Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex Minelab Майнлаб грунда wave TEKNETICS prodavam 5000 врътка Fisher VANQUISH голден нишани deus miladinka Coil lorenz пират маск mask GOLD tesoro Spectrum kupuvam nokta nexus
 

 WAVE или COINSEEKER

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
yullis
Новобранец
Новобранец




wave - WAVE или COINSEEKER Empty
ПисанеЗаглавие: WAVE или COINSEEKER   wave - WAVE или COINSEEKER EmptyПет Юли 25, 2008 8:44 pm

НЯКОИ КОИТО Е ПОЛЗВАЛ ИЛИ ИМА ПОГЛЕД ВЪРХУ ТЯХ ДА ДАДЕ МНЕНИЕ/БЕЗ ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ РАЗБИРА СЕ/.
И ЗНАЕ ЛИ НЯКОИ ПЛОВДИВСКИЯ МАИСТОР НА МД КЪДЕ СЕ НАМИРА ,4Е ПИШАТ ЗА НЕГО + А НЯМА ИНФО.


Последната промяна е направена от yullis на Нед Юли 27, 2008 12:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




wave - WAVE или COINSEEKER Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WAVE или COINSEEKER   wave - WAVE или COINSEEKER EmptyПет Юли 25, 2008 10:44 pm

за уейв не знам,а койнсийкър съм имал и горещо не го препоръчвам.поне лично на мен не ми хареса никак.за майстора от пловдив много съм чувал,но само до там.
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



wave - WAVE или COINSEEKER Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WAVE или COINSEEKER   wave - WAVE или COINSEEKER EmptyСъб Юли 26, 2008 11:16 am

Aemilivs написа:
за уейв не знам,а койнсийкър съм имал и горещо не го препоръчвам.поне лично на мен не ми хареса никак.за майстора от пловдив много съм чувал,но само до там.
Майстора от Пловдив се казва Краси и ще се опитам да ти дам номерът на телефона му познавам го лично но той не е много склонен да му се дава публичност.За апаратите кво да ти кажа на дълбочина са добри но им куца дискриминацията бая железа изкопаха оня ден едни колеги.
Върнете се в началото Go down
yullis
Новобранец
Новобранец




wave - WAVE или COINSEEKER Empty
ПисанеЗаглавие: Re: WAVE или COINSEEKER   wave - WAVE или COINSEEKER EmptyНед Юли 27, 2008 7:12 pm

stater написа:
Aemilivs написа:
за уейв не знам,а койнсийкър съм имал и горещо не го препоръчвам.поне лично на мен не ми хареса никак.за майстора от пловдив много съм чувал,но само до там.
Майстора от Пловдив се казва Краси и ще се опитам да ти дам номерът на телефона му познавам го лично но той не е много склонен да му се дава публичност.За апаратите кво да ти кажа на дълбочина са добри но им куца дискриминацията бая железа изкопаха оня ден едни колеги.

ще ти бъда благодарен ако ми дадеш номера,понеже искам да си взема монетар и да го тествам на полеви условия,а Пловдив ми е наи близо.
Върнете се в началото Go down
 
WAVE или COINSEEKER
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пак за WAVE
» Продавам металотърсач WAVE 2
» WAVE 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: