Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
nokta tesoro Fisher Simplex 5000 Minelab голден маск wave nexus врътка miladinka грунда prodavam Coil GOLD TEKNETICS пират kupuvam mask lorenz deus VANQUISH нишани Spectrum Майнлаб
 

 И блага,и горчива-но истинска.....

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Бонончев
Новобранец
Новобранец




И блага,и горчива-но истинска..... Empty
ПисанеЗаглавие: И блага,и горчива-но истинска.....   И блага,и горчива-но истинска..... EmptyПет Сеп 18, 2015 2:40 pm

Дори и по-страничен участник,като мен,без усилия би схванал,че близо месец време,тук благи приказки не е имало....
Браво на колегата-администратор и модератор,който сам скочи на онзи рисков терен!
Върнете се в началото Go down
Бонончев
Новобранец
Новобранец




И блага,и горчива-но истинска..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И блага,и горчива-но истинска.....   И блага,и горчива-но истинска..... EmptyСъб Сеп 19, 2015 10:37 pm

За сега,май само аз съм впечатлен?
Може и нормално да е.....
Върнете се в началото Go down
consata
Новобранец
Новобранец




И блага,и горчива-но истинска..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И блага,и горчива-но истинска.....   И блага,и горчива-но истинска..... EmptyСъб Сеп 19, 2015 11:12 pm

Не си само ти впечатлен браво на админстрацията че почистиха боклука хейтърите вече хептен изтрещяха почнаха сами да създават профили и да пишат от тях нормална реакция на слаби хора и всички видяха истинската същност и цел на тези ................... кои би се вързал на такива палячовци целящи само събирането на членски вноски . форумът и вече е чат канал Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Сельо Бангиев
Преторий
Преторий




И блага,и горчива-но истинска..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И блага,и горчива-но истинска.....   И блага,и горчива-но истинска..... EmptyНед Сеп 20, 2015 6:54 am

Бонончев, ако намекваш и за участници като мен, то аз конкретно и ясно преди месеци заявих защо изгубих желание да пиша в този форум. Причините са, че собствениците на форума не искат да се вслушат в конструктивните ми предложения, едно от които беше да се премине към някоя модерна софтуерна платформа за интернет-форум, защото тази, която ползват, е морално остаряла. Нежеланието им да се развива форума за мен е много странно и говори на какво ниво са маркетинговите им разбирания. Тук е моментът да уточня, че нямам нищо против търговската им дейност, даже се радвам, че са официални представители на почти всички реномирани компании, защото само това е начинът за борба с китайските ментета и недобросъвестните продавачи. Затова отново ще отправя апел към собствениците - положете съществени усилия за модернизиране и развиване на форума, защото само по този начин може да привлечете нови, интелигентни хора и съответно да увеличите продажбите на оригинални детектори, защото много от тях ще искат да се захванат с това хоби.

Редактирана...
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



И блага,и горчива-но истинска..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И блага,и горчива-но истинска.....   И блага,и горчива-но истинска..... EmptyНед Сеп 20, 2015 8:45 am

Ако изключим смяната на софтуера кажи какви точно предложение имаш и ще ги обсъдим и направим.
Софтуера е един от най устойчивите и добре работещи има възможност да се добавят отделни страници към форума и така нататък.
Върнете се в началото Go down
Бонончев
Новобранец
Новобранец




И блага,и горчива-но истинска..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И блага,и горчива-но истинска.....   И блага,и горчива-но истинска..... EmptyНед Сеп 20, 2015 8:56 am

Сельо Бангиев написа:
Бонончев, ако намекваш и за участници като мен, то аз конкретно и ясно преди месеци заявих защо изгубих желание да пиша в този форум......

Колега,не съм имал предвид теб,но доколкото имам представа,човек с твоята компетентност и висок потенциал би бил желан във всеки форум.
Върнете се в началото Go down
Сельо Бангиев
Преторий
Преторий




И блага,и горчива-но истинска..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И блага,и горчива-но истинска.....   И блага,и горчива-но истинска..... EmptyНед Сеп 20, 2015 9:24 am

adminn написа:
Ако изключим смяната на софтуера кажи какви точно предложение имаш и ще ги обсъдим и направим.
Софтуера е един от най устойчивите и добре работещи има възможност да се добавят отделни страници към форума и така нататък.

Колега, не искам да влизам в спор, но платформата, която използвате, отдавна е излязла от употреба. Бих препоръчал IP Board, която е най-модерната и функционална платформа, но е платена. Ако не ви се дават пари за IP Board, мога да ви препоръчам Simple Machines, който е безплатен.

Относно другите предложения :

- Премахване на раздел "купувам-продавам", този раздел е супер дразнещ и досаден, особено обявите на изкукалия "инженер" Войнов. Ако някой иска да си продава бангията, има си специализирани сайтове за това, например бившия "Продавалник".

- Реконструкция на секциите на форума, например премахването на секция "Viking", в която на практика никой отдавна не пише, а и на практика тази марка никой у нас не я ползва, като за сметка на това добавим секция "АКА". Секции, свързани с история и археология също нямат място във форума, защото така неминуемо създаваме съмнението, че тук сме имaняpи под прикритие.

- Светльо нека си наеме професионален снимач и водещ, владеещ книжовен български, които да правят професионално представяне на всички детектори, които магазин "Империо" предлага. Живеем в 21 век и е несериозно да се пускат тук аматьорски клипчета, при които лявата ръка държи детектора, а дясната снима с джиесема и някой зад кадър ти плямпа общи приказки на софийски диалект в стил " ше пуснеме, ше настроиме".


Последната промяна е направена от Сельо Бангиев на Нед Сеп 20, 2015 5:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



И блага,и горчива-но истинска..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И блага,и горчива-но истинска.....   И блага,и горчива-но истинска..... EmptyНед Сеп 20, 2015 12:50 pm

За секция на АКА е прието и още следващата седмица ще бъде факт.
Софтуера е инсталиран на сървъра и не може да бъде променен защото ползваме особено на платформа.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



И блага,и горчива-но истинска..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И блага,и горчива-но истинска.....   И блага,и горчива-но истинска..... EmptyПон Сеп 21, 2015 12:12 pm

Много добри предложения - внимателон ще ги обмислим.
Секцията за нумизматика, защо да не стои?
Който иска да пита нещо и да си пише.
Върнете се в началото Go down
Бонончев
Новобранец
Новобранец




И блага,и горчива-но истинска..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И блага,и горчива-но истинска.....   И блага,и горчива-но истинска..... EmptyЧет Сеп 24, 2015 9:13 pm

"Препоръчвам ти всички турмалини да ги събираш, все ще се видим и ще ги прегледам,за  да ти отделя тези ,които търсят бижутерите за апликация по бижутата. Метеоритът съм го пратил на един марсианец, да види от тяхната планета ли е дошъл".


Върнете се в началото Go down
Бонончев
Новобранец
Новобранец




И блага,и горчива-но истинска..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И блага,и горчива-но истинска.....   И блага,и горчива-но истинска..... EmptyЧет Сеп 24, 2015 10:26 pm

[quote="Бонончев"]"Препоръчвам ти всички турмалини да ги събираш, все ще се видим и ще ги прегледам,за  да ти отделя тези ,които търсят бижутерите за апликация по бижутата. Метеоритът съм го пратил на един марсианец, да види от тяхната планета ли е дошъл".



Вече цял час и десет минути се "ширя сам на този терен"
Никой ли не го усеща и като негов терен?..................
Ако е така,аз съм до тук!
Здраве и късмет на всички колеги от всички форуми!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



И блага,и горчива-но истинска..... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И блага,и горчива-но истинска.....   И блага,и горчива-но истинска..... EmptyЧет Сеп 24, 2015 10:45 pm

Колега, както казахме тук хейтърите са нежелани, а ти все ръчкаш и въртиш ... айде молим интригите другаде.
Напиши един пост за металотърсачи, другото го остави за бг мама!
Върнете се в началото Go down
 
И блага,и горчива-но истинска.....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: