Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб пират голден грунда TEKNETICS Fisher GOLD mask nexus wave Spectrum маск Coil tesoro нишани prodavam врътка kupuvam lorenz miladinka 5000 Minelab deus VANQUISH nokta Simplex
 

 XP deus или tesoro tejon

Go down 
+2
emilio
clavdii_gotski
6 posters
АвторСъобщение
clavdii_gotski
Новобранец
Новобранец
clavdii_gotski



tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 8:52 am

Колеги според вас кой е по-добрият апарат?Да знам дали не се набутах с тоя деус щото мисля да годавам на малкия а аз ще си взема или тежона или еурека голд.Кое от двете е по-добрият избор?
Върнете се в началото Go down
emilio
Про-Консул
Про-Консул




tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 9:03 am

Имах Тежон и два Деуса смених сега съм на половина път до Еуреката демек още 1000.Няма много колеги с Еурека но тия които го имат помагат истински и са много точни.
Върнете се в началото Go down
clavdii_gotski
Новобранец
Новобранец
clavdii_gotski



tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 9:13 am

Така е колега момчетата наистина са точни.Но нещо от вътре всякаш ми казва не я взимай тази еурека.И за това си помислих за някакви други апарати и питам.
Върнете се в началото Go down
clavdii_gotski
Новобранец
Новобранец
clavdii_gotski



tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 9:15 am

emilio написа:
Имах   Тежон и два Деуса смених  сега съм на половина  път до Еуреката демек още 1000.Няма много колеги с Еурека но тия които го имат помагат  истински и са много точни.
Колега коя от двете машини ти направи по-добро впечатление?Деуса или тежона.
Върнете се в началото Go down
kris1111
Легионер
Легионер




tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 11:43 am

Grey lobo supertrac.Перфектна дискриминация,бърза и лесна за употреба машина.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 12:07 pm

clavdii_gotski написа:
Колеги според вас кой е по-добрият апарат?Да знам дали не се набутах с тоя деус щото мисля да годавам на малкия а аз ще си взема или тежона или еурека голд.Кое от двете е по-добрият избор?


Колега, не познавам някой да се е "набутал" с XP DEUS, сравнението с тежона или еурека голд е несериозно.
Поработи малко с апарата и ще разбереш, че практически по-добро от него няма.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 12:15 pm

adminn написа:

Колега, не познавам някой да се е "набутал" с XP DEUS, сравнението с тежона или еурека голд е несериозно.
Поработи малко с апарата и ще разбереш, че практически по-добро от него няма.
Остави ги тези не виждаш ли че си чешат пръстите по клавиатурата...
Детекторите които обсъждат са ги виждали само на снимка...
Върнете се в началото Go down
kris1111
Легионер
Легионер




tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 12:36 pm

Печка и лобото и тежона и хп-то и 5000 на маилаб и спектрата съм ги виждал и още ги гледам и ако почна да коментирам някои хора ще подскочат,така че не чеша само клавиатурата.Всеки си има предимствата и недостатъците.Дадох мнение на колегата за апарат които е лесен и работи на всякакви почви.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 12:45 pm

kris1111 написа:
Печка и лобото и тежона и хп-то и 5000 на маилаб и спектрата съм ги виждал и още ги гледам и ако почна да коментирам някои хора ще подскочат,така че не чеша само клавиатурата.Всеки си има предимствата и недостатъците.Дадох мнение на колегата за апарат които е лесен и работи на всякакви почви.
Никого не съм визирал...
Ама щом се впрягаш на думите ми...
Още не съм виждал машина която да се справя на всички терени освен Деуса...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 5:50 pm

pechkata написа:
kris1111 написа:
Печка и лобото и тежона и хп-то и 5000 на маилаб и спектрата съм ги виждал и още ги гледам и ако почна да коментирам някои хора ще подскочат,така че не чеша само клавиатурата.Всеки си има предимствата и недостатъците.Дадох мнение на колегата за апарат които е лесен и работи на всякакви почви.
Никого не съм визирал...
Ама щом се впрягаш на думите ми...
Още не съм виждал машина която да се справя на всички терени освен Деуса...
Печка,не е толкоз добър,колкото го представяте.Ако се работи предимно на орудени терени не е най удачния предполагам.В Бургас така и не можаха да го накарат да даде бяла пара като цвят.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 5:53 pm

clavdii_gotski написа:
Колеги според вас кой е по-добрият апарат?Да знам дали не се набутах с тоя деус щото мисля да годавам на малкия а аз ще си взема или тежона или еурека голд.Кое от двете е по-добрият избор?
Може и аз да съм пропуснал,но ако уточниш на какви терени работиш,ще има смисъл а коментираме.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 6:19 pm

Да Бобо пропуснах Бургаските почви - то том май никой не може да работи освен пулса...И не че е мн. добър в орудено просто може да се справи...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 6:35 pm

pechkata написа:
Да Бобо пропуснах Бургаските почви - то том май никой не може да работи освен пулса...И не че е мн. добър в орудено просто може да се справи...
Имам в предвид,че ако се работи предимно на орудени терени,Евриката примерно може да се окаже по-удачен избор наистина,или лобо ,или друг голд детектор.Моят АТ Голд примерно,се справя доста добре в рудата,даже ми се струва ,че по добре,и то доста от Лобото!!!!Не съм категоричен наистина...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 6:46 pm

бобо написа:

Имам в предвид,че ако се работи предимно на орудени терени,Евриката примерно може да се окаже по-удачен избор наистина,или лобо ,или друг голд детектор.Моят АТ Голд примерно,се справя доста добре в рудата,даже ми се струва ,че по добре,и то доста от Лобото!!!!Не  съм категоричен наистина...
Две мнения няма по този въпрос...
Между др. АТ голд е два детектора в едно - мн. добре работи за самородки и на режима без про-аудио на по чисти терени трепе и монетите в дълбочина...
Върнете се в началото Go down
kris1111
Легионер
Легионер




tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 7:49 pm

AT GOLD срещу лобо ще ми е интересно да видя сапоставка.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 8:10 pm

kris1111 написа:
AT GOLD срещу лобо ще ми е интересно да видя сапоставка.
 super21 И на мен!Пробвал съм Лобо ,но много за малко,с антена Ултимейт,и още нямах АТ Голд,така че,нямам обективно мнение,и ми е любопитно дали направих правилния избор Very Happy Ако някой колега има поглед върху двата модела,ще е добре да пише мерси 
Върнете се в началото Go down
kris1111
Легионер
Легионер




tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 8:17 pm

За сажаление около мен няма ат голд,иначе можеше да ги сборим за протокола.За сега боря лобото с GPX 5000.Не се стряскаите резултатите са различни.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 8:48 pm

kris1111 написа:
За сажаление около мен няма ат голд,иначе можеше да ги сборим за протокола.За сега боря лобото с GPX 5000.Не се стряскаите резултатите са различни.
Ха,ха ...и аз съм подобно положение Cool Ако идваш в нашия край пиши да се уговорим нещо-в Бургаско имам в предвид Very Happy Cool 
Върнете се в началото Go down
kris1111
Легионер
Легионер




tesoro - XP deus  или tesoro tejon Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP deus или tesoro tejon   tesoro - XP deus  или tesoro tejon EmptyНед Яну 26, 2014 8:53 pm

Very Happy Доста си ми далеч иначе няма пр. Cool 
Върнете се в началото Go down
 
XP deus или tesoro tejon
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Tesoro Vaqero или Tesoro Tejon
» Мнение за Tesoro Tejon.
» tesoro tejon продавам

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Tesoro-
Идете на: