Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка wave lorenz kupuvam mask Simplex 5000 Майнлаб miladinka голден nokta нишани маск Coil Minelab nexus TEKNETICS пират VANQUISH prodavam deus Spectrum грунда GOLD Fisher tesoro
 

 аудио мод за Tejon

Go down 
+17
ivdebul
petrov75
dobo67
lord_dairon
quell
Avrelian
aiko
NERON
тато
stil
denarr
radodk
stan960
maximus_kn
Moharem
slavitoooo
amm
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
slavitoooo
Джадай
Джадай




аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyНед Май 24, 2009 9:39 pm

amm написа:
цена на устройството е 40лв бес пощенските и превода . като устройството става за всички видове детектори . същото устройство на Kellyco е 80 долара .


Добре как да направя поръчката ? Искам да ми испратиш едно устройство !!! Как ще се осъществи плащането ????
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyНед Май 24, 2009 9:46 pm

с наложен платеж по еконт примерно или на сметка а пращам по пощата .
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyНед Май 24, 2009 9:56 pm

amm написа:
с наложен платеж по еконт примерно или на сметка а пращам по пощата .



Ако ти пратя адрес на лични става ли ?????????????
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyНед Май 24, 2009 10:04 pm

да за поръчки на лични ,
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyПон Май 25, 2009 4:24 pm

аудио мод за Tejon - Page 2 Audiomaster

това са уреди на които съм го тествал ,
AudioMaster-AM , ще ви помогне да намерите дълбоко целите , като защитава слуха ви срещу силните пикови сигнали .
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyПон Май 25, 2009 7:05 pm

За самоделка става ли-в смисъл трябва да се направи букса за слушалки предполагам щото на моя няма такава. И колко по дълбоко 2-3-5или 10см.
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyПон Май 25, 2009 7:16 pm

да , това е на снимката трябва да си имаш такава букса phono 6,3 ,
относително е , зависи от оператора колко чува тихите сигнали а това допълнително помага , голяма част от фалшиви сигнали и смущения от електричество затихват така сашто можеш да си намалиш пиковете от плитките сигнали и да ти остане вниманието към по дълбоките .
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyПон Май 25, 2009 7:27 pm

Слушал съм със Лобо Супертрак като си с слушалките да бая е разликата от без слушалки та с това усилване един вид на звука сигурно ще е добре. Моя майстор се пробваше с едни усилени говорителчета /поне така казваше той/ -ма със слушалки ш ти издънат тъпанчетата па без ш ни чуат ча у друго село, та се отказах.
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyПон Май 25, 2009 7:35 pm

това е друго звука изцяло си го намаляш понеже имаш добра чуваемост на полезния сигнал няма смисъл да се усилва целта е да си намаляш звука за да си по спокоен като търсиш а това ства възможно когато полезния звук се зачисти от страничните паразити ,
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyПон Май 25, 2009 7:45 pm

Значи нема нужда да съм на праг и тая мищуриика ш ми помогне да чувам по надълбоко. Ако гората не е така хубава като тая дет си снимал;- как е не ти ли пречи кабела пък и за копането. Имам в предвид че сме се бързаци-та предполагам ще трябва да слушаш по бавно като с гъдулка примерно.
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyПон Май 25, 2009 8:37 pm

не скороста е същата не се променя то си е външно устройство , така е на слушалките кабела винаги пречи в гората и при копане на сигнали има решение с безжични слушалки но там има забавяне и падане на качеството на звука , затова сам го направил преходник да може да се мести на удобно место ,
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyПон Май 25, 2009 9:47 pm

Хмм това е добре. Колко ще ми увеличи дълбочината викаш 5-6см.
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyПон Май 25, 2009 10:11 pm

хех , може би при мен се получава добре ас сам привърженик на аналоговя детектинг и сам свикнал на звук , предпочитам еднотонални уреди по лесна звукова памет се изгражда с тях .
Върнете се в началото Go down
radodk
Новобранец
Новобранец
radodk



аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyВто Май 26, 2009 9:34 pm

[quote="amm"]хех , може би при мен се получава добре ас сам привърженик на аналоговя детектинг и сам свикнал на звук , предпочитам еднотонални уреди по лесна звукова памет се изгражда с тях .[/quoteк

Колега готов ли е моя. И кога да го очаквам
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyСря Май 27, 2009 7:14 pm

другата седмица пращам ,
Върнете се в началото Go down
denarr
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyПон Юни 15, 2009 12:19 pm

един електролитен кондензатор 1 мф за 1лв паралелно на говоритела и ето ви аудиомод Very Happy
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyПон Юни 15, 2009 11:21 pm

да така е парелелно кондензатор с два резистора е лов пас filter . ас ползвам друго решение понеже с кондензатора става линеен , а в детекторите целта е съвсем друга , лимитер за силния звук и резонансен филтър на определена честота ас сам избрал резонанс от 350 до 850 hz .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyВто Дек 29, 2009 12:49 am

Колега,аз също искам да си поръчам това устройство,но не мога да ти изпратя координати защото нямам 20 поста за да ти пиша на лични
Върнете се в началото Go down
stil
Легионер
Легионер
stil



аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyВто Дек 29, 2009 11:06 am

AudioMaster-AM
Пробва ли го вече някой?
Да напише има ли ефект.
Върнете се в началото Go down
тато
Легионер
Легионер
тато



аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyВто Дек 29, 2009 11:15 am

Да страхотно бръмбарче няма да ти се надува главата.Нищо общо със звука от говорителя или от слушалките директно.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyПет Яну 08, 2010 8:26 am

kъм amm:
Колега изпрати ми на лични ,телефон за връзка,че искам да си поръчам два броя.


Последната промяна е направена от satir на Нед Фев 07, 2010 8:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyПет Яну 08, 2010 10:08 pm

към тато:
Съжалявам но съм с голямата букса


Последната промяна е направена от satir на Нед Фев 07, 2010 8:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyНед Яну 10, 2010 11:42 am

този мод има ли ефективност на гарет 250 със сонда 3038 ?
какъв би бил ефекта ако се сложи електролитен кондензатор ?
Върнете се в началото Go down
тато
Легионер
Легионер
тато



аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyНед Яну 10, 2010 12:29 pm

Този с малката букса,който ми прави амм за филипса е за всички машини.А новия ми е само за тежон.
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



аудио мод за Tejon - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: аудио мод за Tejon   аудио мод за Tejon - Page 2 EmptyНед Яну 10, 2010 12:32 pm

ясно
а конкретно какъв е ефекта от мода
Върнете се в началото Go down
 
аудио мод за Tejon
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» tejon
» Tesoro Tejon- test
» TEJON ili FISHER1270

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Tesoro-
Идете на: