Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka wave пират Coil lorenz 5000 Майнлаб Minelab грунда Fisher VANQUISH deus prodavam TEKNETICS kupuvam Simplex tesoro nexus mask GOLD голден нишани маск nokta врътка Spectrum
 

 GARRETT ATgold в търсене на самородно злато

Go down 
+10
vanbg
mdetectors.bg
adminn
lizimaxy
Сельо Бангиев
borislav123
FELIX
mario321
alireza
Kiril62
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато   GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 11:33 am

pechkata написа:
B.K.K. написа:

Не съм забелязал подобно нещо,но ще пробвам.Само че дори и така да е, не се отразява съществено,щом не съм го и забелязал досега....Иначе прозореца си е незаменима благинка.Осъзнах го днеска,като се опитах да поработя с ф75 на олметал за малко....

В кои марки детектори не си го забелязал ...?

Аз познавам поне 10 такива...
В АТ голда,Печка,извинявай ,че съм пропуснал обяснението,просто забравих ,че ма баннаха и в новия ми профил това не е уточнено.То в тоя форум май само аз съм с тая машина,или имаше и още един,....
Върнете се в началото Go down
Сельо Бангиев
Преторий
Преторий




GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато   GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 11:42 am

B.K.K. написа:
То в тоя форум май само аз съм с тая машина

Аз наскоро взех изгодно един АТ Про, но съм запланувал и АТ Голд, за да мога сам да си да преценя кой от двата апарата ме устройва повече, но може да се окаже, че е полезно да ги имам и двата.
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато   GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 11:51 am

Сельо Бангиев написа:
B.K.K. написа:
То в тоя форум май само аз съм с тая машина,или имаше и още един,....

Аз наскоро взех изгодно един АТ Про, но съм запланувал и АТ Голд, за да мога сам да си да преценя кой от двата апарата ме устройва повече, но може да се окаже, че е полезно да ги имам и двата.
Още от времето когато имах ГТИ 2500 съм влюбен в олметала на Гарет,но липсва ли той в даден модел,обикновено има по добри алтернативи в другите марки.Но точно за ПРО–то,идея си нямам.....В Голда ми липсва възможността да работя в прибоя!.....
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато   GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 12:34 pm

Very HappyА между другото АТ голда лови доста добре ситни самородки,дори от порядъка на 0.1 грама,особено ако е по нормална минерализацията!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато   GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 3:59 pm

АТ голд на про аудио не се усеща закъснението по много причини но на стандартно аудио закъснението се усеща...
Всички ВЛФ Гарети с изключение на златарските работят със закъснение...
Но това не ги прави некадърни машини...
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато   GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyПет Апр 17, 2015 6:48 am

защо пишат че АТ голд става само за сладководни басейни а за солена вода не? каква е разликата в херметизацията на АТ про и АТ голд?
http://www.shop.imperio.bg/garrett_at_gold_metaltarsach


If you don't dig it , I will !
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато   GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyПет Апр 17, 2015 9:15 am

Разликата е в грундирането.АТ ПРО се грундира в солената вода!


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT ATgold в търсене на самородно злато   GARRETT ATgold в търсене на самородно злато - Page 2 EmptyПет Апр 17, 2015 11:54 am

deultum написа:
защо пишат че АТ голд става само за сладководни басейни а за солена вода не? каква е разликата в херметизацията на АТ про и АТ голд?
http://www.shop.imperio.bg/garrett_at_gold_metaltarsach
Поне в упътването към АТ голд пише,че за да хваща по добре златото грунт функцията му е настроена по особен начин,което обаче и пречи да работи на мокър солен пясък,или в морето.Иначе откъм херметичност няма проблем.И наистина не работи–стигна ли прибоя с Голда–до там!–няма грундиране.На сухия пясък,обаче,си работи перфектно–е,доколкото може влф на бляк санд Laughing
Върнете се в началото Go down
 
GARRETT ATgold в търсене на самородно злато
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ТЪРСЕНЕ НА САМОРОДНО ЗЛАТО С МЕТАЛОТЪРСАЧ
» Търсене на самородно злато с XP DEUS в България
» Има ли златотърсачи тук ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Пособия за добив на злато-
Идете на: