Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 1200 лв.
телефон 0894364351

[url=https://servimg.com/view/19656657/6]

Comments: 1
Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди
Сря Дек 07, 2016 6:30 pm by titpulo
Продавам Fisher Gold Bug MEGA ULTIMATE - 2 сонди.На няма и месец,купуван от SHOP.IMPERIO.BG.Почти …

Keywords
sorex сонда pirate врътка продавам голден POWER MAXX истина това nexus kupuvam металотърсач пират golden грунда торнадо wave Майнлаб mask prodavam маск miladinka снимка Ултимейт GOLD
Share | 

Pinpointer Mars MD БГ ревю

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
akulata88
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Pinpointer Mars MD БГ ревю   Нед Юни 29, 2014 11:22 pm

Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Pinpointer Mars MD БГ ревю   Пон Юни 30, 2014 11:01 pm

Като гледам клипа-копирали сте начина на презентация на тъпите американци...в което лошо няма, но се присетих за събора в Сливек...и ми стана отново смешно...
 Минах през украинците, видях въпросният PinPointer, разгледах го и ги попитах за цената...беше около 80$...Сега ства още по-интересно...След около няколко часа, когато минаха една дузина колеги и те също проявиха интерес на единият от тях (този дебеличкия) му хрумна, че келепира е в кърпа вързан и щом хората питат- то това означва, че ще купуват...и в един момент цената стана  80 EUR-о...Да, ама не !Те тези номера тук не вървят-"на краставичар краставици тръгнали да продават..."
Бях решил да си взема един, но тази тяхна селска постъпка изпари желанието ми...
Та с тази цена от двеста лева...не знам какво да напиша...Ами пробвайте се...Аз лично ще си взема такова българско за пет пъти по-ниска цена...Е, може пък украинският да привлича монетите като магнит стара подкова-знам ли...
Хайде останете си със здраве, но не бъдете лакоми и алчни.
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Pinpointer Mars MD БГ ревю   Чет Юли 03, 2014 11:38 am

Като се има на предвид цената на най-добрия пин пойнтер Garrett pro pointer от 240 лева.Си е грях да се дават 200 за това....Прекалено много.Че и ноктаджиите тръгнали за по 90 евро да продават пин пойнтери...аве ей!
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Pinpointer Mars MD БГ ревю   Чет Юли 03, 2014 6:26 pm

Е, не знам дали е най-добрият, защото Minelab pro-find 25 е със същите "екстри" и показатели, само че е по-скъп.
Идеята е да е сравнително достъпен за нашият пазар.А не да е с цена от двестя лева...За толкова пари нова антена ще си взема бре...
Извинявам се,че оспамих темата, но не се сдържах да го напиша.
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Pinpointer Mars MD БГ ревю   Чет Юли 03, 2014 6:38 pm

RelicHuntingVT написа:
Като се има на предвид цената на най-добрия пин пойнтер Garrett pro pointer от 240 лева.Си е грях да се дават 200 за това....Прекалено много.Че и ноктаджиите тръгнали за по 90 евро да продават пин пойнтери...аве ей!

Май ще се окажеш прав: http://www.youtube.com/watch?v=WCGAhi_2HcI
FELIX
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Pinpointer Mars MD БГ ревю   Чет Юли 03, 2014 7:07 pm

Radislav написа:
...Да, ама не !Те тези номера тук не вървят-"на краставичар краставици тръгнали да продават..."
Бях решил да си взема един, но тази тяхна селска постъпка изпари желанието ми...
Та с тази цена от двеста лева...не знам какво да напиша...Ами пробвайте се...Аз лично ще си взема такова българско за пет пъти по-ниска цена...Е, може пък украинският да привлича монетите като магнит стара подкова-знам ли...
Хайде останете си със здраве, но не бъдете лакоми и алчни.
Много то4но казано колега,за тези пари ще има и пинпойнтер и за бира ще останат  Cool .А пък украинците да се...
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Pinpointer Mars MD БГ ревю   Чет Юли 03, 2014 7:12 pm

Radislav написа:
RelicHuntingVT написа:

Май ще се окажеш прав: http://www.youtube.com/watch?v=WCGAhi_2HcI

Значи пин пойнтера на Гарет е железен.Голяма машина е аз съм много доволен от него!
akulata88
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Pinpointer Mars MD БГ ревю   Чет Юли 03, 2014 7:32 pm

Преди няколко месеца се бях надъхал да си взема един от ЕМИЛ ХРИСТОВ:

https://www.youtube.com/watch?v=5cGaYbajtvg
  Незнам какво почвече искате от един Pinpointer, а и от цената също- 40 лв. с калъфчето Smile
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Pinpointer Mars MD БГ ревю   Пет Юли 04, 2014 7:58 am

Само вибрация, че от 14:00-16:00 хората почиват и не бива да се вдига шум...а за през ноща пък да не говорим...Направо викат полицията... lol! 
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Pinpointer Mars MD БГ ревю   Пет Юли 04, 2014 6:21 pm

Radislav написа:
Само вибрация, че от 14:00-16:00 хората почиват и не бива да се вдига шум...а за през ноща пък да не говорим...Направо викат полицията... lol! 

Е пъ,колко е да му турнат и един свенодиод?Вибратора арчи много ток...

Хаосът е или временен,или гибелен!

Pinpointer Mars MD БГ ревю
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Pinpointer Mars MD БГ ревю
» Mars
» 30 Seconds to Mars
» Майло на Марс
» Pinpointer