Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 имам blisstool 48

Go down 
+27
kopa4
yaponetsa
Аруки Минкоц
Ancient Hunter
mdetectors.bg
adminn
hristo0o0
saiganica
кирката
mario321
Трибал-М
borislav123
nasko75
Одергас
Ne6o
Mladencho
kronos555
B.K.
stater
BLISSTООL
Rinobs
Чумата
pumata2003
maximus_kn
Gandalf
Симпличио
kamak61
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
BLISSTООL
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 10:28 am

stater написа:
Не можахте ли да разберете най-после ,че на света има само една машина и тя е:BLISSTOOL LTC64X Между другото евала му правя на г-н Мерчев за неистовия ентусиазъм ,с който така упорито защитава "качествата" на своя продукт.

- Предвид че си наш бивш клиент, а и предвид че с това направи щастлив друг наш настоящ доволен потребител, ако проявяваш интерес, бих си направил труда да се срещнем лично и лично да ти демонстрирам качествата на най-новите ни детектори, модели BLISSTOOL LTC64X. Ако проявяваш интерес, звънни ми или ми пиши на имейла да се уговорим, че в този форум влизам рядко - не ми допада толерирания тук стил на "дискусия".
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 12:08 pm

BLISSTООL написа:
LTC64X v3 се конкурира успешно с Minelab GPX серията, като имаме доста клиенти, които след като си купят BLISSTOOL LTC64X v3, продават своя GPX
 
ЕЕЕЕЕЕЕииииии ти пък от къде се появи сега бре Мерчев ,събуди се от зимен сън Laughing 
Наслушали сме се на твоите небивалици вече ,ама хубаво е да ти ограничат постовете  все пак до 5 реда поне study  стига да ръсиш простотии
 
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 1:55 pm

Бая ще го конкурираш тоя Блистол с Jpx. Единствено може да го бие по броя на копчетата.
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 6:02 pm

Абе вие внимавайте кво пишете за блистолите че тоя мерчеф е способен на всичко , както заплашително ви уговаря срещи да не си тръгне сам от срещата . Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 9:56 pm

Ахмеде,ади бре ела да ти видим супер детектора,ще те закарам на едно място,да видим дали ще извадиш цвят,аз ще бачкам с голд макс пауър на ЕксПи ти с твоя,после накрая който има повече сигнали взима детектора на другия за награда и 5 стотака отгоре. Съгласен ли си ?
Ако си съгласен кажи кога ще дойдеш до Добрич,аз ще те взема и отиваме на терена,да ти видим пръчката кво може,като е толкоз универсална...
И без оправдания,че на такива терени не била силна и тем подобни,нали е универсална.
Върнете се в началото Go down
Одергас
Новобранец
Новобранец




имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyСъб Апр 26, 2014 12:29 pm

Eто тука некакъв балък, дето си купил БлизТул-а, но чак след третото ползване решава да го продаде. Smile

http://olx.bg/metalotarsa4-blistul-lts64h-versiya-3-i36955175
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyСъб Апр 26, 2014 12:55 pm

Ами ако колегата си е избил парите още с първото пускане.Знае ли се. :yes: 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyСъб Апр 26, 2014 8:24 pm

Ако тези десет потенциометъра са китайски,от "последната кутия"...
Върнете се в началото Go down
Одергас
Новобранец
Новобранец




имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyСъб Апр 26, 2014 11:16 pm

stater написа:
Ами ако колегата си е избил парите още с първото пускане.Знае ли се. :yes: 

E аз го питах защо го продава, оказва се, че нямал време за хобито и не искал тази невероятна машина да събира прах в мазето. Smile

Понеже много често попадам на такива "колеги", та се чудя така става, че чак като си купиш детектор разбираш, че нямаш време за обикаляне с него. Smile
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyНед Апр 27, 2014 7:44 pm

Е защо не, аз познавам един такъв тип, дето си взе детектор за 1000лв и на 4 излизане го продаде, за това че не намерил нещо ценно, та да ви кажа има ги и такива смешници  Laughing 
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyНед Апр 27, 2014 9:57 pm

коментарите са излишни блистола бие вс метал детектори поне с 4-5 см cheers cheers 
Върнете се в началото Go down
saiganica
Легионер
Легионер
saiganica



имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyНед Апр 27, 2014 10:29 pm

Ха,ха ......бие  на бабаси трънката........ха,ха,ха !Колко ти платиха да пееш тази песна???
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 12:33 am

Кирка ха,ха,ха и от мен за блистола, почвата ми се грундира на 84-86 ще заровя 10ст аз с моя ги хващам на 30см ако блистола ги хване на 20см ще черпя.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 8:29 am

Виж провери си пак линийката че може нещо да е грешна, на 30см е леко невъзможно да чуеш 10ст и то в тежка почва. Скоро правихме тест с един колега със ф75 на дебела сребърна паричка на 23см няма никой и то в лека почва.
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 8:40 am

[quote="BLISSTООL"]maximus_kn, изглежда че освен елементарно възпитание, ти липсва и нещо друго, свързано с нуждата от периодични посещения на психиатрията за която спомена. Тук във форума се правиш на много смел. Дай да се видим лично и да се пробваш лично, очи в очи, да кажеш нещо подобно по мой адрес. Посочи място и час, че отдавна се правиш на интересен. Аз агенти не ползвам, но до колкото си спомням ти си рекламен агент на Мохарем / Relax. Като се видим, не забравяй да си носиш рекламния детектор, да направим паралелни тестове.

Бележка до админите: моля вършете си работата и цензурирайте предходното мнение на maximus_kn, за да не изпадаме в грозни лични дискусии. Благодаря.

Моето момиче,аз не се крия и не съм смел само във форума. Това , което го пиша тук мога да ти го кажа и в очите. Не заслужаваш чак толкова внимание ,че да се разкарвам до Слащен. Ако искаш ела ти и ще ти кажа какво мисля. Сложи ли си силикон,за да можеш и ти да правиш така  девушка 
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 12:47 pm

maximus_kn написа:
аз не се крия и не съм смел само във форума. Това , което го пиша тук мога да ти го кажа и в очите. Не заслужаваш чак толкова внимание ,че да се разкарвам до Слащен. Ако искаш ела ти и ще ти кажа какво мисля.

- Ти ли точно не си смел само във форумите?! Аз ще дойда! Посочи къде. Може и на лични да ми пишеш адрес и телефон за връзка. Но като знам колко си "смел", едва ли ще пишеш.
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 12:51 pm

mario321 написа:
Кирка ха,ха,ха и от мен за блистола, почвата ми се грундира на 84-86 ще заровя 10ст аз с моя ги хващам на 30см ако блистола ги хване на 20см ще черпя.

- Ти това, в кой сън го сънува? В профила ти пише че работиш с fisher f75 ltd + ultimate13. Каня те на паралелен тест с BLISSTOOL LTC64X v3.
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 2:12 pm

Колега Mario гледам че блистола се сравнява с Jpx5000 сега и с фишер ф75 явно ще е някакъв извънземен апарат. Laughing 
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 2:13 pm

BLISSTООL написа:
maximus_kn написа:
аз не се крия и не съм смел само във форума. Това , което го пиша тук мога да ти го кажа и в очите. Не заслужаваш чак толкова внимание ,че да се разкарвам до Слащен. Ако искаш ела ти и ще ти кажа какво мисля.

- Ти ли точно не си смел само във форумите?! Аз ще дойда! Посочи къде. Може и на лични да ми пишеш адрес и телефон за връзка. Но като знам колко си "смел", едва ли ще пишеш.

На лични няма да ти пиша , защото не си ми любовница. Утре в 10.00 часа те чакам в Кюстендил . Ще съм в кафе АВС . Кажи ми какви цветя харесваш,за да знам какъв букет да ти взема. Държа да си гладко избръснат , защото цветята се подаряват с целувка .
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 5:12 pm

maximus_kn написа:
На лични няма да ти пиша , защото не си ми любовница. Утре в 10.00 часа те чакам в Кюстендил . Ще съм в кафе АВС .

- На голям отворко се правиш във форума! С нетърпение чакам да се видим лично! Не съм на твое разположение, нито пък ми се занимава с неориентирани като теб, но по линията Благоевград - Дупница - София пътувам често, така че ще имам предвид при първа възможност да се отбия от Дупница за Кюстендил, като ще ти се обадя предварително. За целта, пиши поне тел. за връзка с теб, ако ти стиска. Моят е 0883450667.
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 5:44 pm

borislav123 написа:
Колега Mario гледам че блистола се сравнява с Jpx5000 сега и с фишер ф75 явно ще е някакъв извънземен апарат. Laughing 

- BLISSTOOL LTC64X v3 не е извънземен, но има дълбочина на детекция за монети по-голяма от дълбочината на детекция на повечето други Induction Balance металдетектори, включително Fisher F75.

Minelab GPX 5000 e multi-period pulse induction металдетектор, проектиран за търсене на самородно злато, т.е. той е GOLD детектор, а не COIN/TREASURE детектор. България е едно от малкото места, където по погрешка го ползват за COIN детектор Laughing. GPX 5000 е с оскъдна дискриминация и много добра дълбочина на детекция във високо минерализирани и орудени терени. По тази причина е подходящ само за чисти терени и е един от най-добрите детектори за търсене на самородно злато в планински минерализирани и орудени терени. Предвид всичко това, GPX 5000 е тясно специализиран детектор. Всеки който го купува с идеята за универсалност, много бързо изтрезнява, предвид цената му.

BLISSTOOL LTC64X v3 е Induction Balance металдетектор с екстремна дълбочина на детекция, т.е. доказано той е един от най-дълбоко засичащите Induction Balance металдетектори. Има перфектна дискриминация към желязо и доста добра дълбочина на детекция към монети в до средно минерализирани терени, където дълбочината му на детекция, особено за единични монети, е сходна с тази на Minelab GPX 5000. Освен това, BLISSTOOL LTC64X е единствения Induction Balance металдетектор, чиято дълбочина на дискриминация е регулируема от 0% до 100% (чрез потенциометър DISCR DEPTH), а не фиксирана на около 80-100%, като при всички останали Induction Balance металдетектори. Ето защо, при ниски нива на DISCR DEPTH, поведението на BLISSTOOL LTC64X е подобно на pulse induction и поради това той се справя добре и на високо минерализирани терени, на които другите Induction Balance металдетектори не работят!

Поради всичко по-горе изброено, споменах че BLISSTOOL LTC64X v3 е по-универсален от Minelab GPX 5000, а благодарение и на в пъти по-ниската си цена, много потребители които са си купили Minelab GPX с идеята за по-голяма универсалност, след като си купят BLISSTOOL LTC64X v3, продават своя Minelab GPX, тъй като BLISSTOOL LTC64X v3 им върши доста по-добра работа за търсене на монети на всякакъв тип терени.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 5:44 pm

kronos555 написа:
Виж провери си пак линийката че може нещо да е грешна, на 30см е леко невъзможно да чуеш 10ст и то в тежка почва. Скоро правихме тест с един колега със ф75 на дебела сребърна паричка на 23см няма никой и то в лека почва.
kronos майна когато имам възможност, ще ти снимам един клип да се увериш, пак и да може се покефиш на монетар  affraid 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 6:19 pm

Ето тука един руснак показва на 50см но неговата линийка е вярна, само да ти се копа .
https://www.youtube.com/watch?v=fGdEr89fOp0
Върнете се в началото Go down
hristo0o0
Новобранец
Новобранец




имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 7:02 pm

До сега съм бил на три събора и на два от тях Блистол държан от самия Ахмед не работеше добре.
На яз. Копринка не можа да го грундира а на яз. Кърджали извади един който хълцаше постоянно и веднага го прибра да не се излага за пореден път.
Миналата година го нямаше на събора а един негов дистрибутор от София постоянно псуваше че не може да го намери и че не си вдига телефона.
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 2 EmptyПон Апр 28, 2014 8:25 pm

hristo0o0 написа:
До сега съм бил на три събора и на два от тях Блистол държан от самия Ахмед не работеше добре. На яз. Копринка не можа да го грундира а на яз. Кърджали извади един който хълцаше постоянно и веднага го прибра да не се излага за пореден път. Миналата година го нямаше на събора а един негов дистрибутор от София постоянно псуваше че не може да го намери и че не си вдига телефона.

- На събора в Копринка, действително имаше малка засечка в началото - на мястото където пробвах да грундирам в суматохата, е имало парче винкел с дължина около 20 см в тревата. Открихме го след това. На същият събор, в тестовете за детекция на монети под орудени камъни, BLISSTOOL LTC64X се представи най-добре! На събора в Кърджали, единствено BLISSTOOL LTC64X засече всички дълбоки сигнали които бяхме приготвили и на същия събор се представи повече от отлично! След като видяха това, на останалите нещо им се изпари ентусиазма и бързо си прибраха детекторите. И на двата събора, сме имали по няколко демонстрационни детектори, които всеки желаещ е можел да тества. Идвали сме сред първите и сме си тръгвали сред последните от събора. Всичко това е документирано във видеата налични на този адрес: https://www.youtube.com/user/blisstoolfairs . И да - при наличие на много включени детектори близо един до друг, BLISSTOOL а и повечето други детектори не работят добре заедно. Дистрибутор в София ми е бил само Жоро от ГЕМ ГРУП / bul-trade / mdetectors. Ако той или някой друг е псувал по мой адрес - моля посочи кой точно! Телефона ми е 0883450667. Ако някой ме търси - знае как да се свърже с мен. На събора миналата година (2013) имахме среща с дистрибутора ни Kellyco. За съжаление, катастрофирахме тежко по средата на пътя, на път за събора в Сливек, и не можахме да присъстваме. След събора, от Kellyco ни дойдоха на свиждане. Видяхме се по работа с тях в Слащен, след събора, когато бяхме малко по-добре.
Върнете се в началото Go down
 
имам blisstool 48
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» BLISTUUL-48
» BLISSTOOL предизвиква Nexus и Golden Mask, 08.06.2014, полигон ПЕРЕГРУЗКА, гр. Пловдив, България.
» Продавам или заменям Fisher 1270 и White's Eagle Spectrum 6V

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: