Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask kupuvam пират голден miladinka lorenz грунда Simplex deus Coil Майнлаб маск VANQUISH GOLD tesoro Fisher nokta wave Minelab prodavam TEKNETICS nexus врътка 5000 Spectrum нишани
 

 golden mask 3+

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



golden mask  3+ Empty
ПисанеЗаглавие: golden mask 3+   golden mask  3+ EmptyСъб Окт 04, 2014 12:10 am

Здравеите колеги, от около месец имам ГМ3+ но немога да подкарам машинката както трябва ,нещо маи не правя както трябва защото сас вклучен бокс 1лев на повече от 22 см него чува .доколкото сам чувам на 30 трябва да го чува сас бокса добре .Правя всичко както на 2..3 клипа които има за грунда но несе получава .Бокса се вкучва при вече направен грунд или преди това ???.Благодаря предварително за помоща
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



golden mask  3+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3+   golden mask  3+ EmptyСъб Окт 04, 2014 7:47 pm

vasilio написа:
Здравеите колеги,  от около  месец имам ГМ3+ но  немога  да  подкарам  машинката както  трябва ,нещо  маи  не правя  както  трябва  защото  сас  вклучен  бокс  1лев  на  повече от  22 см него  чува .доколкото  сам  чувам  на 30  трябва  да го  чува  сас  бокса  добре .Правя  всичко  както  на  2..3  клипа  които има  за  грунда  но  несе  получава .Бокса  се  вкучва при  вече  направен  грунд  или преди  това  ???.Благодаря предварително  за помоща
След включването грундираш наново. Прага трябва да жужи съвсем, ама съвсем леко, нова ли я купи, сондата с какъв кабел е? Ако трябва прати я на Владо, шеста година съм с нея и не мисля да я сменям. Работи безупречно.
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



golden mask  3+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3+   golden mask  3+ EmptyНед Окт 05, 2014 12:50 am

Да маската  е  нова  на  1 месец сас  многооборотното  копче за грунда и  сас антена  10.5 сас  тази антена  би трябвало  да  лови  на  по  далбоко  от  22-23 cм  нали? .И например  Пбох  се пуска  само  на  рачен  грунд  или  мойе  и  на  автоматичен
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




golden mask  3+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3+   golden mask  3+ EmptyНед Окт 05, 2014 8:23 am

vasilio написа:
Да маската  е  нова  на  1 месец сас  многооборотното  копче за грунда и  сас антена  10.5 сас  тази антена  би трябвало  да  лови  на  по  далбоко  от  22-23 cм  нали? .И например  Пбох  се пуска  само  на  рачен  грунд  или  мойе  и  на  автоматичен
На автоматичен не виждам смисъла от паур-бокс - не че не може да работи...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




golden mask  3+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3+   golden mask  3+ EmptyНед Окт 05, 2014 8:39 am

vasilio написа:
Здравеите колеги,  от около  месец имам ГМ3+ но  немога  да  подкарам  машинката както  трябва ,нещо  маи  не правя  както  трябва  защото  сас  вклучен  бокс  1лев  на  повече от  22 см него  чува .доколкото  сам  чувам  на 30  трябва  да го  чува  сас  бокса  добре .Правя  всичко  както  на  2..3  клипа  които има  за  грунда  но  несе  получава .Бокса  се  вкучва при  вече  направен  грунд  или преди  това  ???.Благодаря предварително  за помоща



Тук го чува на 30см. без паур-бокс и на 35см. може но трябваше да даде преднина на ГМ4 в случая...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




golden mask  3+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3+   golden mask  3+ EmptyПон Окт 06, 2014 8:19 am

Здравеи,благодаря за видеодо ,имаш ли твое клипче как правиш грунда на 3+ и ако е вазмойно ми го прати .гледах едно твое видео сас 3+ за дескрименаця сас клещи и един лев правяо по сащя начин както теб но при мен несе получава явно пипаш нещо вартре в маската нали написа:

Не знам защо се притеснявате да коментирате кусурите на детекторите публично - това е в наша полза а производители да вземат мерки...
Повечето от клиповете са мои които качвам - включително и този...
Нямам клип сниман специално за грунд-баланс - почти на всеки клип правя грунд...
Това със клещите всяка Маска го може при правилна настройка - обърни внимание на врътките и ключетата в клипа...
Дискриминацията се настройва мн. фино докато почне да кастри клещите...
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



golden mask  3+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: golden mask 3+   golden mask  3+ EmptyПон Окт 06, 2014 10:20 am

Неме претеснява нищо да критикувам дадена мачинка или този които ги произвейда но за 30 дена немисля че мога да искайа на 100% кои са недостатаците на ГОЛДЕН МАСК 3+ .До сега сам работил само сас марката Whites MXT-7000 / DI PRO-6000/ XLT SPECTRUM .И мисля че тук е мястото кадето мойем да си помагаме един на друк кои сас опита си ,друк с идеи
Върнете се в началото Go down
 
golden mask 3+
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам Golden Mask 2
» Golden Mask 4W Pro
» Golden Mask

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: