Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден Minelab prodavam nokta грунда врътка GOLD Spectrum lorenz tesoro Fisher VANQUISH miladinka mask nexus TEKNETICS deus Simplex Майнлаб 5000 kupuvam wave Coil нишани пират маск
 

 Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?

Go down 
+5
van_helsing
sashometila
membrane
Gandalf
marinovdanny
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyПет Яну 31, 2014 10:19 pm

marinovdanny написа:
Благодаря! Пролета ще си купя нужната екипировка и ще си пробвам късмета Smileпък да мн упоритост трябва знам.





 Cool 
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyСъб Фев 01, 2014 9:07 pm

Да се надяваме , че в Огоста е останало поне малко злато. Аз мисля за начало да си купя драга ЯзонГолд 2 Smile
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyСъб Фев 01, 2014 9:32 pm

marinovdanny написа:
Да се надяваме , че в Огоста е останало поне малко злато. Аз мисля за начало да си купя драга ЯзонГолд 2 Smile

Икъде по-точно мислиш да работиш с тая драга.Ей така избираш си място и почваш ли? По-добре разцъкай първо с улей и легенче, и тогава вече се хвърлай на драга.
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyСъб Фев 01, 2014 10:14 pm

Здравей колега. Първо златото се търси с леген4е. Като набараш подходяща концентрация тогава се залоствай там с драгата. Хобито си е много яко. Когато пораснат тревите и не мога да ходя с апарата наблягам на самородното Smile 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyСъб Фев 01, 2014 10:21 pm

sashometila написа:
marinovdanny написа:
Да се надяваме , че в Огоста е останало поне малко злато. Аз мисля за начало да си купя драга ЯзонГолд 2 Smile

Икъде по-точно мислиш да работиш с тая драга.Ей така избираш си място и почваш ли? По-добре разцъкай първо с улей и легенче, и тогава вече се хвърлай на драга.



Колегата е прав, не се хвърляй веднага на драга! Smile 
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyСъб Фев 01, 2014 10:45 pm

Е разбирасе, че първо ще поразцъкам ще направя проби с легенче пък след това ще работя със драга. Някой може ли да ми каже бива ли я драгата Язон Голд 2 и каква пома да взема за нея ?
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyПон Фев 03, 2014 7:27 pm

marinovdanny написа:
Е разбирасе, че първо ще поразцъкам ще направя проби с легенче пък след това ще работя със драга.  Някой може ли да ми каже бива ли я драгата Язон Голд 2 и каква пома да взема за нея ?
тя драгата я бива но както казват колегите много е трудно да се намери златоносно място, но намериш ли го взимай драгата cheers , тя огоста е златоносна но преди много години траките основно са промили повечето от повърхността, майката му е по на дълбоките пластове, в цепките на скалите там е много по голям шанса. Успех.
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyПон Фев 03, 2014 8:39 pm

Златоносна е да ....... чувал сам от старихте хора, че през 80г по Тошово време....... мн голяма драга е работила точно около село Царовене и мн злато се е вадило....... мн хора от Монтана са търсили злато и някой с много голям успех. Но нз вече как стоят нещата дали изобщо има някаде Smile
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyПон Фев 03, 2014 10:24 pm

То не може хептен да няма щом е златоносна реката. Проблема е дали ще намериш подходящо място с добра концентрация.
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyВто Фев 04, 2014 7:13 pm

Та, извинявам се за грубото изказване, ама май си се упалил от поредицата по Дискавъри.Първо, нещата не стават както си ги мислиш, отивам с драгата и готово.Трябва да познаваш реката, оттам да си направиш изводи къде може да задържа злато. После трябва да правиш проби дали наистина има злато, след това проверка с улей ,и чак тогава, ако мястото си заслужава внимание, ползваш драга.На думи звучи просто и лесно, но на практика изисква време и парични ресурси.За това в това хоби оцеляват само най-упоритите, и по-точно само част от тях.


Имаме си земя, имаме си вода, и си правиме кал !
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: з   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyВто Фев 04, 2014 7:37 pm

Ами от изчетеното до тук мога да твардя, че горе долу ми станаха ясни много неща. Да разбирасе че парво ще отида по реката ще направя проби на няколко места с легенчето. Ако се окаже че има добра концентрация на златинки ще пусна драга и така. Горе долу ми стана ясно и каде мога да търся злато в реката. Да на думи е лесно но сас сигурност коства мн усилия и упоритост това начинание. Скапо е няма спор. но мисля че с сума от 1200лв ще мога да започна. Доголкото видях Драгата Язон голд е около 700лв помпата за нея около 300лв комплект легенчета сито шишенца около 100лв помпата язон голд 60-70лв. и там вече нз колко струват маркучите.
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: з   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyВто Фев 04, 2014 8:07 pm

Само едно не ми стана ясно изваденото злато каде може да се продаде? при всеки златарски магазин или ?
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyВто Фев 04, 2014 8:15 pm

Първо го претопяваш и го даваш да ти направят анализ ,да ти го окаратят . След това можеш да го продадеш и в златарско ателие. Можеш и без това да го продадеш в ателие но ще те ебават с цената като ти го смятат на 20 карата
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: з   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyСря Фев 05, 2014 7:27 pm

Благодаря за инфото. Но чесно казано нямам идея как се претапя
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyСря Фев 05, 2014 9:35 pm

borislav123 написа:
Първо го претопяваш и го даваш да ти направят анализ ,да ти го окаратят . След това можеш да го продадеш и в златарско ателие. Можеш и без това да го продадеш в ателие но ще те ебават с цената като ти го смятат на 20 карата
И що да го претапя?...
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyСря Фев 05, 2014 9:40 pm

щот няма как да го окаратят кат го дадеш за проба
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyСря Фев 05, 2014 9:42 pm

Колега на мен един приятел ми го претопява аз не съм пробвал.
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: з   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyЧет Фев 06, 2014 8:40 pm

хм това с претапянето вече, ще е трудно.
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyЧет Фев 06, 2014 10:11 pm

Каза ми 4е не е трудно, но аз нямам познания в претопяването и не мога да ти помогна. Като се стопли времето и като събера някой и друг грам ще му кажа да ме нау4и.
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyЧет Фев 06, 2014 10:48 pm

borislav123 написа:
Каза ми 4е не е трудно, но аз нямам познания в претопяването и не мога да ти помогна. Като се стопли времето и като събера някой и друг грам ще му кажа да ме нау4и.

Колега ти затварял ли си целия цикъл?Намиране, събиране, отделяне, претопяване, продажба. Cool 


Имаме си земя, имаме си вода, и си правиме кал !
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyЧет Фев 06, 2014 11:02 pm

единствено не съм претопявал колега Very Happy 
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyЧет Фев 06, 2014 11:08 pm

borislav123 написа:
единствено не съм претопявал колега Very Happy 

Да де, друг ти го е претопявал и ти си го продавал, поне така разбирам от постовете ти.И ако е така, на колко карата средно е крайният продукт, и колко фира дава?


Имаме си земя, имаме си вода, и си правиме кал !
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: з   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyЧет Фев 06, 2014 11:26 pm

Smile Аз се надявам пролета или лятото да започна. Само малко финанси да посабера за техника
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 3 EmptyЧет Фев 06, 2014 11:56 pm

Около 21-22 карата.
Върнете се в началото Go down
 
Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Уреди за промиване на злато
» направи си сам пособия за промиване на речно злато
» Промиване на злато в Сърбия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Пособия за добив на злато-
Идете на: