Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
голден Simplex GOLD 5000 lorenz VANQUISH kupuvam prodavam грунда nokta Spectrum miladinka маск нишани TEKNETICS mask tesoro пират deus Coil Майнлаб Fisher wave врътка nexus Minelab
 

 help please :)

Go down 
+6
NERON
Gandalf
Балкански
zoro_1977
borislav123
denisius88
10 posters
АвторСъобщение
denisius88
Новобранец
Новобранец




help please :) Empty
ПисанеЗаглавие: help please :)   help please :) EmptyВто Окт 14, 2014 12:09 pm

Здравейте колеги отдавна искам да си купя хубав детектор за замърсени терени (дет има много капаци от буркан,железа и т.н.) но не знам което ще ми върши работа моля тези които имат дългогодишна практика да ми помогнат благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




help please :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: help please :)   help please :) EmptyВто Окт 14, 2014 1:48 pm

Здравей колега.Аз съм с фишер голд бъг и на замърсено се представя доста добре. Преди бях с ф5 и разликата е осезаема. Няколко пъти вече ми се случва да вадя монета с железен предмет в копката. Смятам че хп голд макс пауър също ще е добър вариант , но е по скъп.Успех с покупката
Върнете се в началото Go down
zoro_1977
Легионер
Легионер




help please :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: help please :)   help please :) EmptyВто Окт 14, 2014 7:30 pm

denisius88 написа:
Здравейте колеги отдавна искам да си купя хубав детектор за замърсени терени (дет има много капаци от буркан,железа и т.н.) но не знам което ще ми върши работа моля тези които имат дългогодишна практика да ми помогнат благодаря предварително.
Колега "капаци на буркани" не ти трябва да дискриминираш, защото ще изгубиш изключително много полезни цветни сигнали Idea .
Като цяло това което търсиш е ,или XP Deus или XP GOLD MAXX POWER.
Върнете се в началото Go down
denisius88
Новобранец
Новобранец




help please :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: help please :)   help please :) EmptyСря Окт 15, 2014 2:47 pm

Благодаря за предложенията.А някой знае ли каква е максималната дълбочина на deus a и G Maxx а?
Върнете се в началото Go down
zoro_1977
Легионер
Легионер




help please :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: help please :)   help please :) EmptyСря Окт 15, 2014 3:50 pm

denisius88 написа:
Благодаря за предложенията.А някой знае ли каква е максималната дълбочина на deus a и G Maxx а?
Това с дълбочините е много относително.На някои места дадена цела може да се хваща най-много на 5см,а на други места ,същата цела да се "лови" идеално на 35см Wink
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



help please :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: help please :)   help please :) EmptyПет Дек 12, 2014 9:21 am

zoro_1977 написа:
denisius88 написа:
Благодаря за предложенията.А някой знае ли каква е максималната дълбочина на deus a и G Maxx а?
Това с дълбочините  е много относително.На някои места дадена цела може да се хваща най-много на 5см,а на други места ,същата цела да се "лови" идеално на 35см Wink

Да точно както е казал колегата Зоро , дълбочината на всеки апарат БГ или Западен няма значение , на различни почви ту се увеличава , ту намалява , понякога има голяма разлика според терена.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



help please :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: help please :)   help please :) EmptyПет Дек 12, 2014 11:17 am

zoro_1977 написа:
denisius88 написа:
Благодаря за предложенията.А някой знае ли каква е максималната дълбочина на deus a и G Maxx а?
Това с дълбочините  е много относително.На някои места дадена цела може да се хваща най-много на 5см,а на други места ,същата цела да се "лови" идеално на 35см Wink





+1
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



help please :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: help please :)   help please :) EmptyПет Дек 12, 2014 2:10 pm

голдън маск 4 про е много добра за замърсено , но също така и за орудено . ниска цена , сервиз в българия , голяма гама от сонди , лесна за разучаване , лека .....
Върнете се в началото Go down
muhomorka
Легионер
Легионер
muhomorka



help please :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: help please :)   help please :) EmptyПет Дек 12, 2014 8:33 pm

NERON написа:
голдън маск 4 про е много добра за замърсено , но също така и за орудено . ниска цена , сервиз в българия , голяма гама от сонди , лесна за разучаване , лека .....
С 5 годишна гаранция, а Владо не би отказал и след гаранционно обслужване. super21
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



help please :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: help please :)   help please :) EmptyПет Дек 12, 2014 9:25 pm

denisius88 написа:
Здравейте колеги отдавна искам да си купя хубав детектор за замърсени терени (дет има много капаци от буркан,железа и т.н.) но не знам което ще ми върши работа моля тези които имат дългогодишна практика да ми помогнат благодаря предварително.

Фишер голд бъг на 100%! 19kH е честотата му на работа направо е трепач! Само че от старият модел. Виж моите постове назад - том съм писал защо. За такива терени и аз го купих. И съм много доволен.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



help please :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: help please :)   help please :) EmptyПон Дек 15, 2014 6:46 pm

Аз пък за сега съм най доволен от моята прехвалена машинка cheers направо голд и то здраво :yes:
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



help please :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: help please :)   help please :) EmptyСря Дек 17, 2014 6:31 pm

Здрасти колега,и гледай като си избираш апарат,няма значение какъв е,гледай да е читав и да не е менте,като мен,и да му разбираш на апарати,то няма нищо сложно,като ти каже някой че разбирал многоо,обаче на жени,то разлика няма,поне аз не съм видял,така че и за тези дълбочини,дискриминация,ти какво ще правиш,ще се ровиш в селските боклуци ли,и тука има посветени хора,някои ги познавам лично като кажат нещо верно е от опит знаят как е,и ти до какви пари си търсиш уред,и успех с търсенето,мен ме набутаха с един Garett.ментак,няколко месеца и аут,така че преди да си решил питай тука хората зная от къде и как да си купиш един истински уред,от истински магазин,и най важното да имат тука в България сервиз,не както е при мене ,за ремонт или ,за профалактика да го пращавм в Германия,,,баааа маааму,а наздраве,че една глътка ми се отвори скара
Върнете се в началото Go down
 
help please :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: