Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD Minelab TEKNETICS Spectrum VANQUISH prodavam nokta tesoro deus mask Майнлаб грунда нишани маск lorenz 5000 miladinka wave Coil Simplex Fisher пират голден nexus врътка kupuvam
 

 Здравейте

Go down 
+12
Petronii
sashometila
бобо
mario321
Трибал-М
Hadjiev
jordan_nenov
hubavito
stan960
vvurbanov
vasilio
Rolingash
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyПон Юни 02, 2014 9:52 pm

mario321 написа:
stan960 написа:
-Кой ти вдена таа Це-Це муха да са връщаш бре младши -Млад си доколкото разбрах -Кво искаш,да се върнеш тук да си похарчиш спестените с труд парички и да си прокълнеш и акъла и дните ли.............................................-Стой си там байчовото и ги гледай от далече как тука гнидавите партийци и тъпите им отрочета съсипват държавата, ма от делече,не им давай ни кръвта си ни труда си. Wink 
А така Стане добър акъл даваш, но почти всеки българин който е на вънка си го дърпа сърцето пак към Майка България, но голям е проблема с тези нашите чорбаджии дето ни късат джигера от работа за жълти стотинки, докога тези мръсници ще се ебават с хората които се трудят, батерията със злобата расте и все някога ще се презареди и тогава тежко ще е доста за тези мръсни и щастливи 10% защото 90% от хората  само с ботушите да тръгнат и ще прегазят 10% мишоци

 farao
 Колега  Марио 321  ммного  си  прав  за  всичко  което  казваш   ас  сащо  от  11  години  сам  изван  балгаря  ,пречината  за  това  е  че  немойах  да  се  справя  сас  берокрацята  тогава  имах  собствен  бизнес  но  оправнитзите  само  ме  забиваха  на  доло  и  надоло  сас  закончета  в  тяхен  интерс  .Но  всяко  лято  си  идвам  и  като  кацнана  бг  земя  чуството  е  супер  ,макарче  кадето сам  неми  липсва  ни6то нооооооокамака  си  тейи на  мястото  имаме хубава   страна  но   кофти  оправнитзи зайалост .извенявам  се  за  правописа  но  сам  сас  преводач
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyПон Юни 02, 2014 11:03 pm

mario321 написа:
stan960 написа:
-Кой ти вдена таа Це-Це муха да са връщаш бре младши -Млад си доколкото разбрах -Кво искаш,да се върнеш тук да си похарчиш спестените с труд парички и да си прокълнеш и акъла и дните ли.............................................-Стой си там байчовото и ги гледай от далече как тука гнидавите партийци и тъпите им отрочета съсипват държавата, ма от делече,не им давай ни кръвта си ни труда си. Wink 
А така Стане добър акъл даваш, но почти всеки българин който е на вънка си го дърпа сърцето пак към Майка България, но голям е проблема с тези нашите чорбаджии дето ни късат джигера от работа за жълти стотинки, докога тези мръсници ще се ебават с хората които се трудят, батерията със злобата расте и все някога ще се презареди и тогава тежко ще е доста за тези мръсни и щастливи 10% защото 90% от хората  само с ботушите да тръгнат и ще прегазят 10% мишоци
Тука нещо серѝозно сте се заблудили!С подобни философии скоро нема се упраите.....и двамата!
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyПон Юни 02, 2014 11:15 pm

бобо написа:
mario321 написа:
stan960 написа:
-Кой ти вдена таа Це-Це муха да са връщаш бре младши -Млад си доколкото разбрах -Кво искаш,да се върнеш тук да си похарчиш спестените с труд парички и да си прокълнеш и акъла и дните ли.............................................-Стой си там байчовото и ги гледай от далече как тука гнидавите партийци и тъпите им отрочета съсипват държавата, ма от делече,не им давай ни кръвта си ни труда си. Wink 
А така Стане добър акъл даваш, но почти всеки българин който е на вънка си го дърпа сърцето пак към Майка България, но голям е проблема с тези нашите чорбаджии дето ни късат джигера от работа за жълти стотинки, докога тези мръсници ще се ебават с хората които се трудят, батерията със злобата расте и все някога ще се презареди и тогава тежко ще е доста за тези мръсни и щастливи 10% защото 90% от хората  само с ботушите да тръгнат и ще прегазят 10% мишоци
Тука нещо серѝозно сте се заблудили!С подобни философии скоро нема се упраите.....и двамата!
колега  бобо  ас  ам  си ок какво  трябва  да  си  оправям  просто  исказах  мнение  .....вапрос  на  гледна  то4ка
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyПон Юни 02, 2014 11:23 pm

Знам че е така но колегата много правилно го каза сърцето те връща във България  пак и точно тук не се печелят кой знае какви пари до година във Англия
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyВто Юни 03, 2014 1:35 pm

бобо написа:
mario321 написа:
stan960 написа:
-Кой ти вдена таа Це-Це муха да са връщаш бре младши -Млад си доколкото разбрах -Кво искаш,да се върнеш тук да си похарчиш спестените с труд парички и да си прокълнеш и акъла и дните ли.............................................-Стой си там байчовото и ги гледай от далече как тука гнидавите партийци и тъпите им отрочета съсипват държавата, ма от делече,не им давай ни кръвта си ни труда си. Wink 
А така Стане добър акъл даваш, но почти всеки българин който е на вънка си го дърпа сърцето пак към Майка България, но голям е проблема с тези нашите чорбаджии дето ни късат джигера от работа за жълти стотинки, докога тези мръсници ще се ебават с хората които се трудят, батерията със злобата расте и все някога ще се презареди и тогава тежко ще е доста за тези мръсни и щастливи 10% защото 90% от хората  само с ботушите да тръгнат и ще прегазят 10% мишоци
Тука нещо серѝозно сте се заблудили!С подобни философии скоро нема се упраите.....и двамата!
Брат(6o6o) стига сра на тази твоя клавиатура !!!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyВто Юни 03, 2014 8:45 pm

mario321 написа:
бобо написа:
mario321 написа:
stan960 написа:
-Кой ти вдена таа Це-Це муха да са връщаш бре младши -Млад си доколкото разбрах -Кво искаш,да се върнеш тук да си похарчиш спестените с труд парички и да си прокълнеш и акъла и дните ли.............................................-Стой си там байчовото и ги гледай от далече как тука гнидавите партийци и тъпите им отрочета съсипват държавата, ма от делече,не им давай ни кръвта си ни труда си. Wink 
А така Стане добър акъл даваш, но почти всеки българин който е на вънка си го дърпа сърцето пак към Майка България, но голям е проблема с тези нашите чорбаджии дето ни късат джигера от работа за жълти стотинки, докога тези мръсници ще се ебават с хората които се трудят, батерията със злобата расте и все някога ще се презареди и тогава тежко ще е доста за тези мръсни и щастливи 10% защото 90% от хората  само с ботушите да тръгнат и ще прегазят 10% мишоци
Тука нещо серѝозно сте се заблудили!С подобни философии скоро нема се упраите.....и двамата!
Брат(6o6o) стига сра на тази твоя клавиатура !!!
Света е гаден,....в България е гадно.......,но никой не ни е виновен,освен ние самите.Е,на всички ни е трудно,но да обвиняваме некой друг за несгодите си е ....един вид оправдание за пред себе си....Тоя ни крадял,оня ни експлоатирал...,и така да е -търси изход-не само да ревеш...А ,колкото до емигрантите-напълно ги разбирам,но не ги оправдавам.Просто не мога да разбера хора,чиято мечта и върховна цел в живота е да емигрират.
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyВто Юни 03, 2014 10:05 pm

бобо написа:
mario321 написа:
бобо написа:
mario321 написа:
stan960 написа:
-Кой ти вдена таа Це-Це муха да са връщаш бре младши -Млад си доколкото разбрах -Кво искаш,да се върнеш тук да си похарчиш спестените с труд парички и да си прокълнеш и акъла и дните ли.............................................-Стой си там байчовото и ги гледай от далече как тука гнидавите партийци и тъпите им отрочета съсипват държавата, ма от делече,не им давай ни кръвта си ни труда си. Wink 
А така Стане добър акъл даваш, но почти всеки българин който е на вънка си го дърпа сърцето пак към Майка България, но голям е проблема с тези нашите чорбаджии дето ни късат джигера от работа за жълти стотинки, докога тези мръсници ще се ебават с хората които се трудят, батерията със злобата расте и все някога ще се презареди и тогава тежко ще е доста за тези мръсни и щастливи 10% защото 90% от хората  само с ботушите да тръгнат и ще прегазят 10% мишоци
Тука нещо серѝозно сте се заблудили!С подобни философии скоро нема се упраите.....и двамата!
Брат(6o6o) стига сра на тази твоя клавиатура !!!
Света е гаден,....в България е гадно.......,но никой не ни е виновен,освен ние самите.Е,на всички ни е трудно,но да обвиняваме некой друг за несгодите си е ....един вид оправдание за пред себе си....Тоя ни крадял,оня ни експлоатирал...,и така да е -търси изход-не само да ревеш...А ,колкото до емигрантите-напълно ги разбирам,но не ги оправдавам.Просто не мога да разбера хора,чиято мечта и върховна цел в живота е да емигрират.
Колега  БОБО   ас  не 
 емегрирах от кеф  ,а  защото  исках  да  се  развивам  в  дадена  насока
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyВто Юни 03, 2014 11:18 pm

vasilio написа:
бобо написа:
mario321 написа:
бобо написа:
mario321 написа:
stan960 написа:
-Кой ти вдена таа Це-Це муха да са връщаш бре младши -Млад си доколкото разбрах -Кво искаш,да се върнеш тук да си похарчиш спестените с труд парички и да си прокълнеш и акъла и дните ли.............................................-Стой си там байчовото и ги гледай от далече как тука гнидавите партийци и тъпите им отрочета съсипват държавата, ма от делече,не им давай ни кръвта си ни труда си. Wink 
А така Стане добър акъл даваш, но почти всеки българин който е на вънка си го дърпа сърцето пак към Майка България, но голям е проблема с тези нашите чорбаджии дето ни късат джигера от работа за жълти стотинки, докога тези мръсници ще се ебават с хората които се трудят, батерията със злобата расте и все някога ще се презареди и тогава тежко ще е доста за тези мръсни и щастливи 10% защото 90% от хората  само с ботушите да тръгнат и ще прегазят 10% мишоци
Тука нещо серѝозно сте се заблудили!С подобни философии скоро нема се упраите.....и двамата!
Брат(6o6o) стига сра на тази твоя клавиатура !!!
Света е гаден,....в България е гадно.......,но никой не ни е виновен,освен ние самите.Е,на всички ни е трудно,но да обвиняваме некой друг за несгодите си е ....един вид оправдание за пред себе си....Тоя ни крадял,оня ни експлоатирал...,и така да е -търси изход-не само да ревеш...А ,колкото до емигрантите-напълно ги разбирам,но не ги оправдавам.Просто не мога да разбера хора,чиято мечта и върховна цел в живота е да емигрират.
Колега  БОБО   ас  не 
 емегрирах от кеф  ,а  защото  исках  да  се  развивам  в  дадена  насока
Надявам се, България някой ден да е достатъчно добро място ,за да се върнеш...ти,и още стотици хиляди.... Cool 
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyСря Юни 04, 2014 7:43 pm

vasilio написа:бобо написа:mario321 написа:бобо написа:mario321 написа:stan960 написа:-Кой ти вдена таа Це-Це муха да са връщаш бре младши -Млад си доколкото разбрах -Кво искаш,да се върнеш тук да си похарчиш спестените с труд парички и да си прокълнеш и акъла и дните ли.............................................-Стой си там байчовото и ги гледай от далече как тука гнидавите партийци и тъпите им отрочета съсипват държавата, ма от делече,не им давай ни кръвта си ни труда си.  - Здравейте - Page 3 Icon_wink А така Стане добър акъл даваш, но почти всеки българин който е на вънка си го дърпа сърцето пак към Майка България, но голям е проблема с тези нашите чорбаджии дето ни късат джигера от работа за жълти стотинки, докога тези мръсници ще се ебават с хората които се трудят, батерията със злобата расте и все някога ще се презареди и тогава тежко ще е доста за тези мръсни и щастливи 10% защото 90% от хората  само с ботушите да тръгнат и ще прегазят 10% мишоци Тука нещо серѝозно сте се заблудили!С подобни философии скоро нема се упраите.....и двамата!Брат(6o6o) стига сра на тази твоя клавиатура !!!Света е гаден,....в България е гадно.......,но никой не ни е виновен,освен ние самите.Е,на всички ни е трудно,но да обвиняваме некой друг за несгодите си е ....един вид оправдание за пред себе си....Тоя ни крадял,оня ни експлоатирал...,и така да е -търси изход-не само да ревеш...А ,колкото до емигрантите-напълно ги разбирам,но не ги оправдавам.Просто не мога да разбера хора,чиято мечта и върховна цел в живота е да емигрират.Колега  БОБО   ас  не 
 емегрирах от кеф  ,а  защото  исках  да  се  развивам  в  дадена  насокаНадявам се, България някой ден да е достатъчно добро място ,за да се върнеш...ти,и още стотици хиляди....  - Здравейте - Page 3 287236

Колега бобо защо мислиш че целта ни е била да емигрираме примерно на мен целта ми беше да направя ферма за пчели да кандидатствам по проект на ЕС. И почти го постигнах. Но Остави ме мен Знаеш ли че има хора който не могат да си хранят децата и за това се принуждават да отидат във чужбина знаеш ли че има майки(бащи) Който имат по 3 деца и просто българските стандарти не позволяват да останат във Бг. И обратното деца който емигрират само и само да не са във тежест на 1 такъв родител . не всички хора се раждат със златната лъжица във устата . пак мани ти златната лъжица просто родителите не могат да им позволят най нужното а ако им го позволяват то това е защото работят по 10-12 часа и винаги не стига замислял ли си се че може би 70% ОТ Българите във чужбина са заминали заминали зареди това. Може би някой ще каже тоя пак лапищар какво разбира да обаче аз съм дете на такъв родител и да ви кажа изобщо не ме е яд или нещо подобно майка ми е от 7 години във чужбина и това е последният сезон във който тя ще е във чужбина защото аз и двете ми сестри вече се оправяме а не като 50% от Българските младежи седят и чакат мама меси тате носи......... виждал сам мъже на по 30 години който чакат Майка им да вземе пенсия да отидат на кафе. И се тупат по гърдите и викат аз съм Българин и младите хора трябва да седят във България за да оправят държавата ! Питам какво Ще правя аз във Бг със 500 лева ? как ще постигна целите си ? да ходя да тегля заеми ли на 20 години да заборчея ли ? кажи колега бобо . НЕ ме разбирай погрешно не се заяждам просто си изказвам мнението Благодаря
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyСря Юни 04, 2014 10:09 pm

Еми, добре си я смятал с пчелите,ма навънка по-лесно,нали......!Всеки знае себе си....А и кой съм аз,че да те съдя...,просто изказах мнение....
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyСря Юни 04, 2014 10:43 pm

-Не исках да се обаждам щото всички ми знаят крутият стил на отговаряне -Но все пак да те попитам -Първо-Ти как я виждаш да се оправи таз България -Щото аз имам познат бил дълги години на Министерска работа,отявлено червен  и комунист по убеждение, дето ми вика -Докато тая мръсна партийна сган дето управлява сега България не иде на Стадиона като при Пиночет никога нема да се управим -И второ-Кажи ни ти твоята рецепта да си добре тук,да се надяваме че не е черизвичайна тайна може пък от почерпеният опит да ръгнем и ние да забогатеваме......................................................ps-Помежду другото щото аз обичам да пречупвам всичко през историята -Ако не си чел прочети че събуждането на българите или така нареченото наше Просвещение и Въжделение за Освобождение от Турско робство идва от точно Емигранти -По Будни българи отишли кой на Запад кой на Изток но обогатени с по напредничави идей за времето си който се връщат в родината и дават тласъка на заспалият български народ -Или сигурно ще ми кажеш че има некаква разлика,спим и сега  -И Да има разлика вярно е -Тогава са ни смучели кръвта Чужди -Сега я смучат Уж Наши -Чисти продажни Мекерета са тез последните де и са достойни единствено за разстрел защото няма друга Нация в момента освен Българската която да е подложена на Геноцид от собствените си тъпи със селско-партиен манталитет управници.
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyСря Юни 04, 2014 11:30 pm

извинявам се за спама, ама защо си мислите че нещо зависи от нашите политици?конците дърпат мвф,ецб и сб.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyСря Юни 04, 2014 11:50 pm

-Както видехме от последните да кажем дву-три дневни Новости -Се Оказва че Южен Поток е Изгоден за доста Европейски страни -Изгоден е даже и за Германците,Французите и Англичаните но последните пословично повтарят като Папагали политиката на тъпият чичо Сам(САЩ) -Най ме радва това че и Ние Българите тези дни Най сетне заявихме Собствени Икономически интереси, въпреки Западно-Американските мъгляво-политически такива -И макар че за това беше нужна негласната подкрепа на Австрия и Италия все пак голямо Браво на Българското Правителство сега......................................................
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyЧет Юни 05, 2014 12:02 am

stan960 написа:
-Както видехме от последните да кажем дву-три дневни Новости -Се Оказва че Южен Поток е Изгоден за доста Европейски страни -Изгоден е даже и за Германците,Французите и Англичаните но последните пословично повтарят като Папагали политиката на тъпият чичо Сам(САЩ) -Най ме радва това че и Ние Българите тези дни Най сетне заявихме Собствени Икономически интереси, въпреки Западно-Американските мъгляво-политически такива -И макар че за това беше нужна негласната подкрепа на Австрия и Италия все пак голямо Браво на Българското Правителство сега......................................................

А кажи, каква ни е далаверата, на нас обикновенните хора от южен поток, други атомни електроцентрали, шистов газ, златодобивни концесии и всякакви мегаломански проекти, които само унищожават природната среда ?
Да не би да ни поевтинее тока, бензина, водата, НЕ, няма да стане, парите отиват в джобовете на олигарсите. За това по-добре да гледаме домати, заревица, овце и туризъм, да се развиват селищата, които са пред унищожаване и тогава може би ще живеем по-добре.
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyЧет Юни 05, 2014 12:38 am

stan960 написа:
-Както видехме от последните да кажем дву-три дневни Новости -Се Оказва че Южен Поток е Изгоден за доста Европейски страни -Изгоден е даже и за Германците,Французите и Англичаните но последните пословично повтарят като Папагали политиката на тъпият чичо Сам(САЩ) -Най ме радва това че и Ние Българите тези дни Най сетне заявихме Собствени Икономически интереси, въпреки Западно-Американските мъгляво-политически такива -И макар че за това беше нужна негласната подкрепа на Австрия и Италия все пак голямо Браво на Българското Правителство сега......................................................
защо чак сега, защото след като загубиха украйна задействаха план б (българия).компромисен вариант със западна зелена светлина най-накрая.защо чак сега?
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyЧет Юни 05, 2014 1:27 am

-Сигур най-накрая щото се усетиха че като играят по интересите на американците ша го духат наедно с тях............................................................
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyЧет Юни 05, 2014 8:35 am

Petronii написа:


А кажи, каква ни е далаверата, на нас обикновенните хора от южен поток, други атомни електроцентрали, шистов газ, златодобивни концесии и всякакви мегаломански проекти, които само унищожават природната среда ?
Да не би да ни поевтинее тока, бензина, водата, НЕ, няма да стане, парите отиват в джобовете на олигарсите. За това по-добре да гледаме домати, заревица, овце и туризъм, да се развиват селищата, които са пред унищожаване и тогава може би ще живеем по-добре.


Очертава се нов,няколко милиарден заем-за подобряване на живота ни...
Върнете се в началото Go down
Гадуларя
Новобранец
Новобранец




 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyЧет Юни 05, 2014 9:41 am

Не знам защо се кахърите толкова, отдавна стана ясно колко жалка нацийка сме и държава, след като пропаднахме до такава степен, че 130-тина години след турското робство, турците отново ни управляват, а и по цел ден турски сериали народът гледа...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyЧет Юни 05, 2014 11:56 am

Гадуларя написа:
Не знам защо се кахърите толкова, отдавна стана ясно колко жалка нацийка сме и държава, след като пропаднахме до такава степен, че 130-тина години след турското робство, турците отново ни управляват, а и по цел ден турски сериали народът гледа...


Тези сериали задоволяват "високите" духовни потребности на преобладаващата част от населението ни.А без съдействието на някой супер властолюбиви партии турците щяха да са в друга позиция...,може би партер.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyЧет Юни 05, 2014 2:48 pm

Гадуларя написа:
Не знам защо се кахърите толкова, отдавна стана ясно колко жалка нацийка сме и държава, след като пропаднахме до такава степен, че 130-тина години след турското робство, турците отново ни управляват, а и по цел ден турски сериали народът гледа...
Еми ако не си забелязал ,етническите българи са по чужбина,та кой да ни управлява!!!.-..който е тук, и работи тук, и гласува тук.!Другото е ...бла ..бла...
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyЧет Юни 05, 2014 9:35 pm

Трибал-М написа:
Гадуларя написа:
Не знам защо се кахърите толкова, отдавна стана ясно колко жалка нацийка сме и държава, след като пропаднахме до такава степен, че 130-тина години след турското робство, турците отново ни управляват, а и по цел ден турски сериали народът гледа...


Тези сериали задоволяват "високите" духовни потребности на преобладаващата част от населението ни.А без съдействието на някой супер властолюбиви партии турците щяха да са в друга позиция...,може би партер.
-Въпросът е много шекотлив баце -Как е създадено,защо е създадено,кой го контролира?-И ако не го контролира след като го е създал кой найстина ще го контролира -Ма то вие сте все разбиращи и знаещи кво ти тук значи некво си Косово та да видите найстина за кво става на въпрос -Интересно че преди време когато на власт беше една еднолична партия с едноличен лидер с много ма много тъпо ограничено еднолични интереси не ви видях да сте толкоз политико активни -Пък тогаз онзи се кланяше директно на Ердоган а турският президент и турският посланник у нас си шетаха по Кърджалийско и Делиормана и си говореха спокойно на турски в България без някой дори дума да обели че това не трябва да е така,да не говорим че турските сериали точно тогаз завладяха ефира ...........................................................
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyПет Юни 06, 2014 12:00 am

Petronii написа:
stan960 написа:
-Както видехме от последните да кажем дву-три дневни Новости -Се Оказва че Южен Поток е Изгоден за доста Европейски страни -Изгоден е даже и за Германците,Французите и Англичаните но последните пословично повтарят като Папагали политиката на тъпият чичо Сам(САЩ) -Най ме радва това че и Ние Българите тези дни Най сетне заявихме Собствени Икономически интереси, въпреки Западно-Американските мъгляво-политически такива -И макар че за това беше нужна негласната подкрепа на Австрия и Италия все пак голямо Браво на Българското Правителство сега......................................................

А кажи, каква ни е далаверата, на нас обикновенните хора от южен поток, други атомни електроцентрали, шистов газ, златодобивни концесии и всякакви мегаломански проекти, които само унищожават природната среда ?
Да не би да ни поевтинее тока, бензина, водата, НЕ, няма да стане, парите отиват в джобовете на олигарсите. За това по-добре да гледаме домати, заревица, овце и туризъм, да се развиват селищата, които са пред унищожаване и тогава може би ще живеем по-добре.
Ако не виждаш икономическата страна, погледни стратегическата..
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyПет Юни 06, 2014 2:18 pm

Та разбрахте ли какво, стана днес, заради Южен поток? Боко тиквата, пак ще е на власт! Ако ли не, сме поредния номер подир Украйна!
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyПет Юни 06, 2014 2:51 pm

Колеги съгласен съм с почти всичко казано от вас ,но мен все повече ме тревожи мисълта ,че от всичките тези караници спорове и дюдюкания по площадите има само един 100% печеливш и той се казва ДПС.И което е още по-тревожното ,че тъй като с всеки един изминал парламентарен вот става все по-малък процента на хората които гласуват, то респективно нараства този на ДПС и както е тръгнало и ГЕРБ на бат Бойко ще му бере яко хурката колкото и да се пъчи и фука ,че като вземели властта и всичко щяло да тръгне по мед и масло.За това предлагам,че трябва на всяка цена да се въведе задължителното гласуване   и трябва да има жестоки наказания за тези, които няма да направят това поради една или друга причина.Ако трябва даже да им се отнема гражданството на такива индиферентни типове и да не се оправдават с това ,че не гласували щото нямало алтернатива и всички били еднакви.Няма такъв филм ,настоящето ни е такова защото ние сами с овчедушието сме си го направили такова ,няма какво да се сърдим на нашите политици че били крадци и лъжци ,те са такива защото ние сме им позволили това.Така че още веднъж призовавам всеки трябва да си размърда задника и да отиде да гласува на всяка цена за тази партия или движение ,за която си е наумил ,но в никакъв случай не за ДПС.Веднага ще кажа че имам много приятели мюсюлмани изключително честни, работливи и способни хора ,на които им свалям шапка и нямам нищо против това някой от тях да ги изберат и за депутати, само че нека това да стане от която и да е партийна листа ,но само не от от тумора на Ахмед Доган създаден, не без съгласието на БСП .Ако не направим това сега ,следващият път изхода ще е само един-Терминал 2 и адио Рио.
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



 - Здравейте - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте    - Здравейте - Page 3 EmptyПет Юни 06, 2014 3:10 pm

Ти май не разбираш, че ДПС е едно лостче, нищо повече, заложена капка подрисък, да я кацат мухите. Тоя дето щрака лостчетата, не му дреме дали ще гласуваш или не или въобще дали ще живееш или ще мреш, важното е да постигне целта си.
Върнете се в началото Go down
 
Здравейте
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Здравейте
» Здравейте
» Джубокса на админа :)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: