Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
това торнадо сонда golden sorex врътка маск Майнлаб kupuvam продавам голден грунда Ултимейт GOLD MAXX пират POWER nexus wave prodavam металотърсач истина miladinka снимка pirate mask
Share | 

трябва да регистрирам тел. на баба

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Mark Antoni
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: трябва да регистрирам тел. на баба    Чет Яну 30, 2014 10:11 am

Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: трябва да регистрирам тел. на баба    Чет Яну 30, 2014 10:32 am

А аз се чудя как да им закарам на пра дядо ми волската каруца, че са и затегнали колелетата. Сега трябва да я разглобя, да я закарам пред полицията и там да я сглабям отново. Но това нищо не е, а как ще изнасям на село от къщата старите гардероби, и с ко ще ги карам акъла не ми стига. Ха ха ха ха ха
sashometila
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: трябва да регистрирам тел. на баба    Чет Яну 30, 2014 11:01 am

Мани, аз па трябва да ги викам на място за разкопки, че на село казана ми е от 1947г.Ама нищо, тъкмо ще го обявят за архитектурен паметник и следващия път като дойдат пак тия от Агенция Митници, ще кажа че просто се грижа за опазването на архитектурните паметници.
B.K.
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: трябва да регистрирам тел. на баба    Чет Яну 30, 2014 11:11 am

Ти си добре, може и туристи да почнат да идват у вас. По 2 лева за билет, ей ти един нов източник на доходи.
sashometila
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: трябва да регистрирам тел. на баба    Чет Яну 30, 2014 11:28 am

2 лева билет и 3 лева дегустация :yes: .Мине ли закончето напускам работа.
Mark Antoni
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: трябва да регистрирам тел. на баба    Чет Яну 30, 2014 4:47 pm

Тия политици немислят за хората, тръгнали с глупости се занимават !
pirat1944
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: трябва да регистрирам тел. на баба    Пет Яну 31, 2014 10:45 am

Здравейте колеги,ами аз ко да правя,аз живея в къща която е долу горе на 100 години,,,тука сия ко става,и аз не съм единствения,аз не съм ги чел тези промени,но като мен има много хора хора които си обичат старото,,българското,а според мен май тези от горе са решили да ,,изтрият,,бългърското,,а като има цели селища на 100 и кусур години,,там как ще се процедира,,,например като Жеравна,аз не знам само за движимо ли се отнасят тези промени или и за недвижимо,,че ако е така какъв хаос ще настъпи,,,,

трябва да регистрирам тел. на баба
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1