Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta Fisher TEKNETICS nexus 5000 Coil Майнлаб врътка Minelab VANQUISH prodavam kupuvam wave пират голден deus нишани lorenz Simplex грунда mask GOLD маск tesoro miladinka Spectrum
 

 Новият металдетектор на Миладин!

Go down 
+15
borislav123
гущера
charon
Трибал-М
hristo0o0
Dim4o
Mark Antoni
nasko75
Avrelian
Ne6o
yaponetsa
atina
Gandalf
sdsds
ivanasen
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 8:38 pm




По начинът ти на мислене съм убеден че доста пъти си се набутвал!
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 8:43 pm

Гандалф нещо май не те устроива F5, какво му куца?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 9:00 pm

Avrelian написа:
Гандалф нещо май не те устроива F5, какво му куца?




Не мисля да си купувам Миладинка, само му дадох пример! Преди се интересувах от Миладинките защото щях да си вземам дори си писахме с Миладин, но се отказах! И то именно заради информацията и съветите която получих тук. Това се опитах да обясня и на пича дето се заяжда, но нека да си мисли че не е сгрешил в изборът си, особено ако е имал възможност за по-добро! Smile 
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 10:04 pm

Avrelian написа:
Гандалф нещо май не те устроива F5, какво му куца?
Колега той Gandalf Маска няма да си вземе бъди спокоен,а и да куца F5 то е с единия крак  Laughing 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 10:25 pm

nasko75 написа:
Avrelian написа:
Гандалф нещо май не те устроива F5, какво му куца?
Колега той Gandalf  Маска няма да си вземе бъди спокоен,а и да куца F5 то е с единия крак  Laughing 



Ми аз съм си доволен бе Насе! Това ми стига, поне за сега... Smile 
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 10:39 pm

Gandalf написа:
nasko75 написа:
Avrelian написа:
Гандалф нещо май не те устроива F5, какво му куца?
Колега той Gandalf  Маска няма да си вземе бъди спокоен,а и да куца F5 то е с единия крак  Laughing 



     Ми аз съм си доволен бе Насе! Това ми стига, поне за сега... Smile 
Колега Gandalf чети между редовете както съм ти казвал и преди  study  Cool 
То и аз съм доволен от F5 но някои хора искат да го изкарат с зор куц
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 10:42 pm

nasko75 написа:
Gandalf написа:
nasko75 написа:
Avrelian написа:
Гандалф нещо май не те устроива F5, какво му куца?
Колега той Gandalf  Маска няма да си вземе бъди спокоен,а и да куца F5 то е с единия крак  Laughing 



     Ми аз съм си доволен бе Насе! Това ми стига, поне за сега... Smile 
Колега Gandalf чети между редовете както съм ти казвал и преди  study  Cool 
То и аз съм доволен от F5  но някои хора искат да го изкарат с зор куц





 Cool 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 10:43 pm

nasko75 написа:
Gandalf написа:
nasko75 написа:
Avrelian написа:
Гандалф нещо май не те устроива F5, какво му куца?
Колега той Gandalf  Маска няма да си вземе бъди спокоен,а и да куца F5 то е с единия крак  Laughing 



     Ми аз съм си доволен бе Насе! Това ми стига, поне за сега... Smile 
Колега Gandalf чети между редовете както съм ти казвал и преди  study  Cool 
То и аз съм доволен от F5  но някои хора искат да го изкарат с зор куц

Тези , които го изкарваха насила куц , сега си накупиха ф5. Ха-ха-ха!  Cool 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyПет Яну 10, 2014 11:02 pm

ivanasen написа:
nasko75 написа:
Gandalf написа:
nasko75 написа:
Avrelian написа:
Гандалф нещо май не те устроива F5, какво му куца?
Колега той Gandalf  Маска няма да си вземе бъди спокоен,а и да куца F5 то е с единия крак  Laughing 



     Ми аз съм си доволен бе Насе! Това ми стига, поне за сега... Smile 
Колега Gandalf чети между редовете както съм ти казвал и преди  study  Cool 
То и аз съм доволен от F5  но някои хора искат да го изкарат с зор куц

Тези , които го изкарваха насила куц , сега си накупиха ф5. Ха-ха-ха!  Cool 



Да не забравяме и за късмета че и той е важен!!!  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyСъб Яну 11, 2014 12:10 am

то ако не ти застане на пътя,не модели и марки ,ами и свещи да палиш файда... :mdr97: музика 
поздрави  бира 
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyСъб Яну 11, 2014 12:13 am

Гандалф,на 60км сме разтояние кога ще направим излет,на Пожарево примерно в нивята??!!!хем да ти видя ф5-цата Cool ??
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyСъб Яну 11, 2014 11:04 am

гущера написа:
Гандалф,на 60км сме разтояние кога ще направим излет,на Пожарево примерно в нивята??!!!хем да ти видя ф5-цата Cool ??



Само трябва да се разберем кой кога е свободен, и проблема е решен!  Smile 
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyНед Яну 12, 2014 12:01 am

Не е важно с какво си важно е да минеш над сигнала farao 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyНед Яну 12, 2014 12:51 am

borislav123 написа:
Не е важно с какво си важно е да минеш над сигнала farao 





Точно и ясно! Smile 
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyПон Яну 13, 2014 5:44 pm

borislav123 написа:
Не е важно с какво си важно е да минеш над сигнала farao 
Да ама като минеш над сигнала и се случи това какво правим тогава...?

Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyПон Яну 13, 2014 11:55 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Вто Сеп 13, 2016 8:02 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyВто Яну 14, 2014 8:04 am

pechkata написа:
borislav123 написа:
Не е важно с какво си важно е да минеш над сигнала farao 
Да ама като минеш над сигнала и се случи това какво правим тогава...?




Абе не са занимавай с глупости бе човек, не виждаш ли че всеки те подиграва! Имам чувството че си производител, и затова рекламираш така. Само провокации и една камара глупости изписа до сега. Вече разбрахме че Фишера не ти харесва, ама не ни го натяквай. Много ясно че не е на върха има и по хубави от него.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyВто Яну 14, 2014 9:02 am

Gandalf написа:




         Абе не са занимавай с глупости бе човек, не виждаш ли че всеки те подиграва! Имам чувството че си производител, и затова рекламираш така. Само провокации и една камара глупости изписа до сега. Вече разбрахме че Фишера не ти харесва, ама не ни го натяквай. Много ясно че не е на върха има и по хубави от него.

Между редовете  study Gandalf то не става дума само за Фишера това е за да дразни фишерджиите щото са по голямата част от търсачите във форума . Но всичко  трябва да бъде с мярка.
Виж че се хвърля като шут коч в къпините  оня ден Garrett ,през другата седмица на Minelab ,другия месец White’s ,и после на Tesoro......  

народни мъдрости   човек, каквото може  сам си направи и другите не може да му го направят.
    Даби мирно седяло неби чудо видяло
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyВто Яну 14, 2014 9:29 am

Продължавам да търся следващ сигнал какво да правя. Дали ще минеш отгоре му с апарат за 500лева или с апарат за 2000 хиляди лева няма голямо зна4ение. Разликите в дълбо4ините са минимални. Единствено dpx дето е с фрапиращи разлики в дълбо4ината. Другото само май е мерене на тояги....
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyВто Яну 14, 2014 9:56 am

borislav123 написа:
Продължавам да търся следващ сигнал какво да правя. Дали ще минеш отгоре му с апарат за 500лева или с апарат за 2000 хиляди лева няма голямо зна4ение. Разликите в дълбо4ините са минимални. Единствено dpx дето е с фрапиращи разлики в дълбо4ината. Другото само май е мерене на тояги....
Не разбрах колега доволен ли си от дълбо4ината на Уайтса или не?  Cool 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyВто Яну 14, 2014 7:27 pm

nasko75 написа:
 

народни мъдрости   човек, каквото може  сам си направи и другите не може да му го направят.
    Даби мирно седяло неби чудо видяло



Еее ми, като се закача да не очаква че ние ще стоим мирно...  Laughing Laughing Laughing Cool 
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyВто Яну 14, 2014 9:37 pm

Не съм казвал,но пак повтарям:Ако е твое ,твое сие!Ако е решило да ти се покаже няма да се зарови толкава на дълбоко преяждане Cool 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyВто Яну 14, 2014 10:20 pm

гущера написа:
Не съм казвал,но пак повтарям:Ако е твое ,твое сие!Ако е решило да ти се покаже няма да се зарови толкава на дълбоко преяждане Cool 




 Cool 
Върнете се в началото Go down
Rgogo
Новобранец
Новобранец
Rgogo



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyСъб Сеп 13, 2014 12:51 am

аз съм доволен
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



 - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новият металдетектор на Миладин!     - Новият металдетектор на Миладин!  - Page 2 EmptyСъб Сеп 13, 2014 10:34 am

Много приказки за тази миладинка, но така и не разбрах къде се продават.
Върнете се в началото Go down
 
Новият металдетектор на Миладин!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Новият Teknetics G2
» NEW SELENT 2013 на Миладин
» 2в1 на Миладин отзиви

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: