Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD Minelab Simplex Coil mask TEKNETICS голден Spectrum Майнлаб kupuvam маск miladinka грунда tesoro Fisher wave пират nokta 5000 lorenz nexus врътка deus prodavam нишани VANQUISH
 

 кое е по- добро

Go down 
+9
Gol MEN
Ancient Hunter
Radislav
OFROAD
slavitoooo
Mikron
ackamte
4орта
Demirbaba
13 posters
АвторСъобщение
Demirbaba
Новобранец
Новобранец
Demirbaba



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПон Май 18, 2009 1:21 pm

Здравеите,някои да може да ми каже кое от двете е по практично Proton2-NRG100
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПон Май 18, 2009 8:28 pm

Тоя въпрос ми звучи като: "Какво да избера, камион или автомобил?"
Уточни за какво ти трябва, дълбоки сигнали или монети по повърхността?
Върнете се в началото Go down
Demirbaba
Новобранец
Новобранец
Demirbaba



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПон Май 18, 2009 8:34 pm

Дали nrg100 ще отчете предмет голям колкото 5л.туба на 1м-1.5м
Върнете се в началото Go down
ackamte
Преторий
Преторий
ackamte



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПон Май 18, 2009 8:56 pm

Demirbaba написа:
Дали nrg100 ще отчете предмет голям колкото 5л.туба на 1м-1.5м
неси ли мислил се кооперираш с някои от твоя край шанса ти сам е почти нулев особено ако неси наясно с техниката
Върнете се в началото Go down
Demirbaba
Новобранец
Новобранец
Demirbaba



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПон Май 18, 2009 9:05 pm

Съединението прави силата,а заща шанса да е нулев
Върнете се в началото Go down
Mikron
Новобранец
Новобранец
Mikron



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПон Май 18, 2009 9:12 pm

На 1,5м. със сигурност НЕ! На 1м. има вероятност, но с голяма сонда и много зависи от почвата.
За такива дълбочини препоръката е рамка, независимо кой модел и коя марка.
Върнете се в началото Go down
ackamte
Преторий
Преторий
ackamte



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПон Май 18, 2009 9:13 pm

Demirbaba написа:
Съединението прави силата,а заща шанса да е нулев
щото хубавите неща нестават изведнъж еуфорията от факта че имаш метал детектор бързо преминава в разочарование ако неси въоръжен с търпение и постоянство несе надявай от опит ти говоря
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПон Май 18, 2009 9:17 pm

Новите още си мислят ,че под всеки камък има гърне !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Demirbaba
Новобранец
Новобранец
Demirbaba



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПон Май 18, 2009 9:19 pm

Сигурно си чувал за златно сияние,на две места съм виждъл но със стария ми металде.немога да прецения точното местонахождение а попринцип него правия за парите просто ме кефи има тръпка
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПон Май 18, 2009 9:22 pm

Demirbaba написа:
Сигурно си чувал за златно сияние,на две места съм виждъл но със стария ми металде.немога да прецения точното местонахождение а попринцип него правия за парите просто ме кефи има тръпка

Препоръчвам ти остави сиянията и наблегни на претърсването на красиви места !!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
ackamte
Преторий
Преторий
ackamte



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПон Май 18, 2009 9:46 pm

Demirbaba написа:
Сигурно си чувал за златно сияние,на две места съм виждъл но със стария ми металде.немога да прецения точното местонахождение а попринцип него правия за парите просто ме кефи има тръпка
разкажи за сиянието ти маи ще си първия очевидец
Върнете се в началото Go down
Demirbaba
Новобранец
Новобранец
Demirbaba



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПон Май 18, 2009 11:12 pm

Не съм,ама повечето си траят
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПон Май 18, 2009 11:16 pm

Demirbaba написа:
Не съм,ама повечето си траят
Very Happy Викаш много сме ама не се познаваме.Тука в саита 50 на 50 иманяри търсачи според мене де.
Върнете се в началото Go down
Demirbaba
Новобранец
Новобранец
Demirbaba



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПон Май 18, 2009 11:22 pm

Абе сите сме в кюпа,има още много за вадене смисъл има за всички
Върнете се в началото Go down
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул
OFROAD



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПон Май 18, 2009 11:27 pm

comander написа:
Demirbaba написа:
Не съм,ама повечето си траят
Very Happy Викаш много сме ама не се познаваме.Тука в саита 50 на 50 иманяри търсачи според мене де.


Колега, пропусна в процентите "производители те"! а те май тук са най много. affraid
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyСря Май 27, 2009 8:10 am

Да само дето от "МИКРОН" забравиха да ти кажат , че рамката на злато изобщо НЕ свири... Mad А как стоят нещата с кованата мед ?Сезирам конкретно един от първите им модели мисля ,че беше ...delta puls ако не ме лъже паметта.Надявам се да са напреднали и усъвършенствали апаратите,които произвеждат. Laughing


Последната промяна е направена от Radislav на Съб Авг 08, 2009 12:07 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Demirbaba
Новобранец
Новобранец
Demirbaba



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyСря Май 27, 2009 12:36 pm

Radislav написа:
Да само дето от "МИКРОН" забравиха да ти кажат , че рамката на злато изобщо НЕ свири... Mad А как стоят нещата с кованата мед ? Сезирам конкретно един от първите им модели мисля ,че беше ...delta puls ако не ме лъже паметта.Надявам се да са напреднали и усъвършенствали апаратите,които произвеждат. Laughing
Аз знам че свири на злато и всичко отанало.....???
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyСря Май 27, 2009 12:52 pm

Цитат :
Аз знам че свири на злато и всичко отанало.....???
Proton 2 няма дискриминация.
Върнете се в началото Go down
Demirbaba
Новобранец
Новобранец
Demirbaba



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyСря Май 27, 2009 1:42 pm

да това е ясно ама става въпрос че и на злато си отчита
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyВто Юни 16, 2009 10:30 am

Kолега , моите скромни наблюдения показват , че повечето рамки (от по-първите модели,които работеха на 100Hz ) ИЗОБЩО НЕ СВИРЯТ на злато.Лично е тествано ! След това производителите взеха да експериментират и да покачват работната честота като тя стигна до около 500-650 Hz , като златото вече се чуваше ,но пък тогава възникнаха други проблеми от друго естество.Дa не се впускаме в подробностии , а и аз НЕ съм специалист , но като обобщение по темата мога да ти напиша само едно: ТЕСТВАЙ !!! Съберете няколко човека златни накити или там , каквото намерите и тестваите-свири ли апарата на злато или мълчи.От какво разтояние реагира и т.н.
То ако беше толкова лесно , никой нямаше да го търси-златото де... Laughing
Хайде , остани си със здраве и КЪСМЕТЪ... Laughing


Последната промяна е направена от Radislav на Съб Авг 08, 2009 12:08 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Gol MEN
Новобранец
Новобранец




кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyПет Авг 07, 2009 9:27 pm

Темата никак не е лоша за обсъждане,очакваме и други знаещи bounce
Върнете се в началото Go down
qtagana
Новобранец
Новобранец




кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: ok   кое е по- добро EmptyЧет Дек 24, 2009 5:29 pm

да, интересна тема!
Върнете се в началото Go down
MITKO_85
Новобранец
Новобранец
MITKO_85



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyЧет Дек 24, 2009 5:42 pm

Тва е тема за златари маи.... голд
Върнете се в началото Go down
tropfy
Новобранец
Новобранец
tropfy



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyСря Окт 06, 2010 2:48 pm

сиянието върху каква площ е? мечта
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



кое е по- добро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кое е по- добро   кое е по- добро EmptyСря Окт 06, 2010 3:19 pm

tropfy написа:
сиянието върху каква площ е? мечта

Къде я откри тая тема от преди година и половина Laughing Laughing Laughing ?
Върнете се в началото Go down
 
кое е по- добро
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» КОЕ Е ПО-ДОБРО
» Купувам металотърсач

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Mikron-
Идете на: