Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask nokta Coil VANQUISH Minelab deus nexus GOLD prodavam нишани Spectrum lorenz Simplex miladinka wave Fisher маск грунда 5000 голден пират kupuvam TEKNETICS Майнлаб врътка tesoro
 

 white`s coinmaster i enigma

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
smoka199
Новобранец
Новобранец




white`s coinmaster i enigma Empty
ПисанеЗаглавие: white`s coinmaster i enigma   white`s coinmaster i enigma EmptyНед Мар 02, 2014 3:56 am

и ако някои е работил с white`s coin master с по голяма та  сонда в да ме каже на каква дьлбечи на лови э земята и имали някаква промяна с стандартна моляви пишете и за двете? 1 здавеите момчета искам да питам ехигмата добри машинили са ? защото ми казаха че давали дефект и 2 препорачаитепи метало тьрсач втора рака до 500лвлсамо да не е white`s coinmaster или гаред ace 150 ili 250
Върнете се в началото Go down
AZZAZEL78
Новобранец
Новобранец
AZZAZEL78



white`s coinmaster i enigma Empty
ПисанеЗаглавие: Re: white`s coinmaster i enigma   white`s coinmaster i enigma EmptyНед Мар 02, 2014 11:34 pm

smoka199 написа:
и ако някои е работил с white`s coin master с по голяма та  сонда в да ме каже на каква дьлбечи на лови э земята и имали някаква промяна с стандартна моляви пишете и за двете? 1 здавеите момчета искам да питам ехигмата добри машинили са ? защото ми казаха че давали дефект и 2 препорачаитепи метало тьрсач втора рака до 500лвлсамо да не е white`s coinmaster или гаред ace 150 ili 250



Че какво не му харесваш на whites -а? ....
Върнете се в началото Go down
smoka199
Новобранец
Новобранец




white`s coinmaster i enigma Empty
ПисанеЗаглавие: Re: white`s coinmaster i enigma   white`s coinmaster i enigma EmptyВто Мар 04, 2014 5:17 pm

много плитка 20 ст. в земята на не повече дт 10-15см. не ги чува
Върнете се в началото Go down
smoka199
Новобранец
Новобранец




white`s coinmaster i enigma Empty
ПисанеЗаглавие: Re: white`s coinmaster i enigma   white`s coinmaster i enigma EmptyВто Мар 04, 2014 5:18 pm

сьс  стандартната сонда
Върнете се в началото Go down
smoka199
Новобранец
Новобранец




white`s coinmaster i enigma Empty
ПисанеЗаглавие: Re: white`s coinmaster i enigma   white`s coinmaster i enigma EmptyВто Мар 04, 2014 6:03 pm

ти с каква антенаси AZZAZEL78 и акоси с голяма имали някаква промяна
?
Върнете се в началото Go down
AZZAZEL78
Новобранец
Новобранец
AZZAZEL78



white`s coinmaster i enigma Empty
ПисанеЗаглавие: Re: white`s coinmaster i enigma   white`s coinmaster i enigma EmptyВто Мар 04, 2014 8:22 pm

smoka199 написа:
ти с каква антенаси AZZAZEL78 и акоси с голяма имали някаква промяна
?


Аз съм с апарат Coinmaster GT със стандартната антена, но съм си доволен от апаратчето ;-) ..... Провери си настройките за дълбочината , които са .... Но въпреки всичко и аз мисля да си купя по - голяма антена, всеки казва ,че с по-голямата антена апарата работи по-добре ... cheers Very Happy Very Happy 
Върнете се в началото Go down
smoka199
Новобранец
Новобранец




white`s coinmaster i enigma Empty
ПисанеЗаглавие: Re: white`s coinmaster i enigma   white`s coinmaster i enigma EmptyВто Мар 04, 2014 9:58 pm

двата апарата нямат много разлика ас работя с рьлен сенс но пьк иначе е по добар от garrett Ace 250
Върнете се в началото Go down
pumata2003
Легионер
Легионер
pumata2003



white`s coinmaster i enigma Empty
ПисанеЗаглавие: Re: white`s coinmaster i enigma   white`s coinmaster i enigma EmptyВто Мар 04, 2014 10:05 pm

smoka199 написа:
и ако някои е работил с white`s coin master с по голяма та  сонда в да ме каже на каква дьлбечи на лови э земята и имали някаква промяна с стандартна моляви пишете и за двете? 1 здавеите момчета искам да питам ехигмата добри машинили са ? защото ми казаха че давали дефект и 2 препорачаитепи метало тьрсач втора рака до 500лвлсамо да не е white`s coinmaster или гаред ace 150 ili 250

http://prodavalnik.com/metaldetektor-i40357761
Върнете се в началото Go down
smoka199
Новобранец
Новобранец




white`s coinmaster i enigma Empty
ПисанеЗаглавие: Re: white`s coinmaster i enigma   white`s coinmaster i enigma EmptyВто Мар 04, 2014 11:18 pm

AZZAZEL78 акоси вземеш по голяма сонда сподели ми ипали промяна
Върнете се в началото Go down
 
white`s coinmaster i enigma
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» white`s coinmaster
» Whites Coinmaster - малко помощ
» Въпрос за енигма

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: