Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD Майнлаб miladinka Simplex нишани Minelab wave mask Fisher пират nexus маск грунда lorenz tesoro nokta Coil VANQUISH голден врътка deus 5000 prodavam TEKNETICS Spectrum kupuvam
 

 Металотърсач ремонт-майстор?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Romel2
Новобранец
Новобранец




Металотърсач ремонт-майстор? Empty
ПисанеЗаглавие: Металотърсач ремонт-майстор?   Металотърсач ремонт-майстор? EmptyНед Мар 08, 2015 11:21 pm

Здравейте, имам металдетектор българска сглобка /новопазарски/ и има нужда от ремонт. Да ми препоръчате добър майстор?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Металотърсач ремонт-майстор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ремонт-майстор?   Металотърсач ремонт-майстор? EmptyПон Мар 09, 2015 12:14 am

Romel2 написа:
Здравейте, имам металдетектор българска сглобка /новопазарски/ и има нужда от ремонт. Да ми препоръчате добър майстор?



Един приятел ме беше насочил към инж.Войнов, ако някога имам проблем с детектора ми, той има профил тук! Но до сега не съм опирал до майстори, а знам че тук във форума са няколко такива! Ако им се занимава, може би ще се свържат с теб на лични!!! Smile
Върнете се в началото Go down
Romel2
Новобранец
Новобранец




Металотърсач ремонт-майстор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ремонт-майстор?   Металотърсач ремонт-майстор? EmptyЧет Мар 19, 2015 11:50 am

Gandalf написа:
Romel2 написа:
Здравейте, имам металдетектор българска сглобка /новопазарски/ и има нужда от ремонт. Да ми препоръчате добър майстор?



       Един приятел ме беше насочил към инж.Войнов, ако някога имам проблем с детектора ми, той има профил тук! Но до сега не съм опирал до майстори, а знам че тук във форума са няколко такива! Ако им се занимава, може би ще се свържат с теб на лични!!! Smile


А на някой майстор от Разградско да имаш координати?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Металотърсач ремонт-майстор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ремонт-майстор?   Металотърсач ремонт-майстор? EmptyЧет Мар 19, 2015 12:20 pm

Romel2 написа:
Gandalf написа:
Romel2 написа:
Здравейте, имам металдетектор българска сглобка /новопазарски/ и има нужда от ремонт. Да ми препоръчате добър майстор?



       Един приятел ме беше насочил към инж.Войнов, ако някога имам проблем с детектора ми, той има профил тук! Но до сега не съм опирал до майстори, а знам че тук във форума са няколко такива! Ако им се занимава, може би ще се свържат с теб на лични!!! Smile


А на някой майстор от Разградско да имаш координати?



Не знам за Разград! Нови пазар не ти ли е на близо? По добре потърси кои е правил твоя детектор, и той да ти я ремонтира ще е най добре, поне човекът си знае машината!
Върнете се в началото Go down
galus
Легионер
Легионер




Металотърсач ремонт-майстор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ремонт-майстор?   Металотърсач ремонт-майстор? EmptyЧет Мар 19, 2015 5:24 pm

Пешо от Исперих.
Върнете се в началото Go down
Romel2
Новобранец
Новобранец




Металотърсач ремонт-майстор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ремонт-майстор?   Металотърсач ремонт-майстор? EmptyЧет Мар 19, 2015 6:13 pm

galus написа:
Пешо от Исперих.
да имаш негов тел. номер за връзка?
Върнете се в началото Go down
galus
Легионер
Легионер




Металотърсач ремонт-майстор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ремонт-майстор?   Металотърсач ремонт-майстор? EmptyПет Мар 20, 2015 7:10 am

Писах на лични
Върнете се в началото Go down
Romel2
Новобранец
Новобранец




Металотърсач ремонт-майстор? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач ремонт-майстор?   Металотърсач ремонт-майстор? EmptyПет Мар 20, 2015 2:03 pm

galus написа:
Писах на лични
Мерси колега,
Поздрави.
Върнете се в началото Go down
 
Металотърсач ремонт-майстор?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Купувам металотърсач за ремонт
» Майстор Бойко от В.Търново
» помощ за тел. номер на майстор УЛЯН от враца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: