Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam GOLD голден 5000 lorenz VANQUISH Coil miladinka Simplex нишани nexus врътка пират грунда deus Fisher Майнлаб wave prodavam tesoro маск Minelab TEKNETICS mask Spectrum nokta
 

 въпрос за xp deus към цезар

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
avatar005
Новобранец
Новобранец




въпрос за xp deus към цезар Empty
ПисанеЗаглавие: въпрос за xp deus към цезар   въпрос за xp deus към цезар EmptyВто Май 27, 2014 11:45 pm

здравей цезар , имам деус от месец и съм доволен , интересува ме следното ? гледах руски клип при който руснака отвори '' option '' и от там влезе в '' menu uzine '' където отвори '' PFASE R '' при което деуса правеше чудеса ! в моята машина такова меню липсва или не мога да открия такова .ако не ти представлява трудност да ми разясниш въпроса ще почерпя .  Cool 
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



въпрос за xp deus към цезар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за xp deus към цезар   въпрос за xp deus към цезар EmptyСря Май 28, 2014 1:57 pm

Колега, тази опция беше в първите варианти на XP DEUS 2, вече не съществува в 3.2. и дори пак да си инсталираш 2 вече я няма.

www.xpmetaldetectors.bg
Върнете се в началото Go down
 
въпрос за xp deus към цезар
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» въпрос за xp deus към цезар
» Гай Цезар Германик
» Металотърсач XP Deus срещу металотърсач XP Deus на 30khz

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: