Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz kupuvam TEKNETICS Fisher GOLD Simplex нишани mask пират врътка Майнлаб VANQUISH голден miladinka Coil Spectrum prodavam nexus wave грунда 5000 deus nokta маск tesoro Minelab
 

  Схема на Зарядно

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



 Схема на Зарядно Empty
ПисанеЗаглавие: Схема на Зарядно    Схема на Зарядно EmptyНед Дек 15, 2013 6:39 pm

Тази схема я прати колегата Трибал-М, така че всеки може да сия направи  сам или да помоли някой който разбира да му бъде направена.Надявам се да е от полза на всички.


 Схема на Зарядно 771387125504
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 Схема на Зарядно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Схема на Зарядно    Схема на Зарядно EmptyНед Дек 15, 2013 7:42 pm

Kiril62 написа:
Тази схема я прати колегата Трибал-М, така че всеки може да сия направи  сам или да помоли някой който разбира да му бъде направена.Надявам се да е от полза на всички.


 Схема на Зарядно 771387125504

Благодаря на , КОЛЕГАТА ТРИБАЛ М И НА ТЕБ КИРЧО ЗА ОТЗИВЧИВОСТТА.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 Схема на Зарядно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Схема на Зарядно    Схема на Зарядно EmptyНед Дек 15, 2013 10:50 pm

ivanasen написа:
Kiril62 написа:
Тази схема я прати колегата Трибал-М, така че всеки може да сия направи  сам или да помоли някой който разбира да му бъде направена.Надявам се да е от полза на всички.


 Схема на Зарядно 771387125504

Благодаря на , КОЛЕГАТА ТРИБАЛ М  И НА ТЕБ КИРЧО ЗА ОТЗИВЧИВОСТТА.

И аз благодаря на колегата Kiril62,че я направи достъпна!Точно тя става за едновременно зареждане на 9-волтовите акумулатори за Ф5.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 Схема на Зарядно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Схема на Зарядно    Схема на Зарядно EmptyСъб Дек 28, 2013 3:44 pm

Трибал-М написа:
ivanasen написа:
Kiril62 написа:
Тази схема я прати колегата Трибал-М, така че всеки може да сия направи  сам или да помоли някой който разбира да му бъде направена.Надявам се да е от полза на всички.


 Схема на Зарядно 771387125504

Благодаря на , КОЛЕГАТА ТРИБАЛ М  И НА ТЕБ КИРЧО ЗА ОТЗИВЧИВОСТТА.

И аз благодаря на колегата Kiril62,че я направи достъпна!Точно тя става за едновременно зареждане на 9-волтовите акумулатори за Ф5.

Колеги,някой изпробва ли тази схема?Неудобно е,че сами трябва да следим времето за зареждане...
Автоматичният вариант е за предпочитане.
Върнете се в началото Go down
 
Схема на Зарядно
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Зарядно устройство
» слушалки ,батерия и зарядно
» Продавам зарядно ANSMANN

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Направи си Сам-
Идете на: