Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam Fisher lorenz Minelab nokta TEKNETICS nexus грунда miladinka GOLD пират маск prodavam Coil нишани голден Майнлаб deus wave 5000 Spectrum Simplex mask tesoro врътка VANQUISH
 

 Избор на детектор .

Go down 
+12
Mladencho
vanko853
pet1r90
sdsds
BEKS
Radislav
Gandalf
Симпличио
adminn
бобо
pechkata
jorkata04
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyЧет Фев 13, 2014 6:29 pm

Radislav написа:
Истината е следната:
Купуваш НЯКАКЪВ детектор, понаучаваш се да работиш с него, започваш да се срещаш с колеги и съответно сравняваш апаратите и така с един, втори, трети...По някое време продаваш апарата и купуваш друг...И това пак няколко пъти...Докато накрая чрез личният си опит разбираш, че всичко е почти едно и също.Машините се разделят на ценови класове и всяка една си има + и -.И тогава стигаш до убеждението кой е твоят апарата според мястото(почвата), където го ползваш и нещата, които търсиш с него...Нещо подобно както при колите и жените... Very Happy 
Руснаците казват: "На вкус и на цвет, товарищей нет..."
Всеки си хвали магарето, но щом си е доволен от него-лошо няма.
Бих те посъветвал да не си купуваш нов апарат.Купи си втора ръка, запазен и го тествай с колега, който е в час...Така след известно време когато решиш да го смениш ще успееш да го продадеш бързо и с минимална загуба.И като имаш някой заделен лев за нов, а си купиш ползван ще имаш пари да инвестираш и в една хубава антена.
Късмет !



Съгласен съм с теб до някъде! Но нали това е целта да се избегнат ненужните разходи за това да вземаш някакъв че да се учиш на него и после да купуваш хубав!?!?!? Нали има тука такива дето се праскат че са сменили няколко детектора и не знам си кви търсачи редовни били, е що засилват човека с тоя Гарет при положение че е изредил по добри от него и те самите знаят за какво става въпрос??? От известно време тук не може да се помогне на някой новобранец, защото такива пуяци се бъркат с някви неразумни мисли и акъли и после ако се включи някой добър човечец който искрено иска да помогне с мнението си, питащият вече е тотално объркан и заплетен в размисли!!!  Smile 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyЧет Фев 13, 2014 7:26 pm

pechkata написа:
Както се продава Фишер така се продава и Гарет в този форум и ти не си човека да казваш какво да предлагаме ние търсачите...
Аман от виртуални търсачи...



Големия разбирач, предлага Гарет АТ Голд пред Деус Ф75 И Т2??? Ясен си ми колко си в час! Не знам кой е виртуалния търсач, земи се по-образовай малко за тая сфера...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyЧет Фев 13, 2014 7:29 pm

Gandalf написа:
Radislav написа:
Истината е следната:
Купуваш НЯКАКЪВ детектор, понаучаваш се да работиш с него, започваш да се срещаш с колеги и съответно сравняваш апаратите и така с един, втори, трети...По някое време продаваш апарата и купуваш друг...И това пак няколко пъти...Докато накрая чрез личният си опит разбираш, че всичко е почти едно и също.Машините се разделят на ценови класове и всяка една си има + и -.И тогава стигаш до убеждението кой е твоят апарата според мястото(почвата), където го ползваш и нещата, които търсиш с него...Нещо подобно както при колите и жените... Very Happy 
Руснаците казват: "На вкус и на цвет, товарищей нет..."
Всеки си хвали магарето, но щом си е доволен от него-лошо няма.
Бих те посъветвал да не си купуваш нов апарат.Купи си втора ръка, запазен и го тествай с колега, който е в час...Така след известно време когато решиш да го смениш ще успееш да го продадеш бързо и с минимална загуба.И като имаш някой заделен лев за нов, а си купиш ползван ще имаш пари да инвестираш и в една хубава антена.
Късмет !



       Съгласен съм с теб до някъде! Но нали това е целта да се избегнат ненужните разходи за това да вземаш някакъв че да се учиш на него и после да купуваш хубав!?!?!? Нали има тука такива дето се праскат че са сменили няколко детектора и не знам си кви търсачи редовни били, е що засилват човека с тоя Гарет при положение че е изредил по добри от него и те самите знаят за какво става въпрос??? От известно време тук не може да се помогне на някой новобранец, защото такива пуяци се бъркат с някви неразумни мисли и акъли и после ако се включи някой добър човечец който искрено иска да помогне с мнението си, питащият вече е тотално объркан и заплетен в размисли!!!  Smile 
Печката предложи АТ голд,а аз го подкрепих.Какво значи засилваме го.?Машината е много добра-парите му въобще няма да отидат на вятъра.Става и за проспектинг става и за монети.Няма се повтарям,защото по горе съм изредил качествата му.Ти говориш наизуст.Имало по добри-,абе ти прочете ли какво точно съм написъл,или просто си лалаш?Кой и със какво е по добър,и каква е цената му.Уточни тези неща,после обвинявай,че някой някого "засилва".!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyЧет Фев 13, 2014 7:38 pm

бобо написа:
sdsds написа:
pechkata написа:
Както се продава Фишер така се продава и Гарет в този форум и ти не си човека да казваш какво да предлагаме ние търсачите...
Аман от виртуални търсачи...

Абе то се продават АТ тука ама не за 1200 с голяма сонда(поне аз не виждам такава оферта)   Smile ...ето я тънката част за лансирането му.А за такъв универсален апарат с две сонди си е направо без пари!
jorkata04 наи добре си вземи апарат ,които те кефи .Като ти харесва ф75 вземаи него,не е нужно да слушаш редовните чатъри  дето са пристрастни Shocked 
Аз пак ще кажа,от изброените детектори бих избрал Т 2 ,не Ф75-кой квот и да казва,и на второ място,но не и на последно Wink АТ ГОЛД-водоустойчив,прахоустойчив,лек,лесен за употреба,бърз,универсален,голд детектор, невероятен за  за монети,работи много добре на ВСИЧКИ терени,лично съм се убедил в качествата му.Ф 75 ще го победи единствено и само в дълбочина -и то на ПО-ГОЛЕМИ предмети.На монети под 2.5- 2 грама всички ми дишат прахта,поне с които съм го сравнявал.АТ ГОЛД е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО добър монетар-не съм от вчера търсач,знам какво говоря.Не съм особено заинтересован от мнението на разни лумпенчета дето тука изказват мнението ,че Гаретите за нищо не стават,но все пак ми идват в повечко ,когато още с млякото на устата почнат да ръсят мозък.Ф75 е много добър детектор,но не е най добрия.Не съм работил с него ,но отблизо съм го наблюдавал какво може на трудни терени-колкот и да ми го фалите -НИЩО особено.При моите условия ПРОДУКТИВНОСТТА му е по ниска от средна.!!!И все пак -да обобща моята гледна точка-ако се работи ПРЕДИМНО на леки почви Ф 75 става,иначе-нещо друго.А за тея разбиратели дето ръсят мозък ,включително и Админа ,да земат да напраят поне некой клип,да покажат колко са зле Гаретите от АТ серията,да не са голословни!!!



Ти къде прочете някой да е написал че ф75 е най-добрия детектор??? Един от по-добрите е от изброените да, но не и най най от всички... И ти сам казваш че би избрал Т2 пък следващия момент ми спориш че Гарета му дишали прахта всички детектори, ооооооооуу запри се бе.. Май сам си противоречиш а, или си забравил началото на изречението си?
Върнете се в началото Go down
vanko853
Легионер
Легионер
vanko853



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyЧет Фев 13, 2014 8:37 pm

jorkata04 написа:
Не няма да купувам нищо втора ръка. Както казват колегите , купи нещо , свикни с него ,после го продай , после купи друго ...... и това ще си правя аз , вземам фишъра нов , надявам се да му свикна за няколко месеца , щото до сега не съм работил с детектор , и по нататък вземам един деус и така, то и сега ми се взема деус , ама е 2300 лв - с пулт , а за 1395 е само с слушалки ( но няма смисъл, а пулта е много скъп)   Smile Very Happy Razz 
Колега ето Деус за по малко пари нов от дистрибутора
http://www.shop.imperio.bg/xp_deus_remote_metalotarsach
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyЧет Фев 13, 2014 8:57 pm

Gandalf написа:
бобо написа:
sdsds написа:
pechkata написа:
Както се продава Фишер така се продава и Гарет в този форум и ти не си човека да казваш какво да предлагаме ние търсачите...
Аман от виртуални търсачи...

Абе то се продават АТ тука ама не за 1200 с голяма сонда(поне аз не виждам такава оферта)   Smile ...ето я тънката част за лансирането му.А за такъв универсален апарат с две сонди си е направо без пари!
jorkata04 наи добре си вземи апарат ,които те кефи .Като ти харесва ф75 вземаи него,не е нужно да слушаш редовните чатъри  дето са пристрастни Shocked 
Аз пак ще кажа,от изброените детектори бих избрал Т 2 ,не Ф75-кой квот и да казва,и на второ място,но не и на последно Wink АТ ГОЛД-водоустойчив,прахоустойчив,лек,лесен за употреба,бърз,универсален,голд детектор, невероятен за  за монети,работи много добре на ВСИЧКИ терени,лично съм се убедил в качествата му.Ф 75 ще го победи единствено и само в дълбочина -и то на ПО-ГОЛЕМИ предмети.На монети под 2.5- 2 грама всички ми дишат прахта,поне с които съм го сравнявал.АТ ГОЛД е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО добър монетар-не съм от вчера търсач,знам какво говоря.Не съм особено заинтересован от мнението на разни лумпенчета дето тука изказват мнението ,че Гаретите за нищо не стават,но все пак ми идват в повечко ,когато още с млякото на устата почнат да ръсят мозък.Ф75 е много добър детектор,но не е най добрия.Не съм работил с него ,но отблизо съм го наблюдавал какво може на трудни терени-колкот и да ми го фалите -НИЩО особено.При моите условия ПРОДУКТИВНОСТТА му е по ниска от средна.!!!И все пак -да обобща моята гледна точка-ако се работи ПРЕДИМНО на леки почви Ф 75 става,иначе-нещо друго.А за тея разбиратели дето ръсят мозък ,включително и Админа ,да земат да напраят поне некой клип,да покажат колко са зле Гаретите от АТ серията,да не са голословни!!!



     Ти къде прочете някой да е написал че ф75 е най-добрия детектор??? Един от по-добрите  е от изброените да, но не и най най от всички... И ти сам казваш че би избрал Т2 пък следващия момент ми спориш че Гарета му дишали прахта всички детектори, ооооооооуу запри се бе.. Май сам си противоречиш а, или си забравил началото на изречението си?
СПРИ да се занимаваш с моита особа ,и напиши нещо по темата!!!Аз каквото имах да кажа го казах.ПРОЧЕТИ ТОВА КОЕТО СЪМ НАПИСАЛ В ПРЕДНИЯ ПОСТ,ко не моеш го разбереш-пак....и пак....и пак.....,пък мое и да стоплиш за ко иде реч!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyЧет Фев 13, 2014 10:20 pm

бобо написа:
Gandalf написа:
бобо написа:
sdsds написа:
pechkata написа:
Както се продава Фишер така се продава и Гарет в този форум и ти не си човека да казваш какво да предлагаме ние търсачите...
Аман от виртуални търсачи...

Абе то се продават АТ тука ама не за 1200 с голяма сонда(поне аз не виждам такава оферта)   Smile ...ето я тънката част за лансирането му.А за такъв универсален апарат с две сонди си е направо без пари!
jorkata04 наи добре си вземи апарат ,които те кефи .Като ти харесва ф75 вземаи него,не е нужно да слушаш редовните чатъри  дето са пристрастни Shocked 
Аз пак ще кажа,от изброените детектори бих избрал Т 2 ,не Ф75-кой квот и да казва,и на второ място,но не и на последно Wink АТ ГОЛД-водоустойчив,прахоустойчив,лек,лесен за употреба,бърз,универсален,голд детектор, невероятен за  за монети,работи много добре на ВСИЧКИ терени,лично съм се убедил в качествата му.Ф 75 ще го победи единствено и само в дълбочина -и то на ПО-ГОЛЕМИ предмети.На монети под 2.5- 2 грама всички ми дишат прахта,поне с които съм го сравнявал.АТ ГОЛД е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО добър монетар-не съм от вчера търсач,знам какво говоря.Не съм особено заинтересован от мнението на разни лумпенчета дето тука изказват мнението ,че Гаретите за нищо не стават,но все пак ми идват в повечко ,когато още с млякото на устата почнат да ръсят мозък.Ф75 е много добър детектор,но не е най добрия.Не съм работил с него ,но отблизо съм го наблюдавал какво може на трудни терени-колкот и да ми го фалите -НИЩО особено.При моите условия ПРОДУКТИВНОСТТА му е по ниска от средна.!!!И все пак -да обобща моята гледна точка-ако се работи ПРЕДИМНО на леки почви Ф 75 става,иначе-нещо друго.А за тея разбиратели дето ръсят мозък ,включително и Админа ,да земат да напраят поне некой клип,да покажат колко са зле Гаретите от АТ серията,да не са голословни!!!



     Ти къде прочете някой да е написал че ф75 е най-добрия детектор??? Един от по-добрите  е от изброените да, но не и най най от всички... И ти сам казваш че би избрал Т2 пък следващия момент ми спориш че Гарета му дишали прахта всички детектори, ооооооооуу запри се бе.. Май сам си противоречиш а, или си забравил началото на изречението си?
СПРИ да се занимаваш с моита особа ,и напиши нещо по темата!!!Аз каквото имах да кажа го казах.ПРОЧЕТИ ТОВА КОЕТО СЪМ НАПИСАЛ В ПРЕДНИЯ ПОСТ,ко не моеш го разбереш-пак....и пак....и пак.....,пък мое и да стоплиш за ко иде реч!



Стига бе истерик, не ми се спори с тебе! Поредната тема се оспами, но както казвам аз спама е полезен! Търкай си с твоя Гарет мислейки че е 6 и не мисли за други сопи... И аз ако не съм ти прочел поста, как ще ти отговоря бе... стена 
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyЧет Фев 13, 2014 11:43 pm

До автора на темата : гледаш в нета апаратите които са ти по джоба,харесваш си няколко,след което търсиш хора които ги притежават (колеги) и ги молиш да излезете на излет да тестваш.
Така най-добре ще добиеш представа кой как се справя и дали на теб ще ти допадне,по принцип това е най-дборият вариант да си избереш апарат.
Не вярвам колегите да откажат помощ,поне аз съм винаги насреща... с голд макс съм на ЕксПи,ако е сред апаратите които може би си избрал,бих Ти помогнал,стига да си наблизо,за да дойдеш да го видиш.
Поздрави.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 8:53 am

Фишер Ф75 не е силен за големи предмети - сестерция я чува на 40см. и то с клизма защото я знаеш че е там...
АТ Голд го превъзхожда с дискриминация и бързина...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 8:59 am

Mladencho написа:
До автора на темата : гледаш в нета апаратите които са ти по джоба,харесваш си няколко,след което търсиш хора които ги притежават (колеги) и ги молиш да излезете на излет да тестваш.
Така най-добре ще добиеш представа кой как се справя и дали на теб ще ти допадне,по принцип това е най-дборият вариант да си избереш апарат.
Не вярвам колегите да откажат помощ,поне аз съм винаги насреща... с голд макс съм на ЕксПи,ако е сред апаратите които може би си избрал,бих Ти помогнал,стига да си наблизо,за да дойдеш да го видиш.
Поздрави.
Каквото и да вземе над средния клас,на която и марка да е няма да съжалява.Възможностите на детекторите в последните години са доста изравнени-все пак в отделните дисциплини си има шампиони.и най изявените са ХП в дисциплината бързина-в замърсено нямат равни.Други пък имат процеси,екрани ......и така.. Cool Младене,Голд макса става ли за самородно,или ГОЛД в името му няма връзка с проспектинга Cool 
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 9:06 am

pechkata написа:
Фишер Ф75 не е силен за големи предмети - сестерция я чува на 40см. и то с клизма защото я знаеш че е там...
АТ Голд го превъзхожда с дискриминация и бързина...

А Garrett AT Gold почти сигурно няма и да я чуе ,не съм го пробвал щото не съм виждал на живо AT Gold само предположения .Като му знам предназначението и честота на работа: 18 kHz малко ще му е трудно, да не кажа и невъзможно с тая малката сонда 14 х 20 см DD Laughing 
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 2:38 pm

бобо,нямам представа дали става за самородно злато,защото не съм търсил такова,ползвам го като монетар и ми върши чудесна работа,за сега....
Върнете се в началото Go down
jorkata04
Новобранец
Новобранец
jorkata04



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 4:59 pm

...


Последната промяна е направена от jorkata04 на Пет Фев 14, 2014 5:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
jorkata04
Новобранец
Новобранец
jorkata04



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 5:00 pm

Ами бюджета ми е до към 1500 лв , за това съм и изброил още в първия пост тези които са до 1500 лв . Но за сега най ми допада фишъра, въпреки че има garet АТ про с 2 антени за 1200 лв , ама се чудя още. Тъй като днес ми пратиха парите и ще мисля почивните дни , ще чета и живи и здрави в понеделник правя поръчка,щото го отлагам от 1 месец ,и докато не се реша да взема все ще се колебая !  Very Happy Very Happy Razz
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 5:24 pm

jorkata04 написа:
Ами бюджета ми е до към 1500 лв , за това съм и изброил още в първия пост тези които са до 1500 лв . Но за сега най ми допада фишъра, въпреки че има garet АТ про с 2 антени за 1200 лв , ама се чудя още. Тъй като днес ми пратиха парите и ще мисля почивните дни , ще чета и живи и здрави в понеделник правя поръчка,щото го отлагам от 1 месец ,и докато не се реша да взема все ще се колебая  !  Very Happy Very Happy Razz
AT Gold а не ПРО - има разлика...
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 5:37 pm

Жорката, в бюджета ти се вмества и АКА Сорекс Про, който е чудесна руска машина, така че помисли и по този вариант.
Върнете се в началото Go down
jorkata04
Новобранец
Новобранец
jorkata04



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 5:38 pm

pechkata написа:
jorkata04 написа:
Ами бюджета ми е до към 1500 лв , за това съм и изброил още в първия пост тези които са до 1500 лв . Но за сега най ми допада фишъра, въпреки че има garet АТ про с 2 антени за 1200 лв , ама се чудя още. Тъй като днес ми пратиха парите и ще мисля почивните дни , ще чета и живи и здрави в понеделник правя поръчка,щото го отлагам от 1 месец ,и докато не се реша да взема все ще се колебая  !  Very Happy Very Happy Razz
AT Gold а не ПРО - има разлика...


А то каква е разликата между двата ?
Върнете се в началото Go down
jorkata04
Новобранец
Новобранец
jorkata04



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 5:40 pm

pechkata написа:
jorkata04 написа:
Ами бюджета ми е до към 1500 лв , за това съм и изброил още в първия пост тези които са до 1500 лв . Но за сега най ми допада фишъра, въпреки че има garet АТ про с 2 антени за 1200 лв , ама се чудя още. Тъй като днес ми пратиха парите и ще мисля почивните дни , ще чета и живи и здрави в понеделник правя поръчка,щото го отлагам от 1 месец ,и докато не се реша да взема все ще се колебая  !  Very Happy Very Happy Razz
AT Gold а не ПРО - има разлика...


А то каква е разликата между двата ?
Върнете се в началото Go down
jorkata04
Новобранец
Новобранец
jorkata04



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 5:42 pm

pechkata написа:
jorkata04 написа:
Ами бюджета ми е до към 1500 лв , за това съм и изброил още в първия пост тези които са до 1500 лв . Но за сега най ми допада фишъра, въпреки че има garet АТ про с 2 антени за 1200 лв , ама се чудя още. Тъй като днес ми пратиха парите и ще мисля почивните дни , ще чета и живи и здрави в понеделник правя поръчка,щото го отлагам от 1 месец ,и докато не се реша да взема все ще се колебая  !  Very Happy Very Happy Razz
AT Gold а не ПРО - има разлика...


А то каква е разликата между двата ?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 5:43 pm

Честотата и начина на работа...
Върнете се в началото Go down
jorkata04
Новобранец
Новобранец
jorkata04



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 6:05 pm

А може ли да ми кажеш защо в мдетекторс - цената на АТ про и АТ Голд е над 1400лв , а в Ishop i imperio.shop е с околко 400 лв по малко ?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 6:14 pm

jorkata04 написа:
А може ли да ми кажеш защо в мдетекторс - цената на АТ про и АТ Голд е над 1400лв , а в Ishop i imperio.shop е с околко 400 лв по малко ?
Единия сайт е за продажба в чужбина а др. за в БГ...
Върнете се в началото Go down
jorkata04
Новобранец
Новобранец
jorkata04



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 6:16 pm

pechkata написа:
jorkata04 написа:
А може ли да ми кажеш защо в мдетекторс - цената на АТ про и АТ Голд е над 1400лв , а в Ishop i imperio.shop е с околко 400 лв по малко ?
Единия сайт е за продажба в чужбина а др. за в БГ...

А кой е за БГ ?
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 6:18 pm

jorkata04 написа:
pechkata написа:
jorkata04 написа:
Ами бюджета ми е до към 1500 лв , за това съм и изброил още в първия пост тези които са до 1500 лв . Но за сега най ми допада фишъра, въпреки че има garet АТ про с 2 антени за 1200 лв , ама се чудя още. Тъй като днес ми пратиха парите и ще мисля почивните дни , ще чета и живи и здрави в понеделник правя поръчка,щото го отлагам от 1 месец ,и докато не се реша да взема все ще се колебая  !  Very Happy Very Happy Razz
AT Gold а не ПРО - има разлика...


А то каква е разликата между двата ?
Ат голд,освен дискриминационни, има режим-всички метали-въпреки,че е по труден и шумен,точно този режим е върха на сладоледа в този детектор.И,колеги,поради неяснотата относно сегашното законодателство,само в плюс е металдетектора да става и за проспектинг,щото може и само това да ни остане от хобито,така че аз не случайно предлагам ат голд,или т2 ,защото освен прекрасни монетари са и добри ловци на нъгетс.Освен това на голд детекторите им е разтеглена дискриминацията на желязото,което позволява по добро разчитане на сигнала от дълбочина и в трудни-минерализирани терени,където всички засилват цветното в диапазона на черното!Освен това ,специално при АТ голд,в режим ол метал индикацията на сигнала е по-мека,и склонна да повишава вди на скалата,докато в дискриминационните режими е по агресивна и да очерня сигналите.Обектите са обрани,и квото е останало е трудно достижимо,по една ,или друга причинаExclamation Exclamation Exclamation .Та-ако е Гарет-АТ Голд,но с двете антени,което го оскъпява,или ако е Фишер- Very Happy Текнетикст Т2 cheersТова е мойто мнение!А относно цените-звъни и питай-Гарет АТ ГОЛД с ДВЕТЕ антени трябва да струва около1300-маааксимум 1400,по висока цена-не,ито с ДВЕТЕ антени-малка стандартна, голяма от АТ ПРО! Exclamation  За Фишера и Текнетикса не знам.....
Върнете се в началото Go down
jorkata04
Новобранец
Новобранец
jorkata04



GOLD - Избор на детектор . - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор .   GOLD - Избор на детектор . - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 6:26 pm

бобо написа:
jorkata04 написа:
pechkata написа:
jorkata04 написа:
Ами бюджета ми е до към 1500 лв , за това съм и изброил още в първия пост тези които са до 1500 лв . Но за сега най ми допада фишъра, въпреки че има garet АТ про с 2 антени за 1200 лв , ама се чудя още. Тъй като днес ми пратиха парите и ще мисля почивните дни , ще чета и живи и здрави в понеделник правя поръчка,щото го отлагам от 1 месец ,и докато не се реша да взема все ще се колебая  !  Very Happy Very Happy Razz
AT Gold а не ПРО - има разлика...


А то каква е разликата между двата ?
Ат голд,освен дискриминационни, има режим-всички метали-въпреки,че е по труден и шумен,точно този режим е върха на сладоледа в този детектор.И,колеги,поради неяснотата относно сегашното законодателство,само в плюс е металдетектора да става и за проспектинг,щото може и само това да ни остане от хобито,така че аз не случайно предлагам ат голд,или т2 ,защото освен прекрасни монетари са и добри ловци на нъгетс.Освен това на голд детекторите им е разтеглена дискриминацията на желязото,което позволява по добро разчитане на сигнала от дълбочина и в трудни-минерализирани терени,където всички засилват цветното в диапазона на черното!Освен това ,специално при АТ голд,в режим ол метал индикацията на сигнала е по-мека,и склонна да повишава вди на скалата,докато в дискриминационните режими е по агресивна и да очерня сигналите.Обектите са обрани,и квото е останало е трудно достижимо,по една ,или друга причинаExclamation Exclamation Exclamation .Та-ако е Гарет-АТ Голд,но с двете антени,което го оскъпява,или ако е Фишер- Very Happy Текнетикст Т2 cheersТова е мойто мнение!А относно цените-звъни и питай-Гарет АТ ГОЛД с ДВЕТЕ антени трябва да струва около1300-маааксимум 1400,по висока цена-не,ито с ДВЕТЕ антени-малка стандартна, голяма от АТ ПРО! Exclamation  За Фишера и Текнетикса не знам.....

Мхм , ем ще ги преразгледам пак почивните дни , и ще видя , но за сега най убедителни коментари има за Фишъра. А за Т2 - то няма запаметяване на настройките иначе като ги гледам са едно към едно с фишъра.
Върнете се в началото Go down
 
Избор на детектор .
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Избор на детектор
» Молб за избор!!
» Избор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: