Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металотърсачи. СПОРТЕН КЛУБ ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ MDETECTORS

ИндексИндекс  GalleryGallery  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  

Металотърсачи XP DEUS

Официален представител

ПРОМОЦИЯ СОНДИ

ВИЖТЕ КОМПЛЕКТИТЕ
С ULTIMATE СОНДИ

Металотърсач на Кредит

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

TBI-На кредит

Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Explorer II и Maska3 се продават
Пон Дек 04, 2017 8:16 pm by sitalk
Майнлаба е с 4 антена.Трите на снимките и една СЕФ-ка голяма.
Касетата за батериите не е за …

Comments: 11
Продавам Mikron NRG 150
Чет Окт 26, 2017 5:33 pm by SorelAK
Уреда е в отлично състояние има и книжка с инструкция за работа с него, която е и гаранционна карта …

Comments: 2
Продавам търсеща сонда SEF 38x30см./15x12"/ DD за Fisher F75!
Пет Сеп 22, 2017 7:23 pm by ivanasen
Сондата е на 1-2 излизания и е работено общо 2-3 часа с нея. Продавам я защото терена при нас не …

Comments: 0
Продавам Silent 2DD на Миладин
Чет Авг 24, 2017 4:40 pm by deadline
Продавам Silent 2DD на Миладин.
490лв.
Габрово
0988701622

[url=https://servimg.com/view/19629733/80]

Comments: 0
Keywords
prodavam истина закони GOLD lorenz Ултимейт BLACK голден miladinka golden маск sorex Майнлаб пират kupuvam DEVIL металотърсач mask nexus грунда pirate Coil wave врътка продавам сонда
Share | 

продавам кантар на памиц /мачак/

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ivo13
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: продавам кантар на памиц /мачак/   Чет Мар 26, 2015 10:15 pm

кантара е купен преди няколко години.памиц що годе буташе .преди да го купя отидох и го тествахме със самия майстор/лека му пръст/.обясняваше как да работиш и как да дискриминираш с кантара.от тогава е работил 2 пъти .бих казал че работи перфектно.наистина не ми върши работа предпочитам монетар.приемам бартер с доплащане от моя страна говоря за професионален апарат.размерите на питите мисля бяха 30/30 и дължина 100см.работи с две батерии по 4.5v.никакви проблеми да се тества.желателно е хора които не са работили да им се обяснява лично и на място.за повече въпроси на лични или на тел.0877127182
ще гледам да пусна снимки събота неделя .

цена 400лв.
цена 400лв.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   Вто Мар 31, 2015 11:19 pm

ivo13 написа:
кантара е купен преди няколко години.памиц що годе буташе .преди да го купя отидох  и го тествахме със самия майстор/лека му пръст/.обясняваше как да работиш и как да дискриминираш с кантара.от тогава е работил 2 пъти .бих казал че работи перфектно.наистина не ми върши работа предпочитам монетар.приемам бартер с доплащане от моя страна говоря за професионален апарат.размерите на питите мисля бяха 30/30 и дължина 100см.работи с две батерии по 4.5v.никакви проблеми да се тества.желателно е хора които не са работили да им се обяснява лично и на място.за повече въпроси на лични или на тел.0877127182

цена 400лв.
цена 400лв.

Колега,колко потенциометъра има приемника?
Можеш ли да дадеш точни размери на двете антени?

Хаосът е или временен,или гибелен!
ivo13
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   Сря Апр 01, 2015 9:24 pm

размери на питите 20см:20см потенциометри няма

за мое огромно съжаление не мога да кача снимки.мъчих ама нещо не става.преди време има проблеми пак и се бях отказал да качвам тук и сега пак съм на същият хал.ако някой каже как да кача ще съм благодарен.в дясно където си пиша поста има 6 икони и с едната се качва ама нещо не ми са получава и не зная къде бъркам. срещам често тоя проблем тук във форума.
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   Сря Апр 01, 2015 9:56 pm

Колега,поне един потенциометър е задължителен,с него би трябвало да се регулира прага на сработване на звуковия генератор.

ivo13
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   Сря Апр 01, 2015 10:35 pm

да има един кръг който е тон и едно което е като потенциометър стрелка с 4 позиции което е баланса
на другата пита има пак кръг който служи за включване и изключване.
има една врътка която е за настройка на едната към другата пита .трябва ъгъла на двете пити да е добре настроен  за добрата работа на машината.
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   Съб Апр 04, 2015 3:29 pm

ivo13 написа:
кантара е купен преди няколко години.памиц що годе буташе .преди да го купя отидох  и го тествахме със самия майстор/лека му пръст/.обясняваше как да работиш и как да дискриминираш с кантара.от тогава е работил 2 пъти .бих казал че работи перфектно.наистина не ми върши работа предпочитам монетар.приемам бартер с доплащане от моя страна говоря за професионален апарат.размерите на питите мисля бяха 30/30 и дължина 100см.работи с две батерии по 4.5v.никакви проблеми да се тества.желателно е хора които не са работили да им се обяснява лично и на място.за повече въпроси на лични или на тел.0877127182

цена 400лв.
цена 400лв.

Колега Иво13,
огледай внимателно обявите...Един индивид продава рамка "Пулс стар про"(железарка),но силно се нуждаеше от кантар,а онази тема вече е заключена...
Можеш да му предложиш бартер...Приятелски поздрави!

ivo13
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   Пон Апр 06, 2015 11:39 pm

рамка не ми е необходима.може би монетар от сорта на деус етрак сигнум или нещо такова ако има оферта от някой колега ще решавам.
ivo13
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   Сря Апр 29, 2015 10:23 pm

договаряне cheers
ivo13
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   Чет Май 28, 2015 10:09 pm

какво става на никой ли не му трябва читава машина за без-пари стена
ivo13
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   Сря Авг 19, 2015 9:57 pm

300лв. само един ще спечели bounce
adminn
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: продавам кантар на памиц /мачак/   Чет Авг 20, 2015 12:51 pm

Все пак е добре да пуснеш снимки!

продавам кантар на памиц /мачак/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1