Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Кантар-предавател-приемник.

Go down 
+18
кирката
adminn
kateracha_86
Manarov
Petronii
Avrelian
pechkata
LuciusVerus
xp fan
diony
kronos555
Gandalf
comander
Radislav
mario321
Podlecii.avg
Kiril62
Трибал-М
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyПон Фев 16, 2015 9:03 pm

LuciusVerus написа:
правил съм си много опити.заравяли сме по 2000 коцета в глинен съд.опитвах се да кажа че има голяма разлика какво ще вадиш.никой  не е тръгнал да вади капачки.една капачка от буркан ще ти даде много по ясен сигнал от шепа коцета.както и 20ст ще ги свири машина по добре от фолис 22мм.примерно.за това се правят тези демонстрации с такива предмети за да се впечатли евентоалния клиент.
Имаше клипове от събора в Сливек със една торба оловни монети на 60см., до колкото си спомням май нито една машина не ги хвана. Ако може някой да даде линк..
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyПон Фев 16, 2015 9:51 pm

Avrelian написа:
Гледайте този пич, https://www.youtube.com/user/bradvarov1/videos на него вярвам. Радислав.



Изгледах няколко клипчета и нямаше шашми понеже са от събора! Смисъл едно е производител да си снима тоягата и друго е от съборите защото там всеки си показва неговото и няма лъжа! Но и видях кой се справи най добре естествено моя фаворит, АКА-то, но не разбрах кой точно модел беше! А най голямата изцепка беше, че Нексуса струвал 1800 евро.... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyПон Фев 16, 2015 10:08 pm

Gandalf написа:



      Ако някой ползва някое от творенията на тоя луд, моля да каже нещо за тях! Какво могат снимки може би!??! Не само празни приказки....  " аз това, аз онова "!!!!! Като нямаш покритие на приказките си не говори!!!

Представи си, че доста хора го познават и макар да е чешит, никой не го е нарекъл луд. Теб, който никой не те познава, каква е гаранцията, че не си луд и опасен, особено с тези психопатски аватари. Не разбирам , какво се напъвате с оня луциус да си изливате негативните злобарски емоции, айде него го разбирам, извадил е поредния ник от ръкава и зад него си пише на воля, понеже няма достойнство, да се покаже,а пък си има и причина.
И като с лека ръка оплювате човека, я ми кажете, колко хора у нас правят кантари и то да вършат работа, то куцо и сакато вече прави гаражни бангии, я балансни, я пулсаци,  но кантари не. Е за това нищо не става от нас, само злобари, никой не уважава другите и техния труд, а пък още повече скрити зад анонимни лица, се показва що прости хора има.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyПон Фев 16, 2015 10:34 pm

Petronii написа:
Gandalf написа:



      Ако някой ползва някое от творенията на тоя луд, моля да каже нещо за тях! Какво могат снимки може би!??! Не само празни приказки....  " аз това, аз онова "!!!!! Като нямаш покритие на приказките си не говори!!!

Представи си, че доста хора го познават и макар да е чешит, никой не го е нарекъл луд. Теб, който никой не те познава, каква е гаранцията, че не си луд и опасен, особено с тези психопатски аватари. Не разбирам , какво се напъвате с оня луциус да си изливате негативните злобарски емоции, айде него го разбирам, извадил е поредния ник от ръкава и зад него си пише на воля, понеже няма достойнство, да се покаже,а пък си има и причина.
И като с лека ръка оплювате човека, я ми кажете, колко хора у нас правят кантари и то да вършат работа, то куцо и сакато вече прави гаражни бангии, я балансни, я пулсаци,  но кантари не. Е за това нищо не става от нас, само злобари, никой не уважава другите и техния труд, а пък още повече скрити зад анонимни лица, се показва що прости хора има.




Я ти кажи колко хора ги ползват и нужно ли е да го познавам! И си прочети пак поста, все едно трима различни са го писали, уж си по умен от мен пък сам си противоречиш на няколко пъти в него! Простотията и теб не те е пропуснала!
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyПон Фев 16, 2015 11:16 pm

Gandalf написа:

        Я ти кажи колко хора ги ползват и нужно ли е да го познавам! И си прочети пак поста, все едно трима различни са го писали, уж си по умен от мен пък сам си противоречиш на няколко пъти в него! Простотията и теб не те е пропуснала!

Ами, съжалявам, явно трябва много да ти се обяснява, за да схванеш идеята и смисъла, няма да имам толкова свободно време. За това ще ти го кажа с думи прости, неща , от които не разбираш и не проявяваш интерес, по-добре си трай, никой не го интересува как се чувстваш.

стена
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyПон Фев 16, 2015 11:27 pm

Petronii написа:
Gandalf написа:

        Я ти кажи колко хора ги ползват и нужно ли е да го познавам! И си прочети пак поста, все едно трима различни са го писали, уж си по умен от мен пък сам си противоречиш на няколко пъти в него! Простотията и теб не те е пропуснала!

Ами, съжалявам, явно трябва много да ти се обяснява, за да схванеш идеята и смисъла, няма да имам толкова свободно време. За това ще ти го кажа с думи прости, неща , от които не разбираш и не проявяваш интерес, по-добре си трай, никой не го интересува как се чувстваш.

стена




Е то бит и е...н не си признават естествено, но не си ти човека който да ми казва какво да правя, сещаш ли се? Купи си кантар от него като мноо знайш, или предпочиташ да си само в ролята на " адвоката "?!?!
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyПон Фев 16, 2015 11:52 pm

Gandalf написа:

          но не си ти човека който да ми казва какво да правя, сещаш ли се? Купи си кантар от него като мноо знайш, или предпочиташ да си само в ролята на " адвоката "?!?!

Е много ясно, че не мога да те спра да нахалстваш и досаждаш в теми, на които с нищо не допринасяш. Ако бях админ отдавна да съм те вкарал в забрана за писане, то и затова админите трябва да си вършат по-добре работата, че с подобно опорочаване на темите от селски бекове, форума отдавна е под нивото дори на подобни такива в Сомалия..
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyВто Фев 17, 2015 12:20 am

Petronii написа:
Gandalf написа:

          но не си ти човека който да ми казва какво да правя, сещаш ли се? Купи си кантар от него като мноо знайш, или предпочиташ да си само в ролята на " адвоката "?!?!

Е много ясно, че не мога да те спра да нахалстваш и досаждаш в теми, на които с нищо не допринасяш. Ако бях админ отдавна да съм те вкарал в забрана за писане, то и затова админите трябва да си вършат по-добре работата, че с подобно опорочаване на темите от селски бекове, форума отдавна е под нивото дори на подобни такива в Сомалия..




Ти и лудия пък се скъсахте да допринасяте?!?! Влез в тема по избор защото той е във всичките и чети безсмислени постове колкото искаш после ми обяснявай! Ти или си от неговия пенсионерски клуб или си той с поредния ник или не си никой нормален! И като не ти е на нивото форума кво ми се пускаш в теми? Що се отнася до селянията при теб най активно се показва, ако въобще не се беше намесил щяхме да те мислим за гражданин до сега... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyВто Фев 17, 2015 1:22 am

Чудя Ви се на всичките-как не Ви омръзна ??? Абе я вървете малко сред природата да Ви поодуха вятъра, ами сте седнали да се заяждате, като малки деца.
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyВто Фев 17, 2015 1:32 am

Avrelian написа:
Не съм работил с тоя вид техника, но от видяното на клипа, кантара е добър.

Кантара лично е пробван на полигон с трилитров празен медник от кована мед на метър, мерено от ръба на медника.Категоричен ясен сигна, зона, пик.Да се пооправи малко времето ще направя едно клипче и ще Ви го пусна.
Много плюмки се изплюха по Лъчо и кантара, но машинката си е добра и дълбока, а боклукчака не го и помирисва...
В една стара изоставена леярна чугунени балванки между 12-18кг. на 260-280см. ги засякохме без съмнение.По предварителна информация, че са там някъде...Около 200кг. на площ около 2кв.м.
Пък кой каквото иска да си приказва...Аз на мене си ли да вярвам или...?
Върнете се в началото Go down
Manarov
Новобранец
Новобранец
Manarov



 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyВто Фев 17, 2015 11:08 am

Който не иска да работи с кантар,може да работи ето така.

 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Opt1424164125s
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyВто Фев 17, 2015 11:40 am

LuciusVerus написа:
значи преди 45 години си работил занаята.ако тогава си бил на 20,значи сега си на 65...

Отново не позна,бил съм само на десет години...
Очертава се ти и Ганди да сте от лаладжиите,дето гвоздей в чамова дъска не могат да забият,а ,ако все пак се случи,ще е изкривен и на погрешно място.
Онзи,третия ,може поне котлони да ремонтира и нагреватели да подменя.
Върнете се в началото Go down
LuciusVerus
Новобранец
Новобранец




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyВто Фев 17, 2015 11:51 am

еее аз спрях ама теб те сърби дупарата за заяждане.ама няма нищо де,аз се забавлявам с теб.нали знаеш без клоуни не може.колкото часове с металотърсач имам ти нямаш и една стотна от моите.може да имаш някой и друг час на полигонче или у вас на масата.вчера и днес е студено не става за работа за това съм си хванал палячо да си правя гаргара.като се позатопли тия дни хептен няма кой да ти обръща внимание.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyВто Фев 17, 2015 12:09 pm

LuciusVerus написа:
еее аз спрях ама теб те сърби дупарата за заяждане.ама няма нищо де,аз се забавлявам с теб.нали знаеш без клоуни не може.колкото часове с металотърсач имам ти нямаш и една стотна от моите.може да имаш някой и друг час на полигонче или у вас на масата.вчера и днес е студено не става за работа за това съм си хванал палячо да си правя гаргара.като се позатопли тия дни хептен няма кой да ти обръща внимание.

На мен от самото начало ми е скучно в твоята компания,но професионалното надделя,исках на научиш повечко...
След като осмислиш този факт ще е полезно за теб да си направиш статистическа справка( да видиш кои са най-посещаваните теми У форумО,с най-много мнения.)
Айде,Устъни си С здраве!



Последната промяна е направена от Трибал-М на Вто Фев 17, 2015 12:29 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyВто Фев 17, 2015 12:13 pm

Petronii написа:

Е много ясно, че не мога да те спра да нахалстваш и досаждаш в теми, на които с нищо не допринасяш. Ако бях админ отдавна да съм те вкарал в забрана за писане, то и затова админите трябва да си вършат по-добре работата, че с подобно опорочаване на темите от селски бекове, форума отдавна е под нивото дори на подобни такива в Сомалия..

Колега Петроний,да наречеш този непоръбен бек сомалиец си е абсолютен комплимент!


Последната промяна е направена от Трибал-М на Сря Фев 18, 2015 1:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
kateracha_86
Новобранец
Новобранец




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyСря Фев 18, 2015 9:59 am

Ей превърнали сте темата в селска кръчма от толкова тъпи постове не може да се прочете нещо полезно по темата стена
Вижда се че кантара го бива ама дайте малко повече информация за него !!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyСря Фев 18, 2015 2:16 pm

kateracha_86 написа:
Ей превърнали сте темата в селска кръчма от толкова тъпи постове не може да се прочете нещо полезно по темата стена
Вижда се че кантара го бива ама дайте малко повече информация за него !!!!!!!!!!!!!!

Колега,предпочитам това да стане в по-спокойна среда,където няма да е необходимо "да се надвикваме с агресивни брумове и смущения".
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyСря Фев 18, 2015 11:47 pm

kateracha_86 написа:
Ей превърнали сте темата в селска кръчма от толкова тъпи постове не може да се прочете нещо полезно по темата стена
Вижда се че кантара го бива ама дайте малко повече информация за него !!!!!!!!!!!!!!

То информация много давахме, но тя периодично, когато се натрупа отива в склада на сайта...Помоли админа да я извади и чети...има два дена да четеш.
каквото те интересува-питай на лични.Или пиши на Трибалеца- щото иначе се получава това, което си констатирал...
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyПет Фев 20, 2015 4:54 pm

Tribal, имаш конкуренция: TWO BOXES 89MC
 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 I5x4di
 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Oaosw4


http://www.detecteurmaroc.com/type=longue-portee

На следващият линк има таблица с дълбочините:
http://detectoare-metale.ro/index.php?main_page=product_info&cPath=3_23&products_id=107&language=en

Далечен братовчед от Южна Америка...(тези пък там какво търсят с тия кантари ??? scratch )
Върнете се в началото Go down
diony
Легионер
Легионер




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyПет Фев 20, 2015 5:48 pm

В Перу е мачо пикчу, крепост която не можах да посетя. На един пазар продаваха керамични фигурки с невероятна изработка с твърдението че са антики. Аз си купих за 3$ една,която се счупи при полета. Тука човек разбиращ от керамика ми каза че е автентична. В перуанските джунгли има страшно много изоставени антични храмове и градове на Инките.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyПет Фев 20, 2015 5:49 pm

Radislav написа:
Tribal, имаш конкуренция: TWO BOXES 89MC
 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 I5x4di
 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Oaosw4


http://www.detecteurmaroc.com/type=longue-portee

На следващият линк има таблица с дълбочините:
http://detectoare-metale.ro/index.php?main_page=product_info&cPath=3_23&products_id=107&language=en

Далечен братовчед от Южна Америка...(тези пък там какво търсят с тия кантари ??? scratch )

Браво,колега!Добра машина си намерил,чак от Южното полукълбо.Показателите със сигурност са реални и се покриват с тези на моята бангия,имам предвид размера на първите две тестови плоскости-по понятни причини с по-големи не съм пробвал...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyПет Фев 20, 2015 6:12 pm

Radislav написа:
 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 I5x4di
 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Oaosw4
като му гледам възможностите за дълбочина, доста е назад от това което имаме тук в Бг.!!! Cool
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyПет Фев 20, 2015 6:32 pm

Podlecii.avg написа:
като му гледам възможностите за дълбочина, доста е назад от това което имаме тук в Бг.!!!  Cool [/quote]



Колега,машината е много добра,но и ти "малко" имаш право:
Площта на антените на моята бангия е около 70% от тази на "американеца",а работната честота е около четири пъти по-ниска...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyНед Фев 22, 2015 9:38 am

Трибал-М написа:

Podlecii avg написа:
като му гледам възможностите за дълбочина, доста е назад от това което имаме тук в Бг.!!!  Cool



Колега,машината е много добра,но и ти "малко" имаш право:
Площта на антените на моята бангия е около 70% от тази на "американеца",а работната честота е около четири пъти по-ниска...[/quote]

Ако "Минеорото"може да работи около и под 400 киловолтови далекопроводи ще е много полезен апарат.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантар-предавател-приемник.    - Кантар-предавател-приемник. - Page 4 EmptyПет Апр 03, 2015 1:43 pm

Предлагам на админа,заключил темата ми за читателите и писателите в раздела "Благи приказки" директно да изтрие и тази тема,на която отново автор съм аз.Тя няма нищо общо с "неговите" металдетектори и по тази причина с нищо не допринася за канализираното развитие на така наречения форум.Настоявам твърдо изтриването да се състои немедлено!
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
 
Кантар-предавател-приемник.
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Приемник-предавател(кантар)
» продавам предавател-приемник (кантар, мачак )
» продавам мачак (предавател-приемник, ,,кантар"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: