Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH Simplex Spectrum TEKNETICS kupuvam пират mask голден nokta Coil nexus lorenz wave prodavam Fisher miladinka нишани Майнлаб GOLD deus Minelab грунда врътка tesoro маск 5000
 

 Eagle Spectrum проблем

Go down 
+3
morskia
pechkata
balkan
7 posters
АвторСъобщение
balkan
Новобранец
Новобранец




Spectrum - Eagle Spectrum проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Eagle Spectrum проблем   Spectrum - Eagle Spectrum проблем EmptyЧет Яну 02, 2014 5:15 pm

Здравейте,

Имам Eagle Spectrum от много време, обаче от много разкарване и едно тежко падане нещо започна да се предава. Носих го на ремонт, обаче нищо не направиха.. Някой може ли да предложи къде правят качествен ремонт за да го занеса там?

Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Spectrum - Eagle Spectrum проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spectrum проблем   Spectrum - Eagle Spectrum проблем EmptyЧет Яну 02, 2014 6:00 pm

За много години...
От кой край си...?
Какъв е проблема на детектора - какво не иска да прави...?
Върнете се в началото Go down
balkan
Новобранец
Новобранец




Spectrum - Eagle Spectrum проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spectrum проблем   Spectrum - Eagle Spectrum проблем EmptyПет Яну 03, 2014 1:19 am

Плевенско.

1. Единия от проблемите е от батерията не държи много както преди..
2. След като го върнаха от ремонта забелязах че не лови злато и сребро..
3. в някакви моменти губи баланс-а земя-въздух и започва да пищи нон стоп

Проблема го прави и с двете сонди, както и на различните програми.

Апарата е един от най-добрите и не искам да го сменям, но след този ремонт не мога да го ползвам.
Върнете се в началото Go down
morskia
Новобранец
Новобранец
morskia



Spectrum - Eagle Spectrum проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spectrum проблем   Spectrum - Eagle Spectrum проблем EmptyПет Яну 03, 2014 10:37 am

Много кофти се е получило,жалко за апарата, ако не е тайна може ли да кажеш колко ти струваше тая гимнастика и къде си го дал за ремонт та да не се опариме и ние че туко виж и нас начинаещите може да ни споходи нещастието.Успех с ремонта
Върнете се в началото Go down
balkan
Новобранец
Новобранец




Spectrum - Eagle Spectrum проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spectrum проблем   Spectrum - Eagle Spectrum проблем EmptyСъб Яну 04, 2014 3:00 pm

чесно да ти кажа, не знам до каде стигна защото го дадох на познат, които да го даде на негов познат който с това се занимава... струваше ми 200 лв..
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Spectrum - Eagle Spectrum проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spectrum проблем   Spectrum - Eagle Spectrum проблем EmptyСъб Яну 04, 2014 9:13 pm

balkan написа:
чесно да ти кажа, не знам до каде стигна защото го дадох на познат, които да го даде на негов познат който с това се занимава... струваше ми 200 лв..


какво стана с номера който ти дадох ...?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Spectrum - Eagle Spectrum проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spectrum проблем   Spectrum - Eagle Spectrum проблем EmptyСъб Яну 04, 2014 10:40 pm

balkan написа:
чесно да ти кажа, не знам до каде стигна защото го дадох на познат, които да го даде на негов познат който с това се занимава... струваше ми 200 лв..




Иеее, 200 кинта за ремонт и той пак да не става?!?!? Бах го у майстора скапан, как не го е било срам да ти вземе толкова пари??? стена 
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



Spectrum - Eagle Spectrum проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spectrum проблем   Spectrum - Eagle Spectrum проблем EmptyНед Яну 05, 2014 3:36 am

balkan написа:
Плевенско.

1. Единия от проблемите е от батерията не държи много както преди..
2. След като го върнаха от ремонта забелязах че не лови злато и сребро..
3. в някакви моменти губи баланс-а земя-въздух и започва да пищи нон стоп

Проблема го прави и с двете сонди, както и на различните програми.

Апарата е един от най-добрите и не искам да го сменям, но след този ремонт не мога да го ползвам.

zdravei  kolega  i  as  imam  sa6tia  spectrum xlt  no pri  men zapochna da ne  lovi  moneti  na  po dalboko  sega  maksimum 15cm ...18cm imash li niakakva ideia  ot kakvo  moje  da e..blagodaria predvaritelno
Върнете се в началото Go down
balkan
Новобранец
Новобранец




Spectrum - Eagle Spectrum проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spectrum проблем   Spectrum - Eagle Spectrum проблем EmptyПон Яну 06, 2014 1:54 am

vasilio написа:
balkan написа:
Плевенско.

1. Единия от проблемите е от батерията не държи много както преди..
2. След като го върнаха от ремонта забелязах че не лови злато и сребро..
3. в някакви моменти губи баланс-а земя-въздух и започва да пищи нон стоп

Проблема го прави и с двете сонди, както и на различните програми.

Апарата е един от най-добрите и не искам да го сменям, но след този ремонт не мога да го ползвам.

zdravei  kolega  i  as  imam  sa6tia  spectrum xlt  no pri  men zapochna da ne  lovi  moneti  na  po dalboko  sega  maksimum 15cm ...18cm imash li niakakva ideia  ot kakvo  moje  da e..blagodaria predvaritelno

Нямам представа, имам го същия проблем.. утре или другиден като се чуя с колегите иа ко разбера ще опиша проблема.
Върнете се в началото Go down
balkan
Новобранец
Новобранец




Spectrum - Eagle Spectrum проблем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spectrum проблем   Spectrum - Eagle Spectrum проблем EmptyПон Яну 06, 2014 1:56 am

БЛАГОДАРЯ на всички колеги които са ми изпратили ЛС с контакти на майстори, чак сега видях че са ми писали ЛС. Ще ги прозвъня и ще коментирам!

Върнете се в началото Go down
borman
Новобранец
Новобранец




Spectrum - Eagle Spectrum проблем Empty
ПисанеЗаглавие: същия проблем   Spectrum - Eagle Spectrum проблем EmptyВто Апр 14, 2015 9:58 pm

balkan написа:
БЛАГОДАРЯ на всички колеги които са ми изпратили ЛС с контакти на майстори, чак сега видях че са ми писали ЛС. Ще ги прозвъня и ще коментирам!


Здравей, колега. Оправи ли Spectruma. Виждам че си получил лични с контакти с майстори. Имам същия проблем като твоя. Ако си го оправил и си доволен моля те да ми пратиш телефон на майстора. Благодаря.
Върнете се в началото Go down
 
Eagle Spectrum проблем
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» инструкция за WHITES eagle spectrum;spectrum XLT
» Whites Eagle Spectrum
» ПРОДАВАМ eagle spectrum 6v

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: