Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани Fisher tesoro prodavam mask Spectrum miladinka врътка deus GOLD nokta lorenz маск Coil 5000 пират nexus wave TEKNETICS Simplex VANQUISH голден Майнлаб Minelab грунда kupuvam
 

 КУПУВАМ МИКРОН 150

Go down 
+26
laki
Одергас
sovaxa
Трибал-М
mario321
akulata88
joro_76
Golden Mask
kronos555
Rinobs
BEKS
borislav123
бобо
B.K.
Ancient Hunter
FELIX
pechkata
ivanasen
Petronii
кирката
Ne6o
sdsds
Симпличио
vanko853
гущера
traper2504
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyПон Мар 24, 2014 9:39 pm

Еиии ,аз бях наи-точното око в поделението  Very Happy  стрелец-зенитчик  cyclops 
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyПон Мар 24, 2014 10:01 pm

Мотото на зенитчиците: "Ние не летим, но и на другите не даваме"  Laughing 
Колега traper2504, всяка пускова установка на въоръжение в ракетни войски си имаше номер и вие сте били на N:63. Затова командира ти е бил 63-ти. Аз бях 47-ми.
Брей, много армейска стана темата, но поне решихме въпроса с апарата на клегата...
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyПон Мар 24, 2014 10:08 pm

А сега кво ни оставиха нашите оправници.......скрап и пълни гуши.Ето ги и моите хубавци.
         


Последната промяна е направена от traper2504 на Пон Мар 24, 2014 10:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyПон Мар 24, 2014 10:16 pm

Абе вие убаво сте стреляли яко с ракети и пушкала :Tir: на времето, ама сега не е лошо да си оберете железариите, патроните и осколките, че ми омръзна да ги откопававам.

 тегло и мъка 
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyПон Мар 24, 2014 10:20 pm

Petronii написа:
Абе вие убаво сте стреляли яко с ракети и пушкала :Tir: на времето, ама сега не е лошо да си оберете железариите, патроните и осколките, че ми омръзна да ги откопававам.

 тегло и мъка 
Ааа ние тука не пуцахме оти ни бяха най големите , да му мислят братушките .......има да копат. голд


Последната промяна е направена от traper2504 на Пон Мар 24, 2014 10:44 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyПон Мар 24, 2014 10:21 pm

Не знам за вас ама аз като се сетих ра казармата и веднага си сипах ракийка и ми се напълниха очите ,ей кво беше ей,сега поделението в което бях вече го няма ,как да разкажа на сина си татко му какъв е бил и какви оръжия е видял.Назрдаве на всички Cool 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyПон Мар 24, 2014 10:28 pm

BEKS написа:
Не знам за вас ама аз като се сетих ра казармата и веднага си сипах  ракийка и ми се напълниха очите ,ей кво беше ей,сега поделението в което бях вече го няма ,как да разкажа на сина си татко му какъв е бил и какви оръжия е видял.Назрдаве на всички Cool 

Наздраве и от мен BEKSI! Защото има много неща за които на човек да му се напълнят със сълзи очите! Но какво да се прави съдба! Поне при мен!  Cool 
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyПон Мар 24, 2014 10:30 pm

BEKS написа:
Не знам за вас ама аз като се сетих ра казармата и веднага си сипах  ракийка и ми се напълниха очите ,ей кво беше ей,сега поделението в което бях вече го няма ,как да разкажа на сина си татко му какъв е бил и какви оръжия е видял.Назрдаве на всички Cool 
Мани колега плаче ми се , и моето поделение отдавна го няма , оставиха един Маз-547 у музея в Софето на трупчета , това са хрантутниците ни. стена 
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyПон Мар 24, 2014 10:35 pm

Ancient Hunter написа:
Мотото на зенитчиците: "Ние не летим, но и на другите не даваме"  Laughing 
Колега traper2504, всяка пускова установка на въоръжение в ракетни войски си имаше номер и вие сте били на N:63. Затова командира ти е бил 63-ти. Аз бях 47-ми.
Брей, много армейска стана темата, но поне решихме въпроса с апарата на клегата...
Сигурно е така колега , аз пък ми идва от вътре /спомен/да ти викам 63 и ти няма да се сърдиш. Smile За Микрона мн. съм ти благодарен , ако се сетиш пусни оная инструкция и как става номера за , която ми говореше за цветът на по дълбоко , оти още кат доди Мокроно ,   мятам кирка на рамо и фатам горътъ.Поздрави! Smile


Последната промяна е направена от traper2504 на Пон Мар 24, 2014 10:46 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyПон Мар 24, 2014 10:38 pm

traper2504 написа:
Кирка извинявай , но на теб ли да повярвам или на един колега ракетчик , като мен , началник стартово отделение 63 номер??? Точно такъв , като него ми бе началник на машината и заедно сме извършвали пуск на ракета 8к14/Фрог/ , заедно с него съм возил и останалите 7 члена от екипажа. Поглеждам през дясното стъкло и го виждам в дясната кабина , а зад него 1ви номер /старшина/. Айде не ми бъркай в здравето , щото тези неща за ония смутни времена 1983-1985 не се забравят току така.Айде стига съм дрънкал , кой с квото има да си обикаля , след , като си му е хванал чалъма ........само слука и мир да има.


Честито колега за апарата точно по мярка ще ти е . Честито и на майстора за добрата зделка .
И късмет . Cool 
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyПон Мар 24, 2014 10:43 pm

B.K. написа:
traper2504 написа:
Кирка извинявай , но на теб ли да повярвам или на един колега ракетчик , като мен , началник стартово отделение 63 номер??? Точно такъв , като него ми бе началник на машината и заедно сме извършвали пуск на ракета 8к14/Фрог/ , заедно с него съм возил и останалите 7 члена от екипажа. Поглеждам през дясното стъкло и го виждам в дясната кабина , а зад него 1ви номер /старшина/. Айде не ми бъркай в здравето , щото тези неща за ония смутни времена 1983-1985 не се забравят току така.Айде стига съм дрънкал , кой с квото има да си обикаля , след , като си му е хванал чалъма ........само слука и мир да има.


Честито колега за апарата точно по мярка ще ти е . Честито и на майстора за добрата зделка .
И късмет . Cool 
Благодаря колега , мн. слука и на теб. Cool 
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyПон Мар 24, 2014 10:44 pm

4естито на колегата и браво на Микрон за добрия жест Cool 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyПон Мар 24, 2014 11:37 pm

И от мен браво на Стефчо! Още един път показа , че е истински човек!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyВто Мар 25, 2014 8:57 am

traper2504 написа:
Ех имало все още точни хора на този свят.
Стефчо Микрона е мн. точен - за тези които не го познават...
Плюят го защото не могат да работят с Микрона а това не значи че бангията е лоша - напротив...
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyВто Мар 25, 2014 9:08 am

Върнахте ме 20г. назад с тая тема.
Ей на тоя звяр последно бях 47-ми:
КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 D3d3LmFscGhhbW9kZWwucnUvaW1hZ2VzL2hvdG5ld3MvcmVkdXQuanBnP19faWQ9MzUzNDY=
КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 640.50048050055056051054
КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 7192706N
Случвало се е понякога и аз да го карам, макар, че не бях механик-водач. Все пак трябваше да знаем и можем всичко. След това като седнех в автомобила, имах чувството че се возя в орехова черупка  Smile
Но не оплаквайте ония времена, те няма никога да се върнат, а и не ни трябват. Всички средства и усилия за тия въоръжения ако се ползваха за подобряване живота на хората, света щеше да е съвсем друг Smile
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyСря Мар 26, 2014 10:45 am

Това зверче е с база на Зил - 135 с два двигателя на Урал , първо се пали левия ,а после десния.
Чакам уреда да дойде та чак приритам от мерак , виж кирките и лопатите са вече строени в редица. голд 
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyСря Мар 26, 2014 1:11 pm

хайде колега Честито и от мен много алтъни да намериш с машинката браво на Микрон за жеста да не се окажем градски с теб че напоследък и аз си търся компания с кой да джъткам
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyСря Мар 26, 2014 11:02 pm

кирката написа:
traper2504 написа:
FELIX написа:
traper2504 написа:
Спокойно колеги , стига помия и хитри кандарми.....то бива бива ама чак и на лични някой не  спират да плюят по Микрона.
Темата е за Микрон 150 и изборът е направен , а апарата е поръчан. Хиляди благодарности на Ancient Hunter
 за големия жест за  , който снощи не можех да повярвам. Ех имало все още точни хора на този свят.
При това положение 4естито,и само цвят да ти е под сондата  Cool 
Благодарско колега , желая същото и на теб!!!
                                                                                               с тоя микрон има да обикаляш само за железа :mdr97: :mdr97: :mdr97: :mdr97: още един прецакан от стефчо
то вярно ,че много желязо излиза(поне по моя край)ама покрай него и доста радост дискриминирах с мойто нрг
аре койт квот си има с него да си джътка и и да е късметлия
цитат: кат не си намерих кофа-за това си имам теб,спориш аз не съм Софокъл ..прекалено съм нелеп..........
наздраве!!! Cool 
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyЧет Мар 27, 2014 10:26 am

Много си е хубав Микрона за тия пари. Моето НРГ само радости ми носи, ама как съм му свикнал вече Smile
Късмет колега и много цвят.
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyЧет Мар 27, 2014 3:56 pm

Rinobs написа:
хайде колега Честито и от мен много алтъни да намериш с машинката браво на Микрон за жеста да не се окажем градски с теб че напоследък и аз си търся компания с кой да джъткам
Ми ако и другите ни хобита съвпадат колко му е.

Ne6o написа:
Много си е хубав Микрона за тия пари. Моето НРГ само радости ми носи, ама как съм му свикнал вече
Късмет колега и много цвят.

Благодаря за пожеланията , желая същото и на вас колеги! Все още чакам машинката.
Редакция.
УУфф преди малко получих СМС от Спидито.............най после пристига утрееее. Едвам издържам от мерак.........
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyПет Мар 28, 2014 9:45 pm

Най после дойде към 17часа , до одеве имаше изпитания в хола. Благодаря Стефане още веднъж за жеста. Бъди жив и здрав!
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyПет Мар 28, 2014 10:49 pm

[/quote]между другото преди два дена тествах АКА за него ще кажа друг път :mdr97: :mdr97: [/quote]
Я кажи за АКА-то че ми стана интересно?!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyНед Мар 30, 2014 12:47 am

между другото преди два дена тествах АКА за него ще кажа друг път :mdr97: :mdr97: [/quote]
Я кажи за АКА-то че ми стана интересно?![/quote]



Перегрузка !
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyНед Мар 30, 2014 10:13 pm

Това на клипа защо става , някой може ли да обясни или да предполагаме че извънземните правят маневри в раиона и смущават руската електроника .
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КУПУВАМ МИКРОН 150   КУПУВАМ МИКРОН 150 - Page 3 EmptyНед Мар 30, 2014 10:38 pm

Никъде не се виждат никакви настройки, а също и дали е грундиран апарата. Когато е усилен до последно и вместо да се грундира, фазата на земята се завърти максимално да я дава като цвят, така се получава дори и с не много минерализирана почва. Нормално е, трябва да се грундира.
С две думи, безсмислен клип.
Върнете се в началото Go down
 
КУПУВАМ МИКРОН 150
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» купувам миладинка или микрон
» Mikron пускат подобрен NRG 100
» Въпрос за Микрон 150

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: