Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  ПРОГРАМА С ТОЧКИТЕПРОГРАМА С ТОЧКИТЕ  
НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Навигация

МАГАЗИН ДЕТЕКТОРИ

Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 0
Продавам SEF 12х15" антена за GPX и SD на MINELAB
Сря Фев 14, 2018 10:56 am by joro i
Цена 160 лв.  тел. за връзка 0878572341

Comments: 1
Keywords
tejon Майнлаб голден пират lorenz POWER грунда Spectrum металотърсач nexus врътка продавам tesoro golden wave miladinka GOLD нишани маск minelab Coil standard kupuvam white prodavam mask
Share | 

Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
peneff72
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz   Вто Яну 05, 2016 12:51 pm

consata написа:
Дълбок е ама за железа които си ги свири цвят с тази ниска честота и голяма антена монетите направо ги пропуска цял ден работих с него и да ви кажа нищо особено не е всеки друг апарат с голяма антена ще хване тези дълбоки железа само че ще ги дели за разлика от този апарат.

Смяташ ли, че от как съм се регистрирал тука работя с металотърсач?
Работил съм с няколко машинки една от които е Ричъра и съм много доволен, а за този нямам толкова пари, но смятам че си заслужава, защото детеч никога не пускат нещо случайно.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz   Вто Яну 05, 2016 1:54 pm

Като гледам consata май нищо никога не е харесвал Very Happy общо взето всичко не му харесва Very Happy
Аз пък ти казвам, че Relic Striker е супер металотърсач, и ако не беше такъв нямаше да го продоваме ние, както и всички дистрибутори в Европа.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
divaka
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz   Вто Яну 05, 2016 10:44 pm

Отскоро имам същия апарат,но нещо не мога да го настроя на ръчен грунд.Ако можеш да ми помогнеш дай телефон за връзка.Не мога да пиша на лични.[ тука има видео за ръчен грунт баланс
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Нова цена на Металотърсач Detech EDS RELIC STRIKER   Сря Мар 02, 2016 4:45 pm

Нова цена на Металотърсач Detech EDS RELIC STRIKER Smile + подаръците. Това е по случай баба Марта Very Happy

http://www.shop.imperio.bg/detech-relic-striker-metalotarsach

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
mdetectors.bg
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz   Пет Авг 05, 2016 10:38 am

Едно показно за дълбочината на Detech Relic Striker

www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
adminn
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz   Пон Юли 09, 2018 4:21 pm

Видеоръководство за работа с металоътрсач Detech Relic Striker

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ

Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Металотърсач DETECH RELIC STRIKER 4.8Khz
» Продавам металотърсач Detech
» Minelab relic hawk ???