Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask prodavam GOLD 5000 пират Spectrum Simplex Coil маск TEKNETICS Fisher VANQUISH Майнлаб Minelab lorenz nokta tesoro грунда wave miladinka врътка нишани nexus deus kupuvam голден
 

 въпрос за ГМ-3

Go down 
+2
borislav123
пурко
6 posters
АвторСъобщение
пурко
Новобранец
Новобранец
пурко



въпрос за ГМ-3 Empty
ПисанеЗаглавие: въпрос за ГМ-3   въпрос за ГМ-3 EmptyСъб Фев 01, 2014 6:27 pm

Имам ГМ3, с оригиналната антена-26 см ,искам да си купя Сеф- 25 на 30 см, заслужава ли си антената ,или да си бачкам с оригиналната 26-ца,моля за мнение...
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




въпрос за ГМ-3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за ГМ-3   въпрос за ГМ-3 EmptyСъб Фев 01, 2014 7:36 pm

Колега те антените са по4ти с еднаква големина и надали ще има голяма разлика в параметрите. Колега ако ще купуваш друга вземай по малка да става за замърсено
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




въпрос за ГМ-3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за ГМ-3   въпрос за ГМ-3 EmptyСъб Фев 01, 2014 8:09 pm

пурко написа:
Имам ГМ3, с оригиналната антена-26 см ,искам да си купя Сеф- 25 на 30 см, заслужава ли си антената ,или да си бачкам с оригиналната 26-ца,моля за мнение...


Здравей,колега! Без да пренебрегвам работещите с този модел,мисля, че производителят ще ти отговори най-точно.А той е отзивчив човек.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



въпрос за ГМ-3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за ГМ-3   въпрос за ГМ-3 EmptyСъб Фев 01, 2014 8:35 pm

Трибал-М написа:
пурко написа:
Имам ГМ3, с оригиналната антена-26 см ,искам да си купя Сеф- 25 на 30 см, заслужава ли си антената ,или да си бачкам с оригиналната 26-ца,моля за мнение...


Здравей,колега! Без да пренебрегвам работещите с този модел,мисля, че производителят ще ти отговори най-точно.А той е отзивчив човек.



Колега има и още един дето може да ти отговори компетентно и той е "печката"! Аз също не пренебрегвам другите с Маски!  Laughing Laughing Laughing 
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



въпрос за ГМ-3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за ГМ-3   въпрос за ГМ-3 EmptyСъб Фев 01, 2014 9:06 pm

26 е най-доброто решение.Лично мое мнение.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




въпрос за ГМ-3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за ГМ-3   въпрос за ГМ-3 EmptyСъб Фев 01, 2014 9:09 pm

Gandalf написа:
Трибал-М написа:
пурко написа:
Имам ГМ3, с оригиналната антена-26 см ,искам да си купя Сеф- 25 на 30 см, заслужава ли си антената ,или да си бачкам с оригиналната 26-ца,моля за мнение...


Здравей,колега! Без да пренебрегвам работещите с този модел,мисля, че производителят ще ти отговори най-точно.А той е отзивчив човек.



     Колега има и още един дето може да ти отговори компетентно и той е "печката"! Аз също не пренебрегвам другите с Маски!  Laughing Laughing Laughing 


Колегата е по-изчерпателен и точен от мен.Извинявам се на Печката за грубия пропуск!
Весел Зарезан!
Върнете се в началото Go down
пурко
Новобранец
Новобранец
пурко



въпрос за ГМ-3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за ГМ-3   въпрос за ГМ-3 EmptyСъб Фев 01, 2014 10:52 pm

да ,правилно весел зарезан.благодарско за отговорите,колкото до Владо и аз имам добри впечатления от него..
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



въпрос за ГМ-3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за ГМ-3   въпрос за ГМ-3 EmptyНед Фев 02, 2014 12:39 am

25 по 30 работи много добре на замърсено с ГМ1,направо ме учуди,как се справя...
Върнете се в началото Go down
 
въпрос за ГМ-3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Въпрос за ACE-250
» Най-добрата 15"+ пита за Minelab Explorer?
» Kакво мислите за Minelab Musketeer?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: