Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 питане за Garrett-"кантар"...

Go down 
+8
krasko
NERON
топи
stan960
kodokan
djendaka
djasko
Radislav
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
comander
Цезар
Цезар
comander



 - питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...    - питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 10:44 pm

krasko написа:
приятел ако искаш кантар наште БГуреди са си наи добри за нас шот като стане беля отиваш при човека и решава проблема бесплатно.аз имам кантар на Памиц и требва да знаеш че работи отлично кат му свикнах разбрах че се опитва и да дискриминира сичко зависи от настроиката на полето.
забрави да кажеш че полето ако е орудено згъваи и бягаи
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



 - питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...    - питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyВто Ное 10, 2009 5:30 am

не бъди толкова уверен ,бачкам на секакви места.ако има сигнал просто нема как да го збъркаш и да го подминеш.но понеже тези апарати са ръчно произведени със много стари елементи и части съм сигърен че рядко се олучва някои да е чак толкова сполучлив като моя.въпрос на късмет.а аз съм си късметлия.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...    - питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyВто Ное 10, 2009 7:12 pm

krasko написа:
не бъди толкова уверен ,бачкам на секакви места.ако има сигнал просто нема как да го збъркаш и да го подминеш.но понеже тези апарати са ръчно произведени със много стари елементи и части съм сигърен че рядко се олучва някои да е чак толкова сполучлив като моя.въпрос на късмет.а аз съм си късметлия.
ами поне по нашия краи сам сигорен че не откинва,ас и за това си бачкам с пулсов кантар,когато сам сам.
Върнете се в началото Go down
liccnius
Новобранец
Новобранец




 - питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...    - питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyПет Ное 27, 2009 5:27 pm

Кантарите на Памиц са добри машини...ако знеш колко находки са извадени с тези кантари!....те това е че разни прехвалени уреди нищо не вадят,а кантарите са силно чуствителни към цветния метал,казвам го от опит.
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




 - питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...    - питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyПет Ное 27, 2009 8:59 pm

С рамка неможели да се работи сам
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




 - питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...    - питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyПет Ное 27, 2009 9:05 pm

В кутията има едно акумолаторче и когато ти е под мишницата едвали ще е проблем да се бачка
Върнете се в началото Go down
keser
Новобранец
Новобранец
keser



 - питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...    - питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyСря Сеп 01, 2010 1:28 am

За около 3 години имах Гарет 2500, доста съм обикалял, нямам опит с рамки, но специално този много се шашка когато мериш над дупка. За дискриминация - не помня да ме е впечатлил. Дълбочината на която сме го тествали е 2м - меден бакър. Но сигнала не е обедителен.
Върнете се в началото Go down
 
питане за Garrett-"кантар"...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» продавам Garrett GTI 2500
» Полезна добавка за металотърсач Garrett AT Gold Garrett AT Pro
» ОРГИНАЛНИ GARRETT PRO POINTER WWW.GARRETT.BG

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: