един момент е бил столица на България.Иванее,-чакам,македонецо,да изясниш моето сериозно заблуждение,или сичките ти приказки са само балон под налягане!!!!
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 10:37 pm

бобо написа:
FELIX написа:
Трибал-М написа:
FELIX написа:
Айде наздраве на вси4ки "македонци" https://www.youtube.com/watch?v=TM9_Z7ooYhY  Cool 



[img=https://2img.net/h/s27.postimg.cc/wpxhaaybj/image.jpg]
 Very Happy   Cool 
Ей ,татари недни,... Razz Razz Razz Вече втори ден чакам някой да ми даде  отговор на въпросите,защо ако днешните и едно времешните македонци са едни и същи,говорим на един език!Защо Борис е изпратил Климент точно в Охридско,и по каква незнайна случайност Охрид в един момент е бил столица на България.Иванее,-чакам,македонецо,да изясниш моето сериозно заблуждение,или сичките ти приказки са само балон под налягане!!!!

И иванасен и ти бобо сте в дълбоко заблуждение! Нито сме едните нито другите , а сме шопи! Сполай ти1  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 10:42 pm

Как беше думата:от Искаро по дълбоко и от Витоша по високо нема  Wink   Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 10:42 pm

...БОРИС е изпратил Климент у Охрид,оти он не е знаел да плива,а там са били най-добрите за онова време инструктори по пливанье.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 10:44 pm

Трибал-М написа:
...БОРИС е изпратил Климент у Охрид,оти он не е знаел да плива,а там са били най-добрите за онова време инструктори по пливанье.
Е направо утепа ко4а с лопатата  Cool 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 10:49 pm

rahan написа:
бобо написа:
FELIX написа:
Трибал-М написа:
FELIX написа:
Айде наздраве на вси4ки "македонци" https://www.youtube.com/watch?v=TM9_Z7ooYhY  Cool 



[img=https://2img.net/h/s27.postimg.cc/wpxhaaybj/image.jpg]
 Very Happy   Cool 
Ей ,татари недни,... Razz Razz Razz Вече втори ден чакам някой да ми даде  отговор на въпросите,защо ако днешните и едно времешните македонци са едни и същи,говорим на един език!Защо Борис е изпратил Климент точно в Охридско,и по каква незнайна случайност Охрид в един момент е бил столица на България.Иванее,-чакам,македонецо,да изясниш моето сериозно заблуждение,или сичките ти приказки са само балон под налягане!!!!

И иванасен и ти бобо сте в дълбоко заблуждение! Нито сме едните нито другите , а сме шопи! Сполай ти1  падре 
 scratch А бе,и мен,в интереес на истината ,ма гложди подобно съмнение Cool Very Happy 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 11:09 pm

Трибал-М написа:
...БОРИС е изпратил Климент у Охрид,оти он не е знаел да плива,а там са били най-добрите за онова време инструктори по пливанье.
Аааа,не ,най добрите инструктори по плуванието са били извес"ните -southern black saddleback /на южнославянски - черноморски гларуси/ Razz,които са обитавали нашето южно черноморие ,за което свидетелстват много исторически и археологически данни,от разни маакедонски,чешки словашки ,полски,чешки,руски,немски и маджарски източници Razz Razz Razz /по скоро източнички Razz Razz Razz /
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това вече е прекалено!!!!    - Това вече е прекалено!!!! - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 11:14 pm

бобо написа:
Трибал-М написа:
...БОРИС е изпратил Климент у Охрид,оти он не е знаел да плива,а там са били най-добрите за онова време инструктори по пливанье.
Аааа,не ,най добрите инструктори по плуванието са били извес"ните -southern black saddleback /на южнославянски - черноморски гларуси/ Razz,които са обитавали нашето южно черноморие ,за което свидетелстват много исторически и археологически данни,от разни маакедонски,чешки словашки ,полски,чешки,руски,немски и маджарски източници Razz Razz Razz /по скоро източнички Razz Razz Razz /

...Ама водата на Охридското езеро е най-благата на целиот Балкански полуостров!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
 
Това вече е прекалено!!!!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» миладинка
» Deteknix е вече с ново име.
» вече само с камуфлаж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: