Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD врътка пират Minelab грунда miladinka 5000 Майнлаб deus lorenz Spectrum mask TEKNETICS голден prodavam nexus wave nokta нишани Coil Simplex tesoro маск VANQUISH Fisher kupuvam
 

 За ментетата на Фишер

Go down 
+16
jorkata04
pavli_q
astervil
akulata88
mdetectors.bg
tatoos_dd
Saweer
koceto
titpulo
Мушамата
borislav123
lobtor
FELIX
бобо
pechkata
Симпличио
20 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Симпличио
Консул
Консул




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyПон Фев 10, 2014 2:55 pm

Здравейте колеги, бихте ли споделили на какви сайтове сте попадали на ментета на детекторите Фишер, а може би и в някои наши специализирани магазини ги пробутват - това би било доста полезно, за да не изгори някой от колегията.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyПон Фев 10, 2014 8:01 pm

Колега имам чувството че ще гушнеш някой Фишер - няма лощо...

Ето тук няма ментак - гаранция...

http://www.shop.imperio.bg/fisher-f75-ltd-metalotarsach
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyСря Фев 12, 2014 7:17 pm

pechkata написа:
Колега имам чувството че ще гушнеш някой Фишер - няма лощо...

Ето тук няма ментак - гаранция...


Тази гаранция лично ти ли я издаваш, колега? Просто питам, понеже на сайта на Фишер е даден само един официален представител за България - Вивакс Груп ООД.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyСря Фев 12, 2014 8:07 pm

официален представител за България - Вивакс Груп ООД.,който е и собственик  на форума....
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyСря Фев 12, 2014 8:23 pm

бобо написа:
официален представител за България - Вивакс Груп ООД.,който е и собственик  на форума....

Когато един форум си има официален собственик, това го пише в самия форум, обикновено най-отдолу, а погледни дали има нещо такова тук?
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyСря Фев 12, 2014 8:26 pm

http://www.vivaxgroup.com/  Cool 
Върнете се в началото Go down
lobtor
Новобранец
Новобранец




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyЧет Фев 13, 2014 9:09 am

Най-добре звънкайте на представителя 0889 197 820, много съм доволен от отношението им.
никога не купувайте от уърлдетекторс - слагат техни серийни номера има лепинки странни и сервиз йок
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyЧет Фев 13, 2014 10:58 am

Симпличио написа:
pechkata написа:
Колега имам чувството че ще гушнеш някой Фишер - няма лощо...

Ето тук няма ментак - гаранция...


Тази гаранция лично ти ли я издаваш, колега? Просто питам, понеже на сайта на Фишер е даден само един официален представител за България - Вивакс Груп ООД.
Много е лесно свържи се със официалния представител в БГ и ще разбереш за какво иде реч...
За по кратко звънни на 0889197820 Светослав Петков ...
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyЧет Фев 13, 2014 11:04 am

pechkata написа:

Много е лесно свържи се със официалния представител в БГ и ще разбереш за какво иде реч...
За по кратко звънни на 0889197820 Светослав Петков ...

Не виждам смисъл да звъня на някого, за да разбера нещо, което би трябвало да е официално и общодостъпно - по принцип гаранцията е документ, който се издава в магазина, където купуваш съответната стока, в един форум няма как да дадеш гаранция.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyЧет Фев 13, 2014 11:23 am

http://www.shop.imperio.bg/xp-metalotarsachi

На този сайт избираш си детектор натискаш купи даваш си данните попълват ти гаранционна карта и фактура и получаваш по куриер детектора - с наложен платеж...
Или София ул. Странджа № 89 на място...
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyЧет Фев 13, 2014 7:16 pm

Светльо е много стабилен. От него си взех апарата и не съм имал никакви проблеми. Cool 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyЧет Фев 13, 2014 7:32 pm

pechkata написа:

На този сайт избираш си детектор натискаш купи даваш си данните попълват ти гаранционна карта и фактура и получаваш по куриер детектора - с наложен платеж...
Или София ул. Странджа № 89 на място...

Благодаря, Печка, но има само едно място, където детекторите Фишер са гарантирано оригинални и това е сайтът MDETECTORS, именно този сайт е даден на сайта на Вивакс Груп ООД, а не сайтът, който ти ми даваш, нещо май не си в час с фирмата Вивак Груп и къде именно продава оригиналните детектори на Фишер, а и на други марки.
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyЧет Фев 13, 2014 8:35 pm

lobtor написа:
Най-добре звънкайте на представителя 0889 197 820, много съм доволен от отношението им.
никога не купувайте от уърлдетекторс - слагат техни серийни номера има лепинки странни и сервиз йок

Е ,какво излиза тогава, че  фирмата Worlddetectors предлага ментена на Фшер , а и на други производители? confused confused confused
Върнете се в началото Go down
titpulo
Легионер
Легионер
titpulo



 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyЧет Фев 13, 2014 10:05 pm

Симпличио написа:
pechkata написа:

На този сайт избираш си детектор натискаш купи даваш си данните попълват ти гаранционна карта и фактура и получаваш по куриер детектора - с наложен платеж...
Или София ул. Странджа № 89 на място...

Благодаря, Печка, но има само едно място, където детекторите Фишер са гарантирано оригинални и това е сайтът MDETECTORS, именно този сайт е даден на сайта на Вивакс Груп ООД, а не сайтът, който ти ми даваш, нещо май не си в час с фирмата Вивак Груп и къде именно продава оригиналните детектори на Фишер, а и на други марки.

simpli маи ти не си много в 4ас
Върнете се в началото Go down
koceto
Легионер
Легионер




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyЧет Фев 13, 2014 11:07 pm

Абе остайте го да купува от къде си иска.
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyПет Фев 14, 2014 2:00 am

Мушамата написа:

Е ,какво излиза тогава, че  фирмата Worlddetectors предлага ментена на Фшер , а и на други производители? confused confused confused

Никой не твърди подобно нещо, но със сигурност Worlddetectors не купува детектори директно от Фишер, така че купувачът няма как да е напълно сигурен в произхода им.
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyПет Фев 14, 2014 6:18 am

Симпличио написа:
Мушамата написа:

Е ,какво излиза тогава, че  фирмата Worlddetectors предлага ментена на Фшер , а и на други производители? confused confused confused

Никой не твърди подобно нещо, но със сигурност Worlddetectors не купува детектори директно от Фишер, така че купувачът няма как да е напълно сигурен в произхода им.

Да,това май не говори добре за моята машина  извинявай 
Върнете се в началото Go down
Saweer
Новобранец
Новобранец
Saweer



 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyПет Фев 14, 2014 7:52 am

Аз го закупих от metalotarsachi.com работи ама менте или не тз и как се разпознават ?

Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyПет Фев 14, 2014 10:05 am

здравеите имам еди вапрос кам светлио примерно сам си купил fisher от някаде другаде ,и недаиси боже му стане нешто и е вав гаранция вие като официален дистрибутор и сервис.ште ми го отремонтиратели. А и между другото оит има фишер в гаранция да иде на официалният саит там в момента тече промоция одалжаване на гаранцията с 1 години аз лично сия одалжих пишеш серииният номер .имена и такива работи.значи моят не е менте штом хората от фишер ми отговориха на меила.че всичко е нарет и ми благодариха че използвам техен продукт.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyПет Фев 14, 2014 10:59 am

Колеги, единствен представител на Фишер и Технетикс за България сме ние и обслужваме сервизно, САМО продадени от нас металотърсачи.
Това единствения начин да сте сигурни в произхода на машинката и да разчитате на сервиз.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyПет Фев 14, 2014 11:36 am

www.mdetectors.com написа:
Колеги, единствен представител на Фишер и Технетикс за България сме ние и обслужваме сервизно, САМО продадени от нас металотърсачи.
Това единствения начин да сте сигурни в произхода на машинката и да разчитате на сервиз.
значи колега малко некоректно е това от ваша страна товае монопол демек примерно сам бил ж англия и сам зел апарат от там.фишер.и се прибирам в бг.и вие нма да го оправите ако се повреди.това неели като даси купиш мерцедес от германия и се прибираш тук.и по твоита логига штети откажат сервиз.товаго пиша заштото писах на фирмата фишер точно за този вапрос сас сервизите и хората ми отговориха цитирам.няма значение от каде е закупен вав света .може да баде ремонтиран вав наиблиското до вас претставителство.стига да има всички документи и гаранция.та моляви не заблуждаваите хората.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyПет Фев 14, 2014 12:16 pm

Колега, нов Мерцедес от неоторизиран дилар не можеш да купиш  Very Happy 
Ако е от оторизиран дилар да, но от сулю и пулю не, защото ментета не попряваме.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyПет Фев 14, 2014 12:51 pm

Традиционната практика една компания-производител да продава продуктите си чрез оторизирани представители (дистрибутори, дилъри и прочие) е утвърден начин за борба с фалшивата продукция, която се бълва от китайски, турски и всякакви други знайни и незнайни заводи. Чрез създаване на дистрибуторска мрежа се осигурява гаранционният и извънгаранционният сервиз, което в 21 век е задължително за една компания на електронни продукти, ако иска да се утвърди и оцелее в жестоката конкуренция.
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyПет Фев 14, 2014 1:38 pm

Един апарат може лесно да се проследи дали е оригинален- по серийния номер..... дайте да ги видим тези фалшификати........ фирмата Фишер уведомена ли, че се предлагат фалшификати..... Аз доколкото знам се предлагат само китайски текнетис, който лесно се разпознават дори визуално........
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




 - За ментетата на Фишер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер EmptyПет Фев 14, 2014 1:52 pm

akulata88 написа:
Един апарат може лесно да се проследи дали е оригинален- по серийния номер..... дайте да ги видим тези фалшификати........ фирмата Фишер уведомена ли, че се предлагат фалшификати..... Аз доколкото знам се предлагат само китайски текнетис, който лесно се разпознават дори визуално........
Да де, аз именно затова отворих тази тема, за да ги видим тия фалшификати на Фишер, но засега виждаме само слухове и предупреждения.
Върнете се в началото Go down
 
За ментетата на Фишер
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Промени за ментетата 2019г. Закона за Културното нсследство
» Nel Big 43x38
» фишер ф5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: