Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда deus врътка нишани lorenz kupuvam GOLD маск miladinka Spectrum mask Майнлаб tesoro Simplex VANQUISH wave TEKNETICS голден пират nokta 5000 prodavam Coil Fisher Minelab nexus
 

 "Асоциация Луи Тюрен България"

Go down 
+8
chiko
Балкански
stan960
spartak
Radislav
Manarov
Yamaha
sony
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
sony
Легионер
Легионер
sony



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyНед Дек 21, 2014 6:05 pm

Ако сте чели книгите му ,в тях почти никъде няма информация за начините на проспекция на метали.Не знам дали е умишлено ,или не е наблягал на това.[/quote]

Колега Chiko,
В книга 5 на стр. 374  има тема - "МЕТАЛИТЕ И ТЕХНИТЕ ЕМ ВЪЛНИ" - там ясно е обяснено как се прави проспекция на заровен метал. А на стр. 378 темата е - "ТЪРСЕНЕ НА КАКЪВ ДА Е МИНЕРАЛ" - чети внимателно !!
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyНед Дек 21, 2014 10:33 pm

sony написа:
Ако сте чели книгите му ,в тях почти никъде няма информация за начините на проспекция на метали.Не знам дали е умишлено ,или не е наблягал на това.

Колега Chiko,
В книга 5 на стр. 374  има тема - "МЕТАЛИТЕ И ТЕХНИТЕ ЕМ ВЪЛНИ" - там ясно е обяснено как се прави проспекция на заровен метал. А на стр. 378 темата е - "ТЪРСЕНЕ НА КАКЪВ ДА Е МИНЕРАЛ" - чети внимателно !![/quote]

Ако смяташ колега, че в книга над 1000 страници са отделени само две ,три страници на бегом за металите и минералите е информация ,аз не смятам.
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyПон Дек 22, 2014 1:24 am

Чико, много си прав, че няма или умишлено е прикрита.Не се хаби-И тука ще останеш неразбран...
Върнете се в началото Go down
Yamaha
Легионер
Легионер
Yamaha



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyПон Дек 22, 2014 5:51 pm

chiko написа:
sony написа:
Ако сте чели книгите му ,в тях почти никъде няма информация за начините на проспекция на метали.Не знам дали е умишлено ,или не е наблягал на това.

Колега Chiko,
В книга 5 на стр. 374  има тема - "МЕТАЛИТЕ И ТЕХНИТЕ ЕМ ВЪЛНИ" - там ясно е обяснено как се прави проспекция на заровен метал. А на стр. 378 темата е - "ТЪРСЕНЕ НА КАКЪВ ДА Е МИНЕРАЛ" - чети внимателно !!

Ако  смяташ колега, че в книга над 1000 страници са отделени  само две ,три страници  на бегом за металите и минералите   е информация ,аз не смятам. [/quote]

Колеги...
ИНФОРМАЦИЯТА е БОГАТСТВО !
БОГАТ човек е ИНФОРМИРАНИЯ човек !!
Но....ИНФОРМАЦИЯ и ЗНАНИЯ  НЕ се ПОДАРЯВАТ !!!
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyПон Дек 22, 2014 8:55 pm

Yamaha написа:
chiko написа:
sony написа:
Ако сте чели книгите му ,в тях почти никъде няма информация за начините на проспекция на метали.Не знам дали е умишлено ,или не е наблягал на това.

Колега Chiko,
В книга 5 на стр. 374  има тема - "МЕТАЛИТЕ И ТЕХНИТЕ ЕМ ВЪЛНИ" - там ясно е обяснено как се прави проспекция на заровен метал. А на стр. 378 темата е - "ТЪРСЕНЕ НА КАКЪВ ДА Е МИНЕРАЛ" - чети внимателно !!

Ако  смяташ колега, че в книга над 1000 страници са отделени  само две ,три страници  на бегом за металите и минералите   е информация ,аз не смятам.

Колеги...
ИНФОРМАЦИЯТА е БОГАТСТВО !
БОГАТ човек е ИНФОРМИРАНИЯ човек !!
Но....ИНФОРМАЦИЯ и ЗНАНИЯ  НЕ се ПОДАРЯВАТ !!![/quote]

Туй е ясно ,Нема нужда да спорим.Май в крайна сметка ще изляза прав.
Върнете се в началото Go down
sony
Легионер
Легионер
sony



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyСря Дек 24, 2014 5:04 pm

Yamaha написа:
chiko написа:
sony написа:
Ако сте чели книгите му ,в тях почти никъде няма информация за начините на проспекция на метали.Не знам дали е умишлено ,или не е наблягал на това.

Колега Chiko,
В книга 5 на стр. 374  има тема - "МЕТАЛИТЕ И ТЕХНИТЕ ЕМ ВЪЛНИ" - там ясно е обяснено как се прави проспекция на заровен метал. А на стр. 378 темата е - "ТЪРСЕНЕ НА КАКЪВ ДА Е МИНЕРАЛ" - чети внимателно !!

Ако  смяташ колега, че в книга над 1000 страници са отделени  само две ,три страници  на бегом за металите и минералите   е информация ,аз не смятам.

Колеги...
ИНФОРМАЦИЯТА е БОГАТСТВО !
БОГАТ човек е ИНФОРМИРАНИЯ човек !!
Но....ИНФОРМАЦИЯ и ЗНАНИЯ  НЕ се ПОДАРЯВАТ !!![/quote]

super21
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyСря Дек 24, 2014 6:02 pm

sony написа:

Колеги...
ИНФОРМАЦИЯТА е БОГАТСТВО !
БОГАТ човек е ИНФОРМИРАНИЯ човек !!
Но....ИНФОРМАЦИЯ и ЗНАНИЯ  НЕ се ПОДАРЯВАТ !!!

super21 [/quote]

...И поповете много "пеят" за Господ,ама никой от тях не го е виждал...
Честита Бъдни вечер!
Върнете се в началото Go down
sony
Легионер
Легионер
sony



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyСря Дек 24, 2014 6:12 pm

Трибал-М написа:
sony написа:

Колеги...
ИНФОРМАЦИЯТА е БОГАТСТВО !
БОГАТ човек е ИНФОРМИРАНИЯ човек !!
Но....ИНФОРМАЦИЯ и ЗНАНИЯ  НЕ се ПОДАРЯВАТ !!!

super21

...И поповете много "пеят" за Господ,ама никой от тях не го е виждал...
Честита Бъдни вечер![/quote]

...може би поповете не знаят дали Господ се "вижда" ? вари ли се ? пече ли се ? ..
Всъщност ..какво е Господ ? Question
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyСря Дек 24, 2014 6:44 pm

sony написа:
Трибал-М написа:
sony написа:

Колеги...
ИНФОРМАЦИЯТА е БОГАТСТВО !
БОГАТ човек е ИНФОРМИРАНИЯ човек !!
Но....ИНФОРМАЦИЯ и ЗНАНИЯ  НЕ се ПОДАРЯВАТ !!!

super21

...И поповете много "пеят" за Господ,ама никой от тях не го е виждал...
Честита Бъдни вечер!

...може би поповете не знаят дали Господ се "вижда" ? вари ли се ? пече ли се ? ..
Всъщност ..какво е Господ ? Question[/quote]

Енергия
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyПет Дек 26, 2014 6:47 pm

Струва ми се ,че само енергия няма да е достатъчно?...
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyПет Дек 26, 2014 8:11 pm

Трибал-М написа:
Струва ми се ,че само енергия няма да е достатъчно?...
Зависи колко е енергията, ама си прав ще иска и малко разум Smile
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyПет Дек 26, 2014 9:06 pm

mario321 написа:
Трибал-М написа:
Струва ми се ,че само енергия няма да е достатъчно?...
Зависи колко е енергията, ама си прав ще иска и малко разум Smile

Бог не е човек , а енергия .Той не е роден и не е раждал.Всичко живо и неживо е създадено от него .Можем да го наричаме с имената Бог,Господ ,Всевишен ,Създател.Той е в нас и около нас.В нас е защото душата е пратеник на бога каращ курс в нашето тяло и тя на практика изгражда тялото и го управлява ,така нареченото подсъзнание.Тялото е един биоробот който временно е притежание на душата -облекло на душата.Но подсъзнание и съзнание са взаимно изключени веднага след раждането на човека .За това се учим постоянно през настоящия ни живот,караме курс програмиран от създателя ни и т.н.Ако ние съумеем да влезем съзнателно във връзка с нашето подсъзнание и с нашия създател ,можем да използваме необятните им възможности и да ги използваме за нашите цели ,стига да нямаме забрана за това .Добрите радиестезисти използват именно това ,макар повечето да го правят несъзнателно - без да знаят са обучили енергодвойника за различни цели ,а той е като едно малко дете и изпълнява всичко безпрекословно,даже и след обучението автоматично .Изобщо, велик компютър управлява телата ни ,с неподозирани възможности.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyПет Дек 26, 2014 9:52 pm

Добре учителю робокоп!
Само немога да разбета, ти тука на учител ли се правиш или на нещо друго!
Данеби да е на нещо друго по велико носещо се със нас на всякъде!
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyПет Дек 26, 2014 10:11 pm

mario321 написа:
Добре учителю робокоп!  
Само немога да разбета, ти тука на учител ли се правиш или на нещо друго!
Данеби да е на нещо друго по велико носещо се със нас на всякъде!
Що бе колега ,не ти ли харесва това което писах ,или знаеш нещо друго по различно.Ако е така ,добре ще е да споделиш и твоите знания за туй великото носещо се с нас на всякъде.
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyПет Дек 26, 2014 11:54 pm

Посъветвах те, в предишен пост да не се хабиш, защото ще останеш неразбран... Cool
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyСъб Дек 27, 2014 12:18 am

Двама братя търсачи излезли да копат,големия мери шери клечки остри пари под езика слага ,накрая забива петата и казва тука на 5 метра.А малкия му вика -Бате тъи тъи няма да намерим нищо поне да се преместим на по мекото да копаем.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyСъб Дек 27, 2014 8:58 am

Вероятно,тази материя е много сложна и изисква "специална" подготовка...А за атеистите(не съм сигурен,че има абсолютни) е направо непонятна.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyСъб Дек 27, 2014 4:41 pm

Трибал-М написа:
Вероятно,тази материя е много сложна и изисква "специална" подготовка...А за атеистите(не съм сигурен,че има абсолютни) е направо непонятна.
Трибале ,за да практикуваш радиестезията, първо трябва да се познаваш .
Върнете се в началото Go down
Yamaha
Легионер
Легионер
Yamaha



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyСъб Дек 27, 2014 7:06 pm

Трибал-М написа:
Струва ми се ,че само енергия няма да е достатъчно?...

Ако енергията е 'първоизточника'...кой ще я контролира ?
Аз мисля, че пред ТВОРЕЦА ние трябва само да склоним глава и да мълчим !
Ако човешкия индивид разбере или осъзнае какво е Господ... ВСИЧКО СВЪРШВА !
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyСъб Дек 27, 2014 8:35 pm

chiko написа:
Трибал-М написа:
Вероятно,тази материя е много сложна и изисква "специална" подготовка...А за атеистите(не съм сигурен,че има абсолютни) е направо непонятна.
Трибале ,за да практикуваш радиестезията, първо трябва да се познаваш .


...От много време не съм се самоизненадвал...Възможно е да съм опознал себе си,но не ми е интересно,"подсъзнанието" ми не го приема!Като достатъчно приземен човек предпочитам да се доверявам на електрониката и на доказаните открития.
Мисля си,че,ако багетистите наистина са толкова можещи,до сега да не е останало неоткрито съкровище и рудно находище,също и подземни води(не е заяждане).
Желая на всички ентусиасти и колеги здрава,спорна и късметлийска Нова година!
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyНед Дек 28, 2014 12:40 am

Yamaha написа:
Трибал-М написа:
Струва ми се ,че само енергия няма да е достатъчно?...

Ако енергията е 'първоизточника'...кой ще я контролира ?
Аз мисля, че пред ТВОРЕЦА  ние трябва само да склоним глава и да мълчим !
Ако човешкия индивид разбере или осъзнае какво е Господ... ВСИЧКО СВЪРШВА !

Енергията не е първоисточника и се изпраща и контролира от няколко да ги наречем човека-експеримент. И напротив ,на създателя можем да се караме и заповядваме ,само обаче ако можем,знаем как да стигнем до него.Молитвата,благодарствената към него ,но истинската конкретно към него , има способността да изпълнява исканията ни и желанията ни.Много възможности имаме но не знаем за тях ,загърбваме създателя и се обръщаме към материалното ,към техниката ,работим, творим, а себе си въобще не познаваме .А целта на пребиваването на душите ни в човешки тела ,които ни представляват в настоящия ни живот е да осъзнаем кои сме ,да се запознаем със създателя ни и за това нищо няма да свърши .По скоро ще свърши ако всички се отдръпнем от него,не искаме да го познаваме,не ни интересува и го изритаме в ъгъла ,което за жалост се случва в последно време.
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyНед Дек 28, 2014 10:48 am

chiko написа:
Yamaha написа:
Трибал-М написа:
Струва ми се ,че само енергия няма да е достатъчно?...

Ако енергията е 'първоизточника'...кой ще я контролира ?
Аз мисля, че пред ТВОРЕЦА  ние трябва само да склоним глава и да мълчим !
Ако човешкия индивид разбере или осъзнае какво е Господ... ВСИЧКО СВЪРШВА !

Енергията не е първоисточника и се изпраща и контролира от няколко да ги наречем човека-експеримент. И напротив ,на създателя можем да се караме и заповядваме ,само обаче ако можем,знаем как да стигнем до него.Молитвата,благодарствената  към него ,но истинската конкретно към него , има способността да изпълнява исканията ни  и желанията ни.Много възможности имаме но не знаем за тях ,загърбваме създателя и се обръщаме към материалното ,към техниката ,работим, творим, а себе си въобще  не познаваме .А целта на пребиваването на душите ни в човешки тела ,които ни представляват в настоящия ни живот е да осъзнаем кои сме ,да се запознаем със създателя ни  и за това нищо няма да свърши .По скоро ще свърши ако всички се отдръпнем от него,не искаме да го познаваме,не ни интересува  и го изритаме в ъгъла ,което за жалост се случва в последно време.

Евала за коментара Чико , напълно съм съгласен с коментара ти , аз бих казал абсолютно същото !
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyНед Дек 28, 2014 3:53 pm

Балкански написа:

Евала за коментара Чико , напълно съм съгласен с коментара ти , аз бих казал абсолютно същото !


Би казал,ама не го каза пръв-за пореден път ти е,може би е маниер на неуверения?...
Или нещо,още по елементарно?
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyНед Дек 28, 2014 3:59 pm

Трибал-М написа:
...
Мисля си,че,ако багетистите наистина са толкова можещи,до сега да не е останало неоткрито съкровище и рудно находище,също и подземни води(не е заяждане).
Желая на всички ентусиасти и колеги здрава,спорна и късметлийска Нова година!


Балкано-африкански,коментаторе,би ли коментирал първите два реда? Компетентният Чико разсеяно ги е пропуснал.Ето ти шанс да се проявиш и да започнеш да правиш добро впечатление.
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



"Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Асоциация Луи Тюрен България"   "Асоциация Луи Тюрен България" - Page 2 EmptyНед Дек 28, 2014 6:11 pm

Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
...
Мисля си,че,ако багетистите наистина са толкова можещи,до сега да не е останало неоткрито съкровище и рудно находище,също и подземни води(не е заяждане).
Желая на всички ентусиасти и колеги здрава,спорна и късметлийска Нова година!


Балкано-африкански,коментаторе,би ли коментирал първите два реда? Компетентният Чико разсеяно ги е пропуснал.Ето ти шанс да се проявиш и да започнеш да правиш добро впечатление.

Трибалчо , пет пари не давам затова какво искаш или какво казваш или изобщо за цялото ти съществувание стига , да се докажа пред кого ??? Да вземеш най-знатните , най-богатите , най-умните , най-доказаните личности пред мене не струват колкото ( даже не се сещам за толкова нищожно нещо ) 1 стотинка , а представяшли си , ти колко струваш в моите очи ? Неможе и да си представиш !!! През о...ая работа ми е да се докажа пред когото и да е , за каквото и да е.... Трибалчо вземи си хапчетата и ме остави намира ! Неми пиши , не искам да ти помагам в спама във форума , като пишем глупости. Написал си два безсмислени коментара , ДОКАЗВАШ ,че си жалък и че просиш за някой лев във форума , то не е нужно да го казвам вече всички го знаят , щом аз съм го разбрал още от първия месец останалите 100% знаят каква долнопробна стока си !
Върнете се в началото Go down
 
"Асоциация Луи Тюрен България"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Българска Асоциация на Търсачите на Самородно Злато и Метеорити - БАТСЗМ
» България
» Има и в България

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Техники на търсене-
Идете на: