Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
wave GOLD miladinka mask sorex Майнлаб продавам торнадо kupuvam Ултимейт pirate coinmaster nexus POWER маск грунда сонда врътка MAXX металотърсач това истина голден golden пират prodavam
Share | 

treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
akulata88
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Пет Мар 21, 2014 2:12 pm

Един от металдетекторите, които не сме обсъждали във форума. Ето и малко видео:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XLq8h1WaMzo
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: tc3x   Пет Мар 21, 2014 3:30 pm

изглежда е една супер машинка
Симпличио
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Пет Мар 21, 2014 4:25 pm

Вторият детектор е на някаква измислена фирма Ground EFX, май американска, но детекторите се правят в Китай, което едва ли е някаква изненада.

Ето линк на официалния дистрибутор на компанията за Украйна, там може да видите и другите модели.

http://efx-ua.com/металлоискатель-ground-efx-mx400/

Последната промяна е направена от Симпличио на Нед Мар 23, 2014 3:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Hadjiev
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: /   Пет Мар 21, 2014 10:03 pm

3400 уах кво 6е ре4е колко евро е това ?
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Съб Мар 22, 2014 2:15 pm

около 1000 1100 евра
Hadjiev
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Съб Мар 22, 2014 3:49 pm

Cool Cool 
Симпличио
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Съб Мар 22, 2014 6:48 pm

Hadjiev написа:
3400 уах кво 6е ре4е колко евро е това ?

Хаджиев, с UAH се означава украинската валута "гривна". По текущия курс 3700 гривни са 263 евро, ето тук има един валутен калкулатор, може и сам да провериш:

http://finance.liga.net/rates/converter/

DONADONI
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Съб Мар 22, 2014 9:50 pm

akulata88 написа:

Един от металдетекторите, които не сме обсъждали във форума. Ето и малко видео:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XLq8h1WaMzo
красива работа но не се знае какво може прилича ми на самсун галакси ес 6
Hadjiev
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 3:11 pm

благодаря симпли4ио Smile от полза ми е тая инфо... ас не знаех то4но какво зна4и и как се ис4ислява... сега ве4е знам Smile  super21  и 263 евро е дале4 от 1000 евра
Симпличио
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 3:41 pm

DONADONI написа:

красива работа но не се знае какво може прилича ми на самсун галакси ес 6

Този дизайн и мен ме кефи, има доста добри идеи, например спусъкът е направен като на пистолет и на практика не може да го счупиш по невнимание, докато на Фишер и Текнетикс спусъкът много тъпо стърчи и когато търсиш сред храсталаци ( у нас това е за предпочитане, сещате се защо), рискът някоя клонка да го закачи и счупи е твърде висок.

Последната промяна е направена от Симпличио на Нед Мар 23, 2014 6:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
borislav123
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 5:35 pm

Само дето едното е утвърдена марка а другото най вероятно китайски ментак
Симпличио
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 6:27 pm

borislav123 написа:
Само дето едното е утвърдена марка а другото най вероятно китайски ментак

Китайски са, но "ментак" не е точната дума, понеже тази марка поне визуално не прави реплики на някои реномирани модели. Но нима си убеден, че Фишер, Текнетикс и другите американски фирми ползват чаркове, направени само в Щатите?
akulata88
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 7:34 pm

US производство.... В топ 10 по продажби е в най-големия магазин за металдетектори в света.
borislav123
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 10:28 pm

Щом не съм имал дертове с машинката зна4и не е от Китай. Пък и съм си я купувал от Светльо който е официален представител за Фишер така 4е нямам дерт Smile 
Podlecii.avg
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 10:42 pm

Симпличио написа:

Този дизайн и мен ме кефи, има доста добри идеи, например спусъкът е направен като на пистолет и на практика не може да го счупиш по невнимание, докато на Фишер и Текнетикс спусъкът много тъпо стърчи и когато търсиш сред храсталаци ( у нас това е за предпочитане, сещате се защо), рискът някоя клонка да го закачи и счупи е твърде висок.

хах това е интересно !!! Симлич не знаех че разбираш от трънясали храсталаци!!! кой е този лудия че да се рови из храсталаците като язовец ?????  Laughing 

:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Симпличио
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 10:53 pm

Подлеций, няма какво толкова да им се разбира на храсталаците, просто предпочитам на такива места да действам, иначе на открито е почти сигурно, че някой местен ще ме види и ще ме помисли за имaняp, а това за мен би било голяма обида, да не говорим, че може да дойде някой полицай и после ще трябва да го давам на прокурор, а не ми се занимава с такива дела.
Podlecii.avg
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Пон Мар 24, 2014 7:48 pm

Симпличио написа:
Подлеций, няма какво толкова да им се разбира на храсталаците, просто предпочитам на такива места да действам, иначе на открито е почти сигурно, че някой местен ще ме види и ще ме помисли за имaняp, а това за мен би било голяма обида, да не говорим, че може да дойде някой полицай и после ще трябва да го давам на прокурор, а не ми се занимава с такива дела.
песента в клипчето на предишният ми пост,  е специален поздрав за теб  метъл

:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
kris1111
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Пон Мар 24, 2014 9:31 pm

Подлеции даи малко инфо за ноктата,че ми стана интересно.Ако все пак нямаш нещо напротив.Поздрави.

treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors
» Продавам Pirate Treasure Hunter 2 Pro+ 14-18khz
» безжични слушалки
» И GM малки предмети бронз
» Предимство ли е металдетектора да е с дисплей!