Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли

Go down 
+10
Сельо Бангиев
Gandalf
Petronii
Трибал-М
Санчо
stan960
Podlecii.avg
mdetectors.bg
adminn
Kiril62
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyЧет Юни 26, 2014 11:06 pm

-Я съм от другио тип ора за туй държа да ти отговоря: -До сега не съм одил на къвто и да е събор от подобно естество щото едните ми са не нравеха па другите ми беха все надалеко -Не знам дъл ша отида със сигурност и на този понеже зависи как ш са организираме и е ли ша е възможно -До тук не казах нищо за ''намазване'' понеже въпросителните от естетическо и времево пространство го изключват -Ако сме там ша е за купона и да видим нещо ново или пък срешнем нови и стари приятели -Иначе ми е интересно как се извисяваш над действителноста и разделяш Берковската музика от Андрешковщината............................................ Laughing  Laughing  Laughing
Върнете се в началото Go down
Санчо
Легионер
Легионер




НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyЧет Юни 26, 2014 11:21 pm

stan960 написа:
-Я съм от другио тип ора за туй държа да ти отговоря: -До сега не съм одил на къвто и да е събор от подобно естество щото едните ми са не нравеха па другите ми беха все надалеко -Не знам дъл ша отида със сигурност и на този понеже зависи как ш са организираме и е ли ша е възможно -До тук не казах нищо за ''намазване'' понеже въпросителните от естетическо и времево пространство го изключват  -Ако сме там ша е за купона и да видим нещо ново или пък срешнем нови и стари приятели -Иначе ми е интересно как се извисяваш над действителноста и разделяш Берковската музика от Андрешковщината............................................ Laughing  Laughing  Laughing

Стан не бой се,они не апат.Аз ако успея да отида / това мога да кажа ден два преди събитието/ и ми се полага порция от агнето или пък ударя голямата награда,тук заявявам публично,да е пратят на теб .А първата седмица от септември съм на съборо в Павел Баня там по не им се свиди агнето Smile
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyПет Юни 27, 2014 8:45 am

Ставаше на въпрос за томболите,наградите и т.н. и резонно ли е в тях да участват и външни хора -В крайна сметка това е събор на определена организация която е длъжна преди всичко да уважава и се съобразява с членовете си -Масовоста и ура,бура все ни е в главите 25г. след като комунизма си отиде,не мое са откажем от тез масовки,ленински съботници и прочие и туй то-Що обаче да го прилагаме тоз модел във всичко и навсякъде -Не е ли по добре членовете и участниците в състезанията да си участват в мероприятията щото тая организация нъл за тях ги прави тези сбирки,пък дошлите да позяпат да си зяпат и нема ядове дъл некой ша изпие една бира в повече или ша изеде некое кебапче по малко не това последното е най важното в случая...................
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyПет Юни 27, 2014 10:41 am

Petronii написа:
Kiril62 написа:
Модераторите да не търкат отделни коментари по темата ще напиша следното.Това е покана и който иска може да дойде,и ако желае може да участва в състезанията  ако ще да е член на всякакви организации.Програмата е написана и ще се проведат различни състезания било с легенчета,улей и драга и металдетектори.Спонсори съм намерил според възможностите.Не знам как щяхте да реагирате ако сложим плакати на Дънди прешълс или Юромакс на поляните като спонсори,защото и те искаха да ни спонсорират, както и разни политически партии,но аз просто не се съгласих и отхвърлих поканите.А това че има недоволни ,то винаги ще ги има.Угодия няма да има никога . Smile И за доброто настроение в събота вечерта колегите от Монтана са уредили и Берковската духова музика да свири Горан Брегович та поне купона да е пълен.Всеки е добре дошъл и всички са поканени.

Това е мъжка позиция и може само да се адмирира, няма място за фирми , които унищожават и замърсяват природата на България, камо ли политически партии.
Щом ще свирят берковчаните, няма да е скучно.

cheers 

www.mdetectors.com написа:

Колега, като чета постовете ти съм сигурен, че си супер натоварен от пространството и вселената.
За яденето разбира се, че всички са поканени, но ако искаш можеш да си вземеш семки и да дойдеш да ни гледаш и да чоплиш  Very Happy , щото явно си мазохис  Very Happy , а ако искаш и семките мога да ти ги донеса!
Айде, чуствай се поканен!

"Колега", супер натоварен съм не от пространстото и вселената, а от простотията и циганията от действителноста у нас. Какво да правя, като се дразня и нервирам от андрешковски неща и некоректи хора и действия.
А иначе не ти е лоша идеята да носиш семки, даже може да ги пуснеш за награди, само да не се раздават час и половина, като в Ловеч, но сигурно няма да дойда да "намажа". И пак ще ви дам един добросъвестен съвет, не се мислете са безгрешни и божествени, научете се да приемате критика и да се корегирате, умните и мъдрите така постъпват, първосигналната и нападетална реакция е дело на друг тип хора.

Ти за критиката не се безпокой, но не от тебе, дето си известен само с ника си  Very Happy 
Получаваш и титлата : СУПЕР ХЕЙТЪР НА 2014-та

ПС: XP DEUS го спечели момчето доста бързо и сега само вади а ти само си пишеш и никой не му пука за тебе.
С тебе без тебе все тая, ти смислен нехейтърски пост нямаш!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Санчо
Легионер
Легионер




НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyПет Юни 27, 2014 7:31 pm

stan960 написа:
Ставаше на въпрос за томболите,наградите и т.н. и резонно ли е в тях да участват и външни хора -В крайна сметка това е събор на определена организация която е длъжна преди всичко да уважава и се съобразява с членовете си -Масовоста и ура,бура все ни е в главите 25г. след като комунизма си отиде,не мое са откажем от тез масовки,ленински съботници и прочие и туй то-Що обаче да го прилагаме тоз модел във всичко и навсякъде -Не е ли по добре членовете и участниците в състезанията да си участват в мероприятията щото тая организация нъл за тях ги прави тези сбирки,пък дошлите да позяпат да си зяпат и нема ядове дъл некой ша изпие една бира в повече или ша изеде некое кебапче по малко не това последното е най важното в случая...................

Стан,разбрахте още с първото изречение от първия ти пост в темата, "Божието богу,кесаревото кесарю" само където го е казал Христос,а не Соломон но това няма значение.........стана ми ясно какво имаш на предвид.И понеже почна с притчи и затова аз така ти отговарях.Аз смятам,че на първо място в една организацията е,как да привлекат  нови членове,а другото е на второ място.Затова ти отговорих за загубената овца,че овчаря зарязва 99 за търси заблудената.Демек организацията трябва да се бори за всеки нов член.А за томболите и наградите имах предвид,че трябва да е за всички,ако искате да спечелите нови членове.Иначе се получава неква дискриминация според мен,което на мен лично не ми е много приятно.....затова писах за агнето,че ако се пренася да се пренася.А това,че някой отива специално за наградите не ми се вярва.....щото аз лично ще мина 200км. ако отида, и не мисля,че човек ще отиде само за наградите да бие толкова път...Отиваме да се запознаем с нови хора и да видим на живо за какво иде реч за хобито.......това е безценното Smile Всичко друго е на втори план.Друга тема е,кои ще бъдат спонсори и как ще преценят да се разпределят наградите.Аз лично не мисля да се записвам в каквато и да е томбола или състезание щото за първи път ще видя уреди за промиване на злато,а да не говоря,че ще имам некъв шанс да се класирам и да спечеля някаква награда.Ама заради теб ще се запиша и ако спечеля нещо ти го пращам.Живот и здраве само да успея да отида,че моята работа е малко по различна и зависим от времето какво ще бъде.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyПет Юни 27, 2014 8:59 pm

Санчо написа:
...Отиваме да се запознаем с нови хора и да видим на живо за какво иде реч за хобито.......това е безценното Smile Всичко друго е на втори план.Друга тема е,кои ще бъдат спонсори и как ще преценят да се разпределят наградите...

Току що ти щракнах една зелена чертица-словесно!

...И да се видим с приятели...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyПет Юни 27, 2014 9:49 pm

Санчо написа:
stan960 написа:
Ставаше на въпрос за томболите,наградите и т.н. и резонно ли е в тях да участват и външни хора -В крайна сметка това е събор на определена организация която е длъжна преди всичко да уважава и се съобразява с членовете си -Масовоста и ура,бура все ни е в главите 25г. след като комунизма си отиде,не мое са откажем от тез масовки,ленински съботници и прочие и туй то-Що обаче да го прилагаме тоз модел във всичко и навсякъде -Не е ли по добре членовете и участниците в състезанията да си участват в мероприятията щото тая организация нъл за тях ги прави тези сбирки,пък дошлите да позяпат да си зяпат и нема ядове дъл некой ша изпие една бира в повече или ша изеде некое кебапче по малко не това последното е най важното в случая...................

Стан,разбрахте още с първото изречение от първия ти пост в темата, "Божието богу,кесаревото кесарю" само където го е казал Христос,а не Соломон но това няма значение.........стана ми ясно какво имаш на предвид.И понеже почна с притчи и затова аз така ти отговарях.Аз смятам,че на първо място в една организацията е,как да привлекат  нови членове,а другото е на второ място.Затова ти отговорих за загубената овца,че овчаря зарязва 99 за търси заблудената.Демек организацията трябва да се бори за всеки нов член.А за томболите и наградите имах предвид,че трябва да е за всички,ако искате да спечелите нови членове.Иначе се получава неква дискриминация според мен,което на мен лично не ми е много приятно.....затова писах за агнето,че ако се пренася да се пренася.А това,че някой отива специално за наградите не ми се вярва.....щото аз лично ще мина 200км. ако отида, и не мисля,че човек ще отиде само за наградите да бие толкова път...Отиваме да се запознаем с нови хора и да видим на живо за какво иде реч за хобито.......това е безценното Smile Всичко друго е на втори план.Друга тема е,кои ще бъдат спонсори и как ще преценят да се разпределят наградите.Аз лично не мисля да се записвам в каквато и да е томбола или състезание щото за първи път ще видя уреди за промиване на злато,а да не говоря,че ще имам некъв шанс да се класирам и да спечеля някаква награда.Ама заради теб ще се запиша и ако спечеля нещо ти го пращам.Живот и здраве само да успея да отида,че моята работа е малко по различна и зависим от времето какво ще бъде.

Да Колега, някой ще са за всички, някой не.
А яденето ще е за всики с парите на членовете - така добре ли е?


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Санчо
Легионер
Легионер




НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyПет Юни 27, 2014 11:54 pm

www.mdetectors.com написа:


Да Колега, някой ще са за всички, някой не.
А яденето ще е за всики с парите на членовете - така добре ли е?

Трябва да имате на предвид,че ще има хора от по-далече които ще си тръгнат в ранния следобед Sad не всеки има възможност да е на палатка.Доколкото разбрах най близкото преспиване е на 7км. което пък означава,че не може човек да се отпусне да пие поне една бира и да си поговори с колеги щото трябва да шофира.Също не е уточнено за обяда в събота,там ще имали нещо подобно като капанче човек да може да си закупи нещо за хапване,скара бира няма значение.Преди седмица на сбирката на Рабиша колегите ме предупредиха да си нося храна и напитки щото там няма от къде да се закупят.Това са дребни работи но е важно да се знае,да не търча покрай обяд до Берковица за кебапчета и бира,ако огладнее човек.Не мисля също,че ще има хора които не са членове на организацията да останат за вечеря.Повечето ще си бъдат ваши хора така че не е проблем.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyСъб Юни 28, 2014 8:15 am

-Начетено момче си, виждам -Не съм спооменал Соломон да е казал прословутата фраза излела от устата на Христос(според Матей),имах в пред вид че не е по различно от некой смислово близки притчи на цар Соломон -За зарибявката де викаш сигурно в известна степен може и да си прав макар че не мога да се съглася на 100% с нея изхождайки от българският манталитет -Според теб какво би попречило на някое лице,на няколко лица или на група лица примерно да си хойка по такива сбирки единствено с целта да участват в състезанията и томболите,не мисля че такива ще ги привлечеш за каузата щото те нямат друга цел освен интереса -Този род даже няма да ги видиш да заявят някаква позиция по Форумите,защо тогава да ги толерираме -И поне аз за мене си не мисля че по този начин ще се привлечат кой знае колко нови членове щото едно е да идеш два,три или дори четири пъти в годината на организирани мероприятия и съвсем друго да забиеш по пущиняците -Като си го имаш от вътре си го имаш не са ти нужни допълнителни стимули-И това е просто моята позиция,всеки има право на такава и не е задължително да е обвързана с нещо...................ps.-Ша гледам да дойда и ако си там ш ти дам моето легенче и сито та да участваш в състезанието щом имаш желание я мисла през това време а пийна некое питие и а хапна некоя мръвка за твое здраве,наградата ако спечелиш такава си я задръж,имам си всичко сал паре ми не достигат ма по тия събори не съм чул до сега да раздават от финикийските знаци сигур щото Кирето е пропуснал да вредди като спонсор и некоя и друга банка за което кат са видим ша му дръпна едно конско...................
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyСъб Юни 28, 2014 8:10 pm

Санчо написа:
www.mdetectors.com написа:


Да Колега, някой ще са за всички, някой не.
А яденето ще е за всики с парите на членовете - така добре ли е?

Трябва да имате на предвид,че ще има хора от по-далече които ще си тръгнат в ранния следобед Sad не всеки има възможност да е на палатка.Доколкото разбрах най близкото преспиване е на 7км. което пък означава,че не може човек да се отпусне да пие поне една бира и да си поговори с колеги щото трябва да шофира.Също не е уточнено за обяда в събота,там ще имали нещо подобно като капанче човек да може да си закупи нещо за хапване,скара бира няма значение.Преди седмица на сбирката на Рабиша колегите ме предупредиха да си нося храна и напитки щото там няма от къде да се закупят.Това са дребни работи но е важно да се знае,да не търча покрай обяд до Берковица за кебапчета и бира,ако огладнее човек.Не мисля също,че ще има хора които не са членове на организацията да останат за вечеря.Повечето ще си бъдат ваши хора така че не е проблем.

Носи си ядене и вода, защото това е едно място до реката с много голяма поряна, много злато и риба, но без съвременни екстри.
БИРА ЩЕ ИМА БЕЗПЛАТНО, ВОДА НЕ  девушка  lol!  Cool 
За Събота вечерта не се безпокой, БАТСЗМ сме купили 3 агнета, които ще ги донесат към 18 часа на 12 - 07- Събота.
Бира ще ива на корем БЕЗ ПАРИ -това го осигури Пластика - М Монтана от Андрей. Ще купим вилички и чиниики.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Санчо
Легионер
Легионер




НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyСъб Юни 28, 2014 9:13 pm

Ок,сега остава най важното нещо .........да успея да отида на сбирката.Интересно ще ми бъде да поспорим със Стан Smile Започнем ли жътвата тогава ще се наложи да си мечтая само за сбирката Sad ама време се скапа и обърка нещата......
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyСъб Юни 28, 2014 10:03 pm

-То бачовото май нема ка да стане щот тия дни го дават оправяне и нема как да не почнете да жънете па и му е време макар че я си мисла че тия хибридни нискостеблени сортове де са пародия на истинската пшеница и де ги садят сега не ги бърка много времето но за машините требе да е сухо -За спора ша поспорим щом сакаш но ти вероятно ша додеш за неколко часа през деня а я през туй време сигур ша ръшна по некой завой на реката що тука ма зайнтригуваа разни ора с намеците си -Ако останеш за вечерта немаш ядове сигур ша е студено шом ша сме сал под звездите та я ша донеса допълнително салата, ракийца и бело и червено винце па после ша видим ка ш са събуждаме на сабахлам след споровете.......................................  музика:  Cool 
Върнете се в началото Go down
Санчо
Легионер
Легионер




НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyСъб Юни 28, 2014 11:07 pm

stan960 написа:
-То бачовото май нема ка да стане щот тия дни го дават оправяне и нема как да не почнете да жънете па и му е време макар че я си мисла че тия хибридни нискостеблени сортове де са пародия на истинската пшеница и де ги садят сега не ги бърка много времето но за машините требе да е сухо -За спора ша поспорим щом сакаш но ти вероятно ша додеш за неколко часа през деня а я през туй време сигур ша ръшна по некой завой на реката що тука ма зайнтригуваа разни ора с намеците си -Ако останеш за вечерта немаш ядове сигур ша е студено шом ша сме сал под звездите та я ша донеса допълнително салата, ракийца и бело и червено винце па после ша видим ка ш са събуждаме на сабахлам след споровете.......................................  музика:  Cool 

Няма да мога да остана за вечерта Sad Миналата година тия моите така ги оставих един ден в жътва и докато се върна бяха направили мазалото Sad Объркали коя гондола за къде да пратят.........като видях ми се дорева,мани мани ....без малко да ги утепа.Ке те дражим по барата пък може да се видим Smile
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyСъб Юни 28, 2014 11:34 pm

-Споко сал да додеш па нема ядове,ш са видим, я на тия години баят зор си не давам,след 3-4часа и ша ми са допие студена бира......................................... Laughing 
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyНед Юни 29, 2014 6:40 pm

Санчо написа:
Ок,сега остава най важното нещо .........да успея да отида на сбирката.Интересно ще ми бъде да поспорим със Стан Smile Започнем ли жътвата тогава ще се наложи да си мечтая само за сбирката Sad ама време се скапа и обърка нещата......

Направи всичко възможно да дойдеш, защото понякога такова нещо се запомня завинаги. Ще има много народ и най-вече, стига толкова виртуално, нека малко реално!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Санчо
Легионер
Легионер




НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyНед Юни 29, 2014 10:34 pm

www.mdetectors.com написа:
Санчо написа:
Ок,сега остава най важното нещо .........да успея да отида на сбирката.Интересно ще ми бъде да поспорим със Стан Smile Започнем ли жътвата тогава ще се наложи да си мечтая само за сбирката Sad ама време се скапа и обърка нещата......

Направи всичко възможно да дойдеш, защото понякога такова нещо се запомня завинаги. Ще има много народ и най-вече, стига толкова виртуално, нека малко реално!


Мислите,че не ми се идва ли ? След като наскоро присъствах на подобна сбирка и останах приятно изненадан за какво иде реч Smile
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyСря Юли 02, 2014 4:13 pm

БАТСЗМ ще даде на ВСИЧКИ състезатели/независимо дали са членове/ по промиване на самородно злато фанелки - подарък с логото на БАТСЗМ

НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 2zjc9a9


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyСря Юли 02, 2014 7:33 pm

www.mdetectors.com написа:
БАТСЗМ ще даде на ВСИЧКИ състезатели/независимо дали са членове/ по промиване на самородно злато фанелки - подарък с логото на БАТСЗМ

НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 2zjc9a9

Предлагам,ако дойде някой бакалавър по техническите науки да му дадете три...И по една за фамилията му!
Дали не беше от природно-математическите?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyСря Юли 02, 2014 10:28 pm

Санчо написа:
www.mdetectors.com написа:
Санчо написа:
Ок,сега остава най важното нещо .........да успея да отида на сбирката.Интересно ще ми бъде да поспорим със Стан Smile Започнем ли жътвата тогава ще се наложи да си мечтая само за сбирката Sad ама време се скапа и обърка нещата......

Направи всичко възможно да дойдеш, защото понякога такова нещо се запомня завинаги. Ще има много народ и най-вече, стига толкова виртуално, нека малко реално!


Мислите,че не ми се идва ли ? След като наскоро присъствах на подобна сбирка и останах приятно изненадан за какво иде реч Smile
-Схванах веке с кво са занимаваш,ма не виждам къв ти е проблема -Не вервам да са ти толкоз хамави комбайнерите и шофьорите та да не мое ги командваш и по телефона.Добре е хора като теб да са сред нас,чета ти постовете и от татък и виждам мисленето ти е на повече от добро ниво-Много пъти съм казвал че съм против разделението но има много хора между нас за които егото и интереса са по важни -Подкрепям идеята защото си прав но трябва да убедим и другите че ти и аз сме прави а Обединението при нас българите е трудна да не кажа много трудна работа-То не че и нещо кой знае кво зависи от мен,от теб,или от всички други членове но всейзвестно е че политиката и позицията си относно еди кое си нашего брата най добре изказва когато е на масата -Та ако додеш да седнем на синията то не знаеш де кога и как ша са пръкне искрата......................................................................ps-Сетих за преди време когато един от съмишлениците с който дадохме форма на идеята в началото поради невъзможноста да ме откаже да репликирам този или онзи след разделението ми пусна това-www.http.//vibox7.com/play:fd55f88659
Върнете се в началото Go down
Санчо
Легионер
Легионер




НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyСря Юли 02, 2014 11:44 pm

[/quote]
Мислите,че не ми се идва ли ? След като наскоро присъствах на подобна сбирка и останах приятно изненадан за какво иде реч Smile[/quote]


-Схванах веке с кво са занимаваш,ма не виждам къв ти е проблема -Не вервам да са ти толкоз хамави комбайнерите и шофьорите та да не мое ги командваш и по телефона.Добре е хора като теб да са сред нас,чета ти постовете и от татък и виждам мисленето ти е на повече от добро ниво-Много пъти съм казвал че съм против разделението но има много хора между нас за които егото и интереса са по важни -Подкрепям идеята защото си прав но трябва да убедим и другите че ти и аз сме прави а Обединението при нас българите е трудна да не кажа много трудна работа-То не че и нещо кой знае кво зависи от мен,от теб,или от всички други членове но всейзвестно е че политиката и позицията си относно еди кое си нашего брата най добре изказва когато е на масата -Та ако додеш да седнем на синията то не знаеш де кога и как ша са пръкне искрата......................................................................ps-Сетих за преди време когато един от съмишлениците с който дадохме форма на идеята в началото поради невъзможноста да ме откаже да репликирам този или онзи след разделението ми пусна това-www.http.//vibox7.com/play:fd55f88659[/quote]

Ей,Стан.........чакай,че ме изкара некъв големец в бранша.....още нямам комбайн,камиони и т.н. просто наемам.От миналата година почнах с 50 декара,сега са 350.....но е трудно.Големите фирми са взели земята и на теб не ти дават и 1 декар....наша родна картинка.Линка не се отваря,поне при мен е така Sad Чета ви,но не мога да ви отговарям веднага.........качвам в момента некви файлове с имоти за общинската служба по земеделие Sad Мисля другата година да имам повече време за подобни сбирки,щото гледам работата върви по план.....само времето да не се ошашави Smile

ПС.Нещо не качих цитата както трябва Sad
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyЧет Юли 03, 2014 1:16 am

-То се разбира че не си големец в бранша, не съм си го и помислил,такива като тех надали знаят за съществуването на сайтове като този -Важното е че се бориш и опитваш да промениш статуквото по някъкъв начин -Другото важно е че договорите не са вечни така че от теб зависи дали другата година нема да си с 1000 декара що не и два,три пъти повече -Че нема да ти е гладко знаеш ма  все от некъде требва да се започне,също като наща история с металдетектинга и прочие.................................................... Smile
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyПет Юли 04, 2014 5:09 pm

Реклама по радио Беркк-Берковица/М Монтана
Стартират утре 05. Юли 2014 - 10:10, 13:30, 14:10, 17:10, 19:50, 20:30

http://www.radioberk.com/play

А това е текста който ще върви по радиото.



http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyПет Юли 04, 2014 8:22 pm

-След широко рекламната кампания на Светльо за безплатните агнета и бира освен многото мургави братчеди -Очакваме и приливна вълна от Банатско, Трансилвания и Румънско,вероятно и от Северозападните Покрайнини..........................................................  Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyПет Юли 04, 2014 9:27 pm

stan960 написа:
-След широко рекламната кампания на Светльо за безплатните агнета и бира освен многото мургави братчеди -Очакваме и приливна вълна от Банатско, Трансилвания и Румънско,вероятно и от Северозападните Покрайнини..........................................................  Laughing Laughing Laughing

Стане, прекаляваш, направи една проста сметка, за да видиш че не може да стане.
Значи я ш са хфана да бия път двеста натам и двеста наобратно километра, само да ти ям ягньето ти  Laughing . Ми я ша поарча двеста лева за разходи по път и хотели, що да не печна едно направо тука, хем ще е топло-топло, хем кат се напия, направо ш си легна  стена 
Ако иде чевек, то е да види нещо интересно, да се запознае с колеги и си отмори къ му е редъ, айде стига с тези приказки. Ако се отвори възможност и се организираме с колеги и идем, да носиш ракия, че бая требва да спорим с тебе по некой теми .
То може да дойдат и муфтаджии, но най-много да са от кв. Раковица в Берковица и от Боровци.
Върнете се в началото Go down
Сельо Бангиев
Преторий
Преторий




НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли   НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли - Page 2 EmptyСъб Юли 05, 2014 10:25 am

Пак ли всичко ще се върти около ядењето, пиењето и томболките? Не можем ли поне един събор да направим с някакви по-извисени цели, далеч от келепирецо и плътските потребности?
Върнете се в началото Go down
 
НАЦИОНАЛНА СБИРКА В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Национална сбирка на гр.Гурково 19-22.09.2014г
» Национална сбирка на златотърсачите- гр.Гурково 11-14 юни 2015г.
» Национална сбирка на БАТСЗМ на 11.06. 2022 гр. Първомай кв. Дебър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: