Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 Spectrum mask маск prodavam GOLD Minelab TEKNETICS nexus kupuvam deus miladinka wave грунда nokta tesoro голден Fisher пират VANQUISH нишани Coil врътка Simplex Майнлаб lorenz
 

 истина ли е това???

Go down 
+9
lomidol
jordan_nenov
B.K.
sdsds
Mark Antoni
Gandalf
Симпличио
deultum
Podlecii.avg
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyВто Фев 18, 2014 10:29 pm

здр. на всички колеги! знам че много от вас ще кажат че тази марка НЕ става, но нека все пак да бъдем обективни до колкото е възможно разбирасе! ще ви помоля да направите същото с вашите апарати и да споделите резултатите от теста! но първо погледнете този клип:
https://www.youtube.com/watch?v=YLculEZT_Mk
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyСря Фев 19, 2014 5:01 am

може и да е истина ,но монетите не стоят незаровени ! Смятам ,че в земята и малко по-надълбоко нещата ще стоят по друг начин .
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyСря Фев 19, 2014 4:30 pm

Да, в земята едва ли Ноктата ще е толкова убедителна, но пък много много от уж реномираните модели се представят трагично на този тест, в темата за Евротек-а пуснах клипче за Е-трак:

youtube.com/watch?v=kcrVPw9wlyg

На клипчето се вижда, как Е-трак не чува пръстен, поставен между два пирона, ако се търка с нормална, работна скорост, като тестът е въздушен, а как ли ще се представи, ако обектите са заровени?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyСря Фев 19, 2014 5:25 pm



Ако и в земята се представи по същия начин ще е трепач! Иначе, възстановяване и бързина, е на 6...  Smile 
Върнете се в началото Go down
Mark Antoni
Легионер
Легионер
Mark Antoni



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyСря Фев 19, 2014 6:05 pm

турски боклук е не е вярно това нокта само плашташ вброй и никъкъв резултат  страх 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyСря Фев 19, 2014 10:33 pm

Mark Antoni написа:
турски боклук е не е вярно това  нокта само плашташ вброй и никъкъв резултат  страх 
моля АДМИНА да изтрие темата!!!! апарата вече е в ръцете ми  lol!  без думи съм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! току що приключих с паралелни тестове (в домашни условия) между Ф75 и NOKTA VЕLOX! ебахтиййй Турцитееееее !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СМАЯН СЪМ !!!!!  изненада 
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyСря Фев 19, 2014 10:43 pm

Ееее защо да се трие темата...и клипа и темата са интересни.
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyСря Фев 19, 2014 10:47 pm

Podlecii.avg написа:
апарата вече е в  ръцете ми  lol!  без думи съм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  току що приключих с паралелни тестове (в домашни условия) между Ф75 и NOKTA VЕLOX!    ебахтиййй Турцитееееее !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  СМАЯН СЪМ !!!!!  изненада 

Какви са тия турци бе, колега, тука некои дават по над 10 бона за LORENZ, че да оберат де що има монети, къде си се засилил с тая турска бангия?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyСря Фев 19, 2014 10:48 pm

Podlecii.avg написа:
Mark Antoni написа:
турски боклук е не е вярно това  нокта само плашташ вброй и никъкъв резултат  страх 
моля АДМИНА  да изтрие темата!!!! апарата вече е в  ръцете ми  lol!  без думи съм!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  току що приключих с паралелни тестове (в домашни условия) между Ф75 и NOKTA VЕLOX!    ебахтиййй Турцитееееее !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  СМАЯН СЪМ !!!!!  изненада 



Сподели малко за теста колега... Smile 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyСря Фев 19, 2014 11:16 pm

Симпличио написа:
Какви са тия турци бе, колега, тука некои дават по над 10 бона за LORENZ, че да оберат де що има монети, къде си се засилил с тая турска бангия?
така ще ти затворя устата че никога повече няма да пишеш каквото и да е на тема БАНГИЙ!!!! имай търпение , утре ще направя клипчета и сам ще разбереш за кво става дума!  Laughing 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyСря Фев 19, 2014 11:28 pm

Podlecii.avg написа:

 така ще ти затворя устата че никога повече няма да пишеш  каквото и да е на тема БАНГИЙ!!!!    имай търпение , утре ще направя  клипчета и сам ще разбереш за кво става дума!  Laughing 

Ами освен да излизам още утре по чукарите, че от теб няма да остане нищо ценно, където минеш с това турско чудо на техниката.  Laughing
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyСря Фев 19, 2014 11:46 pm

Симпличио написа:
Ами освен да излизам още утре по чукарите, че от теб няма да остане нищо ценно, където минеш с това турско чудо на техниката.  Laughing
голям СИ философ !!!  Laughing 
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyПет Фев 21, 2014 10:28 pm

Ей Подлеций ,много хляб имаш още да изядеш докато стигнеш до истината .Ти и за китайските боклуци големи работи разправяше , сега на турски премина . Laughing 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyПет Фев 21, 2014 10:34 pm

B.K. написа:
Ей Подлеций ,много хляб имаш още да изядеш докато стигнеш до истината .Ти и за китайските боклуци големи работи разправяше , сега на турски премина . Laughing 

Подлеций е заработил тая Нокта от някой турски тираджия, платил е в натура, затова е толкова на кеф.  Laughing 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyПет Фев 21, 2014 10:45 pm

Симпличио написа:
B.K. написа:
Ей Подлеций ,много хляб имаш още да изядеш докато стигнеш до истината .Ти и за китайските боклуци големи работи разправяше , сега на турски премина . Laughing 

Подлеций е заработил тая Нокта от някой турски тираджия, платил е в натура, затова е толкова на кеф.  Laughing 

Защо всички се заяждате и обиждате? Форума е за споделяне на мнения с цел обучение и опит, а не кой колко и какви псувни знае.
Краси, не отговаряй на провокациите. Зная какво представляваш, зная че си над тези неща, а това е достатъчно. Не се принизявай!
Късмет на всички ИСТИНСКИ търсачи!
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyПет Фев 21, 2014 10:48 pm

Еми,.. Семпличио така като те сещам по поведението, и ти искаш да заработиш един ЕВРОТЕК,,, и ако решиш, ала при моите пашибузуци ,щи ти заработят една надница и вечерта ще си тръгнеш с мечтания детектор. Very Happy Very Happy Very Happy учудване 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyПет Фев 21, 2014 11:05 pm

Колега Ломидол, не знам откъде тая злоба към мен, аз ни най-малко не съм ти виновен, че си се набутал с тоя Нексус и от две години не можеш да се отървеш от него, наистина е кофти тръпка, съчувствам ти... Sad 
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyПет Фев 21, 2014 11:33 pm

Аз със нексуса си поиграх и сега го продавам много  под цената от която съм го купил, защото интересът и любопитството към нови машни ме наделява и не целя нищо повече.Това колега е Дан към хобито.Тук не  гоним печалба.Но уви ти си една жалка история.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyПет Фев 21, 2014 11:53 pm

Симпличио написа:
Колега Ломидол, не знам откъде тая злоба към мен, аз ни най-малко не съм ти виновен, че си се набутал с тоя Нексус и  от две години не можеш да се отървеш от него, наистина е кофти тръпка, съчувствам ти... Sad 
ооооо колоко си прост ........
http://vbox7.com/play:15a88ffa
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyПет Фев 21, 2014 11:56 pm

super21 
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyСъб Фев 22, 2014 12:00 am

Абе колеги още ли се занимавате с тоя,оставете го да си клепа на спокойствие  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
capo
Легионер
Легионер
capo



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyСъб Фев 22, 2014 11:33 pm

добре че не си купих nokta Very Happy 
Върнете се в началото Go down
capo
Легионер
Легионер
capo



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyСъб Фев 22, 2014 11:35 pm

страшни мошенници Shocked 
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyСъб Фев 22, 2014 11:45 pm

Сега остава да споделиш , от къде се сдоби с достоверната информация за турската марка НОКТА и зе нейните жалки опити в металдетектинга?
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - истина ли е това??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: истина ли е това???    - истина ли е това??? EmptyНед Фев 23, 2014 8:18 am

Някой от вас виждал ли е как работи въпросния турски "боклук"? Сигурен съм, че не сте, а само вдигате врява. Аз съм виждал за какво иде реч. Категорично заявявам, че при въпросния тест, ноктата размаза фишер ф-75...
Така че без да сте видели недейте да лаете!
Наслука!
Върнете се в началото Go down
 
истина ли е това???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Кое е истина, кое е лъжа.
» ЦАРЯ НА ДЕТЕКТОРИТЕ
» Това е металдетектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: