Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil Simplex Minelab VANQUISH голден deus нишани 5000 lorenz nexus Майнлаб врътка грунда маск Spectrum prodavam miladinka GOLD nokta wave mask Fisher TEKNETICS пират kupuvam tesoro
 

 Помощ за избор между няколко интересни модела.

Go down 
+4
Gandalf
Трибал-М
mdetectors.bg
jazkocris
8 posters
АвторСъобщение
jazkocris
Новобранец
Новобранец




Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyСря Яну 14, 2015 10:03 pm

Здравейте колеги , тъй като съм нов във форума, а и в бранша, не съм наясно много с дълбочинната техника ,а и като цяло.
Избрал съм си няколко модела дълбочинни металодетектори :
Fisher Gemini-3
Whites TM808
Garett gti 2500 (с дълбочинна приставка )
Golden Mask Deep Hunter
Продуктите са приблизително на едни и същи цени , но от толкова четене из разни форуми , гледане на видео ревюта така и немога да направя избора си .
Като цяло тъй като не съм още много в час с нещата искам машинката ми да се настройва така да го кажем " по-лесно"
Търся максимално добра дълбочина с максимално добра дескриминация - това , което всеки търси Smile
Ще се радвам да чуя всякакви съвети и както и предложението ви за някои по-добри металодетекроти от посочените от мен .
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyСря Яну 14, 2015 10:17 pm

Търся максимално добра дълбочина с максимално добра дескриминация - това , което всеки търси написа:


Garrett GTI 2500 с кантара

http://www.shop.imperio.bg/garrett_gti_2500_depth_metalotarsach
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyЧет Яну 15, 2015 10:54 pm

jazkocris написа:
Здравейте колеги , тъй като съм нов във форума, а и в бранша,  не съм наясно много с дълбочинната техника ,а и като цяло.
Избрал съм си няколко модела дълбочинни металодетектори :
Fisher  Gemini-3
Whites TM808
Garett gti 2500 (с дълбочинна приставка )
Golden Mask Deep Hunter
Продуктите са приблизително на едни и същи цени , но от толкова четене из разни форуми , гледане на видео ревюта така и немога да направя избора си .
Като цяло тъй като не съм още много в час с нещата искам машинката ми да се настройва така да го кажем " по-лесно"
Търся максимално добра дълбочина с максимално добра дескриминация - това , което всеки търси Smile
Ще се радвам да чуя всякакви съвети и както и предложението ви за някои по-добри металодетекроти от посочените от мен .


Поздрав,колега! За правилния избор на посоката,в дълбокото е истината.Плиткото е почти опоскано,а под него със сигурност се спотайват много интересни неща,които музеите очакват с нетърпение...
Късмет с апарата,който си избереш!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyЧет Яну 15, 2015 11:13 pm

Трибал-М написа:
jazkocris написа:
Здравейте колеги , тъй като съм нов във форума, а и в бранша,  не съм наясно много с дълбочинната техника ,а и като цяло.
Избрал съм си няколко модела дълбочинни металодетектори :
Fisher  Gemini-3
Whites TM808
Garett gti 2500 (с дълбочинна приставка )
Golden Mask Deep Hunter
Продуктите са приблизително на едни и същи цени , но от толкова четене из разни форуми , гледане на видео ревюта така и немога да направя избора си .
Като цяло тъй като не съм още много в час с нещата искам машинката ми да се настройва така да го кажем " по-лесно"
Търся максимално добра дълбочина с максимално добра дескриминация - това , което всеки търси Smile
Ще се радвам да чуя всякакви съвети и както и предложението ви за някои по-добри металодетекроти от посочените от мен .


Поздрав,колега! За правилния избор на посоката,в дълбокото е истината.Плиткото е почти опоскано,а под него със сигурност се спотайват много интересни неща,които музеите очакват с нетърпение...
Късмет с апарата,който си избереш!




Викаш, с монетарите не е работа а? Да беше дал съвет на човека, нали уж си вещ по кантарите! Сори за спама, ама той беше първи...
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyПет Яну 16, 2015 12:10 am

От посочените апарати никои няма дискриминация,нещо се е объркал колегата.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyПет Яну 16, 2015 12:53 am

comander написа:
От посочените апарати никои няма дискриминация,нещо се е объркал колегата.


Сега и по-трудно схващащите могат да си обяснят защо не препоръчах нито един от изброените апарати на колегата...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyПет Яну 16, 2015 9:39 am

Gandalf написа:
Трибал-М написа:
...

Поздрав,колега! За правилния избор на посоката,в дълбокото е истината.Плиткото е почти опоскано,а под него със сигурност се спотайват много интересни неща,които музеите очакват с нетърпение...
Късмет с апарата,който си избереш!

Викаш, с монетарите не е работа а? Да беше дал съвет на човека, нали уж си вещ по кантарите! Сори за спама, ама той беше първи...



Къде прочете,че не е работа?...Става все по-трудно,защото въпросният слой от отдавна е обект на изследване и използване...
А относно кантарите,самия начин регистриране на обектите е дискриминиращ.Но това вече е коментирано не веднаж във форума.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyПет Яну 16, 2015 12:46 pm

Трибал-М написа:
comander написа:
От посочените апарати никои няма дискриминация,нещо се е объркал колегата.


Сега и по-трудно схващащите могат да си обяснят защо не препоръчах нито един от изброените апарати на колегата...




Значи по твоята логика всички колеги дето не са си дали мнението, си има обяснение и то е че защото нито една от машините не е хубава?!?!?!? Стига бе, луд ли си ти къв си, със сигурност не си търсач а си форумен лаладжия който е компетентен във всяка тема! Абе ти детектор виждал ли си на живо?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyПет Яну 16, 2015 12:51 pm

Трибал-М написа:
Gandalf написа:
Трибал-М написа:
...

Поздрав,колега! За правилния избор на посоката,в дълбокото е истината.Плиткото е почти опоскано,а под него със сигурност се спотайват много интересни неща,които музеите очакват с нетърпение...
Късмет с апарата,който си избереш!

    Викаш, с монетарите не е работа а? Да беше дал съвет на човека, нали уж си вещ по кантарите! Сори за спама, ама той беше първи...
 


Къде прочете,че не е работа?...Става все по-трудно,защото въпросният слой от отдавна е обект на изследване и използване...
А относно кантарите,самия начин регистриране на обектите е дискриминиращ.Но това вече е коментирано не веднаж във форума.



А ти знаеш ли колко места има където детектор не е минавал? Говорим за най различни места, не за исторически обекти дето шибаните търсачи казват че всички обекти били пребити?
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyПет Яну 16, 2015 1:06 pm

Gandalf написа:
Трибал-М написа:
comander написа:
От посочените апарати никои няма дискриминация,нещо се е объркал колегата.


Сега и по-трудно схващащите могат да си обяснят защо не препоръчах нито един от изброените апарати на колегата...




      Значи по твоята логика всички колеги дето не са си дали мнението, си има обяснение и то е че защото нито една от машините не е хубава?!?!?!? Стига бе, луд ли си ти къв си, със сигурност не си търсач а си форумен лаладжия който е компетентен във всяка тема! Абе ти детектор виждал ли си на живо?

...Ако те интересува защо колегите не са си дали мнението,попитай ги,аз не зная и не отговарям за тях.
Тъй като контактуването с теб е безполезно и коства загуба на време,аз ще се лиша от това удоволствие.Пожелавам ти успех и по девствените,и по употребяваните терени!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyПет Яну 16, 2015 1:17 pm

Трибал-М написа:
Gandalf написа:
Трибал-М написа:
comander написа:
От посочените апарати никои няма дискриминация,нещо се е объркал колегата.


Сега и по-трудно схващащите могат да си обяснят защо не препоръчах нито един от изброените апарати на колегата...




      Значи по твоята логика всички колеги дето не са си дали мнението, си има обяснение и то е че защото нито една от машините не е хубава?!?!?!? Стига бе, луд ли си ти къв си, със сигурност не си търсач а си форумен лаладжия който е компетентен във всяка тема! Абе ти детектор виждал ли си на живо?

...Ако те интересува защо колегите не са си дали мнението,попитай ги,аз не зная и не отговарям за тях.
Тъй като контактуването с теб е безполезно и коства загуба на време,аз ще се лиша от това удоволствие.Пожелавам ти успех и по девствените,и по употребяваните терени!




Безполезни са ти всички постове в темите до сега от като си се регистрирал! Пожелавам ти успех в гледането на клипчета за хобито и развиването след това на теории защото с практиката си далеч от истината... Laughing
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyПет Яну 16, 2015 1:25 pm

Gandalf написа:
Трибал-М написа:
Gandalf написа:
Трибал-М написа:
comander написа:
От посочените апарати никои няма дискриминация,нещо се е объркал колегата.


Сега и по-трудно схващащите могат да си обяснят защо не препоръчах нито един от изброените апарати на колегата...




      Значи по твоята логика всички колеги дето не са си дали мнението, си има обяснение и то е че защото нито една от машините не е хубава?!?!?!? Стига бе, луд ли си ти къв си, със сигурност не си търсач а си форумен лаладжия който е компетентен във всяка тема! Абе ти детектор виждал ли си на живо?

...Ако те интересува защо колегите не са си дали мнението,попитай ги,аз не зная и не отговарям за тях.
Тъй като контактуването с теб е безполезно и коства загуба на време,аз ще се лиша от това удоволствие.Пожелавам ти успех и по девствените,и по употребяваните терени!




    Безполезни са ти всички постове в темите до сега от като си се регистрирал! Пожелавам ти успех в гледането на клипчета за хобито и развиването след това на теории защото с практиката  си далеч от истината... Laughing

Cool Cool
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyПет Яну 16, 2015 2:21 pm

Трибал-М написа:
Gandalf написа:
Трибал-М написа:
Gandalf написа:
Трибал-М написа:
comander написа:
От посочените апарати никои няма дискриминация,нещо се е объркал колегата.


Сега и по-трудно схващащите могат да си обяснят защо не препоръчах нито един от изброените апарати на колегата...




      Значи по твоята логика всички колеги дето не са си дали мнението, си има обяснение и то е че защото нито една от машините не е хубава?!?!?!? Стига бе, луд ли си ти къв си, със сигурност не си търсач а си форумен лаладжия който е компетентен във всяка тема! Абе ти детектор виждал ли си на живо?

...Ако те интересува защо колегите не са си дали мнението,попитай ги,аз не зная и не отговарям за тях.
Тъй като контактуването с теб е безполезно и коства загуба на време,аз ще се лиша от това удоволствие.Пожелавам ти успех и по девствените,и по употребяваните терени!




    Безполезни са ти всички постове в темите до сега от като си се регистрирал! Пожелавам ти успех в гледането на клипчета за хобито и развиването след това на теории защото с практиката  си далеч от истината... Laughing

Cool Cool



Cool
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyПет Яну 16, 2015 8:42 pm

Трибал-М написа:
jazkocris написа:
Здравейте колеги , тъй като съм нов във форума, а и в бранша,  не съм наясно много с дълбочинната техника ,а и като цяло.
Избрал съм си няколко модела дълбочинни металодетектори :
Fisher  Gemini-3
Whites TM808
Garett gti 2500 (с дълбочинна приставка )
Golden Mask Deep Hunter
Продуктите са приблизително на едни и същи цени , но от толкова четене из разни форуми , гледане на видео ревюта така и немога да направя избора си .
Като цяло тъй като не съм още много в час с нещата искам машинката ми да се настройва така да го кажем " по-лесно"
Търся максимално добра дълбочина с максимално добра дескриминация - това , което всеки търси Smile
Ще се радвам да чуя всякакви съвети и както и предложението ви за някои по-добри металодетекроти от посочените от мен .


Поздрав,колега! За правилния избор на посоката,в дълбокото е истината.Плиткото е почти опоскано,а под него със сигурност се спотайват много интересни неща,които музеите очакват с нетърпение...
Късмет с апарата,който си избереш!
В дълбокото и в замърсеното...
Късмет и от мен в избора!
Върнете се в началото Go down
Black Scorpion
Новобранец
Новобранец
Black Scorpion



Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyПет Яну 16, 2015 8:46 pm

Всичко, което съм намирал досега е на около 15-20 см.(и по-плитко даже). Късмета е  голямо нещо!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyПет Яну 16, 2015 8:51 pm

Black Scorpion написа:
Всичко, което съм намирал досега е на около 15-20 см.(и по-плитко даже). Късмета е  голямо нещо!
Ами за мен успеха е: 70 % късмет, 20 % умения на търсача и познаване на техниката и 10% подходящ апарат.
Върнете се в началото Go down
jazkocris
Новобранец
Новобранец




Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyПет Яну 16, 2015 10:09 pm

comander написа:
От посочените апарати никои няма дискриминация,нещо се е объркал колегата.


За Гарета пише че има дексриминация (поне в описанието на продукта), но явно като се сложи кантара тази опция я няма ,а за кантарите ми стана вече ясно, че нямат дискриминация извинявам се за което.
Намирам се по черноморието нуждая се от машина която да работи добре в тези почви ( ниви гори поляни ) , някой ако може да предложи нещо по добро от посочените нека го направи пак в този ценови диапазон до 2000-2500 лева .
Склонен съм и да си взема рамка , но са ми казвали че доста трябва да съм на "ТИ" с тези неща за да направя добре настройките , а на мен ми трябва нещо с по-улеснен принцип на работа .
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyПет Яну 16, 2015 10:28 pm

От обзор надоло забрави за кантар тука е орудено .Гледам колега продава нов пулс стар за половината от твоите пари а е нов.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyСъб Яну 17, 2015 3:06 pm

Black Scorpion написа:
Всичко, което съм намирал досега е на около 15-20 см.(и по-плитко даже). Късмета е  голямо нещо!
Колега съгласен съм, но на 15-20см само на каменист терен, чакълест терен, оран терен или на някой стръмен склон където наслояването се свлича, иначе истината на тревист девствен не оран терен е след тези 20см, дори след 25см, за да намериш нещо хубаво и старо на 15-20см, трябва мястото да е било дълбока оран преди време и сега почти да не личи, просто някой като каже, намирал съм на плитко хубави сигнали, е да ама преди време там е било градина и орано, а сега да не се използва и да не личи орано, иначе няма как, на не орана и тревиста земя търси след 25см, не че ми се спори, но на скоро бях на един приятел на нивата, която не я използват от доста години, той ми казва, че като бил малък, техните садели и орали нивата, а сега в момента, нивата е така отъпкана и тревясала, все едно никога не е садена, ето на такива места излизат малки късметчета Cool
Върнете се в началото Go down
Black Scorpion
Новобранец
Новобранец
Black Scorpion



Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyНед Яну 18, 2015 9:42 am

Съгласен съм с теб.Точно за такива места ми трябва кантар и чакам с нетърпение Xp Deus да пуснат Smile
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyНед Яну 18, 2015 12:02 pm

Нормално е да ти трябва кантар Smile
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyНед Яну 18, 2015 9:57 pm

mario321 написа:
Нормално е да ти трябва кантар Smile

Задължителен е за терени,където геоморфоложката ситуация предполага постоянно наслагване на изветрените скални и почвени частици.Нека то(наслагването) да е един милиметър на година,нека да е половин милиметър...Останалото е проста аритметика...
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Помощ за избор между няколко интересни модела. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за избор между няколко интересни модела.   Помощ за избор между няколко интересни модела. EmptyПон Яну 19, 2015 7:45 pm

Трибал-М написа:
mario321 написа:
Нормално е да ти трябва кантар Smile

Задължителен е за терени,където геоморфоложката ситуация предполага постоянно наслагване на изветрените скални и почвени частици.Нека то(наслагването) да е един милиметър на година,нека да е половин милиметър...Останалото е проста аритметика...
Така е приятелю Трибал-М, пак отиваме на 60см наслагване.
Доказано е много пъти от археолози, че там е истината, а също е доказано, че Траките са били най добрите рудари на благородни метали, по точно това им е било основно занимание, другото занимание страшни ловци с много силен войнствен характер, преди римляните-жабарите да им еб.. мамата, с една дума преди да дойдем ние от алтайските планини и да се разделим на племена българи, турци, византийци е имало преди нас велико племе Бесите- Траките, които са имали страхотно красиво изработени антични предмети, ама ай ди де пусти 60см Smile

Върнете се в началото Go down
 
Помощ за избор между няколко интересни модела.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коментар за + & - между 2 модела рамки.
» помощ при избор
» Помощ за избор на металотърсач

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: